Перейти к содержанию

Пропоную матки Бакфаст ІО - Вальчук Юрій. teplov


Рекомендуемые сообщения

11 минут назад, mits сказал:

Юрий Петрович, как обстоят дела, с зимовкой у В-255? Интересует,  зимовка семей, с матками F 1.(если у Вас такие есть).

У мене і дочки і ШЗ норм. перезимували. F1 на вулиці, ШЗ в зимовнику. У дерев. вуликах, дно сітка.  Є і по материнській В-255 і по батьківській. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...
В 29.03.2021 в 21:13, mits сказал:

Юрий Петрович, как обстоят дела, с зимовкой у В-255? Интересует,  зимовка семей, с матками F 1.(если у Вас такие есть).

Я помітив таку закономірність, і вже давно, що гинуть сім'ї в переважній більшості від кліща і від голоду. Якогось відношення, порода чи то лінія, до цього не мають. Найбільше гине в прихильників екологічної обробки. В Іспанії не перезимувало 70% А ТАМ ЗИМИ ТО НЕМАЄ:dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, teplov сказал:

Я помітив таку закономірність, і вже давно, що гинуть сім'ї в переважній більшості від кліща і від голоду. Якогось відношення, порода чи то лінія, до цього не мають. Найбільше гине в прихильників екологічної обробки. В Іспанії не перезимувало 70% А ТАМ ЗИМИ ТО НЕМАЄ:dntknw: 

А в чому причина такої поганої зимівлі в Іспанії ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пишу сразу не нареканий не претензий ! в 20 году брал и.о. б 255 на б 319 ! злобливые  а дочки вообще капец ! вывел 10 штук в этом году буду менять ! в 19 году брал б 112 на б 80 классные и по меду и миролюбие шикарное ! перезимовали две и.о. по зимовке хорошо даже отлично сколько рамок пошло столько и вышло ! написал для информации ! нареканий и претензий  нет!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, chajka2005 сказал:

А в чому причина такої поганої зимівлі в Іспанії ? 

Кліщ, та не вірна боротьба з ним. Типу серветок промочених гліцерином зі щавелевою кислотою. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, teplov сказал:

Я помітив таку закономірність, і вже давно, що гинуть сім'ї в переважній більшості від кліща і від голоду. Якогось відношення, порода чи то лінія, до цього не мають. Найбільше гине в прихильників екологічної обробки. В Іспанії не перезимувало 70% А ТАМ ЗИМИ ТО НЕМАЄ:dntknw: 

По бакфасту тут є нюанси. Скажімо є такий,який не відчуває того, що зима у нас тривала і корму не рахує, а є такий, що зимує навпаки.

Щоб добре зимувати потрібно враховувати ще особливості бджоли. Хочемо такий бакфаст, значить і кормів потрібно відповідно, тоді весною інша кількість бджоли.

А так нічого страшного в Іспанії ЄС в ділить дотацію куплять нових бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок кліща, то у нас через одного все всі знають, особливо страшний трахейний. Всі його бояться і все на нього списують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, осадчук сергей сказал:

пишу сразу не нареканий не претензий ! в 20 году брал и.о. б 255 на б 319 ! злобливые  а дочки вообще капец ! вывел 10 штук в этом году буду менять ! в 19 году брал б 112 на б 80 классные и по меду и миролюбие шикарное ! перезимовали две и.о. по зимовке хорошо даже отлично сколько рамок пошло столько и вышло ! написал для информации ! нареканий и претензий  нет!!!!!

319 та її дочки, гарні до меду, і сила сім'ї теж на відмінно, дуже гарне восковиділення. Мінус її, це як для Бакфасту підвищена злобливість, та рійливість 5-7 відсотків. Це що стосується Ф-1. 255 теж гарно збирають нектар, миролюбні на 5+, та сила сім'ї (в моєму регіоні) 30 рутовських рамки, гарно бере не сильні взятки. 319 потрібно більше корпусів, вона дуже добре бере бурхливі взятки. Це і є її головна перевага, яка перекреслює її недоліки.

112 дуже економна, через це потрібно в Травні в неї забирати мед на верх щоб був гарний розвиток. А це додаткова робота. 80 найкраща для раніх взятків, з верби можна меду качнути, та вона будує містки між рамками. Обидві миролюбні на 6.

Це так, короткий опис.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

По бакфасту тут є нюанси. Скажімо є такий,який не відчуває того, що зима у нас тривала і корму не рахує, а є такий, що зимує навпаки.

Щоб добре зимувати потрібно враховувати ще особливості бджоли. Хочемо такий бакфаст, значить і кормів потрібно відповідно, тоді весною інша кількість бджоли.

А так нічого страшного в Іспанії ЄС в ділить дотацію куплять нових бджіл.

