Перейти к содержанию

Предрассудки и вымыслы


einar

Рекомендуемые сообщения

На жаль не можу зараз подивитися пропоноване відео, але приблизно уявляю, про що там. Я навіть думаю, що доларова система колись зникне, краще поступово, і виникне щось нове. Зараз це означало б катастрофу світового масштабу. Засилля долара має як позитивні так і негативні наслідки для США. Їхній експорт від цього програє, промисловість переводиться в Китай, Азію. Основне, що експортує США - ідеї, хороші, погані, різні. "Американська мрія", self made man - хороші ідеї чи погані? Їхнє споживацтво постійно і справедливо критикується в літературі, на кухнях, але ж насправді всі хочуть так жити, більшість людей є бездумними споживачами! Кіно, реклама користується цим і моделює відповідні ситуації, образи. Але хто нам заважає вмикати мізки? І що ми взагалі хочемо, Царства Божого на землі? Більшість людей все одно туди не можна пускати ні ногою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

відключити інтернет, , а в Японії і Фінляндії,напрклад, ні????
А как же без форума жить А откуда вы знаете что в Японии и Финляндии не крадут а может тоже крадут :IMHO1: просто у них корыта побольше наполнены и воровства не заметно :IMHO1:
Інтернет відключити я порадив тим, кому реклама заважає виховувати дітей.... Насправді це жарт, батькам виховувати дітей нічого не заважає - крім ліні і низької свідомості. І відключення телевізора і інтернет не спасе :IMHO1: Хто скільки краде ми всі можем тільки догадуватись... Порівняйте корита(природні ресурси) Фінляндії і Росії чи України...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кочут, а как это объснить ребенку, который смотрит рекламу где его "герой" с бутылкой пива, где рекламируют красивую и беззаботную жизнь, основанную на том что богатый это успешный, а не богатый - лох... и т.д. и т.п.
Скільки пригадую американських молодіжних серіалів чи фільмів, всі орієнтують на успіх, працю, навчання. А погані хлопці, хулігани, наркомани, дрібні злочинці закінчуюють погано, їх кидають гарні дівчата і вони залишаються лузерами в кращому випадку. Іноді це аж надто спрощено і тошнотно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інтернет відключити я порадив тим, кому реклама заважає виховувати дітей....
Не бачу логіки :hmm: Я навпаки користуюсь виключно інтернетом тому що там немає реклами, а де з'являється то ми швидко встановлюємо необхідний плагін і ляпота.... Навіть рекламні оголошення тут на форумі в мене не відображаються :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про нас))) u9V7VH7k5vs.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і відрізав собі дітородний орган(якщо я непомиляюсь) (він ходив навчати в жіночий монастир чи в жіночу школу - непамятаю) - ну щоб не спокушав його той орган - і в результаті - анафема... ak.gif

Правило 1.Первий вселенский собор Аще у кого в болезни врачами отъяты члены, или кто варварами оскоплен: таковый да пребывает в клире. Аще же, будучи здрав, сам себе оскопил: таковаго, хотя бы и к клиру причислен был, надлежит исключити, и отныне никого из таковых не должно производити. Но как явно то, что сие изречено о действующих с намерением, и дерзающих оскопляти самих себе: так напротив, аще которые оскоплены от варваров, или от господ, в прочем же обрящутся достойны, таковых в клир допускает правило. також 21 ,22,23,24. правило святих апостолів говорить про це ( це вам пчелопотам) якщо так перживаете за цей огран пошукайте в інеті ці правила мені чесно лінь набирати , суть в тому що так робити не можна.
Батюшка є до вас питання (до речі вітаю з підвищенням до сану МОДЕРАТОР opr06K9J.gif ) - мене завжди дивувала можливість церква пояснювати Святе Письмо так, як це вигідно, чи необхідно.

Дякую :hi: церква трактує письмо так як його трактувала церква від початку , якщо ж окремі священики чи миряни трактують його з свого бачення , це не значить що так говорить церква . Істина завжди одна .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка вибачте за питання, але все ж спитаю- під яким патріархатом ходите?, думав Київський, так же ж ні, цитуєте писання так як у нас Московський глаголіт, :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

церква трактує письмо так як його трактувала церква від початку
вибачте а від якого саме початку? а яка вірогідність того що з самого початку церква правильно трактувала?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вибачте а від якого саме початку? а яка вірогідність того що з самого початку церква правильно трактувала?

