Перейти к содержанию

Пластмассова рамка та штучна вощина


Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, medhon сказал:

Ви згадували що у вітчизняного виробника теж непогана. Звідки ви знаєте з чого він її робить, і наскільки вона якісна і безпечна?

Так, Ви праві. При розмові з нашим виробником він запевнив що вона безпечна. Але чи то дійсно так, знає лише він. Хоча думаю що він каже правду. Адже має сертифікати на неї

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Укроп сказав:

Так, Ви праві. При розмові з нашим виробником він запевнив що вона безпечна. Але чи то дійсно так, знає лише він. Хоча думаю що він каже правду. Адже має сертифікати на неї

Гадаєте китайці не мають своїх китайських сертифікатів?;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, medhon сказал:

Гадаєте китайці не мають своїх китайських сертифікатів?;)

Все, я здаюсь. Потрібно брати дивитись, і провірять. Я Китайську, та й нашу не братиму. Дякуючи Богові в мене є братик, який забезпечує мене якісною вощиною. Нашої маю рамок 100 і більше не купуватиму. Тому що маю великий запас з Америки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Укроп сказал:

Трохи порився в телефоні і знайшов фото рамки з пластмасовою вощиною, і наша рамка пластмасова Українського виробника. 

image.jpg

А почему она черного цвета?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Фомич сказал:

А почему она черного цвета?

Я такого кольору захотів. Можна замовити будь якого кольору

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Укроп сказал:

Я такого кольору захотів. Можна замовити будь якого кольору

Скільки доставка і якою службою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, timoncikk сказал:

Скільки доставка і якою службою?

Міст Експрес. Плачу не я. Мені дарують

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть ли в Украине производители, которые продают пластиковые рамки с пластиковой вощиной уже покрытые воском?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Puzlik сказал:

Есть ли в Украине производители, которые продают пластиковые рамки с пластиковой вощиной уже покрытые воском?

Напевно що є. Треба взнавать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Puzlik сказав:

Есть ли в Украине производители, которые продают пластиковые рамки с пластиковой вощиной уже покрытые воском?

На своєму каналі нещодавно Іван Фабро виклав ролик про штучну вощину  нашого виробника, каже що виготовляють як покриту воском так  і без покриття. До речі вощина на 300 рамку, такої раніше ніде не зустрічав....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

А я вот такие для сотового прикупил - будем пробовать 

tmp-cam-7931220224946386173.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це рамка Топорина, Я такі в нього брав комплектом з коробочкою.Але це було років 10-15 тому.Продавався непогано, але в деревяних краще брали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коробочки теж є. Тільки ціна 25грн. Нікот. Мабуть вони "содрали" у Топоріна :IMHO:"пропіл" один і направляючі для вощини. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.12.2019 в 21:51, Укроп сказал:

Я такого кольору захотів. Можна замовити будь якого кольору

Так де укрйонська а де мерикакнська? і че можна у Вас придбати пару вощин пластикових якісних мериканських чисто для експерименту???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Вже ніхто мене не зможе заставити повернутись до вощини із воску. Альтернативи такій вощині геть не бачу. Чим більше нею користуюсь, тим більше вона мені подобається

020DA7C8-9CB2-4E11-9426-7BBD02DE7F75.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як покриваєте воском? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже ніхто мене не зможе заставити повернутись до вощини із воску. Альтернативи такій вощині геть не бачу. Чим більше нею користуюсь, тим більше вона мені подобається
020DA7C8-9CB2-4E11-9426-7BBD02DE7F75.thumb.jpeg.f855f489769020d4fc0536b1db501a05.jpeg
Давайте по пунктах переваги і недоліки .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, uam_63 сказал:

Давайте по пунктах переваги і недоліки .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

Переваги, довговічність, міль якщо пошкоджує, то лише стінки, качаю при будь яких обертах, будь який за густиною мед. Вощина служить багато річно, раз вклався і на багато років забув. Недоліків не бачу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Укроп сказав:

