Jump to content

sitava

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

240

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ясногородка, Макарівський р-н, Київщина

General Information

 • Пасека в
  Ясногородка, Макаровський р-н, Київщина
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  кавказянка

Recent Profile Visitors

1,102 profile views
 1. Мої теж амброзію почали носити і ще вечером вилітають на Енотеру. Вчора з подивом побачив - добрі сутінки, досить погано видно, але бджоли летять гружені пилком та нектаром мов бомбовози. І нектаром Енотери пахне з вулика.
 2. Ну прямо полів цілих немає, але вздовж доріг, стежок, просто по пустирях - трохи є. А на пісіці підсівать треба.. Ще б не заважала та біла ромашка, яка заполонила все(мабуть щось прийдешнє).
 3. Мені здається дуже не дооціненна рослина як медонос-пилконос. Для пасіки ідеальна рослина, дає багато пилку і зацвітаючи в кінці червня цвіте вже аж до морозів. Причому і відвідується до морозів, лиш би погода льотна була.
 4. +22,5, зрання по вітерцю заполвзято летять. На соняху бджіл теж не побачив, зато щоранку спостерігаю на цикорію та осеті, продовжують відвідувати серпію, дику моркву
 5. Ваточник, коровяк відцвіли майже, бджілки переключились на осет та будячки (серпій), зранку купаються в цикорію, трохи відвідують дику моркву.
 6. Другий день висока температура вдень та висока вологість, бджілки не летять нікуди, лише за водою. Ганяють повітря в вулику, але з високою вологістю це не допомагає. Вчора в другу половину дня і сьогодні на пасіці стояв "паровий туман", прошли дрібні дощики, але потім цей туман лише згустішав. Дуже важко їм, а допомогти нічим. Вимита підлога в обід(плитка) висохла лише близько 20-00...
 7. +35, але бджілки кудись летять у ліс. Ранком о 6 несамовито щось носили, а зараз потихеньку.
 8. Сьогодні з подивом зранку спостерігав просто массу бджіл на квітучій петрушці (десь півсотки)... збирали пилок...
 9. Старий мед по другу сторону лежака. По дві рамки так і стояло, важкі, використаю на відводки. Хіба що залишилось багато меду на гніздових рамках, вони його виковиряли і перенесли на бічні, таке буває? Верх гніздових рамок був теж з медом, але мало печатаним. Не можу сказати звідки вони його взяли, самому дивно. Зимували без сиропу, на своїх запасах. п.с. Це відноситься лише до кавказянки, у УС качати нічого. Точки рознесені, покрасти у УС не могли. тільки прошу, я не агітую за цю породу, і не знаю наскільки вона у мене породна. Скоріше якийсь збіг.
 10. Ще пару тижнів назад писав що вже тоді було по 3-4 рамки печатного меду. І це лише після верби та рясту. Рік вдалий. Мусів качати бо впереді ще акація і фруктові цвітуть.
 11. І не даремне, так рано заборонено шуміти. Міг би й викликати поліцаїв.
 12. На 300, у мене лежаки без надставок, на 18 і на 24 рамки.
 13. А я на вихідних трохи покачав, забрав по 4-6 рамок печатного весняного меду с вулика. Весняний мед темний червонуватий мідного кольору, не знаю з чого наносили. Погода медова стоїть, волого і не жарко. Несуть так що да, шкода поважити нічим. Маленькі дощики не заважають.
 14. Звернув увагу що вчора кавказянка вилітала вечером кудись мов дурна, подумав невже роїться? але глянути не було коли... Сьогодні по обіді добрався заглянути - то деякі вулики мають вже по 3-4 цільнопечатних рам меду, від бруска до бруска, деякі попечатали по половині рамки, але залили повні, крайові рамки в лежаку... Неясно і з чого вони той мед наносили. Росплоду не багато, але компактно розміщений, на декількох рамках весь, з верху і до низу сплошняком. Не зустрічав ще такого... Особливо ще нічого і не цвіло тут, тільки верби козячі та ще ряст у лісі та і все. Мед темний.
 15. Нарізаєте черенки і у воду, Г. бальджуінський так легко пускає коріння.
×
×
 • Create New...