Перейти к содержанию

Якість меду


Рекомендуемые сообщения

А використовують часто для того"щоб не хворіли".

Это просто форменный (или фирменный?) идиотизм! Когда пчёлам тепло и сытно, какие болезни? Просто добавь воды накорми, утепли когда это требуется... Я своим сейчас для профилактики даю сыту медовую в пакетах 1часть воды и 5-6 частей мёда. И никаких препаратов... Почему даю? лёта нет, мёд, в основном, севший, пыльца только с понедельника... Незнаю, :dntknw: может как-то по-другому надо? :ah:
Колись і я так вважав. Та не поважав тих в кого хворі сім'ї. Та від суми та тюрьми, як кажуть в народі, не зарікайся. Хвороба це не порок, не гріх, бувають випадки коли не все залежить від пасічника. Як підручники пишуть"нема нічого зазорного", якщо в тебе захворіла сім'я. Бактерії не зло, а сусіди з якими потрібно навчитись жити. Вважаю що в такому випадку антибіотик панацея. А нищення сімей - божевілля. На великих пасіках (мається на увазі скупчення бджолосімей на одиниці площі) профілактика обов'язкова, бо рано чи пізно бацила прийде (мені це відомо ще з шкільного курсу біології - інфекційні хвороби природа придумала, щоб зупиняти бурхливий розвиток якогось виду, чим більше тварин, тим більша ймовірність спалаху інфекції). Інша справа як лікувати та проводити профілактику, щоб вся ця гидота не потрапила в мед. Гайдар, радить в травні повну дезінфекцію вся і всього Екоцидом С з інтервалом в тиждень.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это просто форменный (или фирменный?) идиотизм!

:hi: ... не то слово...
Цитата(Raketin @ 23.3.2012, 21:31) Цитата(Южанин @ 23.3.2012, 20:31) А використовують часто для того"щоб не хворіли". Это просто форменный (или фирменный?) идиотизм! Сказано в точку! Яка профілактика? Як можна згодовувати ліки здоровому організму з метою, "щоб не зохворіти". Тоді, за логікою, треба перейти на цілодобове споживання ліків різного сорту і призначення. Нас же підстерігають сотні різних хвороб! Що є пряма висока загроза отримати хворобу цілій пасіці, епідемія? Яка легковажність! Не розуміють, що поняття "профілактика" - це не означає "випити таблєточку - хвороба не причепиться". Профілактика - це... Цитата Индивидуальная — включает меры по предупреждению болезней, сохранению и укреплению здоровья, которые осуществляет сам человек, и практически сводится к соблюдению норм здорового образа жизни, к личной гигиене, гигиене брачных и семейных отношений гигиене одежды, обуви, рациональному питанию и питьевому режиму, гигиеническому воспитанию подрастающего поколения, рациональному режиму труда и отдыха, активному занятию физической культурой и др Те ж саме можна застосувати і до бджолосімей.

ромео, :ay::ay::ay::ay::ay: Соблюдайте определенные правила как отче наш и будет все окей... Чем чаще вы даете антибиотики, тем ниже иммунитет пчелок! Я прекрасно понимаю, что все мы не застрахованы от напастей, но когда это становиться "системой профилактики" :dntknw::dntknw::dntknw:
Інша справа як лікувати та проводити профілактику, щоб вся ця гидота не потрапила в мед.

