Перейти к содержанию

Предрассудки и вымыслы


einar

Рекомендуемые сообщения

ПОСЛЕДНЯЯ ФОТОГРАФИЯ ТАЙЛЕРА КЕРКА Вымысел или реальная история? Многие видели эту картинку, но далеко не каждый знает ее историю. В 1985 году 13-летний Тайлер Керк (герой фотографии) прошел кастинг на съемку в рекламе шоколадной пасты Nutella. Это был довольно типичный ролик,где по сюжету мальчик сидит во дворе своего дома и печально грызёт яблоко.Далее по сценарию из магазина возвращаются родители,демонстрируя ребёнку банку "Nutella",а тот радостно бежит намазывать бутерброды. На съёмочной площадке стояла огромная корзина с красными яблоками,-запас для неудачных дублей.Получилось так,что действие с яблоком сняли со второй попытки,и вся корзина оказалась в распоряжении съёмочной группы. Рекламщики-народ творческий,и просто съесть гору яблок им показалось скучным.Где-то в соседней студии они нашли спортивный лук и начали расстреливать яблоки.Среди фотографов был некий Джейсон Аддерли,который в колледже профессионально занимался стрельбой из лука.У него родилась идея фото-сюжета,состоящая из двух частей.Лицо человека с яблоком на голове и то же лицо с простреленным яблоком.Суть фотографии-показать разницу эмоций:накал до выстрела и эйфория после. Непоседливый Тайлер,который слышал весь этот разговор,напросился на роль "мишени"-все знали о живой мимике мальчика и фотограф согласился. Тайлера поставили к декорационному дереву,настроили камеру,сделали первый снимок.Джейсон взял в руки яблоко,но тут в голову ему пришла идея-сделать третью картинку,общий план,изображающий его самого,метящего в мальчика.Это никому не могло показаться опасным.Джейсон отошёл на 5 метров,натянул тетиву(специально метя на несколько метров левее),щелкнул затвор камеры.Человек,сделавший снимок,закричал "Подожди,яблоко еще не пробили!".Автоматически опуская лук,стрела соскочила,и попала мальчику прямо в лоб.Фотограф спустил затвор как раз в этот момент,через секунду Тайлер Керк упал замертво. Джейсон Аддерли был приговорён к 35-ти годам заключения. Статья стало очень популярной в итернете и обрывалась именно на 35 годах заключения, но это не всё: Эта история является ничем не больше простой выдумки! Мы не знаем чье больное сознание выдумало эту историю, но на самом деле - это рекламный постер видео марафона в Копенгагене.post-2386-1355851771_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

про якого земного Бога тут пишеться?

В дохристиянську епоху (тоді, коли виникло це слово) Були Боги земні та небесні. :)
Цей словник писав не лінгвіст а дядько такий як і я з вами.

Жайворонок В. В. Знаки української етнокультури: Словник-довідник. — К.: Довіра, 2006. — С. 387-388 Віта?лій Ві?кторович Жа?йворонок- український мовознавець, доктор філологічних наук (з 1990), професор (з 1992). Укладач фундаментальних словників різних типів. Автор понад 100 наукових праць із лексикології, стилістики, синтаксису української мови, перекладознавства, лінгводидактики. У дослідженнях з етнолінгвістики застосовує антропоцентричний підхід до вивчення мови.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Жайворонок_Віталій_Вікторович :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Исследуйте Библию и станет все на свои места.

Серега те що ви "ісследуете" я ним живу. ;)
Жайворонок В. В. Знаки української етнокультури: Словник-довідник. — К.: Довіра, 2006. — С. 387-388

ну щож видно я помилявся..
По поводу еврей ли я, то вы, меня, Паланочка этим оскорбили. Я укриинец, и в украинском гражданстве точка. По поводу истолкования Библии вы мне напоминаете времена средьневековья, когда на руках у "черноты" Библии не было, а ее истолковывали так называемые "святые отцы" Которые и завели народ в заблуждение. Благодоря токим людям Реформаторам как: Ян Гус, Иероним, Мартин Лютер все стало на свои места

