Перейти к содержанию

Предрассудки и вымыслы


einar

Рекомендуемые сообщения

Тому я і не хожу в ці храми, взагалі нікуди не хожу. Мабуть піду в пекло.
Як це так нікуди не ходите?Ви ходите шляхами,які вам підказує і стеле лукавий і його слуги.Жаль,але ці шляхи не приближають Вас до Батька Нашого Небесного. :( Пекло в започаткованому значенні,якщо не помиляюсь,на древнєгрецькому,означає місце,де немає Бога.Тут я вже даю привід запитати:як це?Адже він "Вездесущий"?Але це все філософствування,які ні до чого не приводять,тупікові вони.І як каже моя мама - на спасіння ніяк не впливають.Жаль,що Ви робите такий вибір,про який самі уже жалкуєте,як відчуваю.Якби ви знали,що таке пекло і як там,мабуть би ви зараз все кинули і шукали,як спастись.Років 5-7 тому на конференціі в Кишиневі я недослухав проповідь "7 потрясений,которые испытывает грешник,попав в Ад".Але мені хватило і першого потрясіння,яке грішник відчуває:виявляється,Він існує(ад)...Якщо хочете,можу пошукати проповідь - проповідника знаю,він з Новосибірську.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так легче управлять стадом

:ay::ay::ay: Aa9Fltq37cI
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Путь у нас один и тот же :hi::az: А я пытаюсь сказать, что библия противоричива и больше путает, чем направляет... Или путает тот кто не раз переписывал ее.... :af:Паланочка, почему под запретом держат "Послание от Ессея" ?
Инструкция по пользованию туалетом в невесомости,так же как и и нструкция по юстировке антенн тропосферной станции Р 410М 5,5 запутает любого,кто не связан с этими предметами и не изучал их профессионально.Но Библия - это Слово Божье к человеку,инструкция,на что он должен потратить свою жизнь и не только ее период пребывания на земле.Поэтому неплохо было бы напрячься и изучить Ее - поверьте моему личному опыту,жизнь становится гораздо насыщеннее и интереснее(я ее читать по взрослому начал гле-то в 45-летнем возрасте).А путает больше сатан,который провоцирует в т.ч и лень человецев.Переводы тоже внесли свою лепту(лично мне украинский язык роднее,но перевод мне не нравится,поэтому читаю на русском),но это уже мелочи.Когда идешь в храм,смотри не на людей и священника,а ищи Царства Божия и Славы его,когда читаешь Библию,что ищешь,то и найдешь.А евангелие от Ессеев у меня есть в электронном виде,только зачем оно Вам?Я его немного полистал и понял,что там нет ничего нового.Хотя без определенной подготовки в т.ч. и изучения Писания,чтение данного произведения может принести и непоправимый вред.Русская народная сказка:Прыгнул Иван-дурак в кипящее молоко,и вынырнул красавцем Иваном -царевичем.Увидел это царь,прыгнул туда же -... и сварился. ;) И зачем оно Вам? :hi::)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так легче управлять стадом

