Перейти к содержанию

Шмели


sika4

Рекомендуемые сообщения

В 11.11.2018 в 14:53, zapivan сказал:

Джмелі зимують в землі, вилітають весною і шукають місце на гніздо. Самка плідна. Якщо з пилком весною вже є гніздо. Якщо закрити таку самку яка лиш вилетіла в закритій кімнаті то самка шукатиме місце для гнізда. Постійно годувати пилком і сиропом то гніздо буде розвиватися. Якщо утримати температуру, світло і тепло то можна джмелів вирощувати круглорічно.

От тут інтересно , якщо матка запліднелась в серпні, то сперматозоїди зберігаються , чи вона на момент спарювання має сформовані яйця і вони дозрівають до кінця паузи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Пахомич сказав:

От тут інтересно , якщо матка запліднелась в серпні, то сперматозоїди зберігаються , чи вона на момент спарювання має сформовані яйця і вони дозрівають до кінця паузи.

І яка різниця...Головне успішна зимівля і, якщо поталанить, без джмелів-зозуль, бо ті зарази не запилюють рослин, а лише жирують надурняк у інших джмелів, суттєво обмежуючи поголів'я роботяг. У мене джмелі добре зимують у перепрілому кінському перегної з тирсовою підстилкою. Буває по кілька мамок в одному мішку перегною. Менше мамок зимує в мішках з пухким торфом. А може до торфу потрапляє більше вологи, і мамки гірше зимують

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не зустрічав ніде відповіді на це запитаня. Зозулі розмножуються в гнізді нормальних.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.12.2018 в 22:13, Пахомич сказав:

От тут інтересно , якщо матка запліднелась в серпні, то сперматозоїди зберігаються , чи вона на момент спарювання має сформовані яйця і вони дозрівають до кінця паузи.

Я не можу сказати точно. Думаю схема як і у маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

цікаво. хто небудь, хоч на пів крока просунувся по цій темі??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Шмели на гортензии, пчёлы так не умеют:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

У джмелів якісь військові перепетії. Може є якийсь підручник по джмелям?? Хто підскаже...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Cfif сказав:

У джмелів якісь військові перепетії. Може є якийсь підручник по джмелям?? Хто підскаже...

 

Такий підручник можна скачати.Screenshot_2023-06-19-11-28-04-830_org.ebookdroid.thumb.jpg.412c91d28f03fe3532809b2cf679b04b.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...