правильно ;) вонаж бо- церква це писання і написала :wave:
Паланочка вибачте за питання, але все ж спитаю- під яким патріархатом ходите?, думав Київський, так же ж ні, цитуєте писання так як у нас Московський глаголіт, blink.gif

Я не від кого не приховую і всі хто хоче знає, я священик УПЦ МП :wave: Попереджуючи питання про національність , кажу , я Українець і Православний , вас це дивує ? :) а цитати, просто книжка церковнословянською мовою , українського варіанта чи чисто російського не зустрічав .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Істина завжди одна

Раз вже зайшла мова.. От візьмем 10 заповідей...
Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
Як бути з іконами? Якщо неможна робити різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, а також їм вклонятися? І ще одне:
Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.
Чому ми, замість суботи, шануємо неділю? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Істина завжди одна

Раз вже зайшла мова.. От візьмем 10 заповідей...
Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
Як бути з іконами? Якщо неможна робити різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, а також їм вклонятися? І ще одне:
Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.
Чому ми, замість суботи, шануємо неділю? :dntknw:
Ну тут і я Вам допомогти можу- християни вважають що моляться не божку деревяному, а святому на ньому "намальваному", хоча це спірний момент, язичники вирізаючи перуна, молились громовержцю що на небі, в принципі так як пізніше християни... Щодо суботи та неділі...Суботу і до наших днів шанують Євреї, оскільки і ми молимось їхньому богу, її теж шануємо(суботній вечір напр.), хоча в більшій мірі все ж віддаємо перевагу неділі, шануючи Христа- сина божого, тож недарма в сусідів вона ВОСКРЕСЕНИЕ, думаю тут зрозуміло... Паланочка не дивує, яж кажу що з Ваших останніх слів і сам зрозумів, проте хотілось знати, а не думати... Щодо Вашого сану і національності- це Ваш вибір, і хто ми такі, що б Вас судити... Я так і досі шукаю СВОГО БОГА, Вже здається бачу світло в темряві, хоча може то лише марево... Бу в би радий Якщо б Ви змогли допомогти знайти дорогу моїй непутящій душі, просто коли звертаєшся до наших, то Вони роблять з тебе еретика і крапка, а допомогти знайти відповідь, підтримати, присвітити, тут ти або віриш, або ні, все КРАПКА. :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(Паланочка @ 17.12.2012, 19:16) Істина завжди одна * Раз вже зайшла мова.. От візьмем 10 заповідей... Цитата Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей. Як бути з іконами? Якщо неможна робити різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, а також їм вклонятися? І ще одне: Цитата Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його. Чому ми, замість суботи, шануємо неділю? opr06K94.gif

Друзья, давайте не будем влазить в свои какие то домыслы и умозаключения, но истина как была со времен первоапостольской церкви так она есть и сейчас. По поводу субботы: Суббота праздновалась не только евреями, но и жившими людьми до появления национальности - евреи. И сейчас празднуется разными национальностями, кто исследует Библию. :hi: Этому свидетельсвует Ветхий Завет, а в частности Книга Бытие. Что суббота праздновалась еще во времена Эдемского сада. И будет праздноваться на новом небе при втором пришествии Христа. Книга Пророка Исаия 66:22-23: " Ибо, как новое небо и новая земля, которые Я сотворю, всегда будут прел лицом Моим, говорит Господь, так будет и семя ваше и имя ваше. Тогда из месяца в месяц и из субботы в субботу будут приходить всякая плоть пред лицо Мое на поклонение , говорит Господь..." Возникает вопрос: где же тогда воскресенье? :at: Если на новом небе будет праздноваться суббота? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як бути з іконами? Якщо неможна робити різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, а також їм вклонятися?