:ay::ay::ay:
Раб на работе, раб в церкви, домой пришел - и тут раб.... И везде за тобой недремлющее око ангела-хранителя.... Выхода почти нет... А на прямые вопросы ответ уклончив и размыт... Не Бомбус ли в прошлых жизнях занимался транслированием гласа божьего в письмена? Как почетный еврей нашего форума, вполне мог... Хм, как же я раньше не догадался?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ти ба як тема розвернулася, я тут не одна заблукана душа. :wave:Паланочка дякую, ще раз, в день іменинів, (я ж бо теж Микола), в цей світле свято, всі думки повернуті до Бога :hi: Думаю, ваші старання не були марні, може й нам пощастить... Маю, ще кілька питань, котрі зявились дякуючи форуму :wave: Отже свято треба присвячувати Богу, вибачте , але саме твердження ріже вухо- а не в свята що робити? Може і тупе питання, але якщо людина йде до Бога то всі її дії мають бути "Богоугодные" (вибачте не знайду слова) і вирощування хліба і виховання дітей, і будівництво дома і ... Річ лише в тому що в свята віруючий намагається не відволікатися на земне... Просто більшість під служінням Богу розуміє служіння церкві, що не є тотожне...Якщо людина в неділю йде ставить свічки, кається, а з понеділка робить те в чому каялася- зрозуміло, покаяння було......-вибачте слова не підберу...З іншої сторони- монах іде ву ліс, викопуе землянку і молиться поки його Бог не забере; Ви Паланочко наставляєте нас, допомагаєте, в той же час ходите серед людей, поборюєте спокуси; селянин що вирощує хіб, дякує Богу за врожай, ростить дітей; Священослужитель їздить на ну дуже дорогій машині, носить дуже дорогі черевики, і має на шиї дуже важкого золотого хреста вчить прихожан віддавати на церкву десятину - в кого більше шансів отримати місце біля Бога після смерті?А в кого найменше? Що воно за життя таке, котре називають богоугодним? Р.С. Вибачте Паланочко, але я думаю, і майже впевнений Ви згодитесь, священослужителю після смерті бути біля Бога, складніше за інших...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І все таки.. ну от кожного дня є якесь свято... не можна ж кожен день присв"ячувати Богу? От наприклад сьогодні- день святого Миколая ( до речі- це православне свято? opr06K94.gif ). Більшість людей працюють на роботі... Вони всі грішать? Як їм бути? Я, наприклад, сьогодні не займаюсь виготовленням вуликів- празник... Але й Богові не присвятив цей день... Якщо чесно, не знаю як це зробити й навіщо... opr06K94.gif ). Тобто- немає значення- чи я роблю вулики, чи просто сиджу за клавіатурою й пишу ці рядки? Ще приклад.. якесь було свято.. не пам"ятаю, здається Михайла. Знайомий працює будівельником в якійсь церкві. ПРийшли вони на роботу й питають, чи можна сьогодні працювати. Священник їм відповів, що можна... Можна сказати, що вони цей день присвятили Богові ( споруджують храм). Але всі вони працюють виключно з матеріальних міркувань...

Добре кажуть що я відповідаю розмазано , "уклончиво" ;) мабуть не вмію по іншому, або ви не чуєте. Якщо ви працюєте в неділю то гріх, якщо ви не йдете до церкви без поважної причини хочаб 1 раз на 3 неділі гріх, якщо ...якщо ви православний. а якщо ви не віруюча людина якщо ви не православний то що вам взагалі за діло до неділі чи свята? Всеж розглянемо ситуацію що ви православний. як вам робити якщо ви працюєте на роботі в свято , немаючи можливості не піти на роботу. Не буде вам гріха в тому , від вас незалежна ситуація. та якщо ви дома робите справу яку можна булоб відкласти на пізніше то гріх, про людей які працювали в церкві на свято, -.. я десь вище давав ссилку на іоанна Златоуста пояснення щодо суботи, мабуть ви не читали? не гріх робити добро в любий день і в суботу також, бо не людина для суботи а субота для людини.ви пишете не знаю як це зробити і навіщо (про день Богу) в тому вся і причина ви не відчуваєте тої потреби душа ваша забула Бога, вона не має до цього потреби (пробачте пишу як є) неможливо відчути смак "пирога" не скуштувавши його, але мало того що піти до храму , треба душу свою заглянути бо без внутрішньої перебудови ви не відчуєте потреби ніколи, справа в тому що 99% людей є з таким діагнозом про який ви говорите це очерствіння душі, душа перестає відчувати , бо постійно живе в гріху , вона не відчуває бо звикла до гріха., ваша совість мовчить коли ви робите гріх бо ви привчили її мовчати, а потім дивуєтесь що невідчуваєте потреби.я вище давав ссилку на іоанна Лествичника почитайте його книгу і подумайте який труд закладений в перебьудові свого внутріньогостану ,а коли ви зрозумієте про що я пишу для вас не буде питанням чи працювати в неділю чи ні. Я відповів чи ні на ваше питання? якщо ні то задайте його більш конкретно. :hi:
Ти ба як тема розвернулася, я тут не одна заблукана душа. opr06K91.gif

Всі ми в якість степені "заблукана душа" ніхто не досконалий лише Бог.
а не в свята що робити?

Взаповіді як читаете "Шесть дней работай, и делай всякие дела твои;"
Р.С. Вибачте Паланочко, але я думаю, і майже впевнений Ви згодитесь, священослужителю після смерті бути біля Бога, складніше за інших...