Да ну я не сказал что ви єврей я спросил , не єврей ли ви , и обидеть вас нехотел. Если обидел извените . :hi: А по поводу толкования библии и запрета читать ,ето не к православию у нас етого небило ето то что ви приводите запад и католики и протестанские движения к церкви Христовой не имеют отношения , Ви украинец каким же вас ветром понесло в европу ? Ви не знали своей вери, но нашли чужую? Думаю надо прекращать дискусию так как накал страстей переходит грань , прошу извенить если обидел удачи :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую Паланочка за змістовну відповідь, не згодитись з вашими словами неможливо, все то так, але... Я хотів акцентувати на іншому, напевно не вийшло :dntknw: Якось на просторах нету зустрів твердження, що фактично змогло обєднати воєдино, розрізненні думки з цього приводу, можливо не дослівно але спробую передати суть: " Людина - раба божа, її життя смирення, сказали мені люди схожі на рабів; Людина - то улюблене диття бога, що несе в собі частину отця свого, сказали мені люди схожі на богів...Кому вірити?" Десь так. Рабство як синонім служіння- прийнятний, але в свідомості людей він трансформується, спотворюючи саму суть СЛУЖІННЯ Богу. Як люди показують свою Віру? Йдуть до церкви, моляться чи роблять вигляд що моляться, ставлять свічки, причащаються, висповідуються, постують і т.д. Та цим самим показують не Віру, а релігійність- дотримання "традицій", що далеко не завжди говорить, що в їх серці є Господь. Так що ж таке служіння? Думаю ви не прямо, але згодились, що Біблія писалась в ті часи, так як її могли зрозуміти люди які жили тоді...Тому частина для нас зараз важкозрозуміла, що аж ніяк не применшує її цінність, просто по іншому не могло бути, її б не зрозуміли. Отже основна ідея Книги це любов, ЛЮБОВ до Бога та до ближнього. Гріх то прояв відсутності Любові. Людина то творіння Боже, в яку Він вдихнувши життя, наділив її не лише душею, а Духом, давши їй найбільше багтство- Божественне начало, що проявляється в здатності Творити, Вже Адам починав свій шлях з того що мав назвати створене до нього(творити назви) Ото і є найбільше щастя служити Богові, імя йому натхнення. Та не лише в цьому проявляється людська Божественність. Бог послав Сина свого на землю, що б спокутувати гріх людський, через смерть, дати дорогу до раю, вистеливши її кровю... Знову розривається голова від не розуміння НАВІЩО? В старому завіті ми зустрічаємо місця де чітко вказано, що гріх треба спокутувати кровю(козел відбувайло), ТРЕБА, щось схоже на закон, хто його придумав? мабуть Господь,.. Що б потім покласти Сина на алтар? Мабуть щось тут не так... Торкнемось життя Ісуса, до його Воскресіння, основним що піднімало його в очах вірян, були чудеса що він творив перед їми. В більшості випадків Він прямо і казав: " Не я зцілив Тебе, а Віра твоя". Тут церква не хоче розуміти слова прямо :blink: Незручно... Але якщо припустити що він хотів сказати те що сказав, виходить в людині є сила, що здатна зцілити її, і навіть інших, сила не фізична, не людська, а Божественна, що є в кожному, треба лише повірити, і напевно по воді ходити зможем...Адже і зараз священики говорячи про святі місця, цілющі мощі та ікони, уточнюють- допомагають вони лише тим, хто справді вірить... Чому ж ми віримо що сила є в іконі(шматку деревини із зображенням святих), відкидаємо, що Отець дав її своїм дітям. Так навіщо приходив Ісус-син людський, мабуть щоб люди повірили в свої сили і починали Творити, допомагаючи Творцю? Що є Бог? Він скрізь, ми можемо відчувати його любов до себе, знати що він з нами, але не бачити... Тут найбільш точно мабуть буде порівняння з квочкою (Бог) і яйцями(людина). Зародок в яйці не бачить квочку, але її тепло навколо нього, не буде тепла зародок загине... Що треба зародку?- Розвиватись, намагатись стати подібним до квочки, що б потім вилупившись бути біля неї... Не хочеш не треба- зародок може і іншим шляхом піти. тоді яйце зтухне, і курча не пробє шкарлупку... Відповідно і Рай не стаціонар, де попав і Добре на вікі вічні, треба рости та розвиватись і там, Але Бога вже побачим :) Ну думаю тепер зрозуміло за що мене піддають анафемі, хочеш розібратись, шукаєш свій шлях до Бога, а у відповідь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А по поводу толкования библии и запрета читать ,ето не к православию у нас етого небило ето то что ви приводите запад и католики и протестанские движения к церкви Христовой не имеют отношения ,
До цього моменту читав вас і майже з усім був згодний. А тут знову "важка артилерія". Звісно, багато сект є шкідливими і побудовані для викачки грошей. Але католики і багато протестантських течій, які мають певний історичний досвід і свою традицію - ви так легко їх відкинули від Христа. Це значна частина населення планети і не найгірша частина.
Ви украинец каким же вас ветром понесло в европу ? Ви не знали своей вери, но нашли чужую?
А куди ж нам, українцям, звернути, в Монголію? Там буддизм, а це річ набагато "крутіша", ніж католицизм :hi:
Думаю надо прекращать дискусию так как накал страстей переходит грань , прошу извенить если обидел удачи :hi:,
Думаю, після обговорення етимології слова "небіжчик" ми вже готові до всього.
Я хотів акцентувати на іншому, напевно не вийшло :dntknw: Ну думаю тепер зрозуміло за що мене піддають анафемі, хочеш розібратись, шукаєш свій шлях до Бога, а у відповідь...
Мені нічого не зрозуміло. Так багато слів, щоб висловити щось просте. Що вам не подобається конкретно? Яка анафема?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я хотів акцентувати на іншому, напевно не вийшло :dntknw: Ну думаю тепер зрозуміло за що мене піддають анафемі, хочеш розібратись, шукаєш свій шлях до Бога, а у відповідь...
Мені нічого не зрозуміло. Так багато слів, щоб висловити щось просте. Що вам не подобається конкретно? Яка анафема?
Вибачте Арій, та думаю взяти перше і останне, добре лише коли дивитесь сучасні серіали, :IMHO1:, а суть в принципі в тому, що Паланочка, маю надію вправить мої мізки в голову :) , бо так шось важкувато без мізків :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Людина - раба божа, її життя смирення, сказали мені люди схожі на рабів; Людина - то улюблене диття бога, що несе в собі частину отця свого, сказали мені люди схожі на богів...Кому вірити?"

Хто ви залежить від вас і ні від кого більше , я той син який вернувся витративщи свій спадок , я той хто кожин день роблю гріх, я той хто я є, я прошу Бога щоб прийняв мене хочаб десь скраю , хоч якось та поряд з собою неважливо в якій якості. якщо ви рахуєте себе достойним зватися сином Божим , ну щож "дерзайте" це ваш вибір. неважливо що в нас було закладено від творіння , ми це втратили своїм гріховним життям.
Як люди показують свою Віру? Йдуть до церкви, моляться чи роблять вигляд що моляться, ставлять свічки, причащаються, висповідуються, постують і т.д. Та цим самим показують не Віру, а релігійність- дотримання "традицій", що далеко не завжди говорить, що в їх серці є Господь. Так що ж таке служіння?

