Jump to content

igk6

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by igk6

 1. Так тут ясно як день, що перекуп. Його слухати - себе не поважати. Ще, мабуть, і податків не платить.
 2. Схожа ситуація і у мене. Але, алергічна реакція виникае, у момєму випадку, в приміщенні де зберігається реманент, корпуси, піддашки і тп. Під час роботи з сім'ями чи прямо з прополісом вираженої реакції не має. Дуамю, поіхати до Вінниці у алергоцентр, кажуть, там можуть вирахувати алерген по аналізу крові. Ще, звертаюсь до форумчан - хто має схожі алергічні реакції вкажіть з якого року вони почалися. У мене з 2020.
 3. Кращим автомобілем заводу АвтоВАЗ признано Мерседес Майбах генерального директора..
 4. Які трави? Якщо не секрет.
 5. Частинка з 900 млн грн ПДВ отриманого в бюджет від експорту меду 2020, думаю, достатньо буде для допомоги галузі бджільництва. І тут податки інших громадян ні до чого. Галузь самоокупна.
 6. Може це субліматор, такий, для щавельки?!
 7. А я думаю! Що це у неї такі губи пишні!?...
 8. Прочитав назву теми, і думаю собі: От я, сам собі і начальник , бухгалтер , робочий, водій і тп. , найманих працівників не має, все зареєстровано податки платяться робота кипить. Одне тільки погано - хронічні затримки виплати зарплатні самому собі. Може скаргу в яку інстанцію написати?
 9. Думаю, шо після обробок гинути будуть і бджоли і осмії, тільки бджоли орендовані - чужі, а осмії свої - куплені садівником. Пропоную перейменувати тему в "ЗАПИЛЕННЯ 2021"
 10. Для бджіл заборонять, а для посівів дозволять.
×
×
 • Create New...