Перейти к содержанию

Кто как выходит в Интернет


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

11 минут назад, Санжар сказал:

Підкажіть програму для перегляду карти розміщення вишок мобільних операторів, бо знаходжу лише карту покриття

Наскільки знаю, такої карти в інтернеті немає. Нібито існують програмки для смартфона. Не можу цього сказати, бо сам не користувався.

В моєму випадку, я просто знаю фізичне розташування вишки. Думаю, що і Ви зможете її відшукати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...
42 хвилини тому, gardener сказав:

То Ви кажете шо вони опівночі прийдуть підключати?

А що лінію вже протягнули до хати? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Ворон сказав:

А що лінію вже протягнули до хати? :hmm:

якби ж то. тільки по вулиці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, gardener сказав:

якби ж то. тільки по вулиці

В нас протягував оптику мій син, найняли для цього його, хто планував проводити оптику, платили 500 грв, і протягували відрразу до хати, іншим, потім по заявці. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Ворон сказав:

В нас протягував оптику мій син, найняли для цього його, хто планував проводити оптику, платили 500 грв, і протягували відрразу до хати, іншим, потім по заявці. :hi:

та якби мій син тягнув то теж мабуть до хати провів би:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, gardener сказав:

та якби мій син тягнув то теж мабуть до хати провів би:umora:

Він протягував усім, хто хотів, не тільки собі, складався список, платили гроші, і віддавали дилеру. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, gardener сказал:
2 часа назад, Ворон сказал:

А що лінію вже протягнули до хати? :hmm:

якби ж то. тільки по вулиці

Линия в хате еще ничего не означает :af:

Подал заявку на подключение тырнета в офисе провайдера, подписали бумагу, я обязуюсь регулярно платить, они обязуются подключить мне интернет в течении трех месяцев и, соответственно, обеспечивать связь.

Через полчаса приехала бригада, один на столб полез, другой в хате дырку сверлит, десять минут и линия уже заведена в дом, ребята собирают инструменты а я интересуюсь в какой разьем на компутере провод совать, отвечают что совать еще рано, роутер надо поставить, но это другая бригада делает, а они только по столбам лазят.

Внимание, вопрос! Через сколько дней у меня появился интернет? :hmm:

Нет, не через три месяца :umora:, всего лишь через 83 дня...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Алексей Кременчуг сказав:

Линия в хате еще ничего не означает :af:

Подал заявку на подключение тырнета в офисе провайдера, подписали бумагу, я обязуюсь регулярно платить, они обязуются подключить мне интернет в течении трех месяцев и, соответственно, обеспечивать связь.

Через полчаса приехала бригада, один на столб полез, другой в хате дырку сверлит, десять минут и линия уже заведена в дом, ребята собирают инструменты а я интересуюсь в какой разьем на компутере провод совать, отвечают что совать еще рано, роутер надо поставить, но это другая бригада делает, а они только по столбам лазят.

Внимание, вопрос! Через сколько дней у меня появился интернет? :hmm:

Нет, не через три месяца :umora:, всего лишь через 83 дня...

В мене підключили інет за 20 днів, робила одна бригада, за 30 хвилин все попаяли, настроїли, взяли гроші і пішли підключати сусідам. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Ворон сказав:

 все попаяли, настроїли, взяли гроші і пішли підключати сусідам. :hi:

нічого не паяли, включили і поїхали:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Неждано негадано і до мене в село провели оптичний інтернет - про  таке навіть мріяти не міг, що глухе село забезпечать якісним інтернетом:ole_ole:. До останнього часу користувався з подачі @ромео модемом з антеною для мобільного інтернету, бо інші варіанти були недоступні, а від вчора насолоджуюся якісним швидкісним інтернетом, і головне - безліміт, без всяких політик чесного використання, як є в мобільних операторів

Як виявилось  ОТГ замовило і оплатило проведення кабелю по селах свого підпорядкування, кожному бажаючому підключитися треба лиш оплатити підключення і вартість кабеля  від розподільчої муфти до хати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, davolodya сказав:

Неждано негадано і до мене в село провели оптичний інтернет - про  таке навіть мріяти не міг, що глухе село забезпечать якісним інтернетом:ole_ole:. До останнього часу користувався з подачі @ромео модемом з антеною для мобільного інтернету, бо інші варіанти були недоступні, а від вчора насолоджуюся якісним швидкісним інтернетом, і головне - безліміт, без всяких політик чесного використання, як є в мобільних операторів

Як виявилось  ОТГ замовило і оплатило проведення кабелю по селах свого підпорядкування, кожному бажаючому підключитися треба лиш оплатити підключення і вартість кабеля  від розподільчої муфти до хати

Компанія Best Link.? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Ворон сказав:

Компанія Best Link.? 