Ось те що ви називаете це лише видима частина, якщо вона не наповнена духовним змістом то не має сенсу, мало ходити до храму , потрібно переродитись духовно це наша ціль (церковнословянською-стяжати Духа Святого) церква і все що її наповнює служить цій цілі, служіння Богу- це виконання його заповідей, переродженням від гріховного життя до праведного, якщо ви ходите до церкви виконуючи традицію і все , ваша віра мертва , а господь говорить що кожне дерево не давше плід буде зрубане і вкинуте в полумя, ми не тільки повинні словами і діями показувати свою віру а насамперед духовно , бо Господь шукає собі поклоників у Дусі. і тому ми не судим один одному як би нам не здавалось що інша людина творить гріх живе не так як нам здавалось повинна жити бо тільки Бог знає серце людини , людина може бути гріщна та сереце мати таке що Господь їй все прощає, краще сказати сама людина примиряяє себе до Бога тому що термін Бог прощає трохи не вірний бо Господь нас приймає і прощає завжди , але сам стан душі людини служить перепоною до примирення з богом , тільки сама людина може робити дії які або наближають її до Бога або навпаки віддаляють.
Думаю ви не прямо, але згодились, що Біблія писалась в ті часи, так як її могли зрозуміти люди які жили тоді...Тому частина для нас зараз важкозрозуміла, що аж ніяк не применшує її цінність, просто по іншому не могло бути, її б не зрозуміли.

Трохи не так, книгу писали люди Духовні, апостоли і їх учні люди в яких було спільне те що вони були в Дусі, це їх обєднувало і лише людина яка має такий самий Дух може зрозуміти насправді про що вони пишуть, бо ви правильно помітили історик мало розбираеться в математиці і навпаки. Тому біблія важкозрозуміла для людей недуховних для тих хто не пройнятий духом, таким самим який перебував на апостолах. Ось чому ми трактуєм біблію через очі святих тих що мали той самий дух що і Апостоли , православне трактування біблії це не якісь лютери чи люди різних професій міщани селяни і так далі а святі отці церкви які явно мали духа святого.
Отже основна ідея Книги це любов, ЛЮБОВ до Бога та до ближнього.

Про яку книгу ви говорите про Біблію? якщо так то вона багатогранна там є і історія і повчання і так далі багато чого. справ в тому що біблія це збірка книг рекомендованих Православною церквою для читання своїм чадам , підкреслю, Православною церквою .
Гріх то прояв відсутності Любові.

Можна і так сказати .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як люди показують свою Віру? Йдуть до церкви, моляться чи роблять вигляд що моляться, ставлять свічки, причащаються, висповідуються, постують і т.д. Та цим самим показують не Віру, а релігійність- дотримання "традицій", що далеко не завжди говорить, що в їх серці є Господь. Так що ж таке служіння?