... корпусной улей .... как у буржуев это давно уже отработано :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пчьолкін, як ви ставитесь до цього http://www.pchelovod.com.ua/articles/bwp/article47.htm Я в цьому році планую застосувати, щоб не з'явилось, рецидиву минулорічного гнильця. Плюс, звичайно, комплекс гігієнічних та санітарних заходів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 . Шкода полягає у можливій (і частково доведеній) адаптації бактерій до певного виду антибіотику, тому коли людина захворіє бактеріальною хворобою її цей антибіотик не вилікує. Проте з часів винайдення оксітетрацикліну (70 рр) по сьогоднішній день не виявлено жодної бактерії що до нього адаптувалась (в тому числі гнильці у бджільництві). Якщо вам такі випадки відомі наведіть. них засадах" ...... Десь тут писали, що за кордоном поголовно годують бджіл антибіотиками (в чому особисто я сумніваюсь)
Все що ви пишете про антибіотик тетрациклі мені здається Ви собі придумали... :umora: Якщо Ви не фахівець і вам ліньки полазити по іноземним сайтам ця інфа саме для ВАС!!! антибіотик тераміцин (окситетрациклін)(до речі був вийнайдений у 1947 році) і в даний час Tylan (Тилозин тартрат) використовуються в якості профілактики проти американського гнильця. Лікування проводиться на початку весни і повинні припинити за 4 тижні до початку медозбору , щоб уникнути забруднення меду, а потім ввосени після того, як мед буде видалено. Лікування антибіотиками не вбивають спори, але служить для запобіганню їх розвитку присутніх в личинках . Бджоли тоді в змозі розвивати і дозрівають нормально, і колонія може виробляти мед, але хвороба буде знову, коли лікування припиняється. Хворий вулик, який отримує антибіотики розглядається забрудненим спорами гнильцю і тому лікується антибіотиками назавжди. Лікування антибіотиками не є абсолютно ефективним, воно не може бути рекомендований для повторного використання антибіотиків в якості профілактичного лікування ,адже може призвести до появи стійких до антибіотиків резистентних бактерій, і в результаті залишки антибіотиків у продуктах бджільництва. У Великобританії, Новій Зеландії та Нідерландів препарат дозволений для лікування гнильцю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 . Шкода полягає у можливій (і частково доведеній) адаптації бактерій до певного виду антибіотику, тому коли людина захворіє бактеріальною хворобою її цей антибіотик не вилікує. Проте з часів винайдення оксітетрацикліну (70 рр) по сьогоднішній день не виявлено жодної бактерії що до нього адаптувалась (в тому числі гнильці у бджільництві). Якщо вам такі випадки відомі наведіть. них засадах" ...... Десь тут писали, що за кордоном поголовно годують бджіл антибіотиками (в чому особисто я сумніваюсь)
Все що ви пишете про антибіотик тетрациклі мені здається Ви собі придумали... :umora: Якщо Ви не фахівець і вам ліньки полазити по іноземним сайтам ця інфа саме для ВАС!!! антибіотик тераміцин (окситетрациклін)(до речі був вийнайдений у 1947 році) і в даний час Tylan (Тилозин тартрат) використовуються в якості профілактики проти американського гнильця. Лікування проводиться на початку весни і повинні припинити за 4 тижні до початку медозбору , щоб уникнути забруднення меду, а потім ввосени після того, як мед буде видалено. Лікування антибіотиками не вбивають спори, але служить для запобіганню їх розвитку присутніх в личинках . Бджоли тоді в змозі розвивати і дозрівають нормально, і колонія може виробляти мед, але хвороба буде знову, коли лікування припиняється. Хворий вулик, який отримує антибіотики розглядається забрудненим спорами гнильцю і тому лікується антибіотиками назавжди. Лікування антибіотиками не є абсолютно ефективним, воно не може бути рекомендований для повторного використання антибіотиків в якості профілактичного лікування ,адже може призвести до появи стійких до антибіотиків резистентних бактерій, і в результаті залишки антибіотиків у продуктах бджільництва. У Великобританії, Новій Зеландії та Нідерландів препарат дозволений для лікування гнильцю.
Дайте ссилку на ці сайти. Мене дуже цікавить ця тема. Повністю з вами згоден про те саме писав в темі "Американський гнилець" і тут , тому не зрозумів претензій. За помилку з датой вибачаюсь. І розкажіть як ви проводите профілактику весною.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пчьолкін, як ви ставитесь до цього http://www.pchelovod.com.ua/articles/bwp/article47.htm

Медведєв Є.Н., здесь я не советчик :hi: У меня не было практики борьбы с этой заразой... Меня как отец научил правилам, за свою бытность я добавил еще несколько, так и не видал этой....
Я в цьому році планую застосувати, щоб не з'явилось, рецидиву минулорічного гнильця. Плюс, звичайно, комплекс гігієнічних та санітарних заходів

