Jump to content

yura

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  387
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

About yura

 • Birthday 06/13/1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Прикарпаття

General Information

 • Пасека в
  Прикарпаття
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  корпусні 8/145, лежаки
 • Порода пчел
  карпатка

Recent Profile Visitors

1,244 profile views
 1. м. Долина, Івано-Франківська обл. З медоносів сильно виражених немає, а з тих що є це сади, трохи малини, є липа (але через погоду вона в нас не дає взятку), влітку на полях волошка інші польові квіти але не великими масивами. Взяток є тільки коли є хороша погода, що буває не завжди, як правило вже в липні є стале тепло, а до цього може бути погода а може і ні. Отримати хочу від бджіл мед(і в Фінляндії якось вмудряються мед отримувати ). От ще б кілька речень про ці методи, або де прочитати. В робочому стані підтримати без підкормки сиропом в безвзяточний період ніяк.
 2. Напевно десь так і було. А як інакше оцінити стан сім'ї, особливо в період роїння не розбираючи гніздо, не переглядаючи на предмет маточників? Ну і згідний що я недопрацював. Але все ж таки хотілося б поради як в умовах дуже бідного медозбору правильно утримувати бджіл в корпусних вуликах? І маток вроді купляв від Міська кілька. (на рахунок нормальної карпатки)
 3. Така історія. Наперед кажу що район з бідним медозбором, майже Карпати. Вирішив я кілька років тому крім кількох лежаків ще тримати бджіл в корпусних вуликах (8 рамок по 145), зробив кілька вуликів, заселив бджолами (відводками) 4 корпусних вулика. Перший рік погода була гарна але меду вони не принесли(в лежаках трохи принесли), в верхні корпуси йшли неохоче. Ну думаю може сімї заслабкі, з відводків зроблені, почекаю наступного року. А на наступний рік взагалі пороїлися всі через несприятливу погоду та недостатній догляд. Справа в тому, що я не міг нормально оглянути сімї в корпусних вули
 4. В мене після минулого дощового літа, і мого пасічникування кілька таких сімейок, а решта не набагато сильніші Так що можу вас розрадити в вас не найгірша ситуація )) Правда, всі перезимували, живі, а це головне, а ще трошки тепла і сонечка і самі розберуться.
 5. Я цим http://pixs.ru користувався, там все просто. Заргужаэте фотку, потім вставляєте ссилку в повідомлення на форумі.
 6. Чаю он с него не попьет Холодного може попити Красота.
 7. Для мене це більше звертання до Бога у своїх потребах. Але це вже зовсім інша тема.
 8. В наших звичках багато парадоксів: "Вип'ємо (алкоголь) за здоров'я!" - "На здоров'я!" - Нонсенс, але він існує, хоча і не на користь нашого здоров*я. Та ну, ну не будьте такі категоричні, інколи випити трошки навіть дуже корисно, інша справа бухати безпробудно )) А це дуже важливо для тих хто кидає курити. Не курю вже майже 3-й рік, тільки як був на морі минулого року то з дружиною викурив кілька цигарок, задоволення не було ніякого, тільки сморід. А взагалі нелегка це справа кинути курити. Ще як варіант для віруючих замість курити, ходити в церкву, молитись.
 9. У нас пока 600 грн. Но как я понял в разговоре с продавцом будет еще расти. Пішли вони в дупу з такими цінами, що той цукор з америки везуть чи що
 10. Екстремальне бджільництво китаю. На просторах інтернету. Брєд якийсь. Напевне таке неможливо
 11. Подсолнечный мёд в рекламе не нуждается 80 % по всей Украине ,это как раз мёд с подсолнечником В Немеции на втором месте после падевого и на первом среди цветочных перебиватись і їсти свій неякісний карпатський мед и просить остальных продайте медку недорого ,ато нечем торговать я не просив медку, а купляв його , до речі купляв різнотрав'я без соняшника. Такий мед і запашніший і смачніший Та не заводьтесь, нормальний ваш мед з соняшника також .
 12. Но подсолнечника там больше Хлопцы, я уже лет пять употребляю только подсолнечный мед и моя семья тоже. Обьясню почему. Акация. Никогда не оставляю себе. С моей колокольни вся химия против клеща и все обработки садов весной в этом меде. Разнотравье. Раньше всегда оставлял себе на зиму, и пару фляг пчелам на всякий случай, но сейчас как раз на взятке с разнотравья усиленно обрабатывают поля. Отказался. Подсолнух. У меня это 3-я или если нормальный год 4-я качка и в основном магазинная. Фермеры уже успокоились, всю химию я выкачал с майкой и балками И заготовители говорят что подсолнух лучше
 13. про "уникати особистої відповідальності" нагадало мені історію з моєї попередньої роботи: "Мав необережність попрацювати тут в нас на заводі керівником нижчої ланки на виробництві. Так от: підходить інший керівник(старший за віком), з яким працюємо і радить з серйознм виразом морди- Юра ти зроби так-то так-то і ти скинеш з себе відповідальність! А я думав, що керівник навпаки має брати на себе відповідальність, а не скидувати. Через таке скидування відповідальності ж може халепа якась статись чи нещасний випадок ." А взагалі, похожий народ ямайці на нас українців з ваших розповідей. В себ
 14. Років через 30-ть і Ямайка стане для вас домом Кидайте фотки, подивимось.
×
×
 • Create New...