Перейти к содержанию

Кролики - это не только ценный мех


krim_pchel

Рекомендуемые сообщения

Майданы приходят и уходят, а кушать хочется всегда. Так вот давайте лучше поговорим о кроликах. Мой покойный отец всю жизнь держал кроликов и вот после его смерти я продолжаю ими заниматься. Они у нас обычные дворняги и есть желание завести породистых. но я не знаю каких и как их содержать. говорят, что они специфичны. Хотелось услышать практиков. Да можно и о дворнягах говорить. Приглашаю всех к обмену мнениями :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Майданы приходят и уходят, а кушать хочется всегда. Так вот давайте лучше поговорим о кроликах. Мой покойный отец всю жизнь держал кроликов и вот после его смерти я продолжаю ими заниматься. Они у нас обычные дворняги и есть желание завести породистых. но я не знаю каких и как их содержать. говорят, что они специфичны. Хотелось услышать практиков. Да можно и о дворнягах говорить. Приглашаю всех к обмену мнениями :hi:
Видел я такого кролика 20 кило наверное ,сосед держит, но никому, ничего ни гу -гу. Суеверный. Я в дырочку в заборе видел
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в дырочку в заборе видел
Точно сглазили :umora: тест
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в дырочку в заборе видел
Точно сглазили :umora:
Неее, я не глазливый Я когда распродавшись с рынка уходил Люди просили : "Ударь пальцем по весах. А то почина нет" ПОМОГАЛО Правда давно это было Но думаю не утратил способности :az::ay::ay::ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Майданы приходят и уходят, а кушать хочется всегда. Так вот давайте лучше поговорим о кроликах. Мой покойный отец всю жизнь держал кроликов и вот после его смерти я продолжаю ими заниматься. Они у нас обычные дворняги и есть желание завести породистых. но я не знаю каких и как их содержать. говорят, что они специфичны. Хотелось услышать практиков. Да можно и о дворнягах говорить. Приглашаю всех к обмену мнениями :hi:
Заводьте банальних фландрів.Міцна статура,виростають великими.Принаймні п"ятикілограмові--явище звичне :ay: Але майте на увазі--спеку переносять погано.Клітки їм треба будувати дещо габаритніші. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ось теж зібрався завести кролів. Вже другий рік збираюсь :) Колись в 90-х тримав сірих велетнів, метеликів і ангорських пухових, але в розгул епідемії міксоматозу всіх уцілілих позбувся і "закрив лавочку". Зараз придивляюсь до Новозеландських кролів - червоних і білих. Нещодавно у Львові проходила Всеукраїнська виставка спортивних голубів, там і кролів було багато. Поговорив з власниками і отримав підтвердження своїм висновкам - Новозеландці відрізняються хорошою плодючістю, здоров'ям, молочністю, швидким ростом. Можуть утримуватись на сітчатих підлогах (на відміну від фландрів або рексів, які мають ніжні лапи) Стосовно фландрів - всі хто тримає підтверджують, що розводять їх переважно для "вітрини" - показати на ринку чи на виставці. Ростуть повільно, їдять багато - за м'ясною продуктивністю на одиницю корму програють більшості пород.

Заводьте банальних фландрів.Міцна статура,виростають великими.Принаймні п"ятикілограмові--явище звичне Але майте на увазі--спеку переносять погано.Клітки їм треба будувати дещо габаритніші.

А ви їх маєте? Мені всі, хто тримає, кажуть, що вони дуже малопродуктивні - ростуть повільно, а їдять багато. Тримають їх суто "для вітрини"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одна беда: кролики сами себе не косят... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одна беда: кролики сами себе не косят...

Поэтому пчелы мне ближе. Потому что может быть пчеловод выходного дня, но не кроликовод выходного дня. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одна беда: кролики сами себе не косят... :(
Я розраховую годувати сіном цілорічно - косити немає де. Тому буду купувати сіно і трав'яний гранулят, щоб додавати до комбікорму. З травою забагато клопоту.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потому что может быть пчеловод выходного дня, но не кроликовод выходного дня. smile.gif

чомуж можна пристосуватись при бажанні , зробити бункерні обємні кормушки воду з подачею з великої емності, велику кормушку під траву-сіно , і можна і раз в тиждень навідуватись.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... можна і раз в тиждень навідуватись...
Так-то воно так. Автоматизація технологічних процесів не стоїть на місці..... А до всього, ще й рижого німця поставити з кулеметом, щоб періодично пострілами відганяв занадто зацікавлених :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб успішно тримати кроликів - треба використовувати закриті приміщення з примусовою вентиляцією. А якщо тримати просто в дворі в клітках то тоді обов'язкова вакцинація в строки і якісною вакциною. В мене знайомий займається кролями - має більше 100 штук, але якогось року вимерли 90% не дивлячись на вакцини. Тому трішки ризикований бізнес. Для себе кілька кроликів тримати можна. В мене близько десятка. Мясо діткам :ay: , та й на свято делікатес

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно в Украине есть промышленная кроликоферма,или только любительские?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно в Украине есть промышленная кроликоферма,или только любительские?

