Jump to content

Предрассудки и вымыслы

einar

Recommended Posts

Дух святий покинув старозавітну церкву, а по обіцянці Христа в день пятидесятниці зійшов на новозавітну церкву і перебуває там і досі.
100%.але на кожного окремо,хрещення(в т.ч. і Духом Святим) строго індивідуальний процес.

До того що Бог присутній в храмі не залежно від присутності чи відсутності служителів, не розумію чим ви мені опононуєте Що до хрещення то те що ви говорите тверження баптистів ;) і до речі школа про яку ви писали і в яку віддаєте дітей теж наскільки я знаю з баптиським нахилом.
Дивлячись що вважати храмом Духа Святого.Дехто вважає,що це будівля,насправді ж це діти Бога Живого,з яких і складається церква,яку створив Спаситель.До речі,тільки що прийшло розуміння,що священник,це скоріш сталкер,вказівний знак,куди іти.А виховання -це скоріш побічний ефект в роботі священника - якщо правильно боротись із захворюванням,наприклад,поліартритом методом посилення імунітету,то і почки можут оздоровитись негадано-неждано(сучасна медицина при цому почки гробить). Про хрещення:полистайте,або подивітся фільм по роману Вольтера "Простодушний".Там хлопчик,який прочитав біблію,чекав усіх в річці,тоді як його чекали в будівлі для хрещення...Я про хрещення вичитав і вивчив це питання в Євангелії,а не в якій би то не було конфесії. Школа,про яку я говорив ,приймає всіх бажаючих і в ній навчаются представники всіх християнских конфесій,наявних в м Черкасах.І нахил в ній один:Вивчення Слова Божого і шляху до ЦН(звичайно крім затверженої МО програми.До речі,раніш при приходах були ЦПШ(церковно -приходські школи).А зараз хоч недільні є?

Правонаступницею Київської метрополії є УПЦ .

З добавкою МП? :)
УПЦКП це самочинна організація і не є правонаступницею будь кого бо заснована в 1992 році.

Чому МП може бути правонаступником, а КП ні? Поясніть... :dntknw: А як взагалі виник МП? І яким чином церковна влада з Києва перейшла до Москви? В інтернеті :ah: я знайшов такий варінт опису історичних подій :hi: :
Московський патріархат історія. ...після хрещення України-Русі в 988 р. Українська церква протягом 698 років існувала в канонічній єдності з Константинополем незалежно від Московського патріархату, який виник набагато пізніше. Московська церква проголосила себе автокефальною (тобто не залежною ні від Києва, ні від Константинополя) й обрала собі митрополита в 1448 р. Проте цю акцію не визнали ні Вселенський патріарх, ні найвищі ієрархи інших православних церков, і протягом 141 року Російська православна церква вважалася не канонічною (незаконною), її канонічність було визнано й обрано першого патріарха цієї церкви за участю Константинопольського патріарха лише в 1589 р. Після приєднання України до Росії в 1654 р. й особливо після Андрусівського перемир''я з Польщею 1667 р., за яким Росія одержала більшу частину Правобережної України, московські царі та патріархи прагнули ліквідувати й церковну незалежність України. Особливо на цьому наполягав патріарх (з 1674 р.) Яким (Савелов). Разом з московським царем він декілька разів звертався до Константинопольського патріарха, просячи його уступити Москві Українську церкву, але згоди на це не діставав. Тоді Москва за допомогою українського гетьмана І. Самойловича, долаючи рішучий опір українського духівництва, протягом 1684—1686 рр. самочинно приєднала Українську церкву до Московського патріархату. Але треба було все ж таки мати формальну згоду Константинопольського патріарха. Для цього навесні 1686 р. патріарх Яким послав до Константинополя досвідченого дяка Нікіту Алексєєва, який привіз патріархові Діонісію грамоти з проханням віддати Москві Київську митрополію з усіма її єпархіями і щедрі подарунки. Однак Царгородський патріарх вважав таку злуку незаконною і спочатку прохання Московського патріарха знову відхилив. Тоді спритний Нікіта Алексєєв вирішив звернутися безпосередньо до турецької влади, від якої був залежний Константинопольський патріарх. Коли недавно обраний патріарх Діонісій приїхав до м. Адріанополя, щоб нову його посаду затвердив Великий візир Османської імперії, там уже був московський посланець і встиг домовитись із турецьким володарем. Великий візир, будучи непоганим політиком, хотів зберегти добрі стосунки з Москвою і нейтралізувати Росію у війні Туреччини з Польщею, Австрією та Венецією, а тому наказав патріархові Діонісію задовольнити прохання Москви. Лише після цього у травні 1686 р. Діонісій видав грамоту про передачу Української церкви під юрисдикцію Московського патріархату, взявши за це від московського посла доброго хабара — 200 золотих червінців і 120 чорнолискучих соболів. Однак невдовзі через цей неканонічний вчинок Діонісій був позбавлений патріаршого престолу, але церковну автономію Україні так і не повернули... (Детальніше див.: Никольский H. Патриаршество в России // Энциклопедический словарь о-ва «Бр. А. и И. Гранат и К°». — Изд. 7. — Т. 31. — М., [1915]. — С. 376—378; Огієнко І. І. Українська церква. — К., 1993. — С. 157—194).

