Перейти к содержанию

Лофант тибетский в Украине


holms

Рекомендуемые сообщения

Землю під лофант краще готувати з кінця літа. В середині серпня провести вапнування ділянки, через два тижні посіяти гірчицю. На зиму гірчицю не косити. Після сходу снігу зробити лунки глибиною кілька сантиметрів. Насіння лофанту змішати з піском 1:1 і пучку покласти в кожну лунку, легенько притрусити землею і так само легенько прикрити дрібною травою або тирсою. Підтримувати мульчу в зволоженому стані, періодично поливаючи з додаванням в поливайку краплі борної кислоти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо,Miracle! Ищу именно тибетский и всем рекомендую! Не только как медонос, но и как лекарств. растение. Кстати, кто что знает, читал или опробовал с лофантом тибетским, просьба написать свои отзывы.
Выращиваю лофант тибетский второй год .Собрал немного семян. Могу поделится опытом по выращиванию. тел 0635238625 0663860378.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так когда лучше садить семена? сейчас или весной?
Высаживать семена весной на рассаду. 100% гарантия.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
Здравствуйте ув. коллеги! Уже не первый день листаю форум и вообще интернет с горячим желанием найти хоть одного человека, у которого можно было бы купить семена лофанта тибетского на просторах Украины (дело в том, что в России нашел, но оттуда невозможно переслать, во всяком случае со слов владельцев семян). И должен сказать, что я просто до невозможности расстроен полным отсутствием предложений этого растения на Украине! Просьба, кто на Украине выращивает это растение или может выслать из-за границы, ПОЖАЛУЙСТА, сообщите! Также интересны любые другие высокопродуктивные медоносы, в т.ч. для живых изгородей (кустарники, деревья, травы).На всякий случай мой имейл ko.ni@mail.ru
Ось тут дещо є з того,що Вас зацікавило. http://lechec.com.ua/seeds/. А в мене є лофант,але вже пізно збирати насіння його. На той рік - будь ласка. Тільки його в мене мало .
Я тоже в первый год лофант тиб. посеял и на рассаду получилось всё ОК! и в открытый грунт и на 1 см и на 2 и - ноль. Думаю, что нужно сеять в открытый гр. по весне на тающий снег, тогда семена в естественной среде притянутся в грунт тающей водой.
так когда лучше садить семена? сейчас или весной?
Він невибагливий, але полюбляє чорноземи, гарно росте на удобреній землі. Тільки дайте йому вкоріниться. Далі сам сіється. Про його користь мабуть добре знаєте. І бджоли його теж полюбляють.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слава Україні! Хлопці, підскажіть - хто знає. Посіяв лофант, частина квітувала білим, а частина рожевим. Десь читав, що саме з білими суцвіттями - тибетський. Вибрав на насіння лиш такі... Питання: -той лофант, чи не той?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мне дали , я и посадил , вот только взойдёт :dntknw: , а насчёт наркотика и не знал , да и посадил его маленькую клумбочку :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посіяв лофант, частина квітувала білим, а частина рожевим. Десь читав, що саме з білими суцвіттями - тибетський. Вибрав на насіння лиш такі... Питання: -той лофант, чи не той?

У мене цвіте синюватим уже років з сім на одному і тому місці. Бджоли його просто обліплюють. Роздавав сусідам по дачі корінцями,- десь вичитали, що має дуже сильний лікувальний ефект - додають у чай ,- діє як заспокійливе, гарно впливає на печінку, нирки. А я цим і користуюсь, вони мені викохують прекрасні медоноси. :umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Боже, та якщо так, то я буду мільйонером на той рік уже в серпні після першого збору насіння! :ole_ole::ole_ole::az::ay:
:az: Ви вже мільйонер :umora: ... в умі. А як продасте весь насінєвий матеріал (я Вам і свій віддам) то вже будете фактично
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Ви вже мільйонер ... в умі.

Jivec, Та я,земляче, й не збирався з цього робити бізнес. Ото в умі і вже щасливий! Просто ціни ошелешили! Даром на той рік вишлю, лиш конверт з адресою пришліть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...
В 28.11.2012в18:16, язичник сказал:

Землю під лофант краще готувати з кінця літа. В середині серпня провести вапнування ділянки, через два тижні посіяти гірчицю. На зиму гірчицю не косити. Після сходу снігу зробити лунки глибиною кілька сантиметрів. Насіння лофанту змішати з піском 1:1 і пучку покласти в кожну лунку, легенько притрусити землею і так само легенько прикрити дрібною травою або тирсою. Підтримувати мульчу в зволоженому стані, періодично поливаючи з додаванням в поливайку краплі борної кислоти

Получається що лафант полюбляє кислотні землі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, povar2702 сказал:

Получається що лафант полюбляє кислотні землі.

