Jump to content

Зимівля бджолярів :)

yura
 Share

Recommended Posts

Думаю, що спор може бути продовжений тільки після того коли Ви самі роз'ясните протиріччя Вашої теорії, котрі заперечують одна одну …Так поясніть, як трупи в конвекційному потоці переміщуються? Вони ще й лапками міцно-міцно тримаються ;)… …Коментарів далі не буде поки не роз'ясните бачення процесу переміщення оціпенілих бджіл. …..Примусово їх не так легко штовхати - Міцно тримаються. А якщо і відірвуться - всі в підморі.
Цепляюжтся пчелки только вежду собой. К соту не крепятся. Когда в улье наступает температура ниже 10*С. Образуется корка клуба. Пчелы в холодовом оцепенении. Но жизнь клуба продолжается. Клуб продолжает питаться. А для этого нужно передвигаться по кормовому полю рамки с медом. И клуб (ядро вместе с коркой) это делает. И делает это он циклов сжатия, уменьшение площади клуба за счет прекращения октавной деятельности ядра. С последующим расширением клуба, увеличение площади клуба, за счет активности пчел в ядре клуба. Выделении тепла и нагреве пространства в клубе. При этом корка клуба состоящая из неактивных пчел принудительно перемещается в пространстве между сотами. Это же Вы не будете отрицать?
Ребята, а есть и еще одна теория, что нет ни какого перемещения трупов оцепенелых пчел из корки в нутрь клуба. Просто в ядре клуба собираются те пчелы, которые доживут до весны. А в корке клуба все чаморошные которые не доживут до весны. Как то так :hi:
Вы просто не внимательно ознакомились с этой информацией. Пчела живет по предложенному ей ситуацией природы (случая). В центре ядра, находятся молодые пчелы. Пчелы, которые вышли из расплода последними. И они находятся на цикле, который им заложил Создатель. На краях, в местах другой деятельности находятся пчелы старшего возраста, которые в это время выполняют положенную им работу. И когда сформировался зимний клуб. То молодые пчелы, что находятся в центре ядра, являются источником тепла для корки клуба. Подогревая его изнутри, обеспечивают пчелам корки конвекционный цикл. И практически, те пчелы, что оказались на краю, являются костяком корки. А следовательно проходя циклы холодового оцепенения, сокращают срок своего существования. Так к примеру, семь, что может перезимовать в пространстве без улья, перезимует, но потеряет много пчел, которые обеспечивали клубу зимовку. P.S. Но нарушить устои может и пчеловод. Который в холодное время решил помочь пчелам. И перенес рамки, где вывелся последний расплод на край клуба. Предложив молодым пчелам место в корке клуба.

Пчела живет по предложенному ей ситуацией природы (случая)... И когда сформировался зимний клуб. То молодые пчелы, что находятся в центре ядра, являются источником тепла для корки клуба. Подогревая его изнутри, обеспечивают пчелам корки конвекционный цикл. .
От і поясніть чому бджола, що знаходиться в комфортних умовах, (в теплі), повинна виробляти активно енергію?
Цепляюжтся пчелки только вежду собой. К соту не крепятся. Это же Вы не будете отрицать?
Буду. Тобто бджоли кірки не повинні триматись за соти? ВАУ!!! Вітаю, метролог!!! Нове відкриття!!! Нарівні із галатюковими трутнями, що носять воду. Ви хоч бачили клуб бджіл? Якщо ні, то подивіться post-3166-1419097942_thumb.jpg
Все понял. Надо просто отказаться от того что Земля крутится вокруг Солнца, и все встанет на свое место. Солнце встает на востоке а в к вечеру перемещается на запад. ;):umora:
В принципі у нас так, а у Вас - ні?

Буду. Тобто бджоли кірки не повинні триматись за соти? ВАУ!!! Вітаю, метролог!!! Нове відкриття!!! Нарівні із галатюковими трутнями, що носять воду. Ви хоч бачили клуб бджіл? Якщо ні, то подивіться post-3166-1419097942_thumb.jpg
И это Вы хотите сказать, что пчелы на фото находятся в холодовом оцепенении? Ну у вакс как у Краморова в фильме. «Вдоль дороги, мертвые с косами стоят». ;):umora:

И это Вы хотите сказать, что пчелы на фото находятся в холодовом оцепенении?
Ви ж самі кажете, що нижче +10 повинні вже оціпеніти!!! А цього нема!!! Значить передчуваючи оціпеніння, бджоли розвертаються спиною до сот, а лицем до лиця? Покажіть на цих відео де? Добре видно індивідуальні преміщення. sH7WfMlc7vU p7xyaU7T-Vk

Ви ж самі кажете, що нижче +10 повинні вже оціпеніти!!! А цього нема!!!
Ну что. Остается с Вами согласиться. :hi:Индивидуальная приспособленность пчёл к холоду. В комплексе этих приспособлений наиболее важное значение, принадлежащее холодовому оцепенению и температуре максимального переохлаждения. Эти приспособления имеющие различное значение в обеспечении индивидуальной устойчивости к холоду. Всего лишь миф. ;):umora: . И у пчелок есть разум. Они могут предусмотреть опасность и для сохранения жизни могут совершать разумные действия. ;):ay:

И у пчелок есть разум. Они могут предусмотреть опасность и для сохранения жизни могут совершать разумные действия.
Прекращайте смешить.Вы еще скажите Apis sapiens. Какой разум, все основано только на инстинктах!

