Перейти к содержанию

Штучна порода бджіл Саскатраз


Рекомендуемые сообщения

19 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

 

Тоже Приморская только гибридная ,только саскатраз .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...
В 06.03.2021 в 16:05, Рудаков Юрий сказал:

Тоже Приморская только гибридная ,только саскатраз .

 

Доброго дня! Як Ваш Саскатраз спрацював в цьому сезоні? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
31.01.2019 в 19:48, teplov сказав:

Карпатка не порода, порода має родовід. Раса та порода, це різні речі. Хоча в даному випадку можливо Ви і праві.

Карпатка має родовід;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раса та порода, це різні речі! 

:unsure:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.10.2021 в 18:34, chajka2005 сказал:

Доброго дня! Як Ваш Саскатраз спрацював в цьому сезоні? 

засуха и клещь ....сейчас половина пасеки еще жива --но что будет дальше ..........

выделил клещестойких 

работа в следующем году предстоит в размножении и массоовом выводе маток от клещестойких и в идеале ...заменить всех маток на маток от клещестойких

пофиг мёд -надо укрепить пчелу 

теперь работаю учителем и более менее на жизнь хватает и без пчёл -хотя и скромную жизнь 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пока вы будете размножать клещестойких из вашей пасеки останется один пшик.Лучше изучите противароатозные мероприятия на желтом форуме и спасайте пасеку.С клещом шутки плохи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Рудаков Юрий сказал:

пофиг мёд -надо укрепить пчелу 

Купите термокамеру Яранкина и устройте клещу баню.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Рудаков Юрий сказав:

работа в следующем году предстоит в размножении и массоовом выводе маток от клещестойких и в идеале ...заменить всех маток на маток от клещестойких

пофиг мёд -надо укрепить пчелу 

Ви не перший, навіть в межах даного форуму, хто піддає своїх бджіл таким експериментам. Ще ні у кого нічого доброго із цього не вийшло. Тим більше, що у вас матки вільного обльоту. Хімія і тільки хімія. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Рудаков Юрий сказал:

маток от клещестойких и в идеале ...заменить всех маток на маток от клещестойких

лучше как и советуют боритесь с клещем химическим способом, потому как выводить клещестойких- жизни не хватит. но если хотите таких то ищите их в дикой природе, аборигенных, которые столетиями ведет отбор природа и то не факт что будет то что нужно. например как в нас в Украине Полесская популяция, или у вас Среднерусская или высоко в горах Грузии кавказянка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, arki сказал:

лучше как и советуют боритесь с клещем химическим способом, потому как выводить клещестойких- жизни не хватит. но если хотите таких то ищите их в дикой природе, аборигенных, которые столетиями ведет отбор природа и то не факт что будет то что нужно. например как в нас в Украине Полесская популяция, или у вас Среднерусская или высоко в горах Грузии кавказянка

Кліща на медоносні бджолі в Азії виявили в 1963 р. Яка дика природа , яка стійкість за 100 років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Пахомич сказал:

Яка дика природа , яка стійкість за 100 років.

Стійкість до хворіб вцілому, в тому числі і до кліща. Тоді як ви поясните те що сімя бджіл живе в борті десятиліттями без ніяких обробок???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, arki сказал:

Стійкість до хворіб вцілому, в тому числі і до кліща. Тоді як ви поясните те що сімя бджіл живе в борті десятиліттями без ніяких обробок???

Как выдаваемое желаемое, за действительное...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, arki сказал:

Стійкість до хворіб вцілому, в тому числі і до кліща. Тоді як ви поясните те що сімя бджіл живе в борті десятиліттями без ніяких обробок???

Ликови в тайзі також виживали , поки не прийшли нафтовики .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Ликови в тайзі також виживали , поки не прийшли нафтовики .

до чого тут люди, коли говоримо про бджіл...:hmm:але нехай...

якщо так то тепер порівняйте вижившу 77 літню Агафю Ликову з звичайною 77річною українкою

але ви як бачу всерівно на своїй хвилі, тому сенсу не бачу щось вам доказувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, arki сказав:

тепер порівняйте вижившу 77 літню Агафю з звичайною 77річною українкою

але ви як бачу всерівно на своїй хвилі, тому сенсу не бачу щось вам доказувати

Сім років тому,випадково, в мене пройшов експеримент, на варотолерантність бджіл, підсунули контрафактні полоски, з 50 сімей, на весну лишилося три, і ті сильно ослабли, відтоді я відказався від полосок, і перейшов на варомор, і заграничну хімію, відтоді втрати складають 0-3%,а для себе, засвоїв урок, що бджоли без обробок, пропадуть. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, arki сказал:

до чого тут люди, коли говоримо про бджіл...:hmm:але нехай...