навіть більш впевнений що так. Хоча тут 2 сторони медалі.
Може і тупе питання, але якщо людина йде до Бога то всі її дії мають бути "Богоугодные" (вибачте не знайду слова) і вирощування хліба і виховання дітей, і будівництво дома і ... Річ лише в тому що в свята віруючий намагається не відволікатися на земне... Просто більшість під служінням Богу розуміє служіння церкві, що не є тотожне...Якщо людина в неділю йде ставить свічки, кається, а з понеділка робить те в чому каялася- зрозуміло, покаяння було......-вибачте слова не підберу...З іншої сторони- монах іде ву ліс, викопуе землянку і молиться поки його Бог не забере; Ви Паланочко наставляєте нас, допомагаєте, в той же час ходите серед людей, поборюєте спокуси; селянин що вирощує хіб, дякує Богу за врожай, ростить дітей; Священослужитель їздить на ну дуже дорогій машині, носить дуже дорогі черевики, і має на шиї дуже важкого золотого хреста вчить прихожан віддавати на церкву десятину - в кого більше шансів отримати місце біля Бога після смерті?А в кого найменше? Що воно за життя таке, котре називають богоугодним

справді так якщо людина "йде до Бога" то справи її повинні бути достойні, алеж ми не досконалі навіть при найбільшому бажані творити лише правду , ніхто не гарантує що людина не оступиться , чи не так? Так по дискусії навіть тут це так більшість баче церкву в ролі господара, та насправді церква служниця нам в ділі нашого спасіння і всі здавалось би дії які розцінюються як служіння церкві часто потрібнісаме нам , наприклад несучи в церкві якийсь послух ви тим самим вчитеся смирінню підкорюючись волі духовного отця ви вчитеся смиирятись, а з смеріння пряма дорога до любові, справа втому що "добродетель" завязана одна на одній неможливо любити не навчившись смирятись, до речі і священик такий самий він теж повинен робити те саме бо якщо священик втрачає смиріння , то нічого доброго не буде, ні для нього ні для приходу , те саме і для єпископа . перед Богом ми рівні важать лише наші вчинки. Якщо людина кається , а з понеділка робить те саме це не значить що її покаяння бкло не справжне , це може знати лише Бог бо він бачить серця людей , ми хто ? щоб судити такій самій людині як самі? несудіть людей дивіться на себе , а якщо бачите яку неправду , смиряйтесь і навчитеся любові до ближнього , а далі можливо і до Бога. початок всьому смиріння. Звичайно я розумію як для вас це звучить , можливо ви думаєте сидить там за компом і друкує а у самого дорога машина і черевики та щей Хрест золотий , та я вас розчарую, маю мопеда пока це мій транспорт , жигуль 6 не находу і напевне вже не буде :) черевиків немаю старі зносив нові ще не купив, маю туфлі, а ходю в чоботах (зараз такі продають з утепленням всередині. ) куплю можливо скоро і сапожки бо як Єписко приїжає то треба нормальне взуття бо по шапці може попасти :) , а хрест не золотий тай не був таким ніколи:) . десятини в нас немає, і не було ніколи на мому приході та і в благочинні не чув щоб було, от у протестантів чув є :) , але взагалі ви праві це є, більш звичайно в містах в селах набагато менше, та яка вам справа до грішника? чи то священик чи мирянин чи будь хто інший виж тільки за себе перед Богом відповідаете. а Господь Говорить яким судом судите таким і вам судять, не страшно? виж не знаете серце ніоднієї людини навіть в свому розібратись неможем, але судити беремось. не судіть . а щоб навчитись не судити треба навчитись смирінню. дуже корисно почитайте Книгу на яку я давав ссилку Лествица Іоанна Лествичника , там духовна практика, не філософствування. може щось зрозумієте. А хто Богу угодний? ви питаете. Христос каже ясно . "кожен хто виконує волю отця мого." але не наша справа розбиратись хто Богу догодив хто ні. Коли ви йдете до церкви ви йдете не до священика адо Бога, священик то слуга ваш по суті , Христос сказав своїм учням що не прийшов щоб йому служити а , щоб послужити іншим , цьому приклад він (Христос) миє на тайній вечері ноги своїм учням. Погано що ми забуваєм цю Божу заповідь , та це не причина судити , бо Бог суддя.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, Вас не мав на увазі, на таких як Ви все і тримається. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тому я і не хожу в ці храми, взагалі нікуди не хожу. Мабуть піду в пекло.
Як це так нікуди не ходите?Ви ходите шляхами,які вам підказує і стеле лукавий і його слуги.Жаль,але ці шляхи не приближають Вас до Батька Нашого Небесного. :( Жаль,що Ви робите такий вибір,про який самі уже жалкуєте,як відчуваю.Якби ви знали,що таке пекло і як там,мабуть би ви зараз все кинули і шукали,як спастись.
Дякую за турботу. Але якщо Бог буде судити людей по тому, до якої конфесії вони належать, чи вони хрестилися трьома пальцями, чи двома, чи взагалі не хрестилися; чи ходили в канонічний храм, чи в неканонічний або взагалі в костел або якусь протестантську хату (свят, свят, свят), то мене такий Бог не цікавить.
Але це все філософствування,які ні до чого не приводять,тупікові вони.І як каже моя мама - на спасіння ніяк не впливають.
Правильно каже ваша мама. Іноді подивлюсь на цих милих простаків і думаю, ох і полює диявол на мене. Наприклад, він мені втокмачив, що у кожного можна чомусь навчитися, навіть у бомжа. Ось і вчусь то в того, то в іншого. То в Августина, то в Марка Аврелія. Або й у Крішни (свят, свят, свят). При цьому маю нахабство вважати себе християнином. pcholkin, щодо відео, колись якось може згодом доберусь до вашого генерала. Зараз не до цього. А щодо аватара, один товариш написав, що його це "смущаєт". То я відповів, що мене "смущаєт" реклама жіночих прокладок по ТВ, але якось живу. А взагалі які проблеми, сварга була поширена від Індії до Норвегії, кількасот видів є на давніх українських вишивках, символ всесвіту, сонця і всіх благ. Нас позбавили цього символу. І чим пентаграма була краща, її навіть на дітей чіпляли і я носив і співав мантри вічно живому в мавзолеї.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При цьому маю нахабство вважати себе християнином.

