Jump to content

Володимир Гарбуз

Пользователи
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Глеваха Київська обл

General Information

 • Пасека в
  Не маю пасіки - осмії Глеваха Київська обл
 • Стаж
  я не пчеловод
 • Kоличество семей
  нету пчел
 • Ульи
  осмії - не медоносні
 • Порода пчел
  осмії руфа осмії корнута

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Потреба в очереті ще існує. Триста гривен за тисячу. Діамет більше восьми мм щоб олівець проходитв.
 2. Шановне товариство.Займаюсь розведенням бджілок осмій. В цьому році в мене не вистачає очерету товщиною щоб олівець проходив і довжиною 20 см. Може хтось має доступ до очерету - купую багато.
 3. Присилали дві тисячі в одному ящику. Дійшло все чудово. Головне щоб був матеріал - весна стукає у вікно.
 4. Вулик в роботі - буде перший екземпляр - буде ціна. Для осмій ідеально очерет. Поляки роблять пластикові розбірні палєтки але дорого. Різні польові трубки - морока не варта уваги - їх же треба колоти і одну частину мурувати глиною. Оси дуже різні - блискітка наприклад - паразит - оса зозуля. А одиночні корисні.Шукаю листорізхи, сині, ксілокопи, шерстобити.
 5. Запускаю розбірні вулики для бджіл осмій з дерева.
 6. Бджоли у нас в основному Осмія Руфа та Осмія Корнута. Перші трохи менші - до восьми м трубки годяться. Для Осмія корнута треба від восьми - вона трохи крупніша. Ці бджілки трохи активніші і їх більше цінують як запилювачів. Самі дрібненькі комашки - Спіломени - вони в стебла жита носять попелицю. Ще є осмія тризуба - вона в стебла ожини селиться. Ще листорізи та сині теж в шість мм можуть селитися. Але це рідкісні комашки. Доречі цікавлять мене всі також шерстобіти, смоляри.
 7. Двадцять см це орієнтир. Трохи більше нормально. Головне щоб перетинка була або скраю або посередині. Діаметр від восьми - більше годиться . Зріз годиться і навіскось. Коли великий діаметр кокони лягають навскось. Все нормально. Скільки тисяч буде? 066 414 02 58 звоніть.
 8. Хочу по двадцять п'ять копійок за трубку. Один оптовик продає по тридцять копійок. Він хоче щоб п'ятдесят тисяч брали. Обіцяє але поки нема. Мені треба п'ять тисяч. Тисячу візьму в у всякому випадкуале щоб не менше восьми мм. Окрема тема шукаю рідкісних осмій - сині, листорізи, ксілокопи, шерстобити.
 9. Шукаю очерет завтовшки 8- 10 мм щоб олівець проходив всередину. Довжина 20 см. Купую багато - від тисячі.
 10. Медоносні бджоли на початку сезону наче зайняті розмноженням - поправте якщо щось не так. Погода під час квітування абрикоси нестабільна в сторону холоду. Медоносні бджоли не дуже полюбляють холод. Осмії більш витривалі до погоди - температури та дощу. Живуть сорок п'ять днів і тому за цей період треба встигнути за будь що назбирати максимум пилку, а це головна їжа для потомства. Тому природа наділила швидкістю та витривалістю - ідеальний запилювач садів. Під час цвітіння саду не дуже травлять. Правда один чоловік втратив всіх осмій - сусід труїв оленку волохату. Купувати теж не обов'язково -
 11. Ще існує варіант з дощок зібрати шестигранну чи восьмигранну призму - це пропонували на профільному форумі по колодному бджолярству.
 12. Вибирати можна по всякому - була б наснага. Один майстер вибирав мотопилою як торт ріжуть. Потім ломом з великим долотом на кінці видовбував. А чому не розділити навпіл колоду, вибрати середину, потім з'єднати хоч на петлях хоч назавжди?
 13. Зприводу "приходять". Осмії літають максимум на триста метрів. Тобто якщо в цьому місці їх немає то і не заведуться скільки очеретяних трубочок чи свердлених деревин не вішай. Окрім того вони шукаюьть місцця які захищені від сонця і дощу.Деревину не дуже полюбляють - ідеальне житло очерет. В тоненькі трубки від чотирьох до шести мм заселяються листорізи Centuncularis . Також сині осмії (Osmia coerulescens) . Обидві люблять травичку - листоріз крутить з листя "сигари" для коконів, синя пережовує листя і ппакує трубки очерету так само як глиною. Є ще багато умільців по камінню - каменяри (Chal
 14. Осмії не приходять і не уходять. Просто у них багато ворогів і мало місць де вони могли б закладати свої яєчку для розвитку потомства. Від малесеньких майже мікроскопічних кліщів Chactodactylus osmie Duf що поїдають запаси пилку і личинка гине без їжі до дятлів, що трощать очерет і ковтають кокони восени. Паразити, якщо з ними не вести боротьбу розмножуються і завдають великої шкоди популяції бджіл. Кращий варіант - в жовтні забрати очерет і дістати кокони. Розвиток починається, коли температура піднімається вище п'яти градусів. Були ситуації, коли "гарячі хлопчики" вилітали з трубок і сідали
×
×
 • Create New...