Jump to content

Газета “Пасічний вісник“

Recommended Posts

Идея неплохая, и думаю, что лет через 10 она вполне будет к месту. Что касается сегодняшнего дня - ни одна из редакций (кроме УП, кажется) не имеет своего полноценного сайта. А вы говорите...
Дима, вполне согласен о восстребованности печатных изданий!!! В сельской местности оч. ограничен доступ к ин-ту, я умолчу о комп. грамотности пожилых сельских пчеловодах.

Вчора отримав по "Новій пошті" від Бортника 50 сигнальних номерів нової газети. Привселюдно дякую, пане Михайло , за операративність (в неділю у нас семінар) буде нагода розповсюдити. Обіцяюсь "відімстити" доступними методами (і за проплачену Вами доставку також) :hi:

Обіцяюсь "відімстити" доступними методами
Подпиской годовой человек 40-50 будет достаточно, думаю

«Пасічний Вісник»

Як було задекларовано, чи "Пасечный вестник"? - те, що прислав мені Бортник . Для волинських пасічників питання принципове.

«Пасічний Вісник»

Як було задекларовано, чи "Пасечный вестник"? - те, що прислав мені Бортник . Для волинських пасічників питання принципове.
В каталозі видань України зареєстрована назва “Пасечный вестник“. :hi:

В каталозі видань України зареєстрована назва “Пасечный вестник“

Вітаю. Буду виписувати. :az:

Принагодно повідомляю що у каталозі передплатних видань газета «Пасічний Вісник» має номер 68770 , ціна передплати на рік складає приблизно 25 гривень.

:dntknw: Нема правди на світі.

Принагодно повідомляю що у каталозі передплатних видань газета «Пасічний Вісник» має номер 68770 , ціна передплати на рік складає приблизно 25 гривень.

:dntknw: Нема правди на світі.
А в чому проблема?

А в чому проблема?
Треба на МОВI «Пасічний Вісник» для Волинян Нам пройдёт и "Пасечный вестник"для Слобожанщины

Треба на МОВI «Пасічний Вісник» для Волинян Нам пройдёт и "Пасечный вестник"для Слобожанщины

В нашому Братстві "Ройовий Стан" понад 400 пасічників і ВСІ розмовляють українською. Якщо це викликає подив і навіть насмішки, то це дійсно проблема. Ми хочемо читати пасічничі видання рідною мовою, це когось дратує ? :IMHO1:

А в чому проблема?

Проблема в том, кто у окна в самолёте пролетающим над Мёртвым морем сидеть будет. ;)

викликає подив і навіть насмішки, то це дійсно проблема. Ми хочемо читати пасічничі видання рідною мовою, це когось дратує ? :IMHO1:
Вот цитата из передовицы В плане цены наша газета будет доступна большинству читателей. Языки общения — русский и украинский — на них общаются украинцы. Повiрте нiкого це не дратує i не викликає подив і насмішки :hi:

Повiрте нiкого це не дратує

нажаль це все ж датує певні верстви населення...і це треба враховувати.... :hi: і критику...даже коли вана не конструктивна і безпідставна треба сприймати спокійно... :hi:

на них общаются украинцы. Повiрте нiкого це не дратує i не викликає подив і насмішки

Я володію російською і польською досконало, але рідна - українська. Хай Бог мене простить, але чому в Україні газета має російську назву? Чому?
Проблема в том, кто у окна в самолёте пролетающим над Мёртвым морем сидеть будет. wink.gif

post-218-1384544033_thumb.jpg може проводжати хто прийде? Побажання вискаже, напоумить?

Справедливості ради треба сказати що коли кажуть

Языки общения — русский и украинский
то в реальності російської мови буде 70 а української 30% це в кращому випадку, а можливо співвідношення буде ще гіршим щодо української мови :ak:

в реальності російської мови буде 70 а української 30% це в кращому випадку, а можливо співвідношення буде ще гіршим щодо української мови :ak:
А чому так? :ah:

в реальності російської мови буде 70 а української 30% це в кращому випадку, а можливо співвідношення буде ще гіршим щодо української мови :ak:
А чому так? :ah:
Одна з причин - колись деякі говрили що "украинского языка нет, небыло и быть не может" Далі продовжувати?

Одна з причин - колись деякі говрили що "украинского языка нет, небыло и быть не может" Далі продовжувати?
А хто цi говрили? :)

А хто цi говрили? smile.gif

можливо комусь і смішно. Але гол забив Зозуля а не кукушка. і Дейнека Федір Микитович, а не нікітіч. Мені не всеодно.! І не мені одному. :IMHO1:
Нам пройдёт и "Пасечный вестник"для Слобожанщины

А от наша Галя балована. Звиняйте. ;) Всіх українців вітаю з перемогою нашої збірної. :ole_ole::ole_ole::ole_ole::az::az::az: Моє запитання "Чому?" залишається в силі.
чому в Україні газета має російську назву? Чому?

можливо комусь і смішно. Але гол забив Зозуля а не кукушка. і Дейнека Федір Микитович, а не нікітіч. Мені не всеодно.! І не мені одному. :IMHO1:
А кто такой Дейнеко? Какой-то Ваш местный герой? :hi:

А кто такой Дейнеко? Какой-то Ваш местный герой? :hi:
Немає де по тролити????? Тоді вам в клуб чуточки підредагував Ваш текст. З повагою Сергій Анатолійович Ганістрат:hi:

А кто такой Дейнеко? Какой-то Ваш местный герой?

Дейнека Федір Микитович - мій друг з Харківської області, якого люблю і поважаю. Про нього Ви прочитаєте в сигнальному номері газети. Тоді Вам стане соромно за свої слова, якщо, звичайно, це почуття Вам притаманне, і за своє невігластво також. :hi:

Моє запитання "Чому?" залишається в силі.

Це якось так вийшло... Не спеціально, але факт. Коли звернули на це увагу, виявилося що змінити назву не так просто. Але я обіцяю що при належній підтримці передплатників, в тому числі і волинян, в наступному році все буде як треба. Сподіваюся що “обгортка“ не завадить скуштувати смачну “конфету“. Шануймося! :hi:

Коллеги пчеловоды! Вспомните мультик " Ребята . Давайте жить дружно . " это же все видели и все с этим согласны ? А как поступил мудрец (есть такой анекдот ) чтобы в бане не было "склызько " и ноги не на колоть - посоветовал доски для пола в бане строгать , но строганым ложить вниз . :ole_ole: Для Миши , (Бортника ) , основателя , или как ? Фундатора , нашей газеты , что на русском языки , читать и писать , что на украинском - обсолютно никакой разницы нет , да и нам читать тоже , лижбы были умные мысли , а посему Газету " Пасечный вестник " нужно печатать на одной стороне на украинском , а на противоположной -на русском . Это же так хорошо и просто . Давайте жить дружно . :ole_ole:

Я розумiю чому---це все тi клятi МАСКАЛI...... Мабуть так в бiльшостi анегдотах кажуть,без образ,але поки буде таке ставлення до газет,так i будем дiлитись на МИ IВОНИ.Шануймося!