Jump to content

Петр Павлович

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

287

1 Follower

About Петр Павлович

 • Birthday 02/16/1955

Profile Information

 • Location
  Киев
 • Honey Extractor type
  Меліса 4-х рамкова оборотна

General Information

 • Пасека в
  Киев
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Украинский с надставкой, вулик Паливоди
 • Порода пчел
  местная, карника, пробую бакфаст

Recent Profile Visitors

1,952 profile views
 1. Годиться. Використовую дріт з нержавійки. Вирізав стільник, почистив рамку, перед навощуванням прйшов "волною". Якщо дріт сильно розтягнувся, то виймаю гвіздок і підтягую вручну.
 2. Затягую зарання, закріпляю, а перед навощуванням проходжу "волною" і нема проблем
 3. Сьогодні вперше після хвороби відвідав пасіку. Всі дружно несли пилок. Перевірив 9 штук, за яких переживав чи хватить корму - все нормально. Одна сімейка можливо відійде - бджоли мало, матка розкидала п'ятаки розплоду по 3-х рамках. Про якість зимівлі треба говорити після зміни зимувалої бджоли.
 4. Температура до 38, легке почісування в горлі, нежитю нема. У дружини такіж симптоми. Сімений лікар провела експрес-тест, який був позитивним. Я піду до лікаря 18.03. - раніше запису не було. Протягом отанніх днів температура була в межах 36,9 - 37,2, сьогодні зранку у дружини35,7 у мене нормальна, а під вечір піднялась до 37.5. Тільки сьогодні почав відчувати слабкість. Дякую за коментарі.
 5. Зачепив ковід і мене. Спочатку захворіла дружина, а через пару днів і я. На роботі у двох співробітників такаж картина. Лікуємось поки вдома.
 6. І з українською рамкою бувають проблеми. Буває, що слабенька сім'я з осені сідає зверху, виїдає весь мед і гине, не взмозі спожити мед, який внизу. Щоб такого не було, потрібно пускати в зиму нормальні сім'ї.
 7. А ви, що пластини не виймаєте, зимуєте з ними?
 8. Поясніть, будь ласка. Коли почав пасічникувати на початку 90-х минулого сторіччя, то здавав мед на аналіз. Діастазне число було в межах 25-27 одиниць Готе . В 2016 брав участь у проекті "Біологічне різноманіття медоносних рослин України", здавав на аналіз зразки пилку та меду. То діастазне число було в межах 10-15 одиниць, зразки меду були з різних рослин, мед відкачував зрілий. Що могло вплинути на зменшення: рослини, порода бджіл, чи метод проведення дослідження? Чи щось інше.
 9. Це правда. Якби бджоли спали, то ми б меду не мали. Навіщо їм його заготовляти, як ми забираємо. Це правда. Якби бджоли спали, то ми б меду не мали. Навіщо їм його заготовляти, як ми забираємо.
 10. У мене за вікном -6, землю притрусило снігом. В цьому році синоптики майже не помиляються в своїх прогнозах.
 11. Думаю, що полетять вони без Ваших провокацій. Щойно приїхав з пасіки, а їздив, щоб покласти мед "страждущим", так до 13ї години облетілась вся пасіка без мого втручання (провокацій). Сім'ї з верхніми льотками літали значно енергійніше чим з нижніми. бо в останніх знизу стоїть порожній півкорпус. А погоду на сьогодні по Києву передавали безсонячну. Удачі Вам.
 12. В цьому році користувався. Кліщ сипався. А точні результати покаже весна.
 13. А яка матка чи трутень витримає таку температуру, та ще й 30 хвилин?
 14. Там в комплекті було три змінних лінзи, дві, з яких, я десь заникав. Тепер користуюсь тією, що залишилась.
×
×
 • Create New...