Вважати не значить бути ;):umora:
Паланочка, Вас не мав на увазі, на таких як Ви все і тримається. az.gif

:) Поганий з мене тримач навіть пояснити толком не можу ;)
то мене такий Бог не цікавить.

От вся і проблема ви рахуете що вам винні , а все навпаки винні ви, поки ця проста істина не дійде розмови марні. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:) Поганий з мене тримач навіть пояснити толком не можу ;)
Не ви тримаєте,а на вас тримається. Какой русский не любит быстрой езды? -Тот,на котором едут. Я в таких випадках на Господа надіюсь,молитва є така:Господи,не дозволь,щоб з моїх уст вийшло що нечисте .А яке воно,обтесане,чи не обтесане,головне помазання - воно відчувається незалежно від інформаціі , правильності чи не правильності(як нам здається) ії подання. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А щодо аватара, один товариш написав, що його це "смущаєт"

"Боговник" post-226-1355927704_thumb.jpgpost-226-1355927720_thumb.jpg
Я в таких випадках на Господа надіюсь,молитва є така

Гармаш Александр, а как быть с молитвой "Отче наш" ? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гріх не дрова рубати чи щось інше робити , гріх в тому що день ви не посвячуєте Богу, по заповіді.

І все таки.. ну от кожного дня є якесь свято... не можна ж кожен день присв"ячувати Богу? От наприклад ...
От у нас є батюшка. Молодий. Служить в нашій церкві пару років. В господарстві практично нічого не утримує. Це в селі. Лише пару курочок. Коли його запитали: "Батюшка, чому Ви не тримаєте корівку, поросяток чи ще чогось", то Він відповів: "Як я можу тримати господарство? Буду працювати у хліві, бруд, гній. А людям на службі мені руки цілувати треба". Це буде неповага до них Так і носять йому люди молоко. А недавно, коли були снігопади заявив, що в прихожани мали прийти до церкви відкидати сніг, бо він батюшка і робити таку роботу - не для нього. На городі люди копають, садять, полють і т. д. (робочий люд - бабці)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От у нас є батюшка. Молодий. Служить в нашій церкві пару років. В господарстві практично нічого не утримує. Це в селі. Лише пару курочок. Коли його запитали: "Батюшка, чому Ви не тримаєте корівку, поросяток чи ще чогось", то Він відповів: "Як я можу тримати господарство? Буду працювати у хліві, бруд, гній. А людям на службі мені руки цілувати треба". Це буде неповага до них Так і носять йому люди молоко. А недавно, коли були снігопади заявив, що в прихожани мали прийти до церкви відкидати сніг, бо він батюшка і робити таку роботу - не для нього. На городі люди копають, садять, полють і т. д. (робочий люд - бабці)

