Jump to content

Кто что держит и разводит кроме пчёл

Cfif
 Share

Recommended Posts

є ще один вид підкормки, який використовується для приваблення риби та її утримання. всіх нюансів про рибалку розписувати не буду, а лише сам спосіб.  ємкість наповнюється відходами нижче краю наповнення робляться отвори. відходи портяться, заводиться опариш, виростає і через отвори випадає в воду. в те місце де підвішена така собі годівниця. корм екологічно чистий та дуже поживний для риби. один великий мінус-це запах. так що в кого десь за городом копанка можна спробувати. утилізація харчових відходів в переробку  в корма для риби.

• 1 month later...

Климат тропический в этом сезоне.))

Эйхорния зацвела, перепутав времена года. Гостья с сельвы Амазонки.))

P1330006.JPG

P1330010.JPG

• Like 8

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

На копанке лилии цветут

IMG_1651_thumb.jpg

IMG_1652_thumb.jpg

IMG_1653_thumb.jpg

IMG_1606_thumb.jpg

IMG_1603_thumb.jpg

IMG_1645_thumb.jpg

IMG_1646_thumb.jpg

• Like 5

• 4 weeks later...

Карасики сеголетки за обедом.))

P1350257.JPG

P1350258.JPG

• Like 7

В 18.04.2016 в 22:12, Cfif сказал:

Сейчас в озере стаи малька сантиметров по 7. красного карася и линя. На солнце тучами выходят грется. пришлось запустить пару щурят. А то уж слишком много. Можно отлавливать ятером и переселять в ближайший пруд. Так много моему не потянуть.

Cfif,які розміри ставка(глибина),і що з рибою зимою?

• Like 1

Красота :ay:

28 минут назад, IGORKIR сказал:

Все подробно расписано на предыдущей странице. Думаю что рыба зимой спит.)) Вся рыба более требовательна к условиям зимы чем карась идет на стол.

• 5 weeks later...

еще вот такое растет и молчит и мух ловит.))

P1350724.JPG

P1350726.JPG

• Like 1

Сегодня целый день в поисках своих собак. Они "ушли" из дому - как оказалось... зашли в саду  в пчелиный домик, а я рядом чего-то там складывал, убирал ульи после соединения отводков и, прикрыл их, не глядя. На авто два раза всё прочесал, потом на велике... караул.

• Like 1

4 минуты назад, Любомир сказал:

Сегодня целый день в поисках своих собак. Они "ушли" из дому - как оказалось... зашли в саду  в пчелиный домик, а я рядом чего-то там складывал, убирал ульи после соединения отводков и, прикрыл их, не глядя. На авто два раза всё прочесал, потом на велике... караул.

Как то таксу закрыл в гараже что только не передумал где только не искал вечером нашлась вот как бывает.:hi:

• Like 2

48 минут назад, tolik2362 сказал:

Как то таксу закрыл в гараже что только не передумал где только не искал вечером нашлась вот как бывает.:hi:

Я фоксиху в диване закрыл......:dntknw:;)

• Like 3

В 12.10.2016 в 19:54, кузмич сказал:

Я фоксиху в диване закрыл......:dntknw:;)

IMG_20161017_190210.jpg

а єта ... прям ангела меркель.... телевизор смотрит... новости ей подавай-те на диван.

• Like 2

• 3 weeks later...

У кого такие звери живут??

Нужна небольшая консультация по щенной самке.

P1360510.JPG

• Like 1

Только что, Cfif сказал:

У кого такие звери живут??

Нужна небольшая консультация по щенной самке.

тримав колекцію IMAG1007.jpg

серебряная ( италийка*стандартну )

IMAG1011.jpg

азербажанка

IMAG1014.jpg

азербажанка

IMAG1023.jpg

соломяна (лимонна)

IMAG1035.jpg

стандартна IMAG1040.jpg

итальянка

IMAG1041.jpg

перламутрова

IMAG1055.jpg

канадкаIMAG1027.jpg

пастелева.

Займався ними 5 років цьому році заставили всіх вибити бо коли жив у тестя займався  ними ,а як переїхав в город всі їх пояться ніхто донихнехоче дивитись залишилось 2 малечі лемоних . Добавив файл  назбирав колись інформації Розведення нутрій.doc

• Like 2

Мне пара нутрий досталась случайно. Кризис... народ кидается во всякие авантюры, а как понимают что молочные реки не текут - разочаровываются.

Как по мне самка что на фото беременна и уже сроки подходят к родам. Знакомый нутриевод уверяет что ничего особенного ей не надо, и воды тоже, хватит и буряка даже после родов.