Лімнет, Львівська фірма

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, davolodya сказал:

треба лиш оплатити підключення

Вітаю!

Я вже рік маю оптику.

Скільки обійшлося і яка абонплата?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, ромео сказав:

Вітаю!

Я вже рік маю оптику.

Скільки обійшлося і яка абонплата?

Підключення + оптичний кабель до  хати + мультимедія для перетворення оптичного сигналу в звичайний провідний, щоб підключити до роутера обійшлося в 2тис грн, + щомісячна абонплата 200 грн, за швидкість до 100 мегабіт. В вартість не входить роутер, але так як він у мене був - трохи зекономив. Кабеля трохи пішло, бо розподільча муфта далеко, але там вже сотня-друга великої ролі не відіграє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, davolodya сказав:

Підключення + оптичний кабель до  хати + мультимедія для перетворення оптичного сигналу в звичайний провідний, щоб підключити до роутера обійшлося в 2тис грн, + щомісячна абонплата 200 грн, за швидкість до 100 мегабіт. В вартість не входить роутер, але так як він у мене був - трохи зекономив. Кабеля трохи пішло, бо розподільча муфта далеко, але там вже сотня-друга великої ролі не відіграє

В нас кабель був безкоштовний, 150 метрів, якщо більше, то по 7 грв/метр доплата, я неплатив за кабель зовсім, за все заплатив 1500,роутер був, абонплата 150 грв/місяць, швидкість 50 мегабіт, фактично стабільно 30,але хватає для всіх. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, davolodya сказал:

щоб підключити до роутера обійшлося в 2тис грн, + щомісячна абонплата 200 грн, за швидкість до 100 мегабіт

В мене підключення 1800, абонплата 200..

Хоча в райцентрі платять 150.

Періодично є збої. На кілька хвилин, інколи і годин. Якось (один раз недавно) не було півтори доби.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чисто підключення - 1400, + кабель по 6 грн метр. Так, як до муфти біля 100 метрів - то трошки набігло. За збої мені трохи рано говорити - лиш підключили. Але 200 грн за швидкісний безліміт - вважаю не є сильно дорого, бо мобільний інтернет обходився 160 грн, і після 40 мегабіт обрубували швидкість, хоча тариф був безліміт... Та й збої були досить часто - набридло, тому і першим  скористався можливістю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене,як на краю географії.Що ціни- 2200 грн. підключення+ кабеля тре 200м,хоч роутер є.Що чекати,доки дотягнуть,то Маск скоріше висадиться на Марс:umora:.Брешуть років чотири,що вже дотяяяягують до села.А віз і ниньки там.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я за кабель платив тільки той шо від роутера до компа. За той шо до муфти - ніц, хоча там десь сотня метрів є, ще й намотали в хаті мерів 50 (на всяк випадок). Роутер - 650, підключення - гривня, абонплата - 170 (до сотні), за 200 пропонували до 1000 (а воно мені треба?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

І як там в кого інтернет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, teplov сказав:

І як там в кого інтернет?

у нас - стабільно, маєте якісь складнощі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останнім часом інтернет став якийсь нестабільний - ніби і швидкість є, а грузиться довго, мобільний 4g на пасіці теж став працювати з перебоями. Вчора під вечір  кабельний інтернет взагалі пропав, і досі нема - виручає модем з антеною, бере сигнал з мобільної вишки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

деколи пропадає на годинку взагалі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

як є електрика то є й інтернет, вимикається електрика - вишка київстар має акумулятор максимум на 2 години і потім вимикається..
оптичний провайдер поінформував що оптика по кабелям є, але має бути від чого живити струмом роутер і оптичний трансформер сигналу.. 

якщо електрики немає більше 4 годин тоді по інтернету і мобільному зв'язку не допомагає навіть якщо забратись на смереку.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

електрика є,інтернет(укртелеком) також,правда з 1.11.ціна стрибнула з 240 до 300 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...