Jump to content

Олександр Кривченко

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Олександр Кривченко

 1. Есть пчела - работайте с ней. Почему американцы нашли ее в чужой стране, исследовали и начали селекцию? Потому что они думают о будущем, а не о том как у кого отобрать часть чего-то.
 2. Але обідно те, що багато хто ведеться на таку лапщу.
 3. В мене матка іошка полудозка від Юри Сліпка пропрацювала 3 роки і цієї осені поїхала назад до Юри, як аварійна для збереження сім'ї, у якій у жовтні пропала матка. Комбінація була В3SYVxB6SYV
 4. Це відмазка п'ятирічного хлопчика, що зробив шкоду, перед вихователькою в дитсадку. Верніть Тарасу гроші!!!
 5. На фото реальний фуфел, верніть людині гроші і розійдіться як в морі кораблі. Те що ви були в запарі не повинно оплачуватись коштами покупців. Якість повинна бути на першому місці. Надіслано від мого Redmi 8, використовуючи Tapatalk
 6. Якщо бачите, що робите брак, то навіщо це фуфло відправляти людині? Скажіть, що не встигаєте, або верніть кошти і тимайте у цьому гайні своїх бджіл. Надіслано від мого Redmi 8, використовуючи Tapatalk
 7. Опалітки отримав. Дуже гарні. Дякую. Давайте підтримувати вітчизняного виробника!!
 8. Теж цікавить це питання. Як саме проходить процес, температура, рецепти і т.п.
 9. Тестуються тільки сім'ї з відомими батьками. В іншому вападку результати будуть недостовірні. Ф1 - це вже на половину дворняга.
 10. От на рахунок прозорої праці ви глибоко помиляєтесь. Не треба стригти всіх під одну розчіску.
 11. Але не вся. Агресивна італійка - це виключення, яке трапляється рідко.
 12. Михайле, генаналіз роблять тим сім'ям, які по морфометрії і ГКО підходять для подальшого селекційного процесу, для того щоб мати підтвердження належності даної сім'ї до певної породи.
 13. Все там є, і сперма теж. Можливо вам попався незрілий трутень.
 14. і який у Вас буде вердикт по цій матці в якості батьківської сім'ї?
 15. Думаю, що від бакфасту не більше шкоди буде ніж від карпатки, карніки, італійки для бджіл зони української степової, а для карпатчиків від італійки, бакфасту, степової, кавказянки. Ми зараз живемо в реаліях "наплювання на закони" і природне районування. Якщо пасічник свідомо працює з бджолами, то далі ф1, максимум ф2 він не піде. А селекцію треба проводити тільки шляхом контрольованого спаровування.
 16. Бджолам взимку краще мед зверху на рамки ніж канді, але якщо немає свого - то чужий я б ні в якому разі не використовував - тут краще канді, але теж не на чужому меду, а на інверті.
 17. Так, на фальцевих вуликах плівку треба підрізати по розміру фальця. Але, думаю, воно того варте.
×
×
 • Create New...