Сомневаюсь я очень что не надо ни воды ни чего то еще???

Из этого вопрос: что нужно обеспечить перед родами? И как выяснить что процесс пойдет с дня на день??

9 минут назад, Фанат сказал:

.:blink: Труба...

...доска...:ah:

• Like 1

Да, есть люди поиграются и выпускают животное если пристроить некуда. Конец у них одинаков в 99% случаев.

А может убежала у кого то. Но беглецы обычно никуда не уходят, нутрии могут жить на участке как куры.

• Like 1

2 часа назад, Cfif сказал:

Да, есть люди поиграются и выпускают животное если пристроить некуда. Конец у них одинаков в 99% случаев.

А может убежала у кого то. Но беглецы обычно никуда не уходят, нутрии могут жить на участке как куры.

Да вони щустрі нащьот цього, втіхаря прогризти дирочку і шмигнути , вмене так зимою  20 нутрій прогризли диру в полу зробили підкоп   і розбрились по двору тиждень жили поки я з міста приіхав  в село , а 3 хитрі залізли в погріб і там ім був рай 5 ящиків яблук картошку погризли то я і наслухався від тестя за нутрій ,прийшлось літом  істрібить осталась парка лімоних На мій погляд вних є 4 недоліки Перший зимою обмерзає хвіст і лапи потрібно тримати в приміщені .Друге дорго вагітна 139-142 днів бувало всяке і поість або роде1-2 щенятоді розчаруваня то стільки часу  таких аамрк щращу в суп, радість коли привела 5, а 7 це вже рекорд на многоплідність впливає вода повина постійно бути , так краще проходе заплідення коли купається нутрія і також парування різних поріб стандартна з чорною ,білою ,жовтоб ,коричновою більше тоді щенят родиться.Трете цикл охоти наступає раз у місяць запланувати бажану вагітність як у кроликів неполучаеться, це хібащо на другий день після родів спарував тоді буде бажана, бо наступає після родів на другий день, а так робив групи по  3 самки і самець і місяць тримаєш коло них більше самця тримати  не потрібно гад нагліе починає нагло насілувати і самки можуть абортіроватись, а місяць побув самець  біля самок то зазор між шенками 2 тижня бувало.Четвертий це медленіше ростуть за кроликів за пів року кролика мона забити, а нутріі невеличкий щурик, потрібно щоб вирослв гарна нутрія більше 5кг повино пройти півтора року. Самий великий плюс нехворібть як кролі,а так ідять все те саме що і кролі ну і води ім потрібно побовтатись іжу помити себе причипурити.

• Like 2

• 4 weeks later...

Нутрії потребують більше догляду- в плані годівлі (треба варити кашу), з кролями легше, але більший відхід молодняка. Якшо діло покласти на конвеєр то значно вигідніше вирощувати кроля-(з власного досвіду).

Только что, Серж 82 сказал:

Якшо діло покласти на конвеєр то значно вигідніше вирощувати кроля-(з власного досвіду).

Я в этом ничуть не сомневаюсь. Кроль намного более технологичен чем нутрия. Есть у меня и такое.

Для продажи молодняком хорошо идут нзк и вена.

На мясо белый панон. а еще лучше помесь панона с веной. нзк с веной тоже процентов на 20 больше потомство получается.

У мене родич пробував вирощувати для власного споживання нутрій, кролів, курей і гусок. По рентабельності і мінімумі проблем найкраще кури- в основному за рахунок яєць

Ну это индивидуально, у кого какие возможности. какие площадя. Да и что в руку идет.

Ремонт вены и панона.

P1370514.JPG

P1370506.JPG

• Like 3

28 минут назад, Cfif сказал:

Ну это индивидуально, у кого какие возможности. какие площадя. Да и что в руку идет.

Ремонт вены и панона.

P1370514.JPG

P1370506.JPG

Паннона бю у 3,5 міс. А попробуйте забити нутрію у цьому ж віці.

Только что, Серж 82 сказал:

Паннона бю у 3,5 міс. А попробуйте забити нутрію у цьому ж віці.

А вот нутрия в ГОД. как три панона по 3,5 месяца.)))

Понятно что кроль выгодней. Но нутрия вкусней.))

Самый выгодный бройлер на птицефабрике, но это не значит что нужно есть только его. Хочется и вкусного и полезного. На мой взгляд мясо нутрии превосходит мясо кролика намного. Хотя я и кролей ем с большим удовольствием.

• Like 1

• Алёнка changed the title to Кто что держит и разводит кроме пчёл