Якщо Карніка зимує відносно малими сім'ями, то Бакфаст має зимувати тільки сильними, і це є основне правило утримання бджоли Бакфаст. Через це і здавалось би і більше корму вона споживає. Та по весні вона дасть фору будь якій породі. З другої сторони, якщо зимує відводок то товку буде мало. Відео яке я зняв для товариша з Іспанії, воно тільки по посиланню для точківців. До речі я бракую усіх маток незважаючи за які гроші їх придбав, якщо при першому обліті був печатний росплід в сильній сім'ї.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, осадчук сергей сказал:

брал и.о. б 255 на б 319 ! злобливые 

Не душіть тільки матку. :please: Якщо що, то пишіть мені в лічку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, teplov сказал:

Якщо Карніка зимує відносно малими сім'ями, то Бакфаст має зимувати тільки сильними, і це є основне правило утримання бджоли Бакфаст. Через це і здавалось би і більше корму вона споживає. Та по весні вона дасть фору будь якій породі. З другої сторони, якщо зимує відводок то товку буде мало. Відео яке я зняв для товариша з Іспанії, воно тільки по посиланню для точківців. До речі я бракую усіх маток незважаючи за які гроші їх придбав, якщо при першому обліті був печатний росплід в сильній сім'ї.

 

Вот это правильно, ваша  В80  была без расплода печатного только яйцо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, teplov сказал:

319 та її дочки, гарні до меду, і сила сім'ї теж на відмінно, дуже гарне восковиділення. Мінус її, це як для Бакфасту підвищена злобливість, та рійливість 5-7 відсотків. Це що стосується Ф-1. 255 теж гарно збирають нектар, миролюбні на 5+, та сила сім'ї (в моєму регіоні) 30 рутовських рамки, гарно бере не сильні взятки. 319 потрібно більше корпусів, вона дуже добре бере бурхливі взятки. Це і є її головна перевага, яка перекреслює її недоліки.

112 дуже економна, через це потрібно в Травні в неї забирати мед на верх щоб був гарний розвиток. А це додаткова робота. 80 найкраща для раніх взятків, з верби можна меду качнути, та вона будує містки між рамками. Обидві миролюбні на 6.

Це так, короткий опис.

Да В80 опис совпадает, сейчас немного просели.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.01.2021 в 15:56, teplov сказал:

А можно увидеть родовод от В80, спасибо?

Скажите пожалуйста,а сейчас когда лучше прививку делать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ичто будет если дочек В80покрыть трутом В80?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Уставший пчеловод сказал:

А можно увидеть родовод от В80, спасибо?

http://bj.tochok.info/Pedigree/Buckfast-B80(VYP)-2017

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто тримає 198 лінію? Можна про неї характеристику? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.04.2021 в 14:10, Уставший пчеловод сказал:

Ичто будет если дочек В80покрыть трутом В80?

Получите имбредную матку. По идее должны получить консолидацию качеств при потере жизненной силы. Ну а там как пойдёт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Гурович сказал:

Получите имбредную матку. По идее должны получить консолидацию качеств при потере жизненной силы. Ну а там как пойдёт.

Ви маєте на увазі брат-сестра чи дадько-племінниця? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Юрій Петрович,  дайте характеристику 194. Особисто мені дуже подрбаєть що ф0 що ф1 від неї. Сім¹ї впевнено наберають обертів, і смирні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, слава 1987 сказав:

Юрій Петрович,  дайте характеристику 194. Особисто мені дуже подрбаєть що ф0 що ф1 від неї. Сім¹ї впевнено наберають обертів, і смирні.

дивно..

нащо Вам та характеристика, коли і так подобається.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, whale сказал:

дивно..

нащо Вам та характеристика, коли і так подобається.

 

Цікавість не порок. ...

Дві причини:

- Юрій Петрович втому числі і дану лінію використовує, як батькіську . Цікавить що  саме має передавати.

- для зясування на скільки на характеристики сімей ф1 впливає місцевий трутневий фон. І на які саме.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрий, добрый вечер...Подскажите пожалуйста, когда, примерно, ожидать ИОшку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 11.05.2021 в 21:08, слава 1987 сказал:

Цікавість не порок. ...

Дві причини:

- Юрій Петрович втому числі і дану лінію використовує, як батькіську . Цікавить що  саме має передавати.

- для зясування на скільки на характеристики сімей ф1 впливає місцевий трутневий фон. І на які саме.

 

194 найкраща лінія, мирна, гарно розвивається та добра медопродуктивність. Якщо це можна назвати недоліком, то це не стабільна по кольору. Тому за материнську її мало використовував. Зараз є 198 її дочка, яка відібрана на материнську лінію, та більш стабільна по кольору.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.05.2021 в 23:46, Critic сказал:

Юрий, добрый вечер...Подскажите пожалуйста, когда, примерно, ожидать ИОшку?

Цього року матки будуть пізніше на 7-10 днів. Мало половозрілого трутня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто купляв маток і.о В120, охарактезуйте будь-ласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...