ікона це не ідол, ікона це не Бог , ви путаете поклоніння ідолам і честь яка воздаеться іконі, воздаеться не досці не краскам якими написана ікона а первообразу , тому хто зображений на іконі. Ви ж маєте фото своїх дітей , переглядаете їх згадуєте , при цьому , але ви ніколи не назвете фото своею дитиною. ікона це не Бог. До тогож памятаєте коли Господь повелів побудувати скинію? наказав поставити херувимів і це не були ідоли , тому не путайте ідола і ікону .
Чому ми, замість суботи, шануємо неділю? opr06K94.gif

Спробую пояснити, ;) субота це старий заповіт неділя -новий, відміність у чому? коли господь створив світ і вінець йому людину він наказав в честь цього 7 день святкувати (тобто субота це день народження світу) , але так сталось шо людина согрішила , і все творіння Боже стало смертним, іншими словами більш не могло перебувати з Богом. Ісус Христос це упразнив іншими словами воскресив. Щоб було зрозуміло наведу приклад.. у людини родилась дитина , вона росла та в якийсь час померла, сталось велике горе, але ось чудо, Бог її воскресив, тепер уявіть який день будуть святкувати батьки день народження чи день воскресіння?? Звичайно день воскресіння буде більший. Що стосується суботи то її ніхто не відміняв субота в Православї особлива , наприклад в піст ми служим повну літургію в суботу так само як і внеділю в інші дні літургія не служиться наприклад той же піст послаблюється в суботу і неділю , ну і так далі , ніхто не відміняв суботи , та неділя ( на російській Воскресеніе,) є більшим днем ніж субота. Одним словом заповідь про суботу виконується . я стараюсь писати доступними словами, та незнаю чи ви мене розумієте??
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну тут і я Вам допомогти можу- християни вважають що моляться не божку деревяному, а святому на ньому "намальваному", хоча це спірний момент, язичники вирізаючи перуна, молились громовержцю що на небі, в принципі так як пізніше християни... Щодо суботи та неділі...Суботу і до наших днів шанують Євреї, оскільки і ми молимось їхньому богу, її теж шануємо(суботній вечір напр.), хоча в більшій мірі все ж віддаємо перевагу неділі, шануючи Христа- сина божого, тож недарма в сусідів вона ВОСКРЕСЕНИЕ, думаю тут зрозуміло...

це не спірний момент Православні моляться Богу єдиному а язичники когобвони не зображували моляться не Богу а тому що рахують за Бога ідол це те що підміняє Бога , не путайте , Господь говорить що не можна поклонятись всьому іншому нікому крім Бога почитайте заповідь , а перун чи любий інший ідол не є богом можливо духом чи чим іншим але не Богом , невже ви не бачите різниці?
Паланочка не дивує, яж кажу що з Ваших останніх слів і сам зрозумів, проте хотілось знати, а не думати... Щодо Вашого сану і національності- це Ваш вибір, і хто ми такі, що б Вас судити... Я так і досі шукаю СВОГО БОГА, Вже здається бачу світло в темряві, хоча може то лише марево... Бу в би радий Якщо б Ви змогли допомогти знайти дорогу моїй непутящій душі, просто коли звертаєшся до наших, то Вони роблять з тебе еретика і крапка, а допомогти знайти відповідь, підтримати, присвітити, тут ти або віриш, або ні, все КРАПКА. blink.gif

Якщо чимось можу допомогти завжди будьласка. хто робить з вас еритика?
Тогда из месяца в месяц и из субботы в субботу будут приходить всякая плоть пред лицо Мое на поклонение , говорит Господь..." Возникает вопрос: где же тогда воскресенье? at.gif Если на новом небе будет праздноваться суббота?

