Jump to content
Виталий Овчарук

Опалитовые метки 2019 made in Ukraine

номерные опалитовые метки для пользовательских маток   

126 members have voted

1. 1. Выберите пожалуйста наиболее приемлемый для Вас вариант.

• Вы пчеловод, и хотите покупать пользовательские матки с номерными метками
    • Вы пчеловод, и хотите покупать пользовательские матки меченые маркером
    • Вы пчеловод, и Вам непринципиально чтобы пользовательские матки были меченые
    • Вы матковод, и намерены продавать или продаете пользовательские матки с номерными метками
    • Вы матковод, и намерены продавать или продаете пользовательские матки меченые маркером
    • Вы матковод, и Вам непринципиально чтобы пользовательские матки были меченые.

Recommended Posts

1 час назад, Виталий Овчарук сказал:

хочется чтобы в процессе доставки опалитки стали "золотыми".

Думаю що 40 гривень, це не така страшна ціна за доставку. 

1 хвилину тому, Укроп сказав:

Справа не в ціні, а в зручності. Мені, наприклад, на нову пошту треба спеціально їхати майже 40 км, а укр пошта під боком

• Like 5
18 хвилин тому, larson сказав:

це я колись дослідження психологів по впливу кольору на середньостатистичну людину читав( хоча зразу тих досліджень хочь греблю гати) так от що запам*яталось, білий це колір пустоти простору, людина зводить погляд з білого на щось інше, синій холодний, також очі прибирає, червоний гарячий, те саме, а от на зеленому найшвидше концентрується, типу в нас це від обізян, концентруємся щоб зеленого листя поїсти:umora:

тепер буду мітити трутня в 40 відтінків зеленого, може якось вплине на працездантність.  

4 хвилини тому, Укроп сказав:

Я для себе свої матки в деяких тестових групппах, планую помітить білими, із синіми цифрами. Скажіть будь ласка чи можливо Вам замовити опалітки індивідуальні? Щоб замість цифр,були ініціали маткаря

зараз мало часу залишилось на щоб займатися індивідуальними, це можливо але треба мінімум тираж від 1000 (10 по 100шт) і вони вийдуть дорожчі ніж номерні. Я собі на тестові виділяв по групах від 10-19, потім від 20 - 29, 30 - 39 і т.д  так без кольорів і ініціалів не плутаюсь. 

10 хвилин тому, Укроп сказав:

зараз такий час що єкономія зайвою не буває, різниця в 15 грн, а якщо замовляти інші твари, так потроху і набіжить.

• Like 1

Сегодня были первые отправки (сообщение допишу и начну рассылать накладные), все остальные заказы которые принял отправлю до 15-17.04. Изготавливать опалитки планирую до начала мая, сделаю с небольшим запасом, потом начнется активный матковыводной сезон и будет только отправка уже готовых.  

Укрпочта работает нормально, сегодня сделал первую оправку. При заказе указывайте пожалуйста какой почтой Вам выслать опалитки.

По ценам на доставку:

• Новая Почта от 35 - 41грн.
  • Укрпочта - 29грн. 
  • Like 1

Изготавливать опалитки планирую до начала мая,

Подумайте над тим щоб зробити індивідуальні. Я готовий Вам гарно заплатить

10 часов назад, Укроп сказал:

Подумайте над тим щоб зробити індивідуальні. 

Але iх теж можна пiдробити :umora:

Люди вот пломбируют клеточки ,и при этом почему то чешут голову 

• Like 2
13 годин тому, Укроп сказав:

Подумайте над тим щоб зробити індивідуальні. Я готовий Вам гарно заплатить

Крім опаліток роботи хватає, до травня планую розпочати один проект некомерційний для розвитку бджільництва, скоро у своїй темі (по маткам) зроблю анонс. Також хочу зробити стільник для промислового виробництва маточного молочка. Крім цього на пасіці теж є куди руки прикласти.
Собі теж можу зробити іменні, але від цієї затії відмовився, є клієнти які ведуть журнал і їм зручно туди записати номер матки, тому вважаю номерні влаштують всіх.

