Перейти к содержанию

Натягувач для дроту


Ю.М.

Рекомендуемые сообщения

В 18 сентября 2017 г. в 17:16, Ю.М. сказал:

Механізм допрацювали.

1)Прогиб бокової планки регулюється - це важливо для механічної обрізки, де ножі йдуть всередині рамки і можуть торкатися бокових планок.

2)Катушкотримач зробили на підшипниках. Хоча пластикова катушка не має достатньої міцності, потрібні більші по об"єму і міцніші.

3)Кріплення механізму і катушкотримача допрацювали і зробили більш надійним.

4) На підготовку серійного випуску вже витрачено більше 70 тис грн. Продали трохи більше 100 шт. тому й ціна дещо завищена,

Юрий михайлович скажите, а можно данный натяжитель присособить под 145 рамку? И еще если рамка чуть уже стандартной предусмотрено ли в в ней регулировка по ширине? будет ли он представлен на бджолярском кругу в харькове?
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Хто користувався даним натягувачем для дроту - скільки рамок вихидить натягнути за день?

І ще питяння - чи доцільно даний натягувач використовувати для натяжки рамок на 145?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, MaXUA123 сказал:

І ще питяння - чи доцільно даний натягувач використовувати для натяжки рамок на 145?

Как по мне то для натяжки 145 рамки нужен только ровный стол, конечно если вы натягиваете два ряда:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, MaXUA123 сказал:

Хто користувався даним натягувачем для дроту - скільки рамок вихидить натягнути за день?

Придбали собі такий. Натягує батько. Експеременту ще не робили скільки можна натягнути за день. Тут залежить від моторики рук і отвори у рамці під проволку потрібні крупніші, будемо сверла міняти на 3 мм. Зразу скажу вартість цього станка звичайно зависока. Зроблений дійсно акуратно, і як батько каже - зручно і легше, але я так зрозумів не бистріше це точно. Придбали тільки тому, що батько дуже хотів його.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Херсонец сказал:

Придбали собі такий. Натягує батько. Експеременту ще не робили скільки можна натягнути за день. Тут залежить від моторики рук і отвори у рамці під проволку потрібні крупніші, будемо сверла міняти на 3 мм. Зразу скажу вартість цього станка звичайно зависока. Зроблений дійсно акуратно, і як батько каже - зручно і легше, але я так зрозумів не бистріше це точно. Придбали тільки тому, що батько дуже хотів його.

Може коли натягуватиме, то трохи заміряєте, засікльки там рамка натягується. Я б то недопитувався так сильно, але ж його вартість не маленька, не хочеться викидати гроші на вітер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Как по мне то для натяжки 145 рамки нужен только ровный стол, конечно если вы натягиваете два ряда:hi:

А стол зачем ? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, MaXUA123 сказал:

Може коли натягуватиме, то трохи заміряєте, засікльки там рамка натягується. Я б то недопитувався так сильно, але ж його вартість не маленька, не хочеться викидати гроші на вітер.

Обов'язково зробимо. Я батькові вже казав. Він якось сяде деньок попрацює і тоді будемо знати. Та і сам хочу за нього сісти може в мене і швидше вийде. Гроші то власна справа звичайно. Єдине що можу сказати зроблений він добротно (як і все у Гуслія). Але...... Я б подумав особливо при такій вартості. Ми купили його тільки для батька я вже писав, просто дорогенька іграшка виходить :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, siverit сказал:

А стол зачем ? :hmm:

Ну меня на столе прикручен катушкодержатель, а так же на столе я забиваю гвоздики для фиксации проволоки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.11.2017 в 19:40, Пчеломучитель_ua сказал:

Ну меня на столе прикручен катушкодержатель, а так же на столе я забиваю гвоздики для фиксации проволоки

Попробуй ручной степлер вместо молотка и гвоздиков. 145 рамку вообще на стол не ложу. При натяжке - левой рукой держу с одной стороны рамку, другую сторону рамки упираю в колено. Правой рукой(маленькими плоскогубцами) натягиваю проволоку, прижимаю конец проволоки большим пальцем левой руки. Правой рукой беру степлер и фиксирую конец проволоки. Получается так быстро что некогда рамку на стол и ложить. ;)

Бывает конечно что степлер скобку не добьёт, тогда на стол и молоток в руки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, siverit сказав:

Попробуй ручной степлер вместо молотка и гвоздиков. 145 рамку вообще на стол не ложу. При натяжке - левой рукой держу с одной стороны рамку, другую сторону рамки упираю в колено. Правой рукой(маленькими плоскогубцами) натягиваю проволоку, прижимаю конец проволоки большим пальцем левой руки. Правой рукой беру степлер и фиксирую конец проволоки. Получается так быстро что некогда рамку на стол и ложить. ;)

Бывает конечно что степлер скобку не добьёт, тогда на стол и молоток в руки.

Також фіксую  дріт з обох кінців ручним степлером, скоба  6мм. Дріт нержавійка на О,5мм .Зазвичай скоба тримає добре.  В рідких випадках скоба перебиває дріт, але то таке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, ЮМос сказал:

Також фіксую  дріт з обох кінців ручним степлером, скоба  6мм. Дріт нержавійка на О,5мм .Зазвичай скоба тримає добре.  В рідких випадках скоба перебиває дріт, але то таке.

