Jump to content

OlexanderSh

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by OlexanderSh

 1. Поставьте над прививочною рамку с вощиной. Але я для себе вирішив - інкубатор краще(стабільніша температура, вихователька меньше нагружена...). Инкубатор взяв для курчат інверторний, тримає температуру в межах десятки градуса.
 2. Для маточників в інкубаторі температура 34±1°C навряд Ви обігрівом будете гріти так сім'ю. Обігрів вплине на вологу а якщо не достатня волога можуть матки не вийти(маточнік зробится твердішим), і корм пересохне.
 3. Це вплине на якість, так як маточники важко в бігуді бджолам обігріти. Краще інкубатор.
 4. Використовую ось такі. Даю воду з кобальтом. Беруть добре. Сироп не рекомендую(при температурних коливаннях підтікають). Потрібно ставити чим раніше бо потім довго не звертають уваги.
 5. У мене і дочки і ШЗ норм. перезимували. F1 на вулиці, ШЗ в зимовнику. У дерев. вуликах, дно сітка. Є і по материнській В-255 і по батьківській.
 6. З лежаками я не працював... А багатокорпусні підійшов підняв механізмом і замінив дно. Головне що був неповний обліт. Думайте ви як не плакати...
 7. Температура за останні пів місяця.
 8. А чому він тримає овчарку яка теж створена людьми?
 9. Все таки думаю сім'ю виховательку меньше нагружати (буду переносити в інкубатор). Виховательку роблю з частковим осиротінням.
 10. Кормів було достатньо, росплід був на одній рамці з двух сторін діаметром 7см.
 11. Погибла сімейка в якій стояв датчик.
 12. Не вижу проблем (если есть корма, нормальная сила, без клеща).
 13. http://bj.tochok.info/Pedigree/Buckfast-B180(GBI)-2020
 14. матка B270(VG) Вадим Госсен трутень элгон EL8736(GG) Георг Гиндхарт EL8736 (GGI) 1др знак равно .18 - EL7112 (RHO) 1dr ilv × ins EL36 (MR) 1dr [один дрон] : .17 - EL13 (RHO) ins EL84 (KK) [один дрон] : (O) imq .16 - EL131 (EO) нат Bxx16 (EO) : imq .16 - порода элгон × не зарегистрирована (нет данных) Дроны поставлялись 24 родственными колониями, выведенными Георгом Гиндхартом (Герман
 15. Так, вулик альпієць але на 145 рамку(285*145), безфальцеві. Бакфаст(у даному вулику F2). Потолочини сотовий полікарбонат у обриштуванні. Ще ця сім'я була за сезон двічі вихователькою. На відміну від інших у цій сім'ї у два-три рази більше "підмору"(думаю багато старих бджіл пішло в зиму).
 16. http://www.buckfast.in.ua/статті-лекції/пол-юнгельс-оцінка-сімей-маток/
 17. Это так не работает!
×
×
 • Create New...