Індивідуальні можливі, ціна питання :

• замовлення на мінімум 10 комплектів по 100 - 700грн. 
  • друк на малому тиражі дорожчий + доп. транспортні затрати тому ще - 300грн.
  • послуга розробки макета та підготовки до друку - 20 неплодок, міняю свій труд на Ваш труд.

Минулого року купував неплодок для того щоб на пасіці був різноманітний трутневий фон та можна було зробити різні комбінації по інструментальному осіменінню, за одно щоб було з чим порівнювати матеріал, також робив ІО.

Цього року теж планую так робити, тільки всі неплодки будуть для ІО, якщо такий варіант Вас влаштовує, тоді

• пришліть, будь ласка паспорти маток від яких будете прививатись в сезоні й вважаєте перспективними
  • я виберу 4 материнки й від них зробіть закладку, думаю буде по 5маток від кожної,
  • матки потрібні на 1-4 липня, відправка одноденними, я їх потім в нуклеуси підсажу і так вони дочекаються ІО і зразу повернуться в рідний нуклеус.
  • Важливо витримати строки постачання, тому що я на цю дату буду готувати нуклеуси, а також трутня для осіменіння.  
  • Like 1
24 хвилини тому, Виталий Овчарук сказав:
  • послуга розробки макета та підготовки до друку 

* макет розробляється один раз, і на наступні роки використовується той-же тільки я колір міняю. 

3 години тому, Мико сказав:

Але iх теж можна пiдробити :umora:

Люди вот пломбируют клеточки ,и при этом почему то чешут голову 

Так заморачиваться стоит если идет работа через посредников, а когда заказываешь маток напрямую у матковода тогда какие могут быть сомнения?

5 минут назад, Виталий Овчарук сказал:

работа через посредников,

именно так  Гращенко и работает и при этом не доверяет посредникам 

• Like 1

пришліть, будь ласка паспорти маток від яких будете прививатись в сезоні й

Я Вам можу прислати паспорта від всих 34,які маю в своєму розпорядженні. Від яких виберете, від тих і зроблю. Я в сезоні працюю, лише з 5-6 матками. 

• замовлення на мінімум 10 комплектів по 100 - 700грн. 
  • друк на малому тиражі дорожчий + доп. транспортні затрати тому ще - 300грн.
  • послуга розробки макета та підготовки до друку - 20 неплодок, міняю свій труд на Ваш труд.

Мене влаштовує

• Like 1
50 хвилин тому, Укроп сказав:

Я Вам можу прислати паспорта від всих 34,які маю в своєму розпорядженні. Від яких виберете, від тих і зроблю. Я в сезоні працюю, лише з 5-6 матками. 

Мене влаштовує

всі 34 мені непотрібно слати, давайте в особисті повідомлення ті 5-6 з якими працюєте, думаю так зручно і краще, якщо по ним є морфометрія теж давайте. 

55 хвилин тому, Укроп сказав:

Мене влаштовує

Домовились, я в вечері Вам позвоню, обговорим деталі, до того часу подумайте які ініціали, літери  або літери + цифри Ви хочете бачити на опалітці,  після затвердження макету ці позначення закріпляться за Вами і мню ні за які гроші нікому виготовлятись не будуть. 

Отримав сьогодні опалітки. Цифри добре читаються і колір досить насичений. Візуально трошки менший діаметр, ніж минулорічні, а так загалом все влаштовує, зроблені якісно.:ay:

IMG_20200411_135633.thumb.jpg.1e86952e44bc294884a03de14611db0e.jpgIMG_20200411_140625.thumb.jpg.92ff7789b7a9fe872948795998a5f3ba.jpg

Edited by davolodya
  • Like 4

А я сяду На велосипед и отвезу заказы На новую почту

IMG_20200412_125651_1.thumb.jpg.e2f161cc449ea0f3102944a0002bac3a.jpg

На данный момент для всех клиентов опалитки готовы, сегодня отправил большую часть заказов новой почтой ( номера накладных отправил в смс).