Ось те що ви називаете це лише видима частина, якщо вона не наповнена духовним змістом то не має сенсу, мало ходити до храму , потрібно переродитись духовно це наша ціль (церковнословянською-стяжати Духа Святого) церква і все що її наповнює служить цій цілі, служіння Богу- це виконання його заповідей, переродженням від гріховного життя до праведного, якщо ви ходите до церкви виконуючи традицію і все , ваша віра мертва , а господь говорить що кожне дерево не давше плід буде зрубане і вкинуте в полумя, ми не тільки повинні словами і діями показувати свою віру а насамперед духовно , бо Господь шукає собі поклоників у Дусі. і тому ми не судим один одному як би нам не здавалось що інша людина творить гріх живе не так як нам здавалось повинна жити бо тільки Бог знає серце людини , людина може бути гріщна та сереце мати таке що Господь їй все прощає, краще сказати сама людина примиряяє себе до Бога тому що термін Бог прощає трохи не вірний бо Господь нас приймає і прощає завжди , але сам стан душі людини служить перепоною до примирення з богом , тільки сама людина може робити дії які або наближають її до Бога або навпаки віддаляють. неважливо що в нас було закладено від творіння , ми це втратили своїм гріховним життям
Тут з Вами згоден повністю, тому й привів приклад з квочкою, коли кажуть Бог наказав за гріх, помиляються в суті, людина своїми діями віддаляє себе від Бога, тим самим позбавляє себе його любові...
Трохи не так, книгу писали люди Духовні, апостоли і їх учні люди в яких було спільне те що вони були в Дусі, це їх обєднувало і лише людина яка має такий самий Дух може зрозуміти насправді про що вони пишуть, бо ви правильно помітили історик мало розбираеться в математиці і навпаки. Тому біблія важкозрозуміла для людей недуховних для тих хто не пройнятий духом, таким самим який перебував на апостолах. Ось чому ми трактуєм біблію через очі святих тих що мали той самий дух що і Апостоли , православне трактування біблії це не якісь лютери чи люди різних професій міщани селяни і так далі а святі отці церкви які явно мали духа святого.
Ну тут важко погодитись, Біблія має слугувати для укріплення віри всіх, бо Дух даний кожному, як лампадка для освітлення шляху, так і біблія має допомагати кожному, хто не лише йде шляхом до Господа, а й тим хто його ще не бачить- вона має його осяяти. А щодо трактування Біблії, то і її і зараз трактують :wave: Хочаб вінчання, як те що маєм зараз, виникло порівняно ну дуже недавно- теж по суті вільне трактування...
Про яку книгу ви говорите про Біблію? якщо так то вона багатогранна там є і історія і повчання і так далі багато чого. справ в тому що біблія це збірка книг рекомендованих Православною церквою для читання своїм чадам , підкреслю, Православною церквою .
Посміхнуло- звичайно і я про Біблію. Яж написав ОСННОВНА ІДЕЯ, всі 10 заповідей, притчі, історії показують одне - в людині має бути любов до Бога та ближнього, нема любові, відбувається руйнування божественного начала в людині, падінні її так само як диявола, не треба воювати з тим хто не з Богом, він вже покараний.
неважливо що в нас було закладено від творіння , ми це втратили своїм гріховним життям.
Так втратили багато, і щодень втрачаємо, а може тому і втрачаємо, що щось робимо не те чи не так?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачте Арій, та думаю взяти перше і останне, добре лише коли дивитесь сучасні серіали, :IMHO1:,
Це виключно з метою скороченя місця і для зручності користувачів. Я прочитав ваш текст. Християнський Бог вас чимось не задовольняє. Паланочка звісно краще в цих питаннях розбирається, але в якості практичної поради можу порекомендувати твір блаженного Августина "Сповідь". Рекомендую всім, хто вважає себе християнином і європейцем. Мені колись допомогло.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачте Арій, та думаю взяти перше і останне, добре лише коли дивитесь сучасні серіали, :IMHO1:,
Це виключно з метою скороченя місця і для зручності користувачів. Я прочитав ваш текст. Християнський Бог вас чимось не задовольняє. Паланочка звісно краще в цих питаннях розбирається, але в якості практичної поради можу порекомендувати твір блаженного Августина "Сповідь". Рекомендую всім, хто вважає себе християнином і європейцем. Мені колись допомогло.
Та всім мене задовольняє, не задовольняє лише трактування місця, і сенс буття людини церквою в деяких місцях є неприйнятною(поки що), тому й намагаюся розкласти по поляцях, а Паланочка поблажливо допомагає, за що йому велика подяка :hi: Щодо "Сповіді", шукаю , поки лише трактування її іншими, незнаючи про що йде мова їх читати не бачу сенсу
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Людина то творіння Боже, в яку Він вдихнувши життя, наділив її не лише душею, а Духом, давши їй найбільше багтство- Божественне начало, що проявляється в здатності Творити, Вже Адам починав свій шлях з того що мав назвати створене до нього(творити назви) Ото і є найбільше щастя служити Богові, імя йому натхнення. Та не лише в цьому проявляється людська Божественність. Бог послав Сина свого на землю, що б спокутувати гріх людський, через смерть, дати дорогу до раю, вистеливши її кровю... Знову розривається голова від не розуміння НАВІЩО? В старому завіті ми зустрічаємо місця де чітко вказано, що гріх треба спокутувати кровю(козел відбувайло), ТРЕБА, щось схоже на закон, хто його придумав? мабуть Господь,.. Що б потім покласти Сина на алтар? Мабуть щось тут не так...

Господь сотворив людину по образу свому і подобі , людина від тварини має різницю в тому що Дух святий на ній перебуває , цей дух давав людині безсмертя , та Дух цей одна із іпостасей тройці , тобто Бог і разом з ним не може пербувати нічого гріховного бо все гріховне попаляється , і все що несе гріх знищується, отже коли Адам згрішив Дух святий відійшов від нього щоб не попалити його Бог був поряд та вже не так як було до цього а адам з богом розмовляв лице до лиця, ціль людини в цьому житті повернути втрачене адамом , лиш енебагатьом це вдається, не більше не менше стати святим, стяжати Духа святого , бо без цеї частини людини, а саме Бога людина має "поврежденну" (не підберу слова) природу. Для цього Бог дає закон ,щоб людина через виконнаня закону привчилась до правди Божої , але закон це був тільки етап на шляху до оновлення єства людини, бо до Христа щоб людина не робила її корінь її основа були пошкодженні бо батько нам адам і гріх його на нас всіх, для того щоб позбавити цього Бог і дає нам Христа , для того щоб створити нову основу, бо з чистим коренем гілка (людина) може вилікуватись прикладаючи зусилля в той же час коли корінь хворий , гілка не вилікуться бо хвороба кожен раз буде знову проявлятись. Тому коли ми приймаємо хрещення ми вже не адама діти а Христа -нового корення людства, томц і написано що Христос вугловий каміньнашого спасіння і без нього нам неможливонаслідувати царство Боже, без Христа наша надія марна , томц і говорить Православя що мало виконувати заповіді Божі потрібно бути причасним до Христа а це можливо тільки в Православї тому і так важливо бути саме в канонічному православї а не в розколі чи єресі тому і говрить православя що поза межами православя спастись неможливо в силу того що тільки Православної церкви вугловий камінь Христос , тільки Православя засноване Христом , всяка інша релігія має засновником людину. Для чого Христу потрібно було померти? По словах Христа -немає більшої любові ніж душу свою(життя) віддати за други своя. Адже Христос дав нам приклад проживши праведно і показавши що людині під силу спастись. а воскресіння Христове підтверження того шо він обіцяє нам -воскресіння не тільки Душі а і тіла, а без воскресіння Христового віра наша марна.
Торкнемось життя Ісуса, до його Воскресіння, основним що піднімало його в очах вірян, були чудеса що він творив перед їми. В більшості випадків Він прямо і казав: " Не я зцілив Тебе, а Віра твоя". Тут церква не хоче розуміти слова прямо blink.gif Незручно... Але якщо припустити що він хотів сказати те що сказав, виходить в людині є сила, що здатна зцілити її, і навіть інших, сила не фізична, не людська, а Божественна, що є в кожному, треба лише повірити, і напевно по воді ходити зможем...Адже і зараз священики говорячи про святі місця, цілющі мощі та ікони, уточнюють- допомагають вони лише тим, хто справді вірить... Чому ж ми віримо що сила є в іконі(шматку деревини із зображенням святих), відкидаємо, що Отець дав її своїм дітям. Так навіщо приходив Ісус-син людський, мабуть щоб люди повірили в свої сили і починали Творити, допомагаючи Творцю?