якщо так то тепер порівняйте вижившу 77 літню Агафю Ликову з звичайною 77річною українкою

але ви як бачу всерівно на своїй хвилі, тому сенсу не бачу щось вам доказувати

Дотогож самого . В радіусі 15км. не було кому занести кліща в дуплянку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Ворон сказал:

бджоли без обробок, пропадуть. :hi:

я проживаю на Житомирщині на кордоні з Білоруссю,в нас тут з давних-давен і зараз в лісах тримають в бортях бджоли і в мене були, тому знаю що кажу. але якщо ви так як і Пахомич на своїй хвилі як той глухар що токує,то ви його товариш і краще спілкуйтеся з ним...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, arki сказав:

я проживаю на Житомирщині на кордоні з Білоруссю,в нас тут з давних-давен і зараз в лісах тримають в бортях бджоли і в мене були, тому знаю що кажу. але якщо ви так як і Пахомич на своїй хвилі як той глухар що токує,то ви його товариш і краще спілкуйтеся з ним...:hi:

Як що ви людина неграмотна, я тому не винен, я написав за себе, немаючи на увазі, ні вас, на пахомича, все з своєї практики. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, arki сказал:

я проживаю на Житомирщині на кордоні з Білоруссю,в нас тут з давних-давен і зараз в лісах тримають в бортях бджоли і в мене були, тому знаю що кажу. але якщо ви так як і Пахомич на своїй хвилі як той глухар що токує,то ви його товариш і краще спілкуйтеся з ним...:hi:

Тут ще невідомо хто на хвилі ,а кого накрила хвиля . Завезіте в той дикий куточок свї вулики і буде по бортях залишаться колоди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, arki сказал:

я проживаю на Житомирщині на кордоні з Білоруссю,в нас тут з давних-давен і зараз в лісах тримають в бортях бджоли і в мене були, тому знаю що кажу. але якщо ви так як і Пахомич на своїй хвилі як той глухар що токує,то ви його товариш і краще спілкуйтеся з ним...:hi:

Пойміть розвиток кліща , і можливо поймете Пахомича 

В закритому середовищу кліщ паруєтся сам з собою і тому вирождаєтся 

Недумали чому при кочівці вилазить капець з кліщом , ніби всі адекватні від кліща обробляють , а тут ж...а

Та просто іде перекрестне парування кліща , і його живучисть виростає в десятки раз ,

курям також іноді потрібен чужий петух :umora:

Можете виводить супер пупер бджіл , але тільки хватоне чужого кліща , сповнете Пахомича :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Ворон сказал:

Як що ви людина неграмотна

в чому полягає моя неграмотність? в тому що я поділився своїми багаторічними спостереженнями, про життя бджіл в дикій природі? я вам росповідаю про стійку аборигенну бджолу(нехай і помісну) а ви мені про свій досвід. мені здається ви мене не чуєте і рівняєте незрівнянне. рівняєте те що природа вже давно "відшліфувала" природнім відбором з тим що ми забравши додому зробили кволим, не стійким, лікуючі і витягуючі "з того світу" те що в природі мало б загинути.

Дивує і те що люди такі як Пахомич, мабуть на власні очі борті не бачили а щось доказують, по коментах одразу видно що людина абсолютно не орієнтується далека і не знає про бджолу в природі і в колодах.

І взагалі мій товариш сюди на форум перестав заходити саме по тій причині що достатньо було щось йому написати зі своєї практики як тут же зявлялися "диванні експерти" і починали сичати та "закидати лайном" не маючи поняття про що людина росповідає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, AVA сказал:

В закритому середовищу кліщ паруєтся сам з собою і тому вирождаєтся 

ви вивчали кліща, проводили ряд дослідів і маєте докази своїм словам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, arki сказал:

ви вивчали кліща, проводили ряд дослідів і маєте докази своїм словам?

Ні ,а що кліщ супер живность , обична біологія виживання , потребує приливу  живує крові 

Для цього непотрібно бути  вундерківном

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, arki сказав:

в чому полягає моя неграмотність? в тому що я поділився своїми багаторічними спостереженнями, про життя бджіл в дикій природі? я вам росповідаю про стійку аборигенну бджолу(нехай і помісну) а ви мені про свій досвід. мені здається ви мене не чуєте і рівняєте незрівнянне. рівняєте те що природа вже давно "відшліфувала" природнім відбором з тим що ми забравши додому зробили кволим, не стійким, лікуючі і витягуючі "з того світу" те що в природі мало б загинути.

Дивує і те що люди такі як Пахомич, мабуть на власні очі борті не бачили а щось доказують, по коментах одразу видно що людина абсолютно не орієнтується далека і не знає про бджолу в природі і в колодах.

І взагалі мій товариш сюди на форум перестав заходити саме по тій причині що достатньо було щось йому написати зі своєї практики як тут же зявлялися "диванні експерти" і починали сичати та "закидати лайном" не маючи поняття про що людина росповідає.

Мені доказувати щось вам, не має потреби, я простий пасічник, я просто навів приклад з власного досвіду, який мав у себе на пасіці 6 років тому, експерименти над бджолами, це не моє, мені треба побільше бджолопродуктів, щоб жити, ане виживати. :hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, arki сказал:

 

Дивує і те що люди такі як Пахомич, мабуть на власні очі борті не бачили а щось доказують, по коментах одразу видно що людина абсолютно не орієнтується далека і не знає про бджолу в природі і в колодах.

І взагалі мій товариш сюди на форум перестав заходити саме по тій причині що достатньо було щось йому написати зі своєї практики як тут же зявлялися "диванні експерти" і починали сичати та "закидати лайном" не маючи поняття про що людина росповідає.

Якщо чесно  то я і не знав , що для колоди потрібні спеціальні бджоли. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...