Перейти к содержанию

Методи визначення породи бджіл


владек

Рекомендуемые сообщения

Снимаю сканером

Яким і з якою роздільною здатністю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сканер ЕПСОН 100 Разрешение 1200

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сканер ЕПСОН 100 Разрешение 1200
Чи можна подивитись скановане зображення. Хочу порівняти зі своїми, зробленими сканером для негативних плівок. На зображенні крила сім'ї єгошонської матки і результати досліджень. post-637-1350153861_thumb.jpg _81____________________tpsDig.xls
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неиогу выложыть фото НЕМОГУ СЖАТЬ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

___________.rar Может сильно сжал ,посмотрим
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

___________.rar Может сильно сжал ,посмотрим
Який метод фіксації крилець?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я применяю тонкую верхнюю крышку с орг стекла ДВД диска на котором наклеиваю крылышки на спирту с добавлением сахара

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пример Днепропетровского плем завода______WinRAR.rar

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Впереди долгие зимние вечера Обращяюсь ко всем пчеловодам Украини с просьбой прислать мне не мение 30 крильев пчел Украинской степной породи пчел приобретенних в 2011 году в плем хозяйствах Украини Результати буду викладивать здесь Впереди долгие зимние вечера Обращяюсь ко всем пчеловодам Украини с просьбой прислать мне не мение 30 крильев пчел Украинской степной породи пчел приобретенних в 2011 году в плем хозяйствах Украини Результати буду викладивать здесь телефон 0985409325 телефон 0965409325

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Впереди долгие зимние вечера Обращяюсь ко всем пчеловодам Украини с просьбой прислать мне не мение 30 крильев пчел Украинской степной породи пчел приобретенних в 2011 году в плем хозяйствах Украини Результати буду викладивать здесь Впереди долгие зимние вечера Обращяюсь ко всем пчеловодам Украини с просьбой прислать мне не мение 30 крильев пчел Украинской степной породи пчел приобретенних в 2011 году в плем хозяйствах Украини Результати буду викладивать здесь телефон 0985409325 телефон 0965409325
А можно подробно описать как заготавливать крылья,или ссылочку.Есть очень интересная маточка(залётная) УС ,с интересными показателями семьи :hi: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чтобы попучить достоверную информацию нужно чтобы произошла полная смена пчел от етой матки Что касаетса крыльев необходимо взять не менее30пчел и отрезать маникюрными ножницами крылья содной стороны например с правой и в конверт адрес я укажу при пичном общении по телефону Кстати первый номер ошыбка ОЧЕНЬ ПЛОХАЯ ИНТЕРНЕТ СВЯЗЬ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Для РУС СЕМЬЯ 10 средний кубитальний индекс 2,7 соответствует карпатке Семья имеет не большой разбег по классам с етой семьи можно выводить маток _________________________________10_c3ad.rar Для РУС СЕМЬЯ 25 Средний кубитальний индекс 2,5 семья помесная как со стороны краинки так и со стороны УС___________________________25_c3ad.rar Для РУС семья 75 средний кубитальный индекс 2,6 соответствует карпатке немного хуже разбег по классам чем в10 но тоже можна выводить маток___________________________75_c3ad.rar Для РУС семья 112 средний кубитальный индекс 2,4 если посмотреть на куб индекс в графиках то мы увидем большую разбежность ето помесная семья между УС и карпаткой___________________________112_c3ad.rar Для РУС семья 143 средний кубитальный индекс 2,25 соответствует Украинской степной Жаль что крыльев с етой семьи оказалось мало Я думаю что с етой семьи можно выводить маток как УС :IMHO1:___________________________143_c3ad.rar А вот и моя карпатка полученная в 2011 её дочери показали неплохой ровный результат на стационаре_______________________________c3ad.rar

