Перейти к содержанию

Порадьте, що краще посадити!!!


Рекомендуемые сообщения

17 хвилин тому, arki сказав:

а в якому виглядає його надземна частина навесні? він видмирає а нанаступний рік росте з коріння? а відмерша частина стоїть суха?

Так. Але сніг його додолу прибиває.

Але можна й продискувати він тоді ще краще росте. 

У нас тут є велика тема про нього . Ознайомтеся.

http://tochok.info/topic/2108-ваточник/

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

У нас тут є велика тема про нього . Ознайомтеся.

дякую, все то добре було б але рядом присадибна ділянка, боюсь що піде поросль і зіпсує орну частину

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, arki сказав:

дякую, все то добре було б але рядом присадибна ділянка, боюсь що піде поросль і зіпсує орну частину

І правильно робите шо боїтеся! Ваточник може і хороший медонос, але, на мою думку, його треба висівати на пустирях, вигонах, десь там, де не обробляється земля. Хіба що поряд з "нехорошими" людьми:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, medhon сказал:

І правильно робите шо боїтеся! Ваточник може і хороший медонос, але, на мою думку, його треба висівати на пустирях, вигонах, десь там, де не обробляється земля. Хіба що поряд з "нехорошими" людьми:umora:

Не скрізь він такий небезпечний , я купив декілька корінців у Саші Ткаченко , неприжились , як оказалось у нас також таке єсть

Колега пасічник знає участок , пятно , яке декілька років росте цвіте , але незбільшуєтся і нерозмножаєтся , іще знає куст на полі ,який неможе убить гербіцидом , але розмноження немає протягом 5 років тримання паю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, medhon сказав:

Хіба що поряд з "нехорошими" людьми:umora:

Сусіду підсіяти?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

може хтось щось порадить по моєму питанню?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, gardener сказав:

Сусіду підсіяти?:umora:

Можна і сусіду, але врахуйте що в нього такі "кульбабки", шо через кілька років він і до вас "повернеться" і "захопить"

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, arki сказав:

може хтось щось порадить по моєму питанню?

Додатково - навряд чи. Немає чарівного медоноса, який посіяв і забув. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, arki сказав:

може хтось щось порадить по моєму питанню?

Насадіть фундука - і пилок весною (бджолам), і смачні горіхи осінню(вам). А трав'янисті багаторічні всеодно треба буде виконувати/ вирубувати/вигрібати/носити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, arki сказав:

дякую, все то добре було б але рядом присадибна ділянка, боюсь що піде поросль і зіпсує орну частину

Це не виключено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, arki сказав:

може хтось щось порадить по моєму питанню?

Посійте галегу. А прирост зеленої маси комусь для худоби запропонуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Додатково - навряд чи. Немає чарівного медоноса, який посіяв і забув. 

 Оце вислів року:ay:

Невіже незамітили пасічники ,що зникло разнотравьє , точніше воно стало нестабільне

Так що хочуть посіять пасічники , як що в природі нестабільність останім часом :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, medhon сказал:

пилок весною (бджолам), і смачні горіхи осінню(вам

одразу за садибою яри з ліщиною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 07.10.2020 в 20:00, Павло Михайлович сказал:

Що краще посадитичи посіяти без обробітку землі?  Є кілька гектарів пасовиська,зараз не використовується.земля піщана.

 

 

 

Сахалінську гречку добре було б (заглушить все що є). Але декілька гектарів засадити майже не реально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.10.2020 в 13:12, AVA сказал:

Не скрізь він такий небезпечний , я купив декілька корінців у Саші Ткаченко , неприжились , як оказалось у нас також таке єсть

Колега пасічник знає участок , пятно , яке декілька років росте цвіте , але незбільшуєтся і нерозмножаєтся , іще знає куст на полі ,який неможе убить гербіцидом , але розмноження немає протягом 5 років тримання паю 

Растет в 300 метрах возле моей пасеки  участок ваточника . Как был участок десять лет назад  , в тех границах и остался до сих пор . Это при том что растет на плодородной почве . И нигде больше в деревне я его не видел . Думаю что разговоры о том что он заполонит все участки вокруг - выдумка . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, цыганок сказав:

Растет в 300 метрах возле моей пасеки  участок ваточника . Как был участок десять лет назад  , в тех границах и остался до сих пор . Это при том что растет на плодородной почве . И нигде больше в деревне я его не видел . Думаю что разговоры о том что он заполонит все участки вокруг - выдумка . 

Посадіть грошове дерево,іне треба буде думати як зібрати меду побільше і здати подорожче.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29.10.2020 в 13:12, AVA сказав:

Не скрізь він такий небезпечний , я купив декілька корінців у Саші Ткаченко , неприжились , як оказалось у нас також таке єсть

Колега пасічник знає участок , пятно , яке декілька років росте цвіте , але незбільшуєтся і нерозмножаєтся , іще знає куст на полі ,який неможе убить гербіцидом , але розмноження немає протягом 5 років тримання паю 

:umora:Так це він у "засаді" сидить, :umora:готується, так сказать...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Що краще посіяти під вулики? Тіпа газону чи ще шось? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Zinkevych19 сказав:

Що краще посіяти під вулики? Тіпа газону чи ще шось? 

Ліпше білої повзучої конюшини важко щось і придумати. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

07.12.2020 в 20:14, цыганок сказав:

Растет в 300 метрах возле моей пасеки  участок ваточника . Как был участок десять лет назад  , в тех границах и остался до сих пор . Это при том что растет на плодородной почве . И нигде больше в деревне я его не видел . Думаю что разговоры о том что он заполонит все участки вокруг - выдумка . 

А ви його спробуйте хоч раз продискувати...:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.10.2020 в 14:12, arki сказал:

може хтось щось порадить по моєму питанню?

З низенького можна назбирати і посіяти кульбабу, мати-й-мачуху. На весну супер і насіння назбирати не проблема. І око радує, красота!

image.png.d90e3605b4a3bbec24332c61da58ae0b.png

На осонні літом цвіте Ястребинка повзуча, яку фіг витопчеш і сама все позаймає, теж назбирати не проблемно:

image.png.4e5b00cef318474b5697d5b0235eb94e.png

Якщо вологи достатньо чи є трохи тіні - яснотку розову, звичайну білу глуху кропиву, будру повзуча(дуже мені подобається будра)

Перша будра, потім яснотка:

image.png.e64573e5185fa2cf2e4b4f93186602a9.pngimage.png.d904b122c5bd028874c5c6356fd7397b.png

Ще можна посадити Горець бульджуїнський, як "почвопокровник", правда буде залазити на вулики. Зате який взяток дає серпень-вересень.

image.png.c80469dcb5975084584f60ddcd2aea15.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...