Є. До речі зять брав там на розплід. Білі з чорними вухами.Як їх фамілія не цікавився. Перший принос ставив десь 25 пар вух. Другий становив десяток пар вух, від однієї кролиці. Сказали специ шо ожиріння посприяло. Моя дружина постаралась, шоб бува з голоду не загнулись. Для кролиць які готують на спарювання, не більш 350гр в сутки гранульованого корму. Вода підведена пластиковою трубкою, з поїлками, в клітки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для себе кілька кроликів тримати можна. В мене близько десятка. Мясо діткам , та й на свято делікатес

Так и я также. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно в Украине есть промышленная кроликоферма,или только любительские?
А как же Не знаю можна чи ні, якщо ні то хай видалять модератори наприклад ось http://www.krolikoff.com.ua/ на ютубі багато відео є. Я наприклад тусуюсь на цьому сайті http://krolikovod.com.ua/ там є каталог по областям на форумі http://krolikovod.com.ua/forum/viewforum.php?f=35
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кролі- класна штука :IMHO: М"ясо смачне, завжди можна продати, якщо зайве. Їдять, в принципі, не багато, подвір"я не... забруднюють. 2 прививки раз на півроку- і все ОК ( майже :) ) Останні 3 роки, правда не тримаю- дещо змінилися умови. Раніше тримав десятки 3-4 (влітку, взимку десяток кролиць) в звичайних клітках, вода, зерно- в коробочці, сіно на підлозі... :ah: Сусід намагався розвести кролів велетнів, купував кілька разів, і прививки давав, але щось вони в нього не дуже розводилися... І коштують велетні дорогувато, а такі "вутлі"... :dntknw::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз придивляюсь до Новозеландських кролів - червоних і білих. Можуть утримуватись на сітчатих підлогах (на відміну від фландрів або рексів, які мають ніжні лапи)
Заводьте банальних фландрів.Міцна статура,виростають великими.Принаймні п"ятикілограмові--явище звичне Але майте на увазі--спеку переносять погано.Клітки їм треба будувати дещо габаритніші.

А ви їх маєте? Мені всі, хто тримає, кажуть, що вони дуже малопродуктивні - ростуть повільно, а їдять багато. Тримають їх суто "для вітрини"
Хотів-був відповісти та прочитав про фландрячі "ніжні лапи",засміявся і вирішив за краще утриматися :umora::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

прочитав про фландрячі "ніжні лапи",засміявся і вирішив за краще утриматися

"Так как фландры имеют довольно крупные размеры, нужна достаточно просторная клетка, ее дно не должно быть сетчатым, так как от постоянного нахождения на таком полу могут пострадать лапы животного." Про схильність фландрів до пододерматиту не тільки говорять ті, хто тримає цих кролів, а й в описах породи згадується. Звісно, що мова йде про кролів вагою 7-10 кг, велика вага яких викликає сильний тиск на лапи на сітчатих підлогах, а іноді й на рейкових. Внаслідок тиску порушується кровообіг і розвиваються мозолі та рани. Молодняк таким не страждає, а також "фландри-замориші" гаражної селекції, які просто ніколи не набирають такої ваги.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На десятикілограмового вуханя будь-якої породи корму не настачишся і м"ясо буде збитковим. Ну,хіба що у новозеландців біопроцеси протікають іншим чином... :dntknw::IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На десятикілограмового вуханя будь-якої породи корму не настачишся і м"ясо буде збитковим. Ну,хіба що у новозеландців біопроцеси протікають іншим чином.

Да, выгоднее,экономически, купить на рынке и свинину и кролика и гуся в связи с дорогими кормами. Но зато я знаю, что они у меня выращены на нормальных чистых кормах. А если говорить о бизнесе то вы правы.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... можна і раз в тиждень навідуватись...
Так-то воно так. Автоматизація технологічних процесів не стоїть на місці..... А до всього, ще й рижого німця поставити з кулеметом, щоб періодично пострілами відганяв занадто зацікавлених :hi:
Маєте радцію.Свого часу міліція відловила у селищі кількох таких "кролівників".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Скільки себе пам*ятаю ,то все були у нас кролі ! Спочатку у батька ,а потім як вже сам почав господарювати теж утримували ,була кілька річна перерва .але знову розвів! Люблю забот! Маю декілька порід,Від (заморишів) фландрів ,дворової селекції,я на них кажу двортер*єри,каліфорнійці,новозеландці білі,полтавське срібло.Найбільше подобаються полтавське срібло! :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

полтавське срібло!

Это черные с серебристым отливом? А у меня 2 недели назад самка-дворняга от фландра привела 6 кроликов. Ну такие головастики! А вторая черная 4 дня назад тоже привела. Все было нормально. Но вчера утром увидел такую картину. Пух в домике разбросан, кролики лежат голые и мертвые(13 штук-такого количества еще не было). Следов насилия нет. Может замерзли? Ночью 3-4 градуса мороза. Но в сарае не холодно. Но кто разбросал гнездо? Не пойму. Если крыса-то она делает беду в ночь рождения. :dntknw::ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

полтавське срібло!

Это черные с серебристым отливом? А у меня 2 недели назад самка-дворняга от фландра привела 6 кроликов. Ну такие головастики! А вторая черная 4 дня назад тоже привела. Все было нормально. Но вчера утром увидел такую картину. Пух в домике разбросан, кролики лежат голые и мертвые(13 штук-такого количества еще не было). Следов насилия нет. Может замерзли? Ночью 3-4 градуса мороза. Но в сарае не холодно. Но кто разбросал гнездо? Не пойму. Если крыса-то она делает беду в ночь рождения. :dntknw::ak:
Вона первістка?то це буває,а ще буває проблема в конструкції гнізда- обовязково вихід з гнізда повинен бути з високою перегородкою що б вони,кроленятка,вчасно відєднались в період споживання корму.І ще жінка підказує (вона завфермою) недостача води.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Кролики - это не только ценный мех

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...