Перейти к содержанию

Опалитовые метки 2019 made in Ukraine


номерные опалитовые метки для пользовательских маток   

126 проголосовавших

  1. 1. Выберите пожалуйста наиболее приемлемый для Вас вариант.

    • Вы пчеловод, и хотите покупать пользовательские матки с номерными метками
    • Вы пчеловод, и хотите покупать пользовательские матки меченые маркером
    • Вы пчеловод, и Вам непринципиально чтобы пользовательские матки были меченые
    • Вы матковод, и намерены продавать или продаете пользовательские матки с номерными метками
    • Вы матковод, и намерены продавать или продаете пользовательские матки меченые маркером
    • Вы матковод, и Вам непринципиально чтобы пользовательские матки были меченые.


Рекомендуемые сообщения

Щоб знать якого року матка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Valik740 сказав:

Номерними мітками мітять  острівних або І.О.   нормальні люди.    То є норма, світовий стандарт.   

   На Ф1 клеїти номерну опалітку  це те саме що  сержанту  пришити генеральські пагони, :umora:  обо сторожу видати посвідчення президента . :umora: Такого  маразму напевне в світі ніде не має .  

Бачив навіть паспорт на Ф1 , Київські специ виписують. :umora:

От цікаво  чи голосно будуть сміятись з нас , європейські матководи ,коли взнають  що у нас на Ф1 опалітки номерні  клеють. 

 Ну для себе , так побалуватись , одну дві,  і то не варто .   А на продаж то кіно:IMHO:.

 Якщо маркер облазить то можна приклеїти безномерну опалітку. 

  Але думаю що  дурний приклад заразний , буде з чого посміятись.

Маток вільного парування і штучного осіменіння мічу номерними опалітками, нічого складного в цьому не бачу.
Також на всі матки даю паспорт, клієнт має знати що він придбав, для мене паспорт це просто інформація в кого і що купила людина.

Допускаю що ця інформація іноді пасічнику непотрібна, але не варто зневажати тими хто дійсно хоче знати що в нього на пасіці, підписати по опалітках що то за матка, дати зворотній звязок по матеріалу.  
Все це для мене не накладно в сезоні, томущо до нього готуюсь за завчасно.  

IMG_20200514_094508.jpg

IMG_20200514_090624.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Valik740 сказав:

От цікаво  чи голосно будуть сміятись з нас , європейські матководи ,коли взнають  що у нас на Ф1 опалітки номерні  клеють. 

Основна наша проблема, що ми ввесь час оглядаємось, ой а що про нас там скажуть? Наклеїти опалітку займає на одну хвилину довше ніж "тицьнути" маркером. А вже номерна вона чи ні то хто як хоче. Я своїх для себе мічу номерними, дуже зручно. Не можу зрозуміти чому Вас так сильно хвилює хто як мітить, чи не мітить маток. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...