Jump to content

Натягувач для дроту

Ю.М.
 Share

Recommended Posts

Як то кажуть ,,нате й мою баночку на олію,,похвалюсь маю саморобний зробив сам за основу взяв відео з ютюб 

1.JPG

5.JPG

3.JPG

4.JPG

• Like 1

В 12.02.2018 в 14:43, станислав83 сказал:

доброго дня  !!!!! хто мае такый натягувач дроту Натяжитель проволоки на рамки, рисунок 2 якi про нього вiдгуки наперед дякую:hi:

Доброго дня! В нас такий. Зі своєю основною задачею справляється - дріт натягує. Є звісно нюанси, але працює. Що ще цікавить. Пишіть відповім.

27 минут назад, Херсонец сказал:

Доброго дня! В нас такий. Зі своєю основною задачею справляється - дріт натягує. Є звісно нюанси, але працює. Що ще цікавить. Пишіть відповім.

Скільки рамок натягеєте за день? (чи за годину, чи може скільки хв. іде на рамку) Короче наскільки швидше ним натягати?

220-250  рамок натягується руками без всяких приспособ за стандартний робочий день. А які у вас показники?

• Like 2

За день, не торопясь, с перерывами собираю из заготовок, сверлю боковушки и натягиваю проволоку на 50 рамочек. Не использую ни кондуктор, ни другие приспособления - пока мне хватает гвоздей, молотка, электродрели, степлера и плоскогубцев. В течение зимы успеваю собрать столько рамок, сколько мне нужно на следующий сезон. А дальше посмотрим...

11 минут назад, mascot сказал:

220-250

дадан чи рут, у мене дадан, проволка в чотири ряди, три хвилини рамка, по три години в день, більше не працюю, куди зразу поспішати!, із приспособ тільки цвях(сотка) в дощечкі забитий на якому крутеться котушка і плокогубці

Відкрив свій пасічний журнал де засікав хронометрах -

25,12,17 натягав рамки, натяг 95 рамок. Хронометраж трохи менше 2 хв, 30 сек. На 1 рамку. З 11 11 по 14 05 із   15 10 по 16 15.  Всьго 4 около. 240 хв. / 95 =2,5хв. рамка.

П. С. був то жахливий день, було дуже холодно, змерз як собака, надругий день простудився і мусив лікуватись.

• Like 1

Как это делаю я!
https://www.youtube.com/watch?v=YL8wqBmFRbE

50 минут назад, MaXUA123 сказал:

Скільки рамок натягеєте за день? (чи за годину, чи може скільки хв. іде на рамку) Короче наскільки швидше ним натягати?

Натягує батько. Але не думаю, що буде сильний відрив від звичайних натягувачів. Є в ньому слабкі місця. Одне із них ексцентрік, який протирає упорну металеву планку. З деревиною такого не повинно бути. Дріт використовуємо нержавійку так батько каже, що все рівно необхідно допомагати руками підтягувати дріт. При заводці дроту у отвори спрацьовує система опрокидування роликів. Якщо коротше я його купляти не хотів кажу чесно, особливо за ті гроші. Батько дуже хотів таку іграшку і я її замовив. Тепер і він згоден зі мною, що можна було і дешевше придбати. Наприклад у Бороди-1 і відео є (не реклама :)). Так що вирішувати кожному.

• Like 1

1 час назад, mascot сказал:

220-250  рамок натягується руками без всяких приспособ за стандартний робочий день. А які у вас показники?

У нас показникі не такі. Натягуєте самі чи найнятий працівник?

• 4 weeks later...

Може хто підкаже контакт автора теми? Якщо можна то в приват. Дякую.

Якщо Ви маєте на увазі Юрія Михайловича то номер +380968036189 :hi:

• Like 1

В Friday, February 16, 2018 в 12:32, Волкотрубенко сказал:

Как это делаю я!
https://www.youtube.com/watch?v=YL8wqBmFRbE

А что с лицом ни так? Или скрываетесь от кого?

И? В чем фишка? Так все делают у кого натяжителя нет;)

7 годин тому, SASHA.OK сказав:

Якщо Ви маєте на увазі Юрія Михайловича то номер +380968036189 :hi:

Дякую.

• 3 weeks later...
  • 2 months later...

5b26bb6f599ef_20180617_1730101.thumb.jpg.e05afb87a7406d727132a4d41179856f.jpgПосле того, как установил деревянные подпорки, стало возможно забивать гвоздики для закрепления концов проволоки.5b26bcd7c41b1_20180617_1740321.thumb.jpg.aba60ad7cd4dedb6dcf9f226372dc1f8.jpgЕсли на входе трансформатора на 24 - 36 - 45 Вольт поставить ЛаТр, то им можно подбирать напряжение для комфортного впаивания вощины для любой проволоки. Контакты ставлю на гвоздики по концам проволоки, сверху ложу стекло. Процесс - несколько секунд.

• 9 months later...

Где в Києві купить проволоку 0.45 нержавейку не тягнувся в большой катушке.  Или в другом город. 

• 3 weeks later...

Підкажіть - на натягувач проволки Гуслія, хто які котушки для проволки використовує?

Мої котушки не підходять, занадто товста шпилька?

Одна тільки підійшла, але з однією котушкою багато не намотаю.