Переваги, довговічність, міль якщо пошкоджує, то лише стінки, качаю при будь яких обертах, будь який за густиною мед. Вощина служить багато річно, раз вклався і на багато років забув. Недоліків не бачу

Недолік один таки є,це ціна/якість.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Ворон сказал:

Недолік один таки є,це ціна/якість.:hmm:

Неправда . Потому что 

 

В 26.12.2019 в 15:04, Укроп сказал:

Дякуючи Богові в мене є братик, який забезпечує мене якісною вощиною. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Переваги, довговічність, міль якщо пошкоджує, то лише стінки, качаю при будь яких обертах, будь який за густиною мед. Вощина служить багато річно, раз вклався і на багато років забув. Недоліків не бачу

Недоліки - пластик не природній продукт, це як пластикові вікна - спочатку -класс, а потім буде видно. Крім того не рекомендуються для розплоду. Магазинні рамки і без пластику служать по 10-20 років. Бояться термічної обробки, тобто дезинфекції нагріванням. Шкребти віск довше ніж виплавити. Гірше відбудовуються у вулику, тобто для бджіл не завжди подобаються, Загалом переваг не бачу :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Переваги, довговічність, міль якщо пошкоджує, то лише стінки, качаю при будь яких обертах, будь який за густиною мед. Вощина служить багато річно, раз вклався і на багато років забув. Недоліків не бачу

Якщо стоїть решітка звичайна прослужить стількиж років , як переробляти якщо неможна піддавати високій температурі шкрябати немаю бажання , в радіальній медогонці качаю ріпак без проблем жодної порваної рамки.

І саме важливіше яка ціна наприклад 145?

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, uam_63 сказал:

 

І саме важливіше яка ціна наприклад 145?


Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Ta
patalk

 

 

Та не в ціні справа! Віск- унікальний продукт біологічного походження який містить понад 300 компонентів!  Невже ми такі розумні, критикуючи вощину з парафіну погодимось на вощину з пластику? Візьміть підручник з фізики - подивіться характеристики воску і пластику! Зваріть собі борщ з 2-3 х продуктів, замість 10-20, їжте ковбасу з сої і переконуйте себе що це корисно! А головне воску в Україні ВАЛОМ!!! А пластику НЕМА!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.06.2020 в 15:11, Ю.М. сказал:

Недоліки - пластик не природній продукт, це як пластикові вікна - спочатку -класс, а потім буде видно. Крім того не рекомендуються для розплоду. Магазинні рамки і без пластику служать по 10-20 років. Бояться термічної обробки, тобто дезинфекції нагріванням. Шкребти віск довше ніж виплавити. Гірше відбудовуються у вулику, тобто для бджіл не завжди подобаються, Загалом переваг не бачу :IMHO:

Не хочу з Вами спорить. Візьміть зпробуйте, тоді зрозумієте. У сонячній воскотопці такий пластик не веде, думаю що і в паровій не вестиме. Я теж раніше скептично був налаштований до пластику. Тепер лише пластик. До речі розплод гарний виходе з неї. Вся Америка на пластику, і ми до цього теж дійдем. Я до прикладу вже дійшов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

Не хочу з Вами спорить. Візьміть зпробуйте, тоді зрозумієте. У сонячній воскотопці такий пластик не веде, думаю що і в паровій не вестиме. Я теж раніше скептично був налаштований до пластику. Тепер лише пластик. До речі розплод гарний виходе з неї. Вся Америка на пластику, і ми до цього теж дійдем. Я до прикладу вже дійшов

Я також не з Вами сперечаюсь, а з напрямками розвитку галузі. Ми знову створюємо проблеми (за свої ж гроші) щоб героїчно з ними боротися!

Пластикова вощина потрібна:

1) Якщо в пасічників є зайві гроші.

2) Якщо в країні немає воску, або віск занадто забруднений.

3) Бізнес, нічого особистого.

4) Для понтів.

5) Для експериментів (для науки).

Це все про пасічників! Для бджіл вона шкідлива!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...