Jump to content

MaXUA123

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,692
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MaXUA123

 1. Філософське питання. На розмір компенсації не вплинуло, бо її не було.
 2. В мене пропали від клотіанідину.
 3. Не хочеться згадувати. Записи з пасічного журналу- 20,04,20 Потравили бджіл. Закрив їх в обід. На ніч відкрива, щоб дихали. Ранком в 6 00 до початку льоту закривав знову. 21,04,20 Взяли ветеринари проби бджіл. 22,04,20 Дали воду бджолам або в кормушку, або в рамку через банку металеву з дірками з 20 00 до 21 57. Працювали в 3. Пішло літер 100 -150 води. В ту ж ніч чистили днища. 24,04,20 В 12 20 Відкрив контрольний вулик 1 шт. - чи будуть дальше падати бджоли. 14 25 особо в контрольному вулику не осипались. В 16 30 відкрив ще 3 вулики. 25,04,20 На контрол
 4. Минулого року думаю мені на пшениці і потровили, але доказати нічого не зміг, бо мені зразку відібрати не дали.
 5. Купив кормові дріжді розкрив подивитись- а там всередині домішане якесь шкарлупиння схоже як у висівках. То так і має бути чи то щось не то?
 6. Цьго року сам не можу второпати коли їх виносити - по записам мунулих років вже пора / по прогнозу погоди ось незрозуміле.
 7. Романович, коли плануєти своїм бджолам волю давати?
 8. Я не знаю. Хтось і з родичів може ж є.
 9. Я знаю, тому і пишу, що потрібно точно знати хворобу перед тим як все палити. А то пострадають невинні бджоли
 10. Там скоріш за все або кліщ або нозема. Треба точно знати що там, а тоді палити.
 11. Треба перевіряти. І не в місцевій вет. лікарні, а в рамках приватної практики більш професійних фахівців. Якось требва визначити який саме там той гнилець.
 12. я минулого тижня міняв, тепер чекаю коли ж воно піміняється))) Впринципі нічого складного нема.
 13. І як Вам з новим постачальником? Сам ніяк не наважусь.
 14. Теж ощад Полтавська область нема пока
 15. так вроді 50 тис. це ліміт на готівковий розрахунок. А карточка це ж безготівка.
 16. Щось мені здається що не буде нічого. Буде як з законом про бджільництво в новій редакції - купа піару, а як бджоли потравили почав читать закон, а виявилось нова редакція неприйнята.
 17. а як Ви з холстиком ставили в один ярус чи один на один через бруски? Я б з холстиком самим зумував, але думаю як же їх ставити в 3 яруса.
 18. Нє так у мене духу не хте. Макимум на що можу підти то це кришка без холстика, щоб вентилювали через дірки в кришках і то на десяткові сімей.
 19. Не особой й устраює, в зимівнику маю проблеми коли температура підвищується. Перед таєю зимівлею прорізав вентиляцію в кришках паркеткою - все підряд з гвіздками, скобами і оцинковкою.
 20. А Ви так вже зимували? Чи це вперше? Чого питаю - в цьому році в зимівнику хотів трохи сімей пустити в зиму без холстика, щоб через отвори в кришці була краща вентиляція. Але трохи вагаюсь.
 21. Цікаво а замість равликів слимаки не підуть - в мене на подвір'ї водяться, я трохи за недорого назбирав би. Так би мовити бюджетний варіант.
 22. Дзвонив сьогодні перші попавші обяви - всі як один 43. То думаю, що цілком можливо і трохи більше
×
×
 • Create New...