Теж степлером фіксую , це мабуть найшвидший спосіб , а обкушую дріт щипчиками для нігтів теж зручно:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, siverit сказал:

Попробуй ручной степлер вместо молотка и гвоздиков. 145 рамку вообще на стол не ложу. При натяжке - левой рукой держу с одной стороны рамку, другую сторону рамки упираю в колено. Правой рукой(маленькими плоскогубцами) натягиваю проволоку, прижимаю конец проволоки большим пальцем левой руки. Правой рукой беру степлер и фиксирую конец проволоки. Получается так быстро что некогда рамку на стол и ложить. ;)

Бывает конечно что степлер скобку не добьёт, тогда на стол и молоток в руки.

Пробовал, и мне сильно не понравилось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Пчеломучитель_ua сказав:

Пробовал, и мне сильно не понравилось

Фіксую з одної сторони степлером в закручену петлю, кінець якої вставляю назад до отвору, щоб не колотися. Іншу сторону (нижню) закручую навколо рамки на роблю пару витків навколо ряду проволоки - легко відкрутити і перетягнути. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15697782_193000631170909_2437366566148106404_n.thumb.jpg.9cb030d37ff71852461e88b5dda3ca66.jpg

12 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Пробовал, и мне сильно не понравилось

Сначала фиксирую проволоку возле верхней планки. Прибиваешь первую скобу. Торчащий конец проволоки поворачиваешь через скобу в сторону отверстия. Вторую скобу бьёшь через две проволоки. После натяжки, нижнюю проволоку перегибаю через угол боковой планки и нижний конец проволоки крепится не с торца рамки, а сбоку. На фото это видно. Правда это нуклеусные рамки 145*145, но принцип тот же.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.11.2017 в 21:48, Sanich сказав:

Фіксую з одної сторони степлером в закручену петлю, кінець якої вставляю назад до отвору, щоб не колотися. Іншу сторону (нижню) закручую навколо рамки на роблю пару витків навколо ряду проволоки - легко відкрутити і перетягнути. 

Власне як фіксується проволока біля верхньої планки. 

IMG_20171126_184840.jpg

IMG_20171126_184858.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось як  школяр натягує рамки на моєму примітивному кондукторі рамки ....

.....ато ручний механічний степлер?:umora:

.....катушкотримач на підшипниках?:)

Особливий привіт власникам пневмостеплера sigma:wave:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Борода-1 сказал:

Ось як  школяр натягує рамки на моєму примітивному кондукторі рамки ....

.....ато ручний механічний степлер

Ну тут Вы немного лукавите. Гвозди под проволоку набить - тоже время прилично отнимает, хотя сам тоже таким способом фиксирую. Вот думаю, как-бы степлер приспособить, чтобы он под такой способ крепления проволоки, предварительно миллиметра на четыре шпильку не добивал - может боёк подрезать. :hmm:Это упростило бы задачу и ускорило бы весь процесс.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Борода-1 сказал:

Ось як  школяр натягує рамки на моєму примітивному кондукторі рамки ....

.....ато ручний механічний степлер?:umora:

.....катушкотримач на підшипниках?:)

Особливий привіт власникам пневмостеплера sigma:wave:

Що Ви йому таке пообіцяли за таку скоростуху. Сопе аж у камеру чутно :umora:. Але молодець дійсно швидко. Ось що значить моторність дитяча. :umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, shersand сказав:

Ну тут Вы немного лукавите. Гвозди под проволоку набить - тоже время прилично отнимает, хотя сам тоже таким способом фиксирую. Вот думаю, как-бы степлер приспособить, чтобы он под такой способ крепления проволоки, предварительно миллиметра на четыре шпильку не добивал - может боёк подрезать. :hmm:Это упростило бы задачу и ускорило бы весь процесс.   

Та лааадно....

 Довго забирає часу?

А чому я  привіт власникам пневмостеплера sigma передавав?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Херсонец сказав:

Що Ви йому таке пообіцяли за таку скоростуху. Сопе аж у камеру чутно :umora:. Але молодець дійсно швидко. Ось що значить моторність дитяча. :umora::ay:

Так я про що ,з такою швидкістю скоро стане олігархом:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну тут Вы немного лукавите. Гвозди под проволоку набить - тоже время прилично отнимает, хотя сам тоже таким способом фиксирую. Вот думаю, как-бы степлер приспособить, чтобы он под такой способ крепления проволоки, предварительно миллиметра на четыре шпильку не добивал - может боёк подрезать. :hmm:Это упростило бы задачу и ускорило бы весь процесс.   
В сигме есть регулировка для не добивания гвоздей.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Борода-1 сказал:

Та лааадно....

 Довго забирає часу?

А чому я передавав привіт власникам пневмостеплера sigma передавав?

 

Хитрец! Степлер Sigma у меня есть (прямо секта какая-то:)), но шпилькой еще не работал. Будем осваивать. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, shersand сказав:

Хитрец! Степлер Sigma у меня есть (прямо секта какая-то:)), но шпилькой еще не работал. Будем осваивать. :az:

шпилька 12-13 мм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, shersand сказал:

Ну тут Вы немного лукавите. Гвозди под проволоку набить - тоже время прилично отнимает, хотя сам тоже таким способом фиксирую. Вот думаю, как-бы степлер приспособить, чтобы он под такой способ крепления проволоки, предварительно миллиметра на четыре шпильку не добивал - может боёк подрезать. :hmm:Это упростило бы задачу и ускорило бы весь процесс.   

15118756707692071139673.thumb.jpg.63128012ece978c8e4350320485a0a25.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Херсонец сказал:

 Але молодець дійсно швидко. Ось що значить моторність дитяча. :umora::ay:

Тiльки питання   :  " На скiльки рамок цiеi дитячоi моторностi вистачить  ? "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...