Перейти к содержанию

Пасічні маніпулятори


mascot

Рекомендуемые сообщения

3 години тому, Конструктор сказав:

Сергій Тюркин купував готовий маніпулятор .

Так я знаю, той маніпулятор, більш потужний, не кожному такий потрібний, да і ціну хлопці подальшим покупцям перегнули "на холодну":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Ю. Р. А. сказал:

На сьогодні готовий зробити для себе власноруч і викласти тільки на матеріал:). Поки є тільки бус і прицеп 2х3 двухосний, думаю підйомник мені не підійде функціонально  - це схоже на те як хочеш комп'ютер а грошей тільки на мишку:umora: проводну.

Для початку треба подумати про більший причеп, бо підйомник на такий причеп це як корові сідло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Николай S сказал:

Запрошую пасічників до продовження теми

Я зараз всерйоз задумався про гідроборт, хоча до цього теж думав про маніпулятор 

для завантаження корпусів з медом і бочок гідроборт зручніший, а вулики можна підкатувати тачкою і по 4-5-6 шт піднімати бортом, і далі друга людина кате їх по машині

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звісно кожен з нас аналізує ситуацію в себе і розуміє де його вузьке місце, як в мене то будучи газелькою сам  на пасіці в кінці дня приймаєш рішення, що є потреба перевезти 1 ходку, (20шт.)  їдеш додому(10-15км) повідомляєш помічника, на другий день  в 4.00 підйом і до початку робочого дня встигаєм, з маніпулятором вечером  відразу грузишся і до 24.00  справа зроблена , відпочиваєш ніч спокійно не турбуючи помічника, вдень з новими силами  знову на пасіку.......аналогічно відбір медових корпусів, позаду вуликів ставлю їх на звичайні днища, накриваю кришками, надвечір покорпусно перегружаю на кузов, лишня ручна праця, часто змушений чекати сутінків бо як завжди це співпадає з активністю бджоли, а в планах все те ще з 21.00 до полуночі відкачати і йти відпочивати.

Мені для пасіки в +- 100сімей цілком вистачить поставить на газель (кузов 3м. ) такого

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, artemishe сказал:

Я зараз всерйоз задумався про гідроборт, хоча до цього теж думав про маніпулятор 

для завантаження корпусів з медом і бочок гідроборт зручніший, а вулики можна підкатувати тачкою і по 4-5-6 шт піднімати бортом, і далі друга людина кате їх по машині

Може тоді краще купити електроапіліфт і викочувати вулики по трапу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Taras NTG сказав:

Може тоді краще купити електроапіліфт і викочувати вулики по трапу?

Як альтернатива підійте, все залежить від ціни того та іншого і  ваги самого трапу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Близько місяця назад взяв собі такого. Тестую, пока все подобається. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Taras NTG сказав:

Близько місяця назад взяв собі такого. Тестую, пока все подобається. 

Чиє виробництво, ціна???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Николай S сказал:

Чиє виробництво, ціна???

Виробник автор відео, ціна кусюча- 23 тис, але спину дорожче лікувати(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Taras NTG сказав:

Виробник автор відео, ціна кусюча- 23 тис

Ну а аналог того маніпулятора, що я вподобав попередньо і без генератора 220 вольт  25-30тис. і поки без гарантії якості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Николай S сказал:

Ну а аналог того маніпулятора, що я вподобав попередньо і без генератора 220 вольт  25-30тис. і поки без гарантії якості.

Я теж думав про маніпулятор, але апіліфт мені більш підходить на даний момент.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Taras NTG сказав:

Я теж думав про маніпулятор, але апіліфт мені більш підходить на даний момент.

аргументів багато  "за " і " проти"  також за декілька років постане питання нового акамулятора:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Николай S сказал:

аргументів багато  "за " і " проти"  також за декілька років постане питання нового акамулятора

Можливо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Taras NTG сказал:

Може тоді краще купити електроапіліфт і викочувати вулики по трапу?

 

1 час назад, Николай S сказал:

Як альтернатива підійте, все залежить від ціни того та іншого і  ваги самого трапу

Це як замість трактора альтернатива мотоблок - маневренність:ay: але руки понадриваєш і спину теж навіть з моторчиком!!! А як в болото заїдеш (легке) маніпулятор не замажеш (тільки калоші), а от на апіліфт протектор тракторний треба і в болоті будеш по саму "рукоятку" того апіліфта і на трапіку "покатаєшся" на болотяних горках, і на кузові буде болото.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Ю. Р. А. сказав:

 

