Jump to content

Пропоную матки Бакфаст ІО - Вальчук Юрій. teplov

Recommended Posts

В 26.01.2021 в 14:21, AVA сказал:

Так маток де шукать :hmm:, точніше у кого

ИО від них будуть на продажу від Вас

Одна есть у меня http://bj.tochok.info/Pedigree/Buckfast-B69(GBI)-2020

26.01.2021 в 13:46, teplov сказав:

цікаво чи десь є там в складі цих ліній в родоводах лінія кб306?

7 часов назад, realto сказал:

цікаво чи десь є там в складі цих ліній в родоводах лінія кб306?

Pedigree of M306(GRA) : four generations presented<br />it's temporarily unavailable, sorry!

В 26.01.2021 в 14:21, AVA сказал:

Так маток де шукать :hmm:, точніше у кого

ИО від них будуть на продажу від Вас

Собі взяв три матки, тільки отримали їх в Серпні, не перевірені ще. Від кращої цього літа трохи буду реалізовувати маток. 

9 часов назад, teplov сказал:

Собі взяв три матки, тільки отримали їх в Серпні, не перевірені ще. Від кращої цього літа трохи буду реалізовувати маток. 

Юра, у тебя все  матки одной комбинации ?

1 час назад, Брониславович сказал:

Юра, у тебя все  матки одной комбинации ?

Учора коректірував заказ під нові ИО матки КВ, то сказав що різні , які уточняйте самі 

Це лінії які я придбав. 

KB129xKB504.pdf KB620xKB400 (1).pdf KB412xKB504.pdf

В 29.01.2021 в 23:02, teplov сказал:

Это будет ИО на вашем трутне, или Ф1?

7 часов назад, Gelone сказал:

Это будет ИО на вашем трутне, или Ф1?

Можно сделать и то и другое.

3 часа назад, Брониславович сказал:

Можно сделать и то и другое.

Геннадий Брониславович, это у вас. Я спросил что планирует Юрий Петрович. Если будут свободные ИО, то взял бы несколько штук у Юрия Петровича, так как покупаю у него не первый год. И на этот сезон тоже был сделан заказ. 

4 часа назад, Gelone сказал:

Геннадий Брониславович, это у вас. Я спросил что планирует Юрий Петрович. Если будут свободные ИО, то взял бы несколько штук у Юрия Петровича, так как покупаю у него не первый год. И на этот сезон тоже был сделан заказ. 

Броніславович вірно написав, в мене є дві гарантовано перевірених трутневих ліній, це 194 та 80. Ще є 120, та там трохи підвищена злобливість, та багатьом подобається, через гарні медозбори, та рівність сімей. Ще є дві групи 255 на 11 та 11 на 255. на це літо надіюсь теж відібрати щось гідне.  Мені часто дорікають що мало нового, я не можу так без перевірки запустити нову лінію. Матки від Бранструпа не провірені на нащадків, я надіюсь що там гідний матеріал. 

4 часа назад, teplov сказал:

Броніславович вірно написав, в мене є дві гарантовано перевірених трутневих ліній, це 194 та 80. Ще є 120, та там трохи підвищена злобливість, та багатьом подобається, через гарні медозбори, та рівність сімей. Ще є дві групи 255 на 11 та 11 на 255. на це літо надіюсь теж відібрати щось гідне.  Мені часто дорікають що мало нового, я не можу так без перевірки запустити нову лінію. Матки від Бранструпа не провірені на нащадків, я надіюсь що там гідний матеріал. 

Юрий Петрович, вы написали, что от лучшей матки от КВ будете продавать маток. И я задал вопрос будут ли это ИО матки или Ф1. Если это будут ИО, то можно ли этих маток у вас  заказать? 

Я понимаю, что они ещё не будут полностью проверены. 

2 часа назад, Gelone сказал:

Юрий Петрович, вы написали, что от лучшей матки от КВ будете продавать маток. И я задал вопрос будут ли это ИО матки или Ф1. Если это будут ИО, то можно ли этих маток у вас  заказать? 

Я понимаю, что они ещё не будут полностью проверены. 

Можна записатися на матки які Вас цікавлять, Можна Ф-1 можна Ф-0 ще можна підібрати трутня. На сьогодні замовлення приймаються на другу половину Червня. Броніславович відписав за мене тому що за пів години до Вашого посту-запитання я з ним говорив, і він знав що до мене приїхав сват і ми пішли пити горілку, і я не маю змоги відповісти.

На Ф-1 сейчас запись идет на какой месяц ?

На сьогодні записую на середину Червня, що ШО що Ф-1.

13 часов назад, teplov сказал:

Можна записатися на матки які Вас цікавлять, Можна Ф-1 можна Ф-0 ще можна підібрати трутня. На сьогодні замовлення приймаються на другу половину Червня. Броніславович відписав за мене тому що за пів години до Вашого посту-запитання я з ним говорив, і він знав що до мене приїхав сват і ми пішли пити горілку, і я не маю змоги відповісти.

Я же не знал, прошу прощения))) 

23 часа назад, teplov сказал:

Ще є 120, та там трохи підвищена злобливість, та багатьом подобається, через гарні медозбори, та рівність сімей.

А відео або фото про цю 120? 

Можна вдячні відгуки від сусідів про злобливість:).

7 минут назад, &lt;Юра&gt; сказал:

А відео або фото про цю 120? 

Можна вдячні відгуки від сусідів про злобливість:).

Вони не звірі, та лицьову сітку не мішало би одівати, людей, тварин не переслідують. Два клуби диму і працюєш, навіть без сітки. Просто порівняно з іншим Бакфастом трохи злобливіші. Не знаю чи є відео, якщо знайду, то викладу.

1 минуту назад, teplov сказал:

Вони не звірі, та лицьову сітку не мішало би одівати, людей, тварин не переслідують. Два клуби диму і працюєш, навіть без сітки. Просто порівняно з іншим Бакфастом трохи злобливіші. Не знаю чи є відео, якщо знайду, то викладу.

Та я розумію, то жарт був. Я аборигенною бджолою займаюсь але хочеться для порівняння попробувати самому бакфаст. А то одні його критикують а другі мало що говорять про нього хоча самі тримають але нікому не :al:.

В 02.11.2020 в 00:31, ДобровоЛ сказал:

Юро, не забудь за мою просьбу.:az:

Він через Голландію в Іспанію буде летіти?:)

7 часов назад, teplov сказал:

А можна її замовити? 

В 01.02.2021 в 22:48, chajka2005 сказал:

А можна її замовити? 

Материнка в Віталія Хлонь, це мій компаньйон,  можете замовити в нього неплідок, я осіменю. 0960094450 тільки зараз він за кордоном, звоніть на вайбер, або краще в Травні.

56 минут назад, teplov сказал:

Материнка в Віталія Хлонь, це мій компаньйон,  можете замовити в нього неплідок, я осіменю. 0960094450 тільки зараз він за кордоном, звоніть на вайбер, або краще в Травні.

Дякую, вже поспілкувалися і домовилися

• 1 month later...

Залишу свіжий відгук 194 на 319  f0, f1. Перезимували добре, раннього та пізньогр розплоду не помітив, смирнов, усидчиві. Із зими вийшли з мінімальним підмором. Гляну що покажуть на окацію і можна сміло брати в роботу.

• 2 weeks later...

Юрий Петрович, как обстоят дела, с зимовкой у В-255? Интересует,  зимовка семей, с матками F 1.(если у Вас такие есть).

• Sanich locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...