Перейти к содержанию

Кролики - это не только ценный мех


krim_pchel

Рекомендуемые сообщения

16 минут назад, Шулянский Александр сказал:

ахто говорить. що одне й теж саме , це різні речі ,я говорю що ущільниними окролами ми виснажуєм кролематку прицьому знижуеться і її плодючість , при ущільненому ми паруємо кролематку вдень опоросу або на другий день  результат  від однієї кролематка отримуемо 4-5окролів  врік ,але в кожному наступному окролі все менше буде крольчат , як результат виснаження кролематки і не якісне потомство в наступних окролах кволе , схильне до хвороб , нормальні результати це 2-3 окрола в рік кролематка за цей час встигае якісно відновитись  набратись сил. 

О, то виходить,що я ще багато не знаю. У мене панони з каліфами дають по 5 окролів за рік, і це при ПК власного виробництва, а при заводському можна і 7 натягнути. А що роблять Ваші самки якщо у них 2окроли і 8 місяців прогулу? Мабудь маєте дармове зерно. В нас зерно дороге і я не можу позволити собі таку розкіш як 2 окроли на рік. Мене люди питають за м'ясо, а при двох оклолах його буде дуже мало і воно буде дуже дороге.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Серж 82 сказал:

 А що роблять Ваші самки якщо у них 2окроли і 8 місяців прогулу?

два окрола поллучив  а дальше на відгодівлю і на забій 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Шулянский Александр сказал:

два окрола поллучив  а дальше на відгодівлю і на забій 

То це що у вас виходить, Ви тримаєте самку більше року щоб її забити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Серж 82 сказал:

То це що у вас виходить, Ви тримаєте самку більше року щоб її забити?

місяць після останьго окролу і на забій холостих само длячого рік годувати отримав бажаний результат і на мясо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Шулянский Александр сказал:

місяць місля останьго окролу і на забій холостих само длячого рік годувати отримав бажаний результат і на мясо 

Для мене бажаний результат, це- 35-40 кроленят від  самки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Серж 82 сказал:

Дайте хороший комбікорм і будуть вам уплотнені окроли.  А багато кролів на вулиці тим більше зимою ви не протримаєте., тільки сітка і в приміщенні

Мои кролики на грануле,работают в полууплотненном графике 29 день случка ,45 отсадка. Как по мне оптимальный вариант)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, vetalikdalnik сказал:

Мои кролики на грануле,работают в полууплотненном графике 29 день случка ,45 отсадка. Как по мне оптимальный вариант)

Саме воно! Підтримую 100%.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, vetalikdalnik сказал:

ои кролики на грануле,работают в полууплотненном графике 29 день случка ,45 отсадка. Как по мне оптимальный вариант)

Саме воно! Підтримую 100%.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мої кролики пішли на убій - не очікував на вірус зимою. капець 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, skif сказал:

мої кролики пішли на убій - не очікував на вірус зимою. капець

ГБК как раз зимой свирепствует. Пик - конец зимы - начало весны. Основной переносчик мыши.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, skif сказал:

мої кролики пішли на убій - не очікував на вірус зимою. капець 

Вакцинація обов'язкова, незалежно від сезону. Не вакциновані кролі - це великий ризик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 12.12.2016 at 5:51 PM, Серж 82 said:

Не вакциновані кролі - це великий ризик.

наш ветеринар дав мені NaOH для дезінфенції кліток/інвентаря. З місяць зроблю тепер перерву. 

Тут фото вбитого кроля. Нехай нікому на господарство не приходить, але ворога треба знати "в лице": 

http://krolikovod.com.ua/forum/viewtopic.php?f=27&t=1196&p=8955#p8955

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, skif сказал:

наш ветеринар дав мені NaOH для дезінфенції кліток/інвентаря. З місяць зроблю тепер перерву. 

Тут фото вбитого кроля. Нехай нікому на господарство не приходить, але ворога треба знати "в лице": 

http://krolikovod.com.ua/forum/viewtopic.php?f=27&t=1196&p=8955#p8955

Забудьте про всякі дезінфекції, вони від вірусу геморагічки чи міксоматозу вас не врятують- тільки вакцинація!!! Утримуйте кролів у сітчастих батареях і ніяких дезінфекцій не потрібно. Кріль буде постійно в чистоті, чиста вода з ніпельної чи шарикової напувалки і буде вам щастя  :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 hours ago, Серж 82 said:

Забудьте про всякі дезінфекції, вони від вірусу геморагічки чи міксоматозу вас не врятують- тільки вакцинація!!!

Я десь писав що дезінфекція - засіб від лікування геморагічки чи міксоматозу??? Писав вище, що не щепив бо не очікував з нею стикнутись зимою... А дезінфекцію проводжу регулярно - після кожного звільнення клітки, перед окролом - паяльна лампа+вапно. Особливо ретельно її треба проводити після спалаху хвороб - для знищення шкідників на клітках та інвентарю - і не тільки від збудників геморагічки чи міксоматозу. 

Напувалки у мене переважно ніпельні, зимою з посудин (клітки на вулиці). Від кокцидій мають сіль, час від часу йод у воду. Підлога дерев'яна решітчаста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, skif сказал:

Я десь писав що дезінфекція - засіб від лікування геморагічки чи міксоматозу??? Писав вище, що не щепив бо не очікував з нею стикнутись зимою... А дезінфекцію проводжу регулярно - після кожного звільнення клітки, перед окролом - паяльна лампа+вапно. Особливо ретельно її треба проводити після спалаху хвороб - для знищення шкідників на клітках та інвентарю - і не тільки від збудників геморагічки чи міксоматозу. 

Напувалки у мене переважно ніпельні, зимою з посудин (клітки на вулиці). Від кокцидій мають сіль, час від часу йод у воду. Підлога дерев'яна решітчаста.

Без вакцинации, вот это все - пустое сотрясение воздуха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Cfif сказал:

Без вакцинации, вот это все - пустое сотрясение воздуха.

Прямо в яблучко. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

:ah:Коллеги, подскажите, кролики на улице, паровать уже можно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Andruhan сказал:

:ah:Коллеги, подскажите, кролики на улице, паровать уже можно?

Давно пора, я своїх парував у кінці січня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Andruhan сказал:

:ah:Коллеги, подскажите, кролики на улице, паровать уже можно?

Самки должны быть постоянно в работе, иначе жыреют. Потом проблема с случка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

теж займаюсь кролівництвом вже не один рік

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Andruhan сказал:

:ah:Коллеги, подскажите, кролики на улице, паровать уже можно?

Если в клетке поставить родильный домик из юсб - можно в любое время года.

Вот крольчата родившиеся на рождество при -18

 

P1380168.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Свежие венчики.

P1380274.JPG

P1380275.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Кролики - это не только ценный мех

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...