Це як замість трактора альтернатива мотоблок - маневренність:ay: але руки понадриваєш і спину теж навіть з моторчиком!!! А як в болото заїдеш (легке) маніпулятор не замажеш, а от на апіліфт протектор тракторний треба і в болоті будеш по саму "рукоятку" того апіліфта і на трапіку "покатаєшся" на болотяних горках, і на кузові буде болото.:IMHO:

А саме аналізую "за " і "проти" з одного боку за електроапіліфтом так набігаєшся, що і "задні лапи" повідпадають:umora:, краще спокійно лишній раз переїхати і грузити маніпулятором, з іншого апіліфт краще при роботі з корпусами на самому  вулику, також можна легко забирати ті вулики до яких нема гарного доїзду і взагалі  це ж готовий героскутер їздити на пасіку:umora:

Однозначно все індивідуально, при переїздах самому по 20-30км і транспортом як приміру в менее на 20вуликів в 1 ярус то  є вибір але коли транспорт для перевезення  більший то  маніпулятор буде доречніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Николай S сказал:

легко забирати ті вулики до яких нема гарного доїзду

Легше зробити просту тачку з вилами як в апіліфті і перетягнути туди де є гарний підїзд :IMHO: чим шукати або чекати помічника: то він кофе ще недопопив, то не проснувся ще, то 400 грн за 4 години заробити дешево... ... ... .. . ... ... ...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Николай S сказав:

аргументів багато  "за " і " проти"  також за декілька років постане питання нового акамулятора:hmm:

На мій погляд маніпулятор ефективно використовувати при загрузці від 50 вуликів і більше на транспорт , вантажити по 2 шт , краще встановлювати на вантажний автомобіль ніж причіп.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

А саме аналізую "за " і "проти" з одного боку за електроапіліфтом так набігаєшся, що і "задні лапи" повідпадають:umora:, краще спокійно лишній раз переїхати і грузити маніпулятором, з іншого апіліфт краще при роботі з корпусами на самому  вулику, також можна легко забирати ті вулики до яких нема гарного доїзду і взагалі  це ж готовий героскутер їздити на пасіку:umora:

Однозначно все індивідуально, при переїздах самому по 20-30км і транспортом як приміру в менее на 20вуликів в 1 ярус то  є вибір але коли транспорт для перевезення  більший то  маніпулятор буде доречніше.

Ну я брав апіліфт не лише для перевезення вуликів на кочовкі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Taras NTG сказав:

Ну я брав апіліфт не лише для перевезення вуликів на кочовкі

Та то понятно, робота з корпусами на вулику значно зручніша апіліфтом чим маніпулятором, нам мабуть варто про електроапіліфт перейти у відповідну тему бо питань насобирав...... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Taras NTG сказал:

Я теж думав про маніпулятор, але апіліфт мені більш підходить на даний момент.

Ємність АБ яка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай S сказал:

 

Однозначно все індивідуально, при переїздах самому по 20-30км і транспортом як приміру в менее на 20вуликів в 1 ярус то  є вибір але коли транспорт для перевезення  більший то  маніпулятор буде доречніше.

З маніпулятором зручно працювати на рівні території і без насаджень. На косогорі  і з деревапи , то капец .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Taras NTG сказав:

Виробник автор відео, ціна кусюча- 23 тис, але спину дорожче лікувати(

передививсь його сайт, там повна комплектація  31.тис. грн.  то що там ще є?

Пс. поговорив по телефону з виробником, "23"  то привід на 1 колесо а "31" то двухмоторний, повнопривідний для схилів та трапів, так шо  31 це вже не 23

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Николай S сказал:

Зібрав до купи дані ролики спеціально для потенційних виробників,  бо до цього часу в нас, при масовому простої потужностей так ніхто і не взявся за виробництво, маніпулятора  який вже давно  дуже цікавий для пасічників, може тицяючи сюди разом знайдем виробника.

Пропустили :umora:.ніби рядом десь 

kolodyaz-zhuravel-maket.thumb.jpg.d5732f34917f7228d97e2cd64eb38fce.jpgжуравель (макет)

фактична адреса:
Чернігівська обл.
Коропський р-н
с.Деснянське, вул.Деснянська, 49а

І тільки хай хто возразить що це не маніпулятор і не пасічний

а на кочовкі пробурить . чи прощупувать отвір і бутилку опустить що негрілась на жарі :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Було б ПРИдеснянське то поруч а до Деснянського  колишнє Свердловка мені 70км  пилять:umora:

Але иідея не пагана ставим на машину телескопічну мачту, а далі по принципу "журавля":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Николай S сказал:

передививсь його сайт, там повна комплектація  31.тис. грн.  то що такм ще є?

За 31 там на обох колесах моторчики(повний привід)+ сильніша батарея.

За 23 моторчик на правому колесі тільки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...