Jump to content

sitava

Пользователи
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

177

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ясногородка, Макарівський р-н, Київщина

General Information

 • Пасека в
  Ясногородка, Макаровський р-н, Київщина
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  японский вулик, лежак
 • Порода пчел
  українська степова, кавказянка (окремо)

Recent Profile Visitors

693 profile views
 1. Не дочакаєте ви мабуть цього року до Олекси в зимінику, надто тепло вже.
 2. Та УС що у мене сидить до останнього. Так і по ті роки було. Ще в японських вуликах як сиділи, то взагалі облітувались дуже пізно, там льоток внизу, а вони зверху і вже коли зовсім ставало тепло - вилітали. Ну і так, якщо поставити вулики в затінку то сильно вони і не поспішать політати.
 3. +11 у затінку, у затишку +14 біля хати, на сонці +24. Вчора теж було тепло, але льотки були прикриті дощинками, усі сиділи дома. Зранку почистив сніг навколо вуликів на обох точках, поприсипав попілом і до обіда земля уже була без снігу. Годину тому відкрив льотки - обльотуються бджілки, правда лише кавказянка, УС сидять тихенько.
 4. Торік весною гуляв у лісі неподалік, пішов на гул бджіл і знайшов Ulmus macrocarpa. Іде він тільки взявся у нас, невідомо. Хотів зібрати насіння, але восени чомусь нічого не знайшов, і під деревом на землі теж. Нижче фото з вікіпедії, але той що попався мені теж прямо такого ж виду, не високий, крислатий, тонковітий. На початку літа весь обвішаний крупними яскраво-світло-зеленими плодиками, дуже красиве дерево.. Коли у кого буде можливість - посадіть, не пошкодуєте, якесь таке спокійне затишне дерево.
 5. Чи не пробував хто вирощувати Еводію в сланцевій приземній формі? Так, під снігом, і не померзне мабуть. І за обрізки цвістиме густіш... Судячи з фото у неї квіткових бруньок немає як у яблуні, просто на кінцях приросту суцвіття, подібно аралії, чи то так? Тобто, при обмерзанні зі сплячих бруньок теж цвіте?
 6. Щось ви плутаєте, Козяча верба на відміну від інших верб зовсім не може розмножуватися черенками.
 7. Не варті уваги якщо є доступ до товстих очеретин, а якщо немає то доводиться пробувати те що є. Мурувати глиною не проблема, роблю деревяну хатку в вигляді коробки, дно заливаю болотом(земля з водою) і потім просто щільно установлюю трубочки. Після підсихання один отвір надійно замурований і хатку вішаю на стіну. Листорізи зрідка трапляються, але їм треба певні рослини. Після посадки ряду шипшини на живопліт листорізів значно побільшало. Правда в трубочках селяться не охоче.
 8. Красиві вулики Продаєте, цікаво по чому? Розміри 20*30 приблизно? Я пробував виставляти сотовий картон 10мм, але селяться не охоче. Ще використовував порожнисті стебла Ваточника сірійського, але порожнини в нього квадратні. При розборі виявилось що їх заселили винятково одиночні оси, залишу мабуть. Правда трохи переживаю чи вони не будуть полювати на осмій.
 9. Теж маю осмій, але їм не обовязково такі товсті очеретини. У мене живуть і у тоненьких, які вже є. Мінімум 5мм, цвяхом перевіряю. Пакуються тісненько, але нормально. З більших їх легше виковирювати, от це то факт.
 10. Бывает и такое. На семинаре толи Измайлова толи Кашковского утверждали что при выходе роя возбужденная роевая пчела с других ульев к нему может присоединяться.
 11. Чи ще не завіз хто цю бджолу в Україну? Вроді ж і зимує(нище відгук з Саратовської обл.) і дуже спокійна, а в роїння можна і не пускати. Хоча теж є свох плюси. (В ройке:) 80 только полноценных, четких(маток) насчитывал . 40 -60 постоянно . 7 роев сам ловил , от одной(семьи) .Идут стандартные . Первый 1200 гр., потом 1 кг , 900 гр., 800 , последнии 500 гр. . Все жизнеспособные .Все перезимовали.Меда не взяли , зимовали на сахаре. Сахар берут отлично . Семья на 6 рамках 4 литровую кормушку забирала за сутки и вторую и третью . ... С неплодными матками по весне никаких проблем . Одну п
 12. Порадьте. Дістався майже рулон пробкової підкладки 2мм та ще трохи знятої, бу. Думаю утеплити нею деревяні вулики. Чи будуть її гризти бджоли коли поклеїти всередині? Чи може поклеїти зовні - буде вроді справжнього дерева, з корою? Вологи корок вроді як не боїться, маслом ще помащу. Що думаєте?
 13. На Київщині сьогодні теж тепло! У мене в долинці о 14-00 було +8.5 у тіні, а на сонці мабуть теж усі +14. Бджілки облітались, повзали по теплому дереву будинка (пофарбований у чорний колір), шукали щось узять по вільсі, на мерзлих котиках вербових, та ще рано. Правда одна сімейка після морозів не прокинулась, обпоносила рамки та обсипалась .
 14. Чи можуть бути саджанці або насіння Гречки сахалінської?
 15. Доречі збільшує час згортання крові, нормальзує кровотік, сердечну активність, що дуже зараз актуально(ковид-19). І взагалі якась майже чудо-трава, ще і визнана офіційную медициною... Начальная форма гипертонии – значительное улучшение самочувствия, понижение АД, устранение головной боли, головокружения, шума в ушах, бессонницы, болей и перебоев в сердце, парестезии; Гипертония – усиление мозгового кровообращения, вследствие чего наблюдается снижение АД в височной артерии и центральной артерии сетчатки; Ишемическая болезнь сердца – прекращение болей в сердце, улучшен
×
×
 • Create New...