Перейти к содержанию

Газета “Пасічний вісник“


Рекомендуемые сообщения

Панове, я висловив тільки свою думку, яку нікому не навязую. Ця держава Україна, і назва має бути українською, а подані авторами матеріали українською чи російською. З повагою. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже подписался. Успехов новой газете, и не нужно менять название. Может быть у нас в стране кроме "мовы" и проблем уже нет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я від щирого серця бажаю Михайлу Володимировичу успіхів з його бізнес- проектом. Але факти - річ уперта. У випадку української назви газети, я більше ніж впевнений, ніхто з російськомовних не став би качати права стосовно того, чому це у державі Україна газета теж названа українською. У даному випадку маємо те, що маємо - значна кількість підписчиків втрачена. А в подальшому, хтось інший, у подібному випадку прийме правильне рішення стосовно

"мовы"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

значна кількість підписчиків втрачена

Я думаю, что цель бизнеса - делать акцент на более массового потребителя. Как Вы думаете, какой потребитель в Украине массовый? Сугубо Украинский или укр-русский?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

значна кількість підписчиків втрачена

думаю ні...газета то двома мовами буде друкуватись....це як новини....один коментар російскомовний..другий україномовний...і всі дивляться.. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как Вы думаете, какой потребитель в Украине массовый? Сугубо Украинский или укр-русский?

Беззаперечно - україно-рус. І саме у випадку української назви ця газета набула-би більшого поширення серед Українців, і ті самі російськомовні залишилися би.
думаю ні

Але факти - річ уперта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Миша,удачи на новом поприще.Газету назвал удачно,дерзай.Объязательно подпишемся с друзьями. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добре панове, щоб це не виглядало просто галасом з мого боку - у випадку загальноукраїнської назви газети-"Пасічний вісник", замість регіональної "Пасечный вестник"- особисто переводжу Михайлу Володимировичу кошти за десять річних підписок. Слово даю. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слово даю

Це вже не вислів думки а шантаж :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю 5 страницу и думаю надо печатать на Венгерском или Ромунском языке ато я не понимаю... :dntknw: А если серезно то почему я досих пор не потписан на газету????? :blink:

На мой взгляд лучше посвятить небольшую колонку апитерапии. Удачи вам. opr06K93.gif

Яб тоже почитал такую колонку восковая моль итд.. Зделайте колоночку не большую, Лечение продуктами бджильництва плиз... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

значна кількість підписчиків втрачена

Думаю, ви перегнули. Це як в анекдоті: "Вам шашечки чи їхати"? Якщо у вас є інтерес до видання - ви будете його виписувати на будь-якій зрозумілій мові. Взагалі не розумію цього шуму, що піднявся. Більше виглядає на дешеві понти. У кожного з вас є можливість видавати періодичне видання на будь-якій мові. Тому, якщо не подобається дане - вперед. А хаяти чужу роботу у нас всі гаразд.
Читаю 5 страницу

:blink: во дает. Славик, ты где там 5-ю страницу нашел? По газете - сигнальный номер неплохой. Воды нету но и изюминки и еффекта "Вау" небыло. Понравился раздел интервъю - необычно. Нечасто на страницах пчелоизданий публикуют информацию в таком формате.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прочитал всю тему и немного в шоке 5 страниц дискуссий по поводу названия газеты. Люди вам что больше по обсуждать нечего???? Как по мне пусть она называется хоть "Писечник"
Є люди яким все одно - на якій мові вони будуть отримувати інформацію, в яку сторону йде країна (моя хата скраю), яку їжу вони будуть їсти (лиш би насититись), в якому мітингу приймати участь (аби гроші заплатили) і цей список можна продовжувати дуже довго... А є люди яким не все одно... і я вам скажу поки є небайдужі люди в цій країні ще не все втрачено. А наші чиновники якраз в більшості випадків і намагаються виростити байдужого громадянина.... байдужого до всього :IMHO1: P.S. Прочитав пілотний номер, поки що нічого особливого :dntknw: Надіюсь дасте можливість почитати ще один чи два номери... Хто його знає можливо і ми оформимо підписку ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Беззаперечно - україно-рус. І саме у випадку української назви ця газета набула-би більшого поширення серед Українців, і ті самі російськомовні залишилися би.

Откуда у Вас такая самоуверенность?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

blink.gif во дает. Славик, ты где там 5-ю страницу нашел?

