Jump to content

Кто что держит и разводит кроме пчёл

Cfif
 Share

Recommended Posts

6 хвилин тому, Cfif сказав:

30 шкур по 50 грн.= 1500грн. + вичика 30*100 (мінімум) ще 3 000. вже маємо 4500 Пошив за хутро візьмуть 2 000 як пить дать -вже маємо 6500. А наші торгаші якщо матемуть менше 100% навару не візьмуть продавати. Вже вийде  13 000 грн. Отож 11 тисяч це ще халява...:umora: Виходить що той хто це все закалапуца всім винен і нічого не заробив..))

Якщо я так буду ціну на свій мед складати...., то його точно ніхто на базарі не купить...:af:

Только что, Бджолопотам сказал:

Якщо я так буду ціну на свій мед складати...., то його точно ніхто на базарі не купить...:af:

ОООО це Вас І.І. не чує)) з деякими "дєятєлями":umora: економічно-бджільницьких наук...)) Вони Вам розкажуть що собівартість Вашого меду 20 грн. за кіло. а хочете Ви 70. Так шо ви ще похлещє!! На Вас ще й закони не видумані...))) 

• Like 1
  • Haha 3

1 хвилину тому, Cfif сказав:

Вашого меду 20 грн. за кіло. а хочете Ви 70.

Дякувати Богу я оптом не разу не здавав... Поки ціна в роздріб по 150 за літру... мені вистачає, хоча в сусідньому містечку по 170, а в обласному центрі взагалі по 200грн.... 

• Like 4

10 часов назад, Cfif сказал:

30 шкур по 50 грн.= 1500грн. + вичика 30*100 (мінімум) ще 3 000. вже маємо 4500 Пошив за хутро візьмуть 2 000 як пить дать -вже маємо 6500. А наші торгаші якщо матемуть менше 100% навару не візьмуть продавати. Вже вийде  13 000 грн. Отож 11 тисяч це ще халява...:umora: Виходить що той хто це все закалапуца всім винен і нічого не заробив..))

Скажу так, якщо взяти наприклад Тисменицю, то там по через двір цим займаються, самі собі вичиняють і самі шиють + свій магазин хутра то ще нормально виходить.  А якщо за вичинку платити, за пошив платити то хіба для себе.

Зими вже не ті що колись, хутро не дуже і беруть.

• Like 3

• 4 weeks later...

Сьогодні перший раз спробував копчену нутрію - це просто супер.. Мені навіть краща за печену...:ay:

Скоптив дві тушки - і тепер бачу що мало

• Like 2

В 07.01.2022 в 16:20, Бджолопотам сказал:

Сьогодні перший раз спробував копчену нутрію - це просто супер.. Мені навіть краща за печену...:ay:

Скоптив дві тушки - і тепер бачу що мало

То слина тече тільки як побачиш, а як попробуєш то більше не відірвешся.

• Like 1

2 часа назад, Серж 82 сказал:

То слина тече тільки як побачиш, а як попробуєш то більше не відірвешся.

Я взагалі ще не пробував нутрію, на що схоже?

9 часов назад, Taras NTG сказал:

Я взагалі ще не пробував нутрію, на що схоже?

То треба попробувати. Ніжне м'ясо саме від кісток відвалюється

• Like 2
  • Confused 1

10 часов назад, Серж 82 сказал:

м'ясо саме від кісток відвалюється

Таке люблять крокодили, для цього затягують свою жертву тижні на два під воду и залишають там під грчем.:umora:

• Like 1

• 9 months later...
17 часов назад, Стахановский сказал:

Хозяйство обычно не в убыток.

А може , щоб не забивати тему непотребом, хто з професорів сільського господарства розкаже в проф. темы?? що , скільки і як утримуэ. який зиск з цього має??? 

Мені як любителю живності буде дуже цікаво... думаю ще таких трохи ненормальних набереться, як я))) А то здається мені що тут люблять розповідади про далекі молоді часи. коли все було смачнішим і дешевшим))) в минулому столітті...

• Like 1

15 годин тому, язичник сказав:

Молодші агітують продати паї

Це один з найдурніших вчинків, які тільки можна зробити (принаймі в даний момент).

• Like 5

Все залежить від життєвої ситуації людини продавати чи не продавати це особиста справа кожного

• Haha 1

4 години тому, Cfif сказав:

що , скільки і як утримуэ. який зиск з цього має??? 

кури, качки, два кабани на рік. Все свіже, все своє

• Like 4

1 година тому, gardener сказав:

кури, качки, два кабани на рік. Все свіже, все своє

Як про мене, правда кабанчиків буває іноді більше ніж два на рік, + нутрії.

• Like 3

7 часов назад, Cfif сказал:

А може , щоб не забивати тему непотребом, хто з професорів сільського господарства розкаже в проф. темы?? що , скільки і як утримуэ. який зиск з цього має??? 

Мені як любителю живності буде дуже цікаво... думаю ще таких трохи ненормальних набереться, як я))) А то здається мені що тут люблять розповідади про далекі молоді часи. коли все було смачнішим і дешевшим))) в минулому столітті...

Держал 20-30 королей.Корма люцерна и зерновые,которые успевали вырасти после огородины.Немного овес.В убытках по-моему не был.Индюки на покупных плюс люцерна.также куры.Я думаю если покупать на рынке цена не меньше будет чем у своей птицы .С заводскими бройлерами не сравниваю.Выращивал диетическое мясо детворе .Какие убытки я не понимаю .

• Like 2

34 минуты назад, Стахановский сказал:

В убытках по-моему не был.

А в прибилях?))

44 хвилини тому, Сергій-апі сказав:

кабанчиків буває іноді більше ніж два на рік,

я більше не з'їм

Тільки що, Cfif сказав:

А в прибилях?))

Тільки що, Стахановский сказав:

Выращивал диетическое мясо детворе .

1 час назад, Cfif сказал:

А в прибилях?))

Скажем так,крестьяне в богачах ни когда не были.Но кто работал голодный не ходил.Люди приспосабливаются,торгуют на рынке.Если есть земля и здоровье,клепка в голове то живут нормально.Если конечно жить в городе и ездить на машине кормить три курицы и собаку за 20 км,тогда хозяйство в убыток.

• Like 3

• 1 month later...
24.10.2022 в 19:41, Стахановский сказав:

.Если конечно жить в городе и ездить на машине кормить три курицы и собаку за 20 км,тогда хозяйство в убыток.

Якщо без курей та собаки,тоді не в убиток,а в задоволення.Сто відсотків мій випадок один до одного,навіть з відстанню.:)

Доброго дня шановне панство! Баче тут про собак пишуть, то хотів запитати, чи нема серед наших колег, таких хто полюбляє кавказьку вівчарку, Нажаль моя відтрудилась і закінчила свій охоронний обов'язок. 

Фото1077.jpg

• Sad 2