Во вторник 14.04 отправлю остальные заказы в том числе кто заказывал доставку Укрпочтой.

Во всех заказах вложены в кулечке образцы других разновидностей опалиток, чтобы не покупать для пробы 100шт, а лучше пару штучек в руках подержать. 

IMG_20200412_132720_1.thumb.jpg.7ecff991c5e58700c52bc666e802cdeb.jpg

В дальнейшем у себя на ютуб канале  канале сделаю голосование чтобы определить наиболее удобную комплектацию и спланировать производство на следующий год.

предварительно на голосование выставлю такие комплектации:

1-50

1-100

1-300

1-400

1-500

1-800

1-999

• Like 2

На сегодняшний день все принятые заказы отправил 

стоимость доставки Укрпочтой сегодня была 25,24грн. 
стоимость доставки Новой почтой 35-41грн, в основном 40 грн зависит от дальности пересылки. 

• Like 1

Є можливість робити опалітку, трохи більшою в діаметрі?

18 хвилин тому, Укроп сказав:

Є можливість робити опалітку, трохи більшою в діаметрі?

2,5мм вважаю оптимальним по розміру, навіщо збільшувати?

Дякую,опалітки получів:ay:,З зразків понравилась з білим фоном,то Ви можете зараз зробить такі,?

• Like 1

Опалитки в наличии, отправку буду делать раз в неделю каждый вторник.

По клею  пользовался прошлый сезон БФ-6 медицинский, потихоньку собираю отзывы по маткам, и есть случаи когда метка отпала, думаю мой косяк клей в течении дня мог подсыхать и уже не так хорошо наносится, хотя я следил за этим и подливал новый, капелька нормально наносилась, буду лучше контролировать этот нюанс,  попробую еще такойже купить разных производителей.

Еще нашел такое видео,

Tom Radziwonowski с промышленным выводом маток использует semilac клей, такой должен сохнуть быстрее и держать крепче. Попробую напишу результат.   

опалитку и клей наносил самодельным шпателем (2 гвоздя забитые в деревянную ручку).

IMG_20200418_195632.thumb.jpg.e96de28637c8daba62f7c84dfaeee767.jpg

Контейнер клеил на пенопластовую плоскость где-то 150х100мм.
Удобно носить на пасеке, благодаря тому что контейнер с бортиками  опалитки не рассыпаются и ветром не сдувает, случайно уронить тоже сложно.
Не удобно когда сильный ветер, сдувает всю плоскость вместе с контейнером (было пару раз),  в этом сезоне контейнеры буду клеить на деревянную досточку.   

IMG_20190603_141112.thumb.jpg.46e181f6fec9ad6d685d76639aa92ef8.jpg

--

• Like 3
  • Thanks 2
18.04.2020 в 20:44, Виталий Овчарук сказав:

отправку буду делать раз в неделю каждый вторник.

сегодня сделал отправку только Новой Почтой, номера накладных разослал в смс.

Укр почта сегодня не работала, отправку сделаю завтра. 

Получил посылку. Спасибо
Из образцов больше понравились белый фон и синие цифры.

Отправлено с моего Redmi Note 7 через Tapatalk

• Like 4

Теж отримав. Дякую !

• Like 1

Опалітки отримав. Дуже гарні.
Дякую.
Давайте підтримувати вітчизняного виробника!!

• Like 3

Первые неплодные  матки с новыми опалитками.

IMG_20200424_173228.thumb.jpg.6207cd11e7301ab7c1dec2360ee33f8a.jpg

IMG_20200424_172823.thumb.jpg.02f3f4c5e128373f02824410e997d535.jpg

Купил такой клей, визуально ни чем не отличается от предыдущего. 

IMG_20200424_221835.thumb.jpg.9523387731d82da73cb383b2ab755fcc.jpg

• Like 2