Перейти к содержанию

Пасічні маніпулятори


mascot

Рекомендуемые сообщения

11 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Манипулятор  около 1.9 метра.    я гружу в 1 ярус.  если немного догрузить  в 2 яруса  то мне нужно около 2 метра высоты.  это не проблема между кузовом прицепа и рамкой манипулятора добавлю вставку в 10-15 см .  

То что стрела уходит при лёгком уклоне я это видел.  возможно это ещё и окажется плюсом.  :IMHO: всё нужно испытать.

Манипулятор на гидравлике? И какой тальфер установлен?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


Вы молодец и первопроходец,это здорово!

Подскажите,ка?к горизонт стрелы установливается?
Это как по мне очень существенно в конструкции, выдержать горизонтальную плоскость. Но в полевых условиях как? Поле может на глаз ровное, а самом деле не хватит сил " в гору " стрелу двигать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, BeeDeny сказал:


Вы молодец и первопроходец,это здорово!

Подскажите,ка?к горизонт стрелы установливается?
Это как по мне очень существенно в конструкции, выдержать горизонтальную плоскость. Но в полевых условиях как? Поле может на глаз ровное, а самом деле не хватит сил " в гору " стрелу двигать.

Не  хватит сил двигать в гору . буду двигать в низ. 

Установлю на прицеп. попробую и всё увидим.  Я не дмаю что это будет большой проблемой для такого веса. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Користуюсь гідравлічним маніпулятором з 2014р. на піддоні по 4-рі вулика, на машину стає в два яруси 20 піддонів - 80 вуликів. Грузить зручно в трьох - один на землі, один на машині та один на ричагах керує краном., на загрузку разом з ув'язкою 80 вуликів витрачаємо 2 години, на вигрузку 1,5 години. при цьому спина суха - мінімальне фізичне навантаження. До недоліків: якщо стаємо в лісосмузі то мусимо попередньо випилювати гілки , які мішатимуть крану; сам автомобіль зіл 131 чудовий для бездоріжжя, але на ньому не комфортно долати великі відстані. 

Невелике відео:

 

На сьогоднішній день вважаю найбільш досконалим - Ezyloader 300MH Auto Level з автоматичним вирівнюванням горизонту, та тормозом для фіксації стріли в одному положенні, встановленому на 5 - 7 т. машину ( MAN, Volvo і тд.) - дане обладнання доцільно використовувати на пасіках від 500 бджолосімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Володимир 74 сказал:

На сьогоднішній день вважаю найбільш досконалим - Ezyloader 300MH Auto Level з автоматичним вирівнюванням горизонту, та тормозом для фіксації стріли в одному положенні, встановленому на 5 - 7 т. машину ( MAN, Volvo і тд.)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, kudla14 сказав:

 

На відео досить простий кран, який може повторити при бажанні любий пасічник, але чи достатній цей кран для великої комерційної пасіки? Думаю, що ні. Недоліки, як на мою думку: великий час на приведення крана в робоче положення, щоразу при переміщенні прицепа (так як всі вулики неможливо виставити за один раз) потрібно регулювати горизонт, висота крана не дозволяє перевозити вулики в два яруси. Переваги: простота конструкції, відповідно й ціна - тобто він чудовий для невеликої пасіки.

Для комерційної пасіки час це гроші. Перевозити по 40 ( на відео 36 ) вуликів за раз, якщо на невелику відстань, ще куди нейшло ( можна за ніч зробити 2-3 ходки ), а якщо потрібно переїхати за 150 - 250 км і пасіка в 500-600 сімей, що тоді?

Пропоную подивитися і порівняти відео з використання Ezyloader 300MH Auto Level на Канадській комерційній пасіці Іана Степлера:

 

 

Але за якість і відповідна ціна:

PRICE LIST EXPORT 201710.pdf

Хотілося б, щоб в Україні наші виробники робили щось подібне, і брали приклад з найкращої продукції, а не рівнялися на Росію з її пародією на маніпулятор ( Медуниця).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

@Сергей ТюркинВітаю з вдалою купівлею. Тема маніпулятора цікава для нас. Більшість йдеть по шляху піврамок. Ми їх принципово не використовуємо. Тому було вирішено купити чи виготовити щось схоже. Пройшов сезон користування Вами маніпулятором. Що можете сказати? Плюси - мінуси. Відео. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Добровольский РВ сказал:

@Сергей ТюркинВітаю з вдалою купівлею. Тема маніпулятора цікава для нас. Більшість йдеть по шляху піврамок. Ми їх принципово не використовуємо. Тому було вирішено купити чи виготовити щось схоже. Пройшов сезон користування Вами маніпулятором. Що можете сказати? Плюси - мінуси. Відео. Дякую.

Я его установил на прицеп. испытал. отправил обратно производителю на доработку. там как раз праздники. покуда манипулятор пришёл я его снова установил испытал  снял с прицепа и поставил в гараж так как начался сезон а улья под погрузку вилами не приспособленны .  этот год сделаю спаренные днища на улья с местом для вил. и надеюсь что буду пользоваться манипулятором. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую. Зрозуміло. Підставку на два вулики робите?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
23.01.2020 в 07:57, Сергей Тюркин сказав:

Я его установил на прицеп. испытал. отправил обратно производителю на доработку. там как раз праздники. покуда манипулятор пришёл я его снова установил испытал  снял с прицепа и поставил в гараж так как начался сезон а улья под погрузку вилами не приспособленны .  этот год сделаю спаренные днища на улья с местом для вил. и надеюсь что буду пользоваться манипулятором. 

Добрий день .

Цікавить як справи з маніпулятором чи використовуєте за призначенням 

Чі не виправдав надій?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Вітя сказал:

Добрий день .

Цікавить як справи з маніпулятором чи використовуєте за призначенням 

Чі не виправдав надій?

Палеты под улья сделал. осталось проварить в парафине  .  в планах было переставить улья на палеты  до начала цветения подсолнуха и выезжать уже с манипулятором.  НО планы внезапно изменились и сейчас перевожу пасеку туда где будет потом цвести подсолнух. сейчас улья лёгкие так что погрузим по быстрому по старинке.  до цветения подсолнуха надеюсь что улья уже установлю на палеты и домой уже подбитые мёдом улья будут грузиться при помощи манипулятора.  десятирамочные по парно. семирамочники по три штуки на палете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.01.2020 в 16:02, Добровольский РВ сказал:

Дякую. Зрозуміло. Підставку на два вулики робите?

Только сегодня прочитал Ваш вопрос. ответ выше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З свого досвіду скажу, що по одному вулику грузити загайно , по два нормально , також великий плюс, що можна грузити в 2-3 яруси.

Вважаю ефективним використання на транспорті на який можна було б вантажити 50 і більше сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Палеты под улья сделал. осталось проварить в парафине  .  в планах было переставить улья на палеты  до начала цветения подсолнуха и выезжать уже с манипулятором.  НО планы внезапно изменились и сейчас перевожу пасеку туда где будет потом цвести подсолнух. сейчас улья лёгкие так что погрузим по быстрому по старинке.  до цветения подсолнуха надеюсь что улья уже установлю на палеты и домой уже подбитые мёдом улья будут грузиться при помощи манипулятора.  десятирамочные по парно. семирамочники по три штуки на палете.

Будем чекати соняха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Конструктор сказал:

З свого досвіду скажу, що по одному вулику грузити загайно , по два нормально , також великий плюс, що можна грузити в 2-3 яруси.

Вважаю ефективним використання на транспорті на який можна було б вантажити 50 і