На кислих ґрунтах лофант взагалі не росте, або росте слабенько. Найкраще нейтральний поживний легкий ґрунт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, язичник сказал:

На кислих ґрунтах лофант взагалі не росте, або росте слабенько. Найкраще нейтральний поживний легкий ґрунт

Я чому сказав за тирсу що один знайомий розкидав кілька возів тирси (тирсою кисліе грунт) бачив на тирсі росте сосонка ,так там 2-3 роки не родило нічого,тому і запитав так як я його не сіяв,а думаю посіяти так як чудовий чай прикупив в бабок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, povar2702 сказал:

 (тирсою кисліе грунт)

Щоб не закислювався ґрунт потрібно проводити розкислення вапнуванням. Тирсу попередньо потрібно збагатити азотом. Отримаємо приблизно нейтральний легкий збагачений ґрунт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Лофант тибетский в Украине
  • 11 months later...

Лофант тибетский - хочу посадити такий медонос (місця є валом) хто поділиться як вам медонос, хто скільки насадив і т.д цікаво дуже:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.02.2018 в 22:52, MaikMay сказав:

Лофант тибетский - хочу посадити такий медонос (місця є валом) хто поділиться як вам медонос, хто скільки насадив і т.д цікаво дуже:)

як медонос не скажу бо мало посіяно, проростає і росте гарно. бджоли теж відвідують добре, при легкому вітрі гарно пахне, просто духмяний потік повітря. прижився лише на обробленому грунті, по неугіддях :dntknw: не росте в мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Знайшов чоловіка в тому районі де стоїть моя пасіка, напоїли чаєм і дали кільканадцять грамі цього насіння. Купив ґрунту, посіяв, вже і зійшло, деякі пікував кожне стебло окремо, а деякі лишив. Для посадки в ґрунт хочу порівняти який буде прийом у землі пікованого і не....! P.S. чай з лофанта всім чаям Чай!:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказав:

Для посадки в ґрунт хочу порівняти який буде прийом у землі пікованого і не....!

Два роки тому висаджував насіння у відкритий грунт, то майже нічого не зійшло. Минулого року взяв у кума просто цільний брикет грунту (акуратненько) з пророслою розсадою і вже дома розсадив по торф'яних горщиках. Десь через місяць окріплу розсаду висадив у тих горщиках в відкритий грунт - прийом на 100%. Сама розсада є дуже примхливою, а вже потім росте як кропива :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Kumpel сказав:

Два роки тому висаджував насіння у відкритий грунт, то майже нічого не зійшло. Минулого року взяв у кума просто цільний брикет грунту (акуратненько) з пророслою розсадою і вже дома розсадив по торф'яних горщиках. Десь через місяць окріплу розсаду висадив у тих горщиках в відкритий грунт - прийом на 100%. Сама розсада є дуже примхливою, а вже потім росте як кропива :).

Тоді не будемо набивати шишки, садимо тільки з розсади:):ay: 

Кому потрібно можу підказати з насінням в кого взяти:) готуємо гектари на посів:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджілки сідають на нього дуже активно. В кінці вересня більшість вершків позрізав на насіння, але дрібніші китиці залишив. Квітували вони аж до заморозків і в тепліші дні бджілки їх відвідували. В природі на цей час квітували лише айстри і хризантеми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

О, и я собралась его сеять. Теперь знаю, что рассадой надо. Спасибо за подсказки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Насіння брав в бот саду їм Гришко в Києві. Горщики з торф у дуже дорогі та не практичні - при закопування в землю вони швидко сохнуть. Пластикові стаканчики на 100мл достатньо і дешеві. Пророщую все. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Володимир Гарбуз сказав:

Насіння брав в бот саду їм Гришко в Києві. Горщики з торф у дуже дорогі та не практичні - при закопування в землю вони швидко сохнуть. Пластикові стаканчики на 100мл достатньо і дешеві. Пророщую все. 

головне ще потрібно додати, що це все діло потрібно доглядати як дитину:) поливати, обробляти від бур'яну і т.д. він любить чистоту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі доброго вечора, буду дуже вдячний якщо запропонуєте насіння, можу обміняти на насіння павловнії. Наперед вдячний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шукайте тут https://www.facebook.com/sheltiekiev    найбільша колекція медоносів і сідератів і прянощів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2019 в 11:40, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказав:

головне ще потрібно додати, що це все діло потрібно доглядати як дитину:) поливати, обробляти від бур'яну і т.д. він любить чистоту

вірно, на пасіці не прижився, пару років пробував, а на дачі в городі аж буяє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...