Перейти к содержанию

Пластмассова рамка та штучна вощина


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Ю.М. сказал:

Я також не з Вами сперечаюсь, а з напрямками розвитку галузі. Ми знову створюємо проблеми (за свої ж гроші) щоб героїчно з ними боротися!

Пластикова вощина потрібна:

1) Якщо в пасічників є зайві гроші.

2) Якщо в країні немає воску, або віск занадто забруднений.

3) Бізнес, нічого особистого.

4) Для понтів.

5) Для експериментів (для науки).

Це все про пасічників! Для бджіл вона шкідлива!

Гаразд. Тоді мені поясніть вся Америка на пластику. Понти? Мій брат тримає там 2000 сімей, і все на пластику. Понти? Я ще свою окрім Української не купував, мені все дарували, якщо буде необхідність то куплю. Я пластик качатиму на будь яких обертах, а Ви свою з воску ні. Довго думав поки став переходити на пластик, тепер грама не шкодую. В Америці чистого воску скільки, що немає в жодній більше  країні світу. Але все пластик, і про воскову геть не хочуть слухать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Укроп сказал:

Тоді мені поясніть вся Америка на пластику. Понти?

Тому що вони голодранцi i не можуть собi дозволити

вулик i рамку з дерева , а вощину з забрусного воску 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Укроп сказал:

Я пластик качатиму на будь яких обертах,

Качав на 280 обертiв на хвилину ( датчик Холла рахував )

жодноi не порвав 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Мико сказал:

Тому що вони голодранцi i не можуть собi дозволити

вулик i рамку з дерева , а вощину з забрусного воску 

Вулики к них лише з дерева. іншого нічого не признають. Вони самі багата держава світу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Укроп сказав:

Вулики к них лише з дерева. іншого нічого не признають. Вони самі багата держава світу

А чому вулики з пінопласту у них не використовуються? Пластмаса, то вже вся пластмаса:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, язичник сказал:

А чому вулики з пінопласту у них не використовуються? Пластмаса, то вже вся пластмаса:hi:

Вони в них не практичні. Вулики грузять погружчиками, бджіл не закривають. Окрім дерева нічого не витримає. Там з вуликами не панькаються, кидають ними як мячем. А рамки лише пластик

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Гаразд. Тоді мені поясніть вся Америка на пластику. Понти? Мій брат тримає там 2000 сімей, і все на пластику. Понти? Я ще свою окрім Української не купував, мені все дарували, якщо буде необхідність то куплю. Я пластик качатиму на будь яких обертах, а Ви свою з воску ні. Довго думав поки став переходити на пластик, тепер грама не шкодую. В Америці чистого воску скільки, що немає в жодній більше  країні світу. Але все пластик, і про воскову геть не хочуть слухать

А чому Ви з 5 пунктів саме "понти" вибрали??? Як відомо з букварів, виробництво воску пропорційне виробництву меду, я маю сумніви, що В Америці

Цитата

чистого воску скільки, що немає в жодній більше  країні світу

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Тому що вони голодранцi i не можуть собi дозволити

вулик i рамку з дерева , а вощину з забрусного воску 

Додам 5 копійок. Зачастив до нас один бізнесмен, купує наш інструмент і пре поштою на Америку! Мабуть, справді голодранці! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

Там з вуликами не панькаються, кидають ними як мячем. А рамки лише пластик

Кидають вулики , тому мабуть  їм і краще пластик щоб рамки не рвались. 

Українці не кидають, тому і на вощині нормально.

Можливо в них віск багато дорожчий, тому і вигідно пластик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Конструктор сказал:

Кидають вулики , тому мабуть  їм і краще пластик щоб рамки не рвались. 

Українці не кидають, тому і на вощині нормально.

Можливо в них віск багато дорожчий, тому і вигідно пластик.

Гаразд. Я нікого не агітую, і не заставляю переходити на пластик. Для себе я давно вже рішення прийняв. Колись думаю і наші пасічники доростуть до пластику. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Укроп сказав:

Колись думаю і наші пасічники доростуть до пластику. 

Можливо і так , як швидко це мабуть  буде залежати від балансу ціни воску і пластику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 25.06.2020 в 20:50, Укроп сказал:

Гаразд. Тоді мені поясніть вся Америка на пластику. Понти? Мій брат тримає там 2000 сімей, і все на пластику. Понти? Я ще свою окрім Української не купував, мені все дарували, якщо буде необхідність то куплю. Я пластик качатиму на будь яких обертах, а Ви свою з воску ні. Довго думав поки став переходити на пластик, тепер грама не шкодую. В Америці чистого воску скільки, що немає в жодній більше  країні світу. Але все пластик, і про воскову геть не хочуть слухать

Цікава стаття про загибель бджіл у США. 

Совокупные потери пчелосемей с 1 апреля 2019 года по 1 апреля 2020 года:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
25.06.2020 в 22:48, Конструктор сказав:

Кидають вулики , тому мабуть  їм і краще пластик щоб рамки не рвались. 

Українці не кидають, тому і на вощині нормально.

Можливо в них віск багато дорожчий, тому і вигідно пластик.

З нашою нинішньою економікою і доходами нам пластик не грозить. :IMHO::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

З нашою нинішньою економікою і доходами нам пластик не грозить. :IMHO::dntknw:

Або навпаки, на прикладі пластикових вікон - Європа ставить з українського дерева, а Україна- з китайського пластику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25.06.2020 в 21:04, Мико сказав:

Качав на 280 обертiв на хвилину ( датчик Холла рахував )

жодноi не порвав 

Правильно. А секрет дуже простий: всього-навсього радіальна медогонка . :IMHO1::wave:

1 година тому, Ю.М. сказав:

Або навпаки, на прикладі пластикових вікон - Європа ставить з українського дерева, а Україна- з китайського пластику.

Так точно  і є! :ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Ю.М. сказав:

Або навпаки, на прикладі пластикових вікон - Європа ставить з українського дерева, а Україна- з китайського пластику.

В Німеччині деревяне вікно коштує 1000 євро в Україні 500. В них заробітння плата 2000 євро в нас 200.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене вже ніхто в житі не переконає, з пластика повернутись до звичайної вощини. Хто спробував працювати з пластиковою рамкою,  той знає про що я веду мову. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Укроп сказал:

Мене вже ніхто в житі не переконає, з пластика повернутись до звичайної вощини. Хто збпробував працювати з пластиковою рамкою,  той знає про що я веду мову. 

Так мова ж не про Вас! Вас ніхто і не переконує!!! Мова про біологічну користь чи шкідливість пластику для житла і здоров"я бджолиної сім"ї. Враховуючи той фактор, що віск створив Творець,і досить давно, а пластик хтось з мого брата -інженера, і нещодавно, і виходячи з свого інженерного і людського досвіду, я, з Вашого дозволу, залишусь на боці Творця. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Шукаю виробника або постачальника пластикової вощини , розмір Рута 

Мій досвід використання пластикових рамок https://www.instagram.com/p/CSzyC73oCDU/?igshid=OGQ2MjdiOTE=

Майбутнє промислових пасік вважаю за пластиком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...