И у пчелок есть разум. Они могут предусмотреть опасность и для сохранения жизни могут совершать разумные действия. ;):ay:
Ага, а ще у них в крилах є вуха. :umora:

И это Вы хотите сказать, что пчелы на фото находятся в холодовом оцепенении?
Оціпеніння - не значить анабіоз чи стан нерухомості, а це є: СПЛЯ?ЧКА (стан різко пониженої життєдіяльності в деяких тварин у несприятливі пори року), ОЦІПЕНІ?ННЯ. Зимова сплячка ведмедів, борсуків, їжаків; Оціпеніння птахів дуже відрізняється від сплячки ссавців; організм птахів не нагромаджує запасів у вигляді жиру, а, навпаки, втрачає значну його частину (з журналу). джерело http://uk.worldwidedictionary.org/%D0%BE%D...%BD%D0%BD%D1%8F
Ви ж самі кажете, що нижче +10 повинні вже оціпеніти!!! А цього нема!!! Добре видно індивідуальні преміщення.
Виходячи з цього на відео оціпеніння наявне.

Читаю заголовок--"Зимівля бджолярів".Ну,думаю,народ пише,як проводить своє дозвілля у цю пору.Хто на ковзанах,хто на бяні,хто книгу читає чи арбалет майструє...Та чи мало цікавих справ взагалі?! Ні,уперлися в зивовий клуб,списи ламають. Я ось аби не втратити рештки спортивної форми заходився гантелі тягати.Через день,майже по годині.Відмінно себе почуваю чого й вам бажаю :hi:

Ні,уперлися в зивовий клуб,списи ламають.

hena, звідки це "спавби їв і ївби спав"?

Оціпеніння - не значить анабіоз чи стан нерухомості, а це є: СПЛЯ?ЧКА (стан різко пониженої життєдіяльності в деяких тварин у несприятливі пори року), ОЦІПЕНІ?ННЯ. Зимова сплячка ведмедів, борсуків, їжаків; Оціпеніння птахів дуже відрізняється від сплячки ссавців; організм птахів не нагромаджує запасів у вигляді жиру, а, навпаки, втрачає значну його частину (з журналу). джерело http://uk.worldwidedictionary.org/%D0%BE%D...%BD%D0%BD%D1%8F
Да, зауваження філологічного напрямку дуже актуальне. Особливо важлива інфа, що це іменник середнього роду. Поданий синонім. А як відмінювати слово - то ексклюзив! Ну і "контрольний" - це приклад висловлення з якогось журналу. :ay: Дякуємо! :hi:

Ні,уперлися в зивовий клуб,списи ламають.

hena, звідки це "спавби їв і ївби спав"?
На думку приходить тільки Стецько,котрий "любить снідати,обідати та ще й вечеряти"!Ну.той самий... з в"язанкою бублиуів на шиї. :umora:

Читаю заголовок--"Зимівля бджолярів".Ну,думаю,народ пише,як проводить своє дозвілля у цю пору.Хто на ковзанах,хто на бяні,хто книгу читає чи арбалет майструє...Та чи мало цікавих справ взагалі?! Ні,уперлися в зивовий клуб,списи ламають. Я ось аби не втратити рештки спортивної форми заходився гантелі тягати.Через день,майже по годині.Відмінно себе почуваю чого й вам бажаю :hi:
А я ось, якраз до Миколая закінчив піч-камін-плиту в одному флаконі. Запік в гарбузі гречану кашу, картоплю там з кроликом... а в каміні - шашлик з кролячих ребер... та під горілочку домашню з меду... :ay::az::hi:

А я ось, якраз .......Запік картоплю там з кроликом... а в каміні - шашлик з кролячих ребер..

У піст?.....А втім, не согрішиш - не покаїшся.

Я об этом и говорил вначале..Они начали с того, что гречка несет до обеда, а подсолнух после обеда и закончили зимними процесами в клубе..скучно аж зевать охота

А я ось, якраз .......Запік картоплю там з кроликом... а в каміні - шашлик з кролячих ребер..

У піст?.....А втім, не согрішиш - не покаїшся.
Грішний...визнаю... :ak:

Грішний...визнаю..

Як казали старі люди "не гріх те що в губу, гріх те що з губи"

закінчив піч-камін-плиту в одному флаконі. Запік в гарбузі гречану кашу, картоплю там з кроликом... а в каміні - шашлик з кролячих ребер... та під горілочку домашню з меду... :ay::az::hi:
Піч-камін-плита!Це щось особливе.Розкажіть детальніше.А ще краще--викладіть знімок.

.Та чи мало цікавих справ взагалі?!
С утра до 15 часов бегал по БАРАБАШОВА,ткани покупал ,перчатки,рации ........ Приехал домой, гантели в руки брать не охота :az::dntknw:Выходной день однако :ole_ole:

закінчив піч-камін-плиту в одному флаконі. Запік в гарбузі гречану кашу, картоплю там з кроликом... а в каміні - шашлик з кролячих ребер... та під горілочку домашню з меду... :ay::az::hi:
Піч-камін-плита!Це щось особливе.Розкажіть детальніше.А ще краще--викладіть знімок.
Зараз піду зфоткаю.

Интересная задумка :hmm: Ждём фото :az:

Зараз піду зфоткаю.
post-609-1419173083_thumb.jpg post-609-1419173094_thumb.jpg post-609-1419173105_thumb.jpg Звичайно не фонтан, але ж працює :)

Я об этом и говорил вначале..Они начали с того, что гречка несет до обеда, а подсолнух после обеда и закончили зимними процесами в клубе..скучно аж зевать охота
Як кажуть діти в таких випадках : "Він перший почав!" :umora:

post-609-1419173105_thumb.jpg Звичайно не фонтан, але ж працює :)
Бачу файну козацьку люльку.На 99 відсотків впевнений,що вирізАли самостійно :ay:

post-609-1419173105_thumb.jpg Звичайно не фонтан, але ж працює :)
Бачу файну козацьку люльку.На 99 відсотків впевнений,що вирізАли самостійно :ay:
На жаль я попав в той один процент :ak: