Jump to content

yura

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  387
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

About yura

 • Birthday 06/13/1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Прикарпаття

General Information

 • Пасека в
  Прикарпаття
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  корпусні 8/145, лежаки
 • Порода пчел
  карпатка

Recent Profile Visitors

1,192 profile views
 1. Є хтось на форумі з районів що обведені лінією на карті? Відгукніться, поділітся досвідом як працюєте з бджолами щоб зібрати більше меду при бідній медозбірній базі. Може хтось напише свої секрети роботи з бджолами. А то щось за останні роки не виходить в мене нормально меду зібрати. Невже аж так зовсім не вигідно в цьому регіоні бджіл для меду утримувати а тільки для душі )). Ще й цукор тепер такий дорогий ((
 2. м. Долина, Івано-Франківська обл. З медоносів сильно виражених немає, а з тих що є це сади, трохи малини, є липа (але через погоду вона в нас не дає взятку), влітку на полях волошка інші польові квіти але не великими масивами. Взяток є тільки коли є хороша погода, що буває не завжди, як правило вже в липні є стале тепло, а до цього може бути погода а може і ні. Отримати хочу від бджіл мед(і в Фінляндії якось вмудряються мед отримувати ). От ще б кілька речень про ці методи, або де прочитати. В робочому стані підтримати без підкормки сиропом в безвзяточний період ніяк.
 3. Напевно десь так і було. А як інакше оцінити стан сім'ї, особливо в період роїння не розбираючи гніздо, не переглядаючи на предмет маточників? Ну і згідний що я недопрацював. Але все ж таки хотілося б поради як в умовах дуже бідного медозбору правильно утримувати бджіл в корпусних вуликах? І маток вроді купляв від Міська кілька. (на рахунок нормальної карпатки)
 4. Така історія. Наперед кажу що район з бідним медозбором, майже Карпати. Вирішив я кілька років тому крім кількох лежаків ще тримати бджіл в корпусних вуликах (8 рамок по 145), зробив кілька вуликів, заселив бджолами (відводками) 4 корпусних вулика. Перший рік погода була гарна але меду вони не принесли(в лежаках трохи принесли), в верхні корпуси йшли неохоче. Ну думаю може сімї заслабкі, з відводків зроблені, почекаю наступного року. А на наступний рік взагалі пороїлися всі через несприятливу погоду та недостатній догляд. Справа в тому, що я не міг нормально оглянути сімї в корпусних вули
 5. В мене після минулого дощового літа, і мого пасічникування кілька таких сімейок, а решта не набагато сильніші Так що можу вас розрадити в вас не найгірша ситуація )) Правда, всі перезимували, живі, а це головне, а ще трошки тепла і сонечка і самі розберуться.
 6. Я цим http://pixs.ru користувався, там все просто. Заргужаэте фотку, потім вставляєте ссилку в повідомлення на форумі.
 7. Чаю он с него не попьет Холодного може попити Красота.
 8. Для мене це більше звертання до Бога у своїх потребах. Але це вже зовсім інша тема.
 9. В наших звичках багато парадоксів: "Вип'ємо (алкоголь) за здоров'я!" - "На здоров'я!" - Нонсенс, але він існує, хоча і не на користь нашого здоров*я. Та ну, ну не будьте такі категоричні, інколи випити трошки навіть дуже корисно, інша справа бухати безпробудно )) А це дуже важливо для тих хто кидає курити. Не курю вже майже 3-й рік, тільки як був на морі минулого року то з дружиною викурив кілька цигарок, задоволення не було ніякого, тільки сморід. А взагалі нелегка це справа кинути курити. Ще як варіант для віруючих замість курити, ходити в церкву, молитись.
 10. У нас пока 600 грн. Но как я понял в разговоре с продавцом будет еще расти. Пішли вони в дупу з такими цінами, що той цукор з америки везуть чи що
 11. Екстремальне бджільництво китаю. На просторах інтернету. Брєд якийсь. Напевне таке неможливо
 12. утепліть максимально клітки з усіх сторін. якщо є сітчасті дверцята то мішковиою прикривайте на ніч. їсти, пити в гніздо не давайте, можете лише ближче присунути. вже таке проходив, тільки кролята вже мали кілька днів і нагрянули морози - ніхто не замерз - кролиха не дасть Нічого не вийшло, поїла чи що Буду ще пробувати, що з того вийде не знаю.
 13. Караул. На дворі -17, якраз підійшов час що кролиха мала б народжувати. Сидить в гнізді не виходить. Може їй їсти, пити в гніздо підставити...? Капець кроленятам напевне буде на такому морозі
 14. Ні, спалимо за місяць, зима ж. Наскладав там як кролів ще не було.
×
×
 • Create New...