Взагалі то тут ще присутні похибки перекладу. в оригіналі слово Шаббат що означає "спокій , кінець творіння" тому слово субота якщо його приміняти до дня буде день спокою, що не обовязково 7 день. А "воскресіння" це день коли воскрес Христос. Євреї звичайно не признають неділю вони ж і воскресіння не визнають Христове. Отже ваша цитата буде звучати так : "Тоді із місяця в місяць і із дня спокою до дня спокою буде приходити всяка плоть перед лице моє на поклоніння, говорить Господь." а день спокою для нас людей нового заповіту з Богом це день воскресіння Христового. Для Євреїв це не так , може ви Єврей тоді так для вас неділя не день спокою ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну щодо ідолів і ікон сперечатись не буду, хоча думаю ви розумієте, що для атеїстів Воно одне і те ж... Щодо суперечливих моментів- В церкві кожне служіння не проходить без згадки про раба Божого, тобто людини...Складно ,Важко, не перетравлюється...Людина зроблена по образу божому, є його найкращим творінням, дитям, і раптом РАБ... Образ божий в людині, це частинка Творця, людина на землі, щоб творити, вкладаючи частинку Бога в своє творіння(вірш, будинок, рослинка,.....) все в чому проявляється натхнення, добро, світло людської душі є частинкою Бога, тим промінчиком що показує, що ми його діти... І раптом РАБ, як тавро, Бога церква показує ледь не як наглядача з нагайкою, проси милості!!! Де тут до творчості...Змирись, іди монахом в печеру і проси милості, то більш богоугодне,..... . .......................Простіть, накипіло, трішки понесло.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І дійсно, а чому РАБ Божий? І ще одне: коли людина помирає - кажуть: небіжчик, чому? Вона ж ніби до бога йде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну щодо ідолів і ікон сперечатись не буду, хоча думаю ви розумієте, що для атеїстів Воно одне і те ж... Щодо суперечливих моментів- В церкві кожне служіння не проходить без згадки про раба Божого, тобто людини...Складно ,Важко, не перетравлюється...Людина зроблена по образу божому, є його найкращим творінням, дитям, і раптом РАБ... Образ божий в людині, це частинка Творця, людина на землі, щоб творити, вкладаючи частинку Бога в своє творіння(вірш, будинок, рослинка,.....) все в чому проявляється натхнення, добро, світло людської душі є частинкою Бога, тим промінчиком що показує, що ми його діти... І раптом РАБ, як тавро, Бога церква показує ледь не як наглядача з нагайкою, проси милості!!! Де тут до творчості...Змирись, іди монахом в печеру і проси милості, то більш богоугодне,..... . .......................Простіть, накипіло, трішки понесло.....

значить що до раба Божого... для нас сучасних людей слово раб звучить дико , але ще 10-15 поколінь назад рабство було нормою житття.церква засновувалась (і писались книги біблії) тоді коли рабство було узаконеною формую існування частини людства , тому ставлення до рабства було трохи інше ніж зараз, я не оправдую рабства, а лише пишу про розуміння цього моменту. Отже що таке рабство? це форма крайнього підкорення волі одного на д іншим . якщо говорити про людину до людини , то це не зовсім нормально тому що всі ми рівні (одинаково прийшли в світ одинаково і підем) але якщо говорити про людину і Бога? звичайно не соромно і не важко проявити смиріння перед Богом. Отже вислів раб Божий це виявлення крайнього смиріння перед Богом. Господь говорить хто суть Браття мої? це ті що виконубть волю Отця мого. Отже якщо ми виконуєм волю Божу ми діти його. Але памятаєте притчу про блудного сина? коли він повернувшись до батька проявляє покаяння і смиріння перед ним як він говорить? Прогрішив на небо і перед тобою і вже не можу нарікатися сином твоїм , сотвори мене як наємника твого. , тобто просить прийняти його як раба , слугу , так як рахує що синівство своє втратив. Так і ми з вами безліч согрішили і далі грішим на небо і перед Богом , та не всім відкриваються як виявляється очі до бачення того що синівство своє ми вртачаєм не виконуючи волю Божу , та завжди зостається місце звати до Бога , Господи согрішив на небо і перед тобою , прости мені і сотвори мене хоч рабом твоїм. Так що вас би не не хвилювало слово раб якби ви розуміли наскільки гріховними ми є перед Богом. Бо слово раб це є ніщо порівняно з тим що творим ми. Святий говорить "смирихся и спас мя Господь" так от це смеріння і є раб Божий і більшого мені не треба . В цьому випадку раб це не тавро це крайня форма смиріння перед Богом і бути рабом Божим це не важко і не соромно, бо такому володарю хотіла би служити кожна думаюча людина.
І ще одне: коли людина помирає - кажуть: небіжчик, чому? Вона ж ніби до бога йде.

не знаю що вкладено в слово небіжчик , крім самої суті -померла людина, наприклад слово покійник говорить що людина заспокоїлась, а небіжчик незнаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

наприклад слово покійник говорить що людина заспокоїлась, а небіжчик незнаю.
Тобто вже не побіжить ...в магазин, наприклад.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

християни вважають що моляться не божку деревяному, а святому на ньому "намальваному", Я так і досі шукаю СВОГО БОГА, Вже здається бачу світло в темряві, хоча може то лише марево... Бу в би радий Якщо б Ви змогли допомогти знайти дорогу моїй непутящій душі, просто коли звертаєшся до наших, то Вони роблять з тебе еретика і крапка, а допомогти знайти відповідь, підтримати, присвітити, тут ти або віриш, або ні, все КРАПКА. :blink:
Бог він Един,шлях до нього у кожного свій,і це не дивно:6 чи 7 млрд на землі,а двох однакових нема - всі ми шедеври творіння,виліплені Батьком Небесним по його плану "вручну",як би не хотілось лукавому загнати під одне ярмо,стригти під одну гребінку,гнати в пекло єдиним строєм...Тому і шлях у кожного свій. Лук.16:16 "Закон и пророки до Иоанна; с сего времени Царствие Божие благовествуется, и всякий усилием входит в него".И "усилие" прикладать для того,щоб його знайти необхідно.Написано: Матф.6:33 "Ищите же прежде Царства Божия и правды Его, и это все приложится вам".Це говорить про те,що головне в житті:знайти не блага земні,а Царство Небесне.Що головніше - де проводити якісь70-80-90 років,чи де і як провесть Вічність?От тут і думай,голова,картуз куплю...Так що шукайте,шановний,шукайте,і не жалійте для цього зусиль:результат того вартий.А з "вашими" вам просто не повезло,або військо сатанське отримує тимчасову перемогу в боротьбі за Вашу душу.Ви вибирайте слушний час,задавайте питання ,читайте Слово Боже,моліться,ходіть в Церкву,спілкуйтесь з віруючими(тільки розберіться перед спілкуванням,хто в що,чи кого вірить,щоб не попасти в другу канаву,ледь вибравшись з тої,в якій знаходитесь). Небіжчик,як варіант :IMHO1: :не Божий;душа і дух після смерті іде до свого творця,а тіло(скафандр) залишається на землі,точніше,В землі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тобто вже не побіжить ...в магазин, наприклад.

мабуть таки вже не побіжить ;) аще в слові корінь небіж , чи не так?
Небіжчик,як варіант opr06K9M.gif :не Божий;душа і дух після смерті іде до свого творця,а тіло(скафандр) залишається на землі,точніше,В землі.

Насправді я не знаю, та мені чомусь здаеться що "не Божий" тут не підходить. Я не лінгвіст тому це моя особиста думка може і не вірна.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тобто вже не побіжить ...в магазин, наприклад.
Теж може бути, як варіант. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не знаю що вкладено в слово небіжчик

небіжчик (ж. небіжчиця) — померла людина; покійник; у давні часи померлих як охоронців родини ховали спершу в себе в хаті (під порогом чи під покутем; див. ще культ 3; ці місця вважалися почесними, бо там нібито жив домовий охоронець (домовик, хатнє божество); небіжчик, вірили, стає дуже сильним після смерті і охороняє рід, але горе тому (передусім чужо­му), хто з ним стрінеться вночі; ховали мерців і на роздоріжжях (особливо самогубців), чому розпуття небезпечними часом вважають і досі; царство померлих спрадавна звуть Нав, або Нав’є (див.); здавна померлого закопують у землю (див), тобто хоронять, ховають (звідси похорон); за повір’ями, небіжчика цілують у лоб, пор. у Н. Рибака: «Попросили, щоб у чоло не цілував, як небіжчика»; коли поминають небіжчика, його душа навідується додому; за Різдвяною вечерею померлих родичів поминають неодмінно; слово походить від слова Бог (той, кого вже не опікує земний Бог); Кожний небіжчик добрий (приказка).
http://ukrlit.org/slovnyk/небіжчик/
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

(я вже Гуглив це слово) ту ссилку яку ви дали я і сам знайшов був ще раніше і прочитав , та пояснення самого слова , його походження тут немає, я і сам знаю що небіжчик це померла людина , а те що її цілують у лоб :dntknw: про якого земного Бога тут пишеться? Бог один , немає земного і неземного чи ще якогось. Цей словник писав не лінгвіст а дядько такий як і я з вами. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну тут і я Вам допомогти можу- християни вважають що моляться не божку деревяному, а святому на ньому "намальваному", хоча це спірний момент, язичники вирізаючи перуна, молились громовержцю що на небі, в принципі так як пізніше християни... Щодо суботи та неділі...Суботу і до наших днів шанують Євреї, оскільки і ми молимось їхньому богу, її теж шануємо(суботній вечір напр.), хоча в більшій мірі все ж віддаємо перевагу неділі, шануючи Христа- сина божого, тож недарма в сусідів вона ВОСКРЕСЕНИЕ, думаю тут зрозуміло...

це не спірний момент Православні моляться Богу єдиному а язичники когобвони не зображували моляться не Богу а тому що рахують за Бога ідол це те що підміняє Бога , не путайте , Господь говорить що не можна поклонятись всьому іншому нікому крім Бога почитайте заповідь , а перун чи любий інший ідол не є богом можливо духом чи чим іншим але не Богом , невже ви не бачите різниці?
Паланочка не дивує, яж кажу що з Ваших останніх слів і сам зрозумів, проте хотілось знати, а не думати... Щодо Вашого сану і національності- це Ваш вибір, і хто ми такі, що б Вас судити... Я так і досі шукаю СВОГО БОГА, Вже здається бачу світло в темряві, хоча може то лише марево... Бу в би радий Якщо б Ви змогли допомогти знайти дорогу моїй непутящій душі, просто коли звертаєшся до наших, то Вони роблять з тебе еретика і крапка, а допомогти знайти відповідь, підтримати, присвітити, тут ти або віриш, або ні, все КРАПКА. blink.gif

Якщо чимось можу допомогти завжди будьласка. хто робить з вас еритика?
Тогда из месяца в месяц и из субботы в субботу будут приходить всякая плоть пред лицо Мое на поклонение , говорит Господь..." Возникает вопрос: где же тогда воскресенье? at.gif Если на новом небе будет праздноваться суббота?

Взагалі то тут ще присутні похибки перекладу. в оригіналі слово Шаббат що означає "спокій , кінець творіння" тому слово субота якщо його приміняти до дня буде день спокою, що не обовязково 7 день. А "воскресіння" це день коли воскрес Христос. Євреї звичайно не признають неділю вони ж і воскресіння не визнають Христове. Отже ваша цитата буде звучати так : "Тоді із місяця в місяць і із дня спокою до дня спокою буде приходити всяка плоть перед лице моє на поклоніння, говорить Господь." а день спокою для нас людей нового заповіту з Богом це день воскресіння Христового. Для Євреїв це не так , може ви Єврей тоді так для вас неділя не день спокою ;)
В богословии есть такая наука как СОЛОСКРИПТУРА, Она говорит, что библия истолковывает сама себя. Так что в истолковывании Библии не нужны истолкования праотцов, а тем более прадедов :umora: По поводу еврей ли я, то вы, меня, Паланочка этим оскорбили. Я укриинец, и в украинском гражданстве точка. По поводу истолкования Библии вы мне напоминаете времена средьневековья, когда на руках у "черноты" Библии не было, а ее истолковывали так называемые "святые отцы" Которые и завели народ в заблуждение. Благодоря токим людям Реформаторам как: Ян Гус, Иероним, Мартин Лютер все стало на свои места. С ваших слов, что люди соблюдающие Шабат (субботу) - это евреи, тогда люди жившие до времен Авраама, это евреи. Адам, Сиф, Енох, Авель - с ваших слов тоже евреи.:) Исследуйте Библию и станет все на свои места. Сатана то не ведет брань с людьми которые утверждаются или отстаевают свои умозаключения, а ведет брань с теми кто соблюдает Заповеди Божии. ОТКР. 12:17. И рассвирепел дракон на жену, и пошел, чтобы вступить в брань с прочими от семени ее, сохраняющими заповеди Божии и имеющими свидетельство Иисуса Христа. Тут то кто мыслит, тот и поймет что мужно соблюдать. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ще цікаво, чому племіник - НЕБІЖ ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...