Що до віри . Господь Говорить як будете мати віру як зерно гірчишне (приклад томущо це зерно дуже мале, тобто якщо бкдеш мати віру хоч малу) то скажеш горі прейти з місця на місце і перейде. В багатьох місцях ми чуєм як госсподь говорить по вірі вашій буде вам. але це не значить що те зцілення чи що інше робить людина , це значить що якщо з вірою просим у Бога то Бог нам подає те, а якщо віри немає то навпаки, по іконах, сила не в іконах а в тих хто на них зображений, якщо хочете ікона це вікно(образно). важко пояснити коли не розумієте основного, наша природа пошкодженна ми тяжко хворі, ми не можем робити навіть часто те що є нам звичне а ви говорите про ті речі які може робити тільки чиста Духом людина, по правді не людина а якщо Дух Божий вона стяжає то Дух творить в ній Бо Дух це та частинка Бога яка є нашим Божествиним началом.про який і ви кажете. а якщо гріховне життя то Дух відходить що не знищити вас.
Що є Бог? Він скрізь, ми можемо відчувати його любов до себе, знати що він з нами, але не бачити...

Бачити не можем по причині я писав вище світло і темрява не сумісні.але відчути можем по мірі того як стяжаем Духа Святого, та тут треба бути обачним щоб не прийняти свої переживання за відчуття Бога бо це "прелесть"(не підберу слова) духовна що страшно бо вийти з того стану дуже не просто, приклад сектанти , вони якраз і знаходятся в прелести .
Відповідно і Рай не стаціонар, де попав і Добре на вікі вічні, треба рости та розвиватись і там, Але Бога вже побачим smile.gif

Рай в православному розумінні це місце де людина постійно перебуває з Богом.
Ну думаю тепер зрозуміло за що мене піддають анафемі, хочеш розібратись, шукаєш свій шлях до Бога, а у відповідь...

А ви не шукайте а вчіться і моліться Господь дасть шлях , насамперед не судіть нікого, і майте смиріння , і по малу все вийде.

До цього моменту читав вас і майже з усім був згодний. А тут знову "важка артилерія". Звісно, багато сект є шкідливими і побудовані для викачки грошей. Але католики і багато протестантських течій, які мають певний історичний досвід і свою традицію - ви так легко їх відкинули від Христа. Це значна частина населення планети і не найгірша частина.

До чого тут це? значна частина це не значить що на правильному шляху. Вище я поясним (мені так здалося) чому тільки православя.
А куди ж нам, українцям, звернути, в Монголію? Там буддизм, а це річ набагато "крутіша", ніж католицизм opr06K93.gif

Вам Українцям не треба звертатись ні в монголію ні в Европу увас своє є Православя. На мне вже сердяться , кажуть спати не даю , клацаю клавіатурою, тому все спати .))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знаєте десь половини по суті ви сказали те саме тільки іншими словами, іншу половини...можу заперечити, а суть? Розумію, що зі своєї сторони не бачу те що бачите ви, вибачте мені треба час спробувати осягнути чи поглянути з Вашої сторони,матиму надію що зможу. Дякую. Одне, але...важко осягнути те, що люди з великої літери, люди, що поклали своє життя на алтар служіння іншим, але ішої конфесії, Там будуть не з Богом, а ті що прожили життя нечестиво, але встигли покаятись...Якось воно несправедливо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мало виконувати заповіді Божі потрібно бути причасним до Христа а це можливо тільки в Православї тому і так важливо бути саме в канонічному православї Рай в православному розумінні це місце де людина постійно перебуває з Богом.
Серед християн ходить анекдот:Попала душа в рай,приставили до неї гіда,той водить,все показує,розказує і тут опинилися перед високою стіною(похожу бачив в Ізраїлі - нею огородили Палестину),і душа питає:а там що? - Тихіше,там знаходяться ...( назва конфесіі,яка заявляє,що вона єдина правильна).Не шуми,вони думають,що вони одні тут,ми не хочемо їх розчаровувать в цьому.Написано,коли прийдете в Царство Небесне,будете сильно здивовані тим,хто там перебуває.Це перше.Друге - Іісус після розл"яття і смерті був і в пеклі,і рай Він спростував - немає раю!Не дивуйтесь,я теж перший раз був здивований.А що є,крім пекла?А є Царство Небесне,де і будуть діти Божі проводити Вічність.Так що "вникайте в себя и в Писание",там дуже багато цікавого є. :);)
.Якось воно несправедливо...
Де вчому згідний,але справедливість...Свій перший серйозний крок на шляху до ЦН я зробив,коли прийняв за аксіому,що справедливості в людському розумінні як істини не існує.Пізніше я втямив,що якби Господь раптом став по нашому розумінню "справедливим",опинилися б ми або під водою(потоп),або в кварталах міста Содом в не найбезпечніший період його історії.За що?Самі подумайте.Якщо прийдете до висновку,що нема за що - то Вам до екзорциста,їх ще 8 навіть в Православії є(сьогодні якраз про це був сюжет по ТБ).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

православне трактування біблії це не якісь лютери чи люди різних професій міщани селяни і так далі а святі отці церкви які явно мали духа святого.

