Jump to content

zapivan

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  904
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,546

6 Followers

About zapivan

 • Rank
  Оператор інструментального осіменіння
 • Birthday 11/28/1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Івано-Франківська обл. Kolbaskowo, Polska
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  10-12 рамковий 300+145, лежак, 10р велкополська 360на 260
 • Порода пчел
  Місцева прикарпатська Х карніка,кавказ,бакфаст

Recent Profile Visitors

6,681 profile views
 1. Я думав у мене два сантиметра це багато а тут просто шок. Видно щось пішло не так. Віск перейшов в емульсію з водою. Може закипів або вода сильно жорстка.
 2. З ним зустрічались минулого року в Кривому Розі. Він завозить в Франківську обл. вощину як їде по пакети.
 3. Бджоли при взятку і пластмасу будують. Не звертав увагу раніше, але вощина з забрусного воску найкраще що може бути. Минулого року я 10 пачок різної вощини використовував. Це Долина меду, Каланчак і Хоньківці. Також забрусну. Всі виробники політ норма нарікань не було. От думаю що цей рік брати.
 4. В нас в магазині тільки Одеська. Нею користувався до недавна. Після розмови з виробником вощини який просто сказав що з заходу України віск не бере бо якість воску не дуже і вощину привозять туди з того ж воску. Через кілька років цикл повторюється і віск з домішками йде знову у виробництво. Після навощування 145 рамок і нуклеусів було десь 4 кг обрізків вощини. Я перетопив і хотів обміняти. Віск вийшов з запахом чогось хімічного поверхня липка. Воду брав дощову відстояну. В магазині принюхались і віск не прийняли. Так і стоїть в коморі. Кажу що це віск з вашої вощини, з обрізків і вощина з ва
 5. Дубовик катає на німецьких вальцях. Там за один прохід 3 листи вощини виходить. Є відео в Олександра Пасічника.
 6. Якщо так сильно зацепив то давайте просто напишемо хто виробник і якими вальцями катає.
 7. Пропоную створити базу виробників вощини по номеру вальців щоб можна було відстежити хто бракороб. В мене є дві пачки вощини невідомого походження №вальців 2452. Хотілось би знайти хто виробник?
 8. Які відгуки за кордован з Вінницької області. Пасічника звати Андрій. Каже що 20 років з кордованом працює. Продає матки ШО.
 9. Не можу сказати. Думаю залежить від сорту. Садову краще частиною куща розмножувати.
 10. Влітку коли збираємо ягоди з дикої малини, робимо малиновий сироп. Відтискаю кісточки і зразу свіжі розкидаю де потрібно. Сходи є вже наступного літа, а цвісти буде через 2-3 роки від посіву.
 11. Я вже такі вислови чув від іншого бджолярського президента. Поваги йому не додає.
 12. Все правильно. Сім'я з широким діапазоном якраз добра як медова. Череватов на лекції розказував що чим ширше сім'я представлена по класах то значить має більшу життєву силу. Непокоїть що все що за КІ 3,0 є карніка а видають за карпатку. Добре зливається в один графік. Інші породи якщо домішувати то виходять окремі ''гори''.
 13. Якщо звертаєтесь до опонентів то не треба їх зразу дурнями називати. Перше ваше твердження що бакфаст має трутнів не здатні до запліднення. То чого так переживаєте? Ніхто нікого не запліднить. Друге це малограмотні пасічники це хто? Хто займається бакфастом це освідчені люди, які можуть розказати по селекції більше за професуру і освоїли передові методи інструментального осіменіння, контрольований обліт. Якраз дурнів ви тільки і переконаєте в своїй правоті. Розумні люди на таке не ведуться.
×
×
 • Create New...