Сочувствую :hi: Вообще это страшно. :( Мишак писал, что споры гнильца на 100% убивает только радиация (есть у них такая обработка, но дорого) или костер.... Но Прокопович еще тогда успешно боролся с гнильцом без всяких антибиотиков и лекарств. Почитайте "Вибрані твори" том 1 стр 105 :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 . Шкода полягає у можливій (і частково доведеній) адаптації бактерій до певного виду антибіотику, тому коли людина захворіє бактеріальною хворобою її цей антибіотик не вилікує. Проте з часів винайдення оксітетрацикліну (70 рр) по сьогоднішній день не виявлено жодної бактерії що до нього адаптувалась (в тому числі гнильці у бджільництві). Якщо вам такі випадки відомі наведіть. них засадах" ...... Десь тут писали, що за кордоном поголовно годують бджіл антибіотиками (в чому особисто я сумніваюсь)
Все що ви пишете про антибіотик тетрациклі мені здається Ви собі придумали... :umora: Якщо Ви не фахівець і вам ліньки полазити по іноземним сайтам ця інфа саме для ВАС!!! антибіотик тераміцин (окситетрациклін)(до речі був вийнайдений у 1947 році) і в даний час Tylan (Тилозин тартрат) використовуються в якості профілактики проти американського гнильця. Лікування проводиться на початку весни і повинні припинити за 4 тижні до початку медозбору , щоб уникнути забруднення меду, а потім ввосени після того, як мед буде видалено. Лікування антибіотиками не вбивають спори, але служить для запобіганню їх розвитку присутніх в личинках . Бджоли тоді в змозі розвивати і дозрівають нормально, і колонія може виробляти мед, але хвороба буде знову, коли лікування припиняється. Хворий вулик, який отримує антибіотики розглядається забрудненим спорами гнильцю і тому лікується антибіотиками назавжди. Лікування антибіотиками не є абсолютно ефективним, воно не може бути рекомендований для повторного використання антибіотиків в якості профілактичного лікування ,адже може призвести до появи стійких до антибіотиків резистентних бактерій, і в результаті залишки антибіотиків у продуктах бджільництва. У Великобританії, Новій Зеландії та Нідерландів препарат дозволений для лікування гнильцю.
Ви пишете про профілактику у вигляді згодовування ліків бджолам з сиропом? Я писав про оприскування водяним розчином антибіотику всього вулика при виявлені хвороби, а профілактику годівлі антибіотиками вважаю міфом. :IMHO1: В темі американський гнилець про це писав. Не зовсім вас зрозумів ,якщо чесно. Я за антибіотики але проти годівлі їх бджолам. Є інші методи їх застосування. за дату вибачте.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пчьолкін, як ви ставитесь до цього http://www.pchelovod.com.ua/articles/bwp/article47.htm

Медведєв Є.Н., здесь я не советчик :hi: У меня не было практики борьбы с этой заразой... Меня как отец научил правилам, за свою бытность я добавил еще несколько, так и не видал этой....
Я в цьому році планую застосувати, щоб не з'явилось, рецидиву минулорічного гнильця. Плюс, звичайно, комплекс гігієнічних та санітарних заходів

Сочувствую :hi: Вообще это страшно. :( Мишак писал, что споры гнильца на 100% убивает только радиация (есть у них такая обработка, но дорого) или костер.... Но Прокопович еще тогда успешно боролся с гнильцом без всяких антибиотиков и лекарств. Почитайте "Вибрані твори" том 1 стр 105 :hi:
Писав в розділі про американський гнилець В співчутті не має потреби. Все легко зникає вже після першого оприскування ліками. З перегонкою не погоджуюсь. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Соблюдайте определенные правила как отче наш и будет все окей...
Прочитав ще раз "Отче наш" і впевнився, що ця молитва - просьба про відпущення старих гріхів і недопущення нових. Людина на себе ніяких зобов`язань не бере. :dntknw: До того ж більшість пасічників не знають цієї молитви (вголос), а до бога близькі тільки за віком. :( Вихід, на мою думку, в чітких ветеринарно-санітарних правилах, виконання яких повинні конролювати закляті колеги-пасічники, а встановлювати ветеринарні служби. :IMHO1: Спілка пасічників повинна давати порівняльну оцінку усім торговим маркам ліків (ветеринари не повинні їх порівнювати, бо це корупція, а тільки забороняти, або дозволяти). :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прочитав ще раз "Отче наш" і впевнився, що ця молитва

Любитель мёда, а на каком ПЧЕЛОВОДЧЕСКОМ сайте или форуме вы прочитали эти "молитвы"? :hi:
Спілка пасічників повинна давати порівняльну оцінку усім торговим маркам ліків (ветеринари не повинні їх порівнювати, бо це корупція, а тільки забороняти, або дозволяти).