От цікаво.. Згідно Біблії не можна працювати в суботу( в ній так написано), згідно ще якихось книг не можна працювати в неділю ( чи не книг, а згідно чого тоді? :dntknw: ), згідно.. не знаю яких джерел не можна працювавти в релігійні свята. В які свята не можна працювати? А якщо знаходишся на роботі? :dntknw: І що можна й що не можна робити в релігійні свята?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От цікаво.. Згідно Біблії не можна працювати в суботу( в ній так написано), згідно ще якихось книг не можна працювати в неділю ( чи не книг, а згідно чого тоді? :dntknw: ), згідно.. не знаю яких джерел не можна працювавти в релігійні свята. В які свята не можна працювати? А якщо знаходишся на роботі? :dntknw: І що можна й що не можна робити в релігійні свята?
свято це день призначений для спілкування з Богом. треба уникати всього що відволікає. На все свій час. Але як на мене добру справу треба робити в будь-який день. Працювати не гріх, гріх байдикувати. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одне, але...важко осягнути те, що люди з великої літери, люди, що поклали своє життя на алтар служіння іншим, але ішої конфесії, Там будуть не з Богом, а ті що прожили життя нечестиво, але встигли покаятись...Якось воно несправедливо...

Я про це вже писав та ви не чули чи не зрозуміли. всі наші діла все наше "служіння" ніщо , якби не жертва Христа людині ніколи неможливо булоб наслідувати царчтво Боже ,тому 1 і головною умовою спсіння (можливості стяжати Духа Святого) є Христос , тобто бути причасним Христу не тільки через Хрещення але і через причастя тіла і крові Христа , по словам його, "якщо не будете їсти і пити тіла мого небудете мати життя вічного" Христос заснував церкву свою в якій є голова, та в різні періоди історії були розколи чи єресі , причиною яким є гординня людини , подивившись хто від кого відпадав і в який період однозначно , що церква Христова це Православна церква, про те що протестанти намагаються продвинути ідею що всі течії Християнства вірні , то абсурд , казочка для тих хто не розуміє, Господь сказав що ворота Ада не здолають церкву Христову, тому якби комусь не хотілось щоб православя впало , цього не станеться до кінця віку. І лмше після того як ви "привились" до коріння Христова, лише тоді ваші дії що до того щоб переродитись ,будуть мати сенс, бо поза межами церкви , поза межами Христа всі ваші старарання марні. Інші віри чи "конфесії" як ви кажете не наслідують спасіння не тому що там погані люди , а тому що Христа там немає.Господь сотворив початок одної церкви не 10 не 100 а одної і там він перебуває незмінно , всі інші створенні людьми. Наприклад всі ми знаєм початок протестантизму і людей які його створили, ось вони є творцями цих "церкв" Лютер і так далі а Православя сотворив сам Бог, це його творіння і дивно виглядає що замість того щоб використати те знарряддя до спасіння що дає нам Бог ми шукаєм інше тільки не те що дає Бог ну не абсурд? В православї все є для спасіння є основа, та це не значить що ставши Православним ви в одну мить спаслись, треба докласти багато зусиль і не так це просто як здаеться на перший погляд, дам вам пораду щоб уявити про духовну Боротьбу рекомендую почитати Лествицу ось ссилка http://truechristianity.info/saint_abbas/l...sa_download.php де можна скачати правда , краще книгу читати в бумажному варіанті , та якщо немає і так підійде , можливо це дастьв ам трохи уявлення, про духовну Брань. Чесно нехватає часу тут відписуватись на все , хоча постараюсь відписатись всім хто ставить питання.
свято це день призначений для спілкування з Богом. треба уникати всього що відволікає. На все свій час. Але як на мене добру справу треба робити в будь-який день. Працювати не гріх, гріх байдикувати. opr06K9M.gif

:IMHO1: Повністю згоден, субота в православному розумінні це не тільки 7 день тижня а і кожен день який ми посвячуємо Богу. Тобто неділю ми не звем суботою та суть одна це день який ми віддаєм Богу.Памятаєте як Христос зцілив жінку в суботу ,не треба бути лицемірами , якщо треба щось робити невідкладне робіть , та якщо можливо зоставте але лицемірство буде якщо в день цей ви не будете працювати як би почитаючи день цей але не віддасте його Богу а просидете перед телевізором , в день цей треба відвідати храм помолитись разом з одновірцями , посповідатись прияаститись, а якщо немає змоги відвідати храм то дома помолитись почитати Євангіє, і так далі, а просто непрацювати , то пусте. http://www.ccel.org/contrib/ru/Zlatmat1/Mat1_40.html осьвам ще ссилка про суботу, почитайте, може що проясниться. (це я не вам Олександр, а deemer)
От цікаво.. Згідно Біблії не можна працювати в суботу( в ній так написано), згідно ще якихось книг не можна працювати в неділю ( чи не книг, а згідно чого тоді? opr06K94.gif ), згідно.. не знаю яких джерел не можна працювавти в релігійні свята. В які свята не можна працювати? А якщо знаходишся на роботі? opr06K94.gif І що можна й що не можна робити в релігійні свята?