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поясніть ... якщо при вимірах хоч одне крило показуе значення не в межах породи це означає що це гібрид..? так? чи ми берем показники середнього занчення? я так розумію що чистопородною сімя не може називатися якщо в ній є бодай якась кількість бджіл не відповідних породі, адже це означає що трутень був не той.. чи я помиляюсь? Говорити що одна сімя більш а друга менш чистопородна це лукавити :IMHO1: неможе вода з одного джерела бути і солоною і солодкою..... хто може пояснити ... значення кубіндекса для карпатки і степової пересікаються дискоїдальне зміщення позитивне і в тих і в тих ... легко відрізнити поліську від степової та проблемно карпатку з українською ...показники зхожі, тим більше їх гібриди.. тому я так розумію що не можна вважати сімю Степової чистопородною якщо там є хоч якась кількість бджіл з показниками карпатки. І ще пробу як я вже вичитав треба брати з молодих бджіл , з тих що виходять з чарунок , бо в іншому варіанті (підмор) велика імовірність потрапляння бджіл чужої сімї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо Николай Нригорьевич :hi: Теперь я расспишу по семьям. Первые четыре - матки помесные. Выписывались матки. Потом отбирались лучшие семьи с нми за результатами двух сезонов. Потом выводились свои матки. Кавказянка только откуда :dntknw: А вот последняя (143) это одна из тех двух пакетов УС которые я обменял на отводки. По словам человека привезшего эти пакеты, брались они в Хмельницком пчелопитомнике. Сижу....думаю. Еще раз спасибо большое :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ПАЛАНОЧКА Річ втім що чіткого визначення УС ви не не знайдете ніде наприклад той же гентальний індекс тому у нас куб індекс з кожним роком зростае вже дійшов до2,62про що це говорить що карпатка поступово витісняє УС що до пересікання індексів то Руттер допускав 2 бджопи нижче 16 класу У нас ці допуски не вказані тому вони й неолубліковані Та йщо ми хочемо в бдільництві повний безлад Що до цієї программи треба дивитись на сімю в цілому якщо куб індекс іде з 2,40 до 2,70 і більше 80 процентів бджіл знаходиться по середині то це карпатка якщо більшне 3,0 країнка Що до УС правильним має бути куб індекс 1,8 2,4 але він пересікається з кавказянками але в них більше відємних діскоїдальних зміщень Тому РУС не переймайся що до кавказянок оцінюйте сімю за середіми показниками Доречі 143 набагато краща ніж в деяких племінних господарствах В практичному сенсі ця програма дає можливість подивитмсь на сімю в розрізі з якими трутнями облетілась матка чи ведеться племінна справа на пасіці Мопекулярна експертиза коштує дорого тай проводиться тільки за кордоном Атак я можу подивитись яку мені продали матку і що з нею робити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вчора набрав підмору для пробного аналізу. Крила відсканував. Якість більш менш ячейки видно добре. Скачав програму для виміру індексів tpsDig2. і файл для обробки результатів в Exel. (А. Карташев). З програмою розібрався. Точки розставляються а от перенести у файл для обробки не получається :helpme: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора набрав підмору для пробного аналізу. Крила відсканував. Якість більш менш ячейки видно добре. Скачав програму для виміру індексів tpsDig2. і файл для обробки результатів в Exel. (А. Карташев). З програмою розібрався. Точки розставляються а от перенести у файл для обробки не получається :helpme: .
Проаналізуй порядок роботи:_________________XL.pdf
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розставив точки. Зберіг файл. Відкриваю КАРТ 95.Мова англійська тисну Ctrl-T і всі старі дані пропадають.Ніякі віконця не вспливають. Перетягую свої дані а їх кидає в стовбчик А. І нічого не відбувається. Може щось з програмою? :blink: Або з моїм компом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розставив точки. Зберіг файл. Відкриваю КАРТ 95.Мова англійська тисну Ctrl-T і всі старі дані пропадають.Ніякі віконця не вспливають. Перетягую свої дані а їх кидає в стовбчик А. І нічого не відбувається. Може щось з програмою? :blink: Або з моїм компом.
У мене Офіс 2007. При запуску XL появляється повідомлення системи безпеки:post-637-1362087297_thumb.jpg На вкладці "Параметри" виставити галочку так:post-637-1362087312_thumb.jpg Тільки після цього імпортувати дані Ctrl+t, вказавши на потрібний файл TPS (встановити тип файлу "Всі файли"). Якщо Офіс 2003, то, мабуть, потрібно так: Сервіс-Макроси-Безпека встановити середній рівень. _READ_MY.doc і потім імпортувати файл TPS.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

zapivan Попробуй одну з моїх програм що знпходяться вище якщо не получиться зніми безпеку з макросів Бажаю успіхів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все получилося :ole_ole: . Тільки в лист ПОРОДИ треба внести відповідні діапазони індексів. От які правильні? Якими можна користуватися? І щоб була карпатка!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Впрограму треба для карпатки ввести 2,4 6,0 Ана графіку індексів карпатскі бджоли поинні розміщуватись в діапазоні 2,4 2,7 В останні роки карпатка метизована країнкою в якої куб індекс більше 3 :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось що в мене вийшло. Табличку ПОРОДИ не міняв. Брав для проби підмор з різних сімей._________________.xls Сканував у фотостудії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви отримали резулдтат по пасіці що говорить про присутність декількох порід на пасіці Вимірювати потрібно окремі сімї які заслуговують увагу НуА В СТУДІЇ цв квуто Якщо немає сканера це можна зробити звичайним фото апаратом На форумі Мирних пчеловодов є розділ морфометрія ло кохозному де поеазано як це зробити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...