:smile: :smile: :smile: :ay: п.с. только не СПУ !
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Любитель мёда, а на каком ПЧЕЛОВОДЧЕСКОМ сайте или форуме вы прочитали эти "молитвы"?
На Гуглі: "Отче наш, що є на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє. Хай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні. І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. Не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого (Мт 6:9-13)."
п.с. только не СПУ !
Значить, треба попередньо вилікувати СПУ (ББУ). :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я прекрасно понимаю, что все мы не застрахованы от напастей, но когда это становиться "системой профилактики" opr06K94.gif opr06K94.gif opr06K94.gif

дык чего далеко ходить - включаем телевизор, а от туда - принимайте принимайте и еще раз принимайте,а то поболеете все и сидит там, в ящике, персональный терапевт для каждого и вещает - принимайте афлубин (или еще что то в таком стиле) и для лечения и для профилактики что б не болеть. И ведется на такую "пропаганду" масса людей. Если это работает с людьми, то почему мы удивляемся, что многие так поступают с пчелами?Из моих знакомых очень многие начинают жрать ампицилин в таблетках при насморке - шоб жеж не болеть, а то что весь иммунитет уничтожается вместе с насморком особо не думают. А для многих людей в возрасте, то что говорилипо телеку или писали в журнале\газете это прописная истина. А проблема существует в гораздо большей плоскости чем многие понимают. Ведь за один слоган - раньше був від кашлю мед , а сьогодні ... бил бы ногами. Отсюда частично имеем и проблему реализации меда. Вот если честно думаю вообще обрабатывать только те семьи где есть явные признаки болезни, хоть и обрабатываю только раз в году после кормежки и то полосками байварола - буду экспериментировать в этом году.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...
DSTUss.jpg Масова частка води і сахарів = 103,8 % а ще є мінеральні речрвини :blink: Перестарались... дикі бджоли... :smile:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Масова частка води і сахарів = 103,8 % а ще є мінеральні речрвини
Зверніть увагу, сахароза і відновлювальні сахари вказані в процентному відношенні до безводної речовини. Тобто загальна кількість води, сахарози і відновлювальних сахарів складає: 16,8+(100-16,8)/100*(2,4+87,0)=16,8+0,832*89,4=16,8+74,4=91,2(%). :hi: Інша справа, що не вказана особа, за якою методикою, від якої партії, де відібрано зразок. Це означає, що результати досліджень мають тільки рекламне значення і не можуть бути розповсюджені ні на яку товарну партію. Беручи до уваги до уваги те, що дослідження проводяться руйнівним способом (зразок повністю витрачається), не зрозуміло, що означає дійсність протоколу протягом року (меду не залишилось ні краплі, протокол дійсний). :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зверніть увагу, сахароза і відновлювальні сахари вказані в процентному відношенні до безводної речовини.

Дійсно, я неуважно почитав. :hi: Але хочеться подивитись фото/відео про дикі бджоли і весь процес появи бортевого меду, а не тільки рекламу і протокол... Шо за дикібджоли і чому в них мед особливий...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Подскажите пожалуйста Уважаемые пчеловоды как выбрать качественный мед(настоящий)
Теоретически – более глубоко изучить эту тему, практически – получив теоретические знания, познакомиться с пчеловодом на рынке, и если Вас устроит его образ реализации и ассортимент продукции, помогите ему реализовать его продукцию, а своим близким получить здоровья и удовольствий. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Як панове думають на скільки відрізняється мед з антибіотиками від чистого? На 1 гривню!!! Ось таке оголошення:

куплю мед Закупаем мед оптом :с антибиотиком 10 грн\кг без антибиотика 11-12 грн\кг г.Павлоград Действительно до 01.07.2012
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

(никогда про такой мед не слышал)
А не скажете, чем ценен забруз. И что он из себя представляет. Попробуйте найти информацию, как пчелы запечатывают мед.
Продолжительность этого процесса непостоянна и зависит от погоды(температура и влажность) и от силы семьи(количество ферментов и интенсивность переработки). :IMHO1:
И сколько, 5-10 или 30 дней? И как по Вашему, не запечатанный мед, это мед качественный или нет? И почему пчелы мед не печатают, ну например, осенью. Взятка нет, и пчелы идут в зиму, а мед не запечатали?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як панове думають на скільки відрізняється мед з антибіотиками від чистого? На 1 гривню!!! Ось таке оголошення: Цитата куплю мед Закупаем мед оптом :с антибиотиком 10 грн\кг без антибиотика 11-12 грн\кг г.Павлоград Действительно до 01.07.2012

То вони просто сміються з пасічників кажучи нам байдуже яка якість меду, аби дешевий. :(
Цитата(surovyj @ 1.6.2012, 21:26) (никогда про такой мед не слышал) А не скажете, чем ценен забруз. И что он из себя представляет. Попробуйте найти информацию, как пчелы запечатывают мед.

При чем тут арбуз? :) Вы лучше дайте развернутую информацию про состав меда который добавляется перед запечатыванием ячейки.
И сколько, 5-10 или 30 дней?

Возможно и больше, часть меда пчелам незачем "дозаривать"- он у них для текущего пользования(сами ж об этом говорили).
И как по Вашему, не запечатанный мед, это мед качественный или нет?