тут на форуме 5 страница а не в газете... :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

РNS! Думаю, що Вашої позиції притримуються більша частина учасників "на Точку". Але, є одна велика біда, нашої, (обрускоязиченної) державоутворюючої частини громадян, - по страусячому ховати голову від загрози, або, як ще, по іншому полюбляють величати це, нашою гостинністю, тому і результат маємо відповідний - наша гостинність та "братерська" безцеремонність дала результат - відбулося формуваня транснаціональної 12 000 000 нацменшини "голохвастових", Р.S. Думаю, що модератори відреагують на моє повідомлдння "по демократичному" (по великодержавницьки), і заткнуть мені рота,... . а може ні ...?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

значна кількість підписчиків втрачена

Думаю, ви перегнули. Це як в анекдоті: "Вам шашечки чи їхати
Не хотел встревать, но … но … но. Если все форумчане подпишутся, это будет да, а вот если еще и сагитируют тех, кто не на форуме это класс. Вот и проявим свое единство. Мы всегда сможем обсудить и скорректировать направление газеты. А если что не так, прекратить ее финансирование. И с нами будут считаться как с силой. Пора наводить порядок в пчеловодстве, «Медовой державе». А на счет, на каком языке, решать организаторам. Это их бизнес. Анекдот. :ah:
У Москві було проведено опитування, на питатання «Як ви ставитесь до українців, що приїджать у Москву?» 40% відповіли: «А шо нам, хай їдуть!» 40% відповіли: «Слушай дарагой, пусть єдут!» 20% відповіли: «А нам всьо равно, ми нє мєстниє!»
Лучше на том языке, на котором говорят украинцы на территории Киевской Руси. Потому, что они, наши предки там и живут, и некуда не делись.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я особисто не збираюся нікого будоражити, а висловив свою точку зору - є держава Україна з українською мовою, як державною. Газета може подавати матеріали як українською, так і російською- жалежно від авторів. А от назва газети має бути Українською, якщо газета претендує на загальноукраїнський статус. Якщо це регіональне видання, тоді болгарською, молдавською чи будь- якою іншою регіональною мовою. Можна скільки завгодно займати позицію страуса щодо втраченої чи ні частини підписчиків- я спілкувався з друзями з інших областей, та і місцеві друзі і я особисто не підписуємось із принципа - саме через назву, а не матеріали, що друкуються російською. Образити нікого не хотів, на шовіністичні випади теж відповідати не буду. Всього найкращого. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я особисто не збираюся нікого будоражити, а висловив свою точку зору - є держава Україна з українською мовою, як державною. Газета може подавати матеріали як українською, так і російською- жалежно від авторів. А от назва газети має бути Українською, якщо газета претендує на загальноукраїнський статус. Якщо це регіональне видання, тоді болгарською, молдавською чи будь- якою іншою регіональною мовою. Можна скільки завгодно займати позицію страуса щодо втраченої чи ні частини підписчиків- я спілкувався з друзями з інших областей, та і місцеві друзі і я особисто не підписуємось із принципа - саме через назву, а не матеріали, що друкуються російською. Образити нікого не хотів, на шовіністичні випади теж відповідати не буду. Всього найкращого. :hi:
Интересно у Вас получается не будоражить форумчан. То устраиваете торг в размере 250 грн. за изменение языка названия издания ,то пытаетесь "испугать" своей принципиальностью и мнением друзей. :) Как-то не солидно надувать щеки за бутылку вискаря, присягая на верность и преданность державной мове . :IMHO1: Предложите хотя бы оплатить 1000 годовых подписок для начала. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Предложите хотя бы оплатить 1000 годовых подписок для начала.

За регіональну газету з російською назвою я не збираюся проплачувати жодної підписки, за українську назву десяти проплат з однієї особи вистачить, я не Рокфеллер, а якщо врахувати збільшення кількості підписчиків, то і подавно. Добре, що у Вас є можливість продати свою невелику кількість меду по 90 грв, а я змушений збільшувати обєми по 12 грв, а скоро і того менша ціна буде. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тему краще закрити, днів на два.....эмоції вже починають литись через край...треба всім трішки заспокоїтись... :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Предложите хотя бы оплатить 1000 годовых подписок для начала.

Добре, що у Вас є можливість продати свою невелику кількість меду по 90 грв, а я змушений збільшувати обєми по 12 грв, а скоро і того менша ціна буде. :hi:
А какое отношение имеет цена на мед и его количество к языку в названии газеты? :ah: Вам по-секрету скажу,что я по сути своей лентяй и очень благодарен именно этому каКчеству,потому что оно в бОльшей степени реализует мою извечную мечту работать ,как можно меньше, а благ получать,как можно больше. :umora::hi:
тему краще закрити, днів на два.....эмоції вже починають литись через край...треба всім трішки заспокоїтись... :IMHO1:
Какие эмоции? :umora: Только положительные. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Какие эмоции?

от бачите...для мене все с точністю навпаки.... далі вже вирішувати вам...чи вставляти репліку...чи утриматись... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Какие эмоции?

от бачите...для мене все с точністю навпаки....
Неужели и Вам не дает покоя название "Пасечный вестник"? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неужели и Вам не дает покоя название "Пасечный вестник"? opr06K93.gif

Да, в принципе, все равно, как называется, главное содержание, но вот с с этим пока очень слабовато, так стоит ли плодить очередной ППЗ, разве в Украине не хватает периодических изданий...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...