От і в мене зараз крім бджіл 2 собак та кота більш нічого немає , хоча років 5 назад тримав і двух корів, зараз живу на новому місці, крім хати на подвірї пусто покищо. А про сніг біля церкви так то справді прихожани повинні відкинути , адже це їхній храм , а не батюшки власність . Про город звичайно ніхто не повинен обробляти просто так хіба найняти, як сам не встигаеш, маю клаптями гектар городів і на полі 4,5 га правда в оренді сам не оброблю.А взагалі кожен як може так і живе.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гармаш Александр, а как быть с молитвой "Отче наш" ? :dntknw:
Це основна молитва,коли ніяких конкретних тем для молитви немає,я особисто молюсь Господньою(так її ще називають),разів 10 в день точно.Є ще одна молитва з Біблії,теж класна,часто нею молимось:24 "да благословит тебя Господь и сохранит тебя! 25 да призрит на тебя Господь светлым лицем Своим и помилует тебя! 26 да обратит Господь лице Свое на тебя и даст тебе мир! 27 Так пусть призывают имя Мое на сынов Израилевых, и Я благословлю их". (Чис.6:24-27)Взагалі молитва - це спілкування з Небесним Батьком,і важливо не тільки щось говорити,а ще й дати можливість Йому щось сказати,тобто ідеал - це діалог. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

молитва Отче наш це зразок кожної молитви . по цій молитві будуватись повинна кожна молитва. Христос дав цю молитву на прохання учнів навчити молитися, побудова молитви Отче наш це приклад побудови своєї молитви , своїми словами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це основна молитва,коли ніяких конкретних тем для молитви немає,я особисто молюсь Господньою

Отче наш, сущий на небесах Да святится имя твое Да прийдет царствие твое Да будет воля твоя на земле, как и на небе Хлеб наш насущий дай нам на сей день И прости нам долги наши как и мы прощаем должникам нашим И не ввиде нас в искушение, но избавь нас от лукавого Ибо Твое есть Царство и сила и слава вовеки. Аминь Как бог может .... :af: ладно все... а то опять скажите, что переворачиваю и вот ТО нужно понимать совсем не ТАК :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IFJpXBH3Qc0.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как бог может

А как ви можете? ви не думали, кто ви такой чтоби судить Бога ?? Все наши беди от нас самих и Бог в них не виноват, но как же , виновати все но не я . :( ладно все ... а то вот она грань...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-226-1355938741_thumb.jpg
А как ви можете? ви не думали, кто ви такой чтоби судить Бога ??

Паланочка, как бог может вводить в искушение? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А как ви можете? ви не думали, кто ви такой чтоби судить Бога ??

Паланочка, как бог может вводить в искушение? :hi:
Я думаю, що ту строку можна розуміти в нерозривному зв'язку з наступною: "але визволи нас від лукавого". Є в біблії історія про Йова. Там Бог дозволяє дияволу робити з Йовом що завгодно, крім смерті. Зрештою, провокація диявола не вдається, Йов, зазнавши неймовірних знущань і життєвих негараздів, залишається вірним і отримує від Бога нагороду.
От вся і проблема ви рахуете що вам винні , а все навпаки винні ви, поки ця проста істина не дійде розмови марні.
Я ж сказав, що за єресь піду до пекла. Ось einar каже, що там буде 99% людей, в т. ч. ті, які христилися не в ту сторону, чи не тими пальцями. Думаю, знайдеться непогана компанія.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка я розумію що вже почав діставати вас, ПРОБАЧТЕ, але ось так поспілкуватися можу лише тут з Вами. Я ж хотів отримати відповідь в тому що ж є богоугодним? Як приклад наведу керівника сільгосподарства, нашого села. Після розвалу 90х, він зміг втримати господарство, виплачуються зарплати, збільшується поголівя, орендуються землі навколишніх сіл, люди їдуть з усієї України працювати на сезон, багато хто залишається назавжди. Єдине село в районі де народжуваність перевищує не лише смертність, а і показники радянського бума 80, я сам працюю вчителем- смішно, але перед 1 вересня болить голова, як дітей посадити в тісні класи. :) Господарство постійно допомагає школі, всі прибутки фактично ідуть на розвиток самого села. Так от він глибоковіруюча людина, ще в 80х, сталася аварія, лікарі, сказали якщо виживе(що навряд) залишиться інвалідом(по факту як рослина)- дуже сильна травма голови, Аж не віриться дивлячись на нього, що це було... Кілька років тому, сильно придавили і його, він хотів залишити все і піти в монахи- служити Богу...На щастя для села в Почаєві одна шанована людина змогла його переконати не робити цього, він залишився служити людям...Я ж бо і питаю, що в очах Господа краще, кинути мирське життя і в молитвах рятувати свою душу, чи ж служити іншим, в принципі Ви теж це робите...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Православя сотворив сам Бог,
Паланочка, вы меня с каждым разам все больше удивляете и смешите. Если не знать Священное Писание и историю церкви, не православной, католической или протестантской, а вообще церкви на земле, то можно поверить вашим словам. Церковь - это народ Божий состоящий из разных слоев населения, истинно верующих людей. В любой религии есть истинные последователи Божии, которые составляют истинную церковь. Из разных религий Бог выведет свой народ. Иоанна.10:16 Есть у Меня и другие овцы, которые не сего двора, и тех надлежит Мне привести: и они услышат голос Мой, и будет одно стадо и один Пастырь. Наступает время экуменизма (объединение религий) -если кто не знает. Так православья, иудаизма, мусульманства уже не будет, как такового, останутся только две церкви: 1. Католическая, которая подвернет под себя все религии, а 2- которая Откр.12:17. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, как бог может вводить в искушение? opr06K93.gif

Арій відповів вам , та що вас дивує? для того щоб навчитись бджільгицьва треба тримати бджіл юо якщо вчитись тільки по книжці то на практиці може нічого і не вийти ;)
Я ж сказав, що за єресь піду до пекла. Ось einar каже, що там буде 99% людей, в т. ч. ті, які христилися не в ту сторону, чи не тими пальцями. Думаю, знайдеться непогана компанія.

це ваш вибір , памятайте тільки ці слова , від слів своїх оправдаєшся і від слів своїх осудишся.
В любой религии есть истинные последователи Божии, которые составляют истинную церковь. Из разных религий Бог выведет свой народ. Иоанна.10:16 Есть у Меня и другие овцы, которые не сего двора, и тех надлежит Мне привести: и они услышат голос Мой, и будет одно стадо и один Пастырь. Наступает время экуменизма (объединение религий) -если кто не знает. Так православья, иудаизма, мусульманства уже не будет, как такового, останутся только две церкви: 1. Католическая, которая подвернет под себя все религии, а 2- которая Откр.12:17. opr06K93.gif

Відразу видно протестанта, ересь екуменизма осудженна православям давно, те що ви говорите абсурд достатньо хоч трішки розуміти предмет,ваша цитата из іоанна не про церкви а про народи, Господь говорить що є і інші люди від інших народів не тільки Євреїв, які стануть народом Божим, (до цього Бог перебував тільки в Єврейському народі він був обраний) як ви уявляєте послідувачів протестантизма і православного в одній церкві? це абсурд в них віра різна і в Бога вони вірять різного. екуменизм це ересь створена для того щоб знищити Православя та це не вдастся можете не тішитись .
Паланочка, вы меня с каждым разам все больше удивляете и смешите.

а ви смейтесь чего уж там я не обижаюсь.
кинути мирське життя і в молитвах рятувати свою душу, чи ж служити іншим, в принципі Ви теж це робите...

Треба жити по совісті, де ви знаходетесь немає різниці спастись можна одинаково що в миру що в монастирі, Богу немає різниці монах чи священик чи мирянин гріх для всіх однаковий і добро у всіх одне, та треба говорити що краще нам для спасіння, я не був монахом тому маю всетаки поверхневе уявлення та впевнений що і там є свої підводні камені, та людина яка іде в монастир , має і великий + у духовній боротьбі . вона зостаєть сам насам з Богом, їй не заважає мирське життя жінка не просить гроші на шубку( шуткую) дітей немає, та це і мінус з якої сторони дивитись. Отже кожен там де він потрібний повинен служити Богу. а служіння Богу не обовязково подвиг молитви . Кожен повинен жити по совісті (любити Бога і Ближнього) а Господь знає серце наше. неважливо хто ми в житті важливо хто ми в серці, у патріарха немає більшої ваги перед богом ніж у двірника. У Бога святий має вагу.
Паланочка я розумію що вже почав діставати вас, ПРОБАЧТЕ,

Нікого ви не достаєте просто друкувати треба багато ;) ви питайте по мірі можливості і знань відповім. серьога-bee,
Паланочка,

серьога-bee ми звами врізних вагових категоріях так би мовити, ви знаете що я Православний , а ви? якої віри ви? давайте поговорим про вашу віру, чи слабо?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відразу видно протестанта,
Паланочка, и здесь вы не повыли в цель....
знищити Православя та це не вдастся можете не тішитись .
А я к этому и не стремлюсь, я за то чтобы люди искали горнего. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, и здесь вы не повыли в цель....

Так ні скоріше всього попав ;):umora::umora::umora: Добре не хочете говорити не будем ;) удачі :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...