Думаю хуже чем запечатанный.
И почему пчелы мед не печатают, ну например, осенью. Взятка нет, и пчелы идут в зиму, а мед не запечатали?

Ну так ведь непечатается только часть меда, обычно внизу или у вас осенью вообще не печатают мед?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(surovyj @ 1.6.2012, 21:26) (никогда про такой мед не слышал) А не скажете, чем ценен забруз

При чем тут арбуз? :) Вы лучше дайте развернутую информацию про состав меда который добавляется перед запечатыванием ячейки.
Постарайтесь решить это сами. :dntknw:
Возможно и больше, часть меда пчелам незачем "дозаривать"- он у них для текущего пользования(сами ж об этом говорили).
И как по Вашему, не запечатанный мед, это мед качественный или нет?

Цитата(surovyj @ 1.6.2012, 21:26) Думаю хуже чем запечатанный.
Ну если следовать Вашей логике, то соленый огурец полезнее и лучше свежего. :az:
Ну так ведь непечатается только часть меда, обычно внизу или у вас осенью вообще не печатают мед?
Пчелы никогда не складывают мед внизу. :hi: Только выше или рядом с расплодом. А место складирования зависит от системы улья. Многокорпусные выше, лежаки рядом, но никогда ниже. :wave: А количество не запечатанного столько, сколько они собрали за последние 5-6 дней взятка. :IMHO1: Р.S. Не стесняйтесь больше уделять внимание самообразованию. Пчеловодство, это не только промышленные технологии и вложенные бабки. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пчелы никогда не складывают мед внизу.

Я имел ввиду внизу медового массива а не в низу гнезда. :dntknw: А вы думали что я не знаю порядок расположения меда, расплода и перги?... :) Впрочем говоря никогда вы ставите себя в неловкое положение, потому как когда бурный взяток и над расплодом уже нет места пчелы запросто складывают мед и под расплодом(и даже у летка). ;)
Постарайтесь решить это сами.

Вот уж нет, вы выдвинули идею о каких то пчелиных добавках вот и расскажите что это такое.
Ну если следовать Вашей логике, то соленый огурец полезнее и лучше свежего.

Моя логика исходит из вашей- если перед запечатыванием пчелы добавляют что то полезное то этот мед лучше незапечатаного. Или вы уже поменяли свою точку зрения относительно добавления перед запечатыванием капельки меда с особыми качествами? ;) Кстати про огурцы, что полезнее для пчел и человека-пыльца или перга?
А количество не запечатанного столько, сколько они собрали за последние 5-6 дней взятка.

Вы уверены? Чувствую вам самообразование тоже не повредит. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Этот процесс протекает 5-6 дней.

Продолжительность этого процесса непостоянна и зависит от погоды(температура и влажность) и от силы семьи(количество ферментов и интенсивность переработки). :IMHO1:
В 1928 г. Армбрустер установил, что в среднем основная масса нектара в гнезде при благоприятных погодных условиях сгущается за пять суток. Его выводы подтвердил Г.Ф.Таранов (1961), уточнив, что мед созревает за 6 сут. Эти выводы никто не подвергает сомнениям, только существует два противоположных представления о том, как пчелы выполняют такую работу. http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=83
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Очень поучительная статья. :ay: Вот несколько цитат для вашего образования:

Из-за такой изнурительной работы пчелы во время главного медосбора живут не более 20 дней.

Это чтоб вы не думали что при интенсивном взятке пчелы не изнашиваются.
Пчелиная семья ежедневно собирала по 16,7 кг нектара. При таком бурном медосборе пчелы не успевали даже строить соты. На рамках с вощиной в каждой ячейке были капли меда. Пришлось срочно заменять вощину сотами.

А эта цитата объясняет стоит ли при интенсивном взятке загружать пчел сотостроительством. И еще вопрос к вам: этой ссылкой вы хотите доказать что незапечатанный мед по качеству не хуже запечатанного? Тогда советую посмотреть фильм "Китайское пчеловодство", там есть момент когда отец с сыном после 5-ти дней дождей(приноса не было вообще) качали мед и обратите внимание какой он(этот мед) жидкий. :at:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Цікаве спостереження: Мед із соняшника, відкачаний 2 тижні тому почав зсідатися. Причому забрусовий, злитий окремо, вже майже твердий. Мед у бідонах, легенько прикритий кришкою, загус і нагадує рідкий пісок. Мед у відрах, наглухо закритий герметичною кришкою, рідкий, як тільки відкачаний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...