апостоли Хрестили цілими сімями чи не так ? ви думаєте дітей там не було? памятаєте слова Христа про дітей яких він повелів приводити до нього ?через Хрещення ми єднаємся в тіло Христове без цього неможе спастись ні одна жива душа , то чому ви не пускаєте дітей до Христа???якщо дитина помре раніше за той час поки досягне розуміння віри? неродитись від води і Духа неможливо війти в царство Боже чи нетак?? :hi:
Діти були ,але не знаю,де в Євангелії написано,що хрестили дітей.Іісус взагалі нікого не хрестив,а сам хрестився у Іоанна,так що приходили діти і хрестили їх - це дві великі різниці. ;):) Ми не все можемо знати,але просто так ні один волос з нашої голови не падає. :) Я спостерігав за своїми молодшими,які по рокам могли бути внуками,так от я думаю,що до якогось часу вони ще там(в ЦН - вони звідти приходять):):IMHO1:

Ні так не виходить тому що московська єпархія не була в розколі, її відділення не визнавав лише Констатинопольський патріарх , офіційно...
Виникає логічне питання- Навіщо потрібне було те відділення? Може на священиків спустився Дух святий і підказав, що Росія має стати ІІІ Римом? Аж ніяк, це було політичне рішення, і лише через 141 рік через занепад і політичний тиск МП був визнано... Сперечатись на цю тему з вами дійсно важко, оскільки кожен з нас сидить на своїй дзвіниці...Знаєте це нагадує суперечку двух горобців- один, що сидить вище каже квітка біла, той що знизу мотає головою- вона зелена, сперечались до тих пір поки не перейшли на образи, потім діло дійшло до бійки, той що знизу- підлетів і побачив, що зверху вона дійсно біла, а той що зверху спікірував вниз і оба на вона знизу справді зелена... :umora: Приведу приклад,- Є дві школи, одна державна, інша приватна, заснована завучем першої( думаю схоже :) ) Так от Державна не визнає приватної, говорячи що після неї дитина не зможе скласти ЗНО, приватна ж відповідає, що в неї покращена програма а на ЗНО всі діти рівні. Так от Ви неоднарозово чули, що в державній директор, вибачте за слово, самодур- кошти які батьки здають на покращення матеріальної бази школи, досить часто (шепчуть всі кому не лінь) йдуть не за призначенням- то в директора новеньке авто( ну дуже дороге) то далеко не з дешевих годинників, то бидиночок під стать,а то і начебто продає дітям цигарки...До директора так просто не попадеш- людина ну дуже зайнята та і охорона не пропустить, тому питаєш вчителів. Ті ж в свою чергу гнуть політику директора( як по іншому- ще з школи з соромом попросять піти). Приватна ж, принаймі директор( той що був заучем держ.)в таких злодіяніях помічений не був, ну чогось його начебто не тягне аж так шикувати, напевно що школа трохи менша :dntknw: Ну і тут питання до якої школи віддасте дитину? Зрозуміло, що ЗНО здаватиме не директор, то ж яка нам різниця де він живе, в чому їздить, за що те все куплене, і які в тій школі вчителі навчають нам напевто теж все одно- і не їм же те ЗНО проходит, ну не пройде дитина, сама винна- вони тут причому? Головне, що вони кажуть нібито допоможуть підготуватись, а всі інші НІ! точніше . (крапка) П.С. -Всі дійові особи змінено, що б не тривожити почуття віруючих МП.

Виникає логічне питання- Навіщо потрібне було те відділення?

А що до логічного питання: - Навіщо мені взагалі історія чужого народу? Може треба подивитися на цю проблему глибше? І тоді, можливо, проблема припинить своє існування?

А що до логічного питання: - Навіщо мені взагалі історія чужого народу? Може треба подивитися на цю проблему глибше? І тоді, можливо, проблема припинить своє існування?
Та ми обома руками за :ole_ole: Допоможете? :)

Так от Державна не визнає приватної, говорячи що після неї дитина не зможе скласти ЗНО, приватна ж відповідає, що в неї покращена програма а на ЗНО всі діти рівні. Так от Ви неоднарозово чули, що в державній директор, вибачте за слово, самодур- кошти які батьки здають на покращення матеріальної бази школи, досить часто (шепчуть всі кому не лінь) йдуть не за призначенням- то в директора новеньке авто( ну дуже дороге) то далеко не з дешевих годинників, то бидиночок під стать,а то і начебто продає дітям цигарки...До директора так просто не попадеш- людина ну дуже зайнята та і охорона не пропустить, тому питаєш вчителів.
Оце так казочка! Ви не думаєте, що директори зараз взбунтуються? :umora:

Оце так казочка! Ви не думаєте, що директори зараз взбунтуються? :umora:
Та чого ж думаю, може хтось пізнає себе чи знайомого (чи малознайомого), якщо вже настільки неправда, доведеться вибачитись, проте хотілось побачити б їхню казочку спочатку. Як казали колись- Сказка ложь, да в ней намек, добрым молодцам урок :wave: Хоча думаю директори на цьому форумі не просвітлюються :umora:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...