вище я думаю відповів . :hi:
Серед християн ходить анекдот:Попала душа в рай,приставили до неї гіда,той водить,все показує,розказує і тут опинилися перед високою стіною(похожу бачив в Ізраїлі - нею огородили Палестину),і душа питає:а там що? - Тихіше,там знаходяться ...( назва конфесіі,яка заявляє,що вона єдина правильна).Не шуми,вони думають,що вони одні тут,ми не хочемо їх розчаровувать в цьому.Написано,коли прийдете в Царство Небесне,будете сильно здивовані тим,хто там перебуває.Це перше.Друге - Іісус після розл"яття і смерті був і в пеклі,і рай Він спростував - немає раю!Не дивуйтесь,я теж перший раз був здивований.А що є,крім пекла?А є Царство Небесне,де і будуть діти Божі проводити Вічність.Так що "вникайте в себя и в Писание",там дуже багато цікавого є. smile.gif wink.gif

Александр тішити себе тим що анікдот протестанти придумали? Ви подивіться звідки вони взялись. Яке відношення ці структури мають до Христа? Сказавши я вірю в Ісуса Христа не значить що ви автоматично спаслись, це казочка протестантів , абсурдна. Александр думайте, ви , істина завжди одна, не може бути дві істини , церква Христова одна їх не 100 , Бог один істина одна і церква Божа одна.я розумію що вирватись з кругової в протестанскій секті не так просто та є люди які це робили , хоча безслідно нічого в світі не проходить і печать духу протестантизму майже завжди зостається на таких людях . чесно мені жаль їх бо вони находяться в глибокій "прелести" духовній, так як думають що святі, а насправді. навіть не уявляють що це таке.
Де вчому згідний,але справедливість...Свій перший серйозний крок на шляху до ЦН я зробив,коли прийняв за аксіому,що справедливості в людському розумінні як істини не існує.Пізніше я втямив,що якби Господь раптом став по нашому розумінню "справедливим",опинилися б ми або під водою(потоп),або в кварталах міста Содом в не найбезпечніший період його історії.За що?Самі подумайте

Отут ви праві, але побачити це треба спершу заглянути собі в душу а це не кожен в змозі зробити. Тому і маємо зараз не тільки закон, який судить по справедливості (старий заповіт) але і закон благодаті який милує всякого покаявшогося (новий заповіт) По закону повинні смерті , та по благодаті прощенні. для цього Христос і прийшов в світ щоб зявився новий заповіт -заповіт благодаті.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(pcholkin @ 17.12.2012, 12:42) Т.е. написанное можно растолковать по разному? ... я правильно понял? opr06K93.gif * звичайно можна , в кожного свій критерій "толкованій

Цитата(pcholkin @ 17.12.2012, 12:42) * Цитата(Гармаш Александр @ 17.12.2012, 11:26) На вопросы толкования Писания * Т.е. написанное можно растолковать по разному? ... я правильно понял? opr06K93.gif Да,в меру духовного уровня как толкователя,так и слушающего.

Цитата(pcholkin @ 17.12.2012, 13:05) * Гармаш Александр, можно ли назвать Бога учителем? opr06K93.gif Да,Самым мудрым,Самым терпеливым,Самым любящим,он Сам есть Любовь!Но гараздо лучше,когда имеешь право называть его своим Отцом - в это понятие входит и функция учитель в т.ч.

:blink::dntknw: Что это за учитель, создавший учение которое можно "понимать под разным углом" ....? ... закон как дышло, куда повернул туда и вышло... Что это за ученики, которые интерпретируют написанное, говоря что Бог имел ввиду то и вот то?... .... а объяснить значение абзаца не могут... :dntknw:
Мені так само не до лампочки. Тільки про бурчання про якикихсь злих дядьків, котрі друкують багато зелених папірців- нічого не змінить. Чому ці дядьки не заважають японцям за ті ж папірці викупляти американські підприємства і цілі квартали на Манхетені, чому ці дядьки з МВФ не заважають жити ,наприклад, фінам, шведам, норвежцям, німцям...?.. Я говорю про те що причину Зла треба шукати не ззовні , а в середині себе - спочатку треба витягувати колоду із свого ока.

:) Пример... Есть десять человек, которые чесно работают и зарабатывают своим трудом. У каждого из из них есть определенные затраты, издержки на производство той или иной продукции. Обмен товарами происходит благодоря денежной системе т.е. тем самым бумажкам. Но появляется одиннадцатый который функцию печати этих бумажек берет на себя :) Его затраты минимальны - краска и бумага. :) Вопрос : у кого будет жизненный уровень выше?... у того кто затрачивается только на краску и бумагу :) или у того кто пашет неся гораздо большие издержки на стоимость одной купюры ? :umora:
Ось бачите -там винуватий МВФ, тут винувата реклама... Всі кругом винуваті, тільки не ми...

Всего их шесть. post-226-1355914006_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наприклад всі ми знаєм початок протестантизму і людей які його створили, ось вони є творцями цих "церкв" Лютер і так далі а Православя сотворив сам Бог, це його творіння і дивно виглядає що замість того щоб використати те знарряддя до спасіння що дає
Лютер всього лише переклав Біблію на німецьку мову. Що тут поганого? Він не був проти католицизму як такого і не міг передбачити всіх наслідків. Оскільки ми не раз піднімали це питання, і офіційна доктрина у викладі Паланочки залишається незмінна, то я вважаю себе тупим. Не доходить до мене, чим гірші люди, які так само вірять в Ісуса Христа, читають ту ж Євангелію, але мають інші обряди чи ще якусь фігню, тому що так склалося історично, або їм не пощастило народитись в істинно православній родині або ще щось, на що Бог повинен обов'язково звернути увагу, коли буде ставит залік-незалік. Це ж звичайне сектантство. Якби я був Бог, я б посміявся з усіх цих доктрин. Так, Церква одна, але це щось більше і загальніше, ніж всі наші міжконфесійні відмінності чи розбіжності. Така моя думка. Тому я і не хожу в ці храми, взагалі нікуди не хожу. Протестанти тошнотні своїм сектанстським примітивом, православні тошнотні своєю святою обраністю. Святі отці такі ж люди, як і ми і так само могли помилятися. Мабуть піду в пекло.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На жаль не можу зараз подивитися пропоноване відео, але приблизно уявляю, про що там.

Арій, :) ... и ведет это к вашем аватару.... :hi: Торрент на книгу Петров "Тайны управления человечеством" petrov_k_p_taynyi_upravleniya_chelovechestvom__5Btorrentino_5D.rar
Протестанти тошнотні своїм сектанстським примітивом, православні тошнотні своєю святою обраністю. Святі отці такі ж люди, як і ми і так само могли помилятися. Мабуть піду в пекло.

:ay::ay::ay:Арій, если хотите могу выслать диск со всеми видео, с условием что вы сделаете тоже для любого другого :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вище я думаю відповів .

Виходить, можна робити будь яку роботу в будь яке релігійне свято?
свято це день призначений для спілкування з Богом.

Тобто, якщо людина не спілкується з Богом, всі інші заняття ( рубати дрова, доїти корову, качати мед, садити картоплю, лежати на дивані, сидіти за столом і пити горілку в честь празника :) ).. -гріх чи не гріх? Якщо гріх, вищеназвані занняття відрізняються ступенем гріха? Якщо не гріх- то "заборона працювати в празники" відносится до "предрассудків і вимислів"?
Мабуть піду в пекло.

Як і 99 % населення... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что это за учитель, создавший учение которое можно "понимать под разным углом" ....? ... закон как дышло, куда повернул туда и вышло... Что это за ученики, которые интерпретируют написанное, говоря что Бог имел ввиду то и вот то?... .... а объяснить значение абзаца не могут... opr06K94.gif

Для чого ви перкручуєте? Невже насправді нічого не розумієте?
Лютер всього лише переклав Біблію на німецьку мову. Що тут поганого? Він не був проти католицизму як такого і не міг передбачити всіх наслідків. Оскільки ми не раз піднімали це питання, і офіційна доктрина у викладі Паланочки залишається незмінна, то я вважаю себе тупим. Не доходить до мене, чим гірші люди, які так само вірять в Ісуса Христа, читають ту ж Євангелію, але мають інші обряди чи ще якусь фігню, тому що так склалося історично, або їм не пощастило народитись в істинно православній родині або ще щось, на що Бог повинен обов'язково звернути увагу, коли буде ставит залік-незалік. Це ж звичайне сектантство. Якби я був Бог, я б посміявся з усіх цих доктрин. Так, Церква одна, але це щось більше і загальніше, ніж всі наші міжконфесійні відмінності чи розбіжності. Така моя думка. Тому я і не хожу в ці храми, взагалі нікуди не хожу. Протестанти тошнотні своїм сектанстським примітивом, православні тошнотні своєю святою обраністю. Святі отці такі ж люди, як і ми і так само могли помилятися. Мабуть піду в пекло.

Ну щож кожному свій шлях. Та я про те писав про що ви пишете не розумію , поправді говорить Христос будуть слухати і не почують і будуть бачити і не побачать , в мене зостається єдине пояснення, ви не можете почути те що я говорю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну щож кожному свій шлях.

Путь у нас один и тот же :hi::az: А я пытаюсь сказать, что библия противоричива и больше путает, чем направляет... Или путает тот кто не раз переписывал ее.... :af:Паланочка, почему под запретом держат "Послание от Ессея" ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виходить, можна робити будь яку роботу в будь яке релігійне свято?

Скажіть мені яка різниця людині якщо на шию їй вчепити 100кг камінь і вкинути у воду або 1000кг і вкинути в воду , яка їй різниця?
Тобто, якщо людина не спілкується з Богом, всі інші заняття ( рубати дрова, доїти корову, качати медсадити картоплю, лежати на дивані, сидіти за столом і пити горілку в честь празника smile.gif ).. -гріх чи не гріх?

Гріх не дрова рубати чи щось інше робити , гріх в тому що день ви не посвячуєте Богу, по заповіді.
Якщо гріх, вищеназвані занняття відрізняються ступенем гріха?

Немає різниці між гріхом , кожен гріх це смерть духовна якщо в ньому не покаятись, але по слову Христа любий гріх проститься людині крімГріха Хули на Духа Святого, як пояснюють святі отці цей гріх це гріх розколу єресі ,явного відторження від Бога. цей гріх непроститься ні в цьому віці ні в наступному так сказав Христос
Паланочка, почему под запретом держат "Послание от Ессея" ?

Не отвечу я не в теме :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что это за учитель, создавший учение которое можно "понимать под разным углом" ....? ... закон как дышло, куда повернул туда и вышло... Что это за ученики, которые интерпретируют написанное, говоря что Бог имел ввиду то и вот то?... .... а объяснить значение абзаца не могут..
В этом главная фишка. Так легче управлять стадом, прошу извинить, никого конкретно не имею в виду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гріх не дрова рубати чи щось інше робити , гріх в тому що день ви не посвячуєте Богу, по заповіді.

І все таки.. ну от кожного дня є якесь свято... не можна ж кожен день присв"ячувати Богу? От наприклад сьогодні- день святого Миколая ( до речі- це православне свято? :dntknw: ). Більшість людей працюють на роботі... Вони всі грішать? Як їм бути? Я, наприклад, сьогодні не займаюсь виготовленням вуликів- празник... Але й Богові не присвятив цей день... Якщо чесно, не знаю як це зробити й навіщо... :dntknw: ). Тобто- немає значення- чи я роблю вулики, чи просто сиджу за клавіатурою й пишу ці рядки? Ще приклад.. якесь було свято.. не пам"ятаю, здається Михайла. Знайомий працює будівельником в якійсь церкві. ПРийшли вони на роботу й питають, чи можна сьогодні працювати. Священник їм відповів, що можна... Можна сказати, що вони цей день присвятили Богові ( споруджують храм). Але всі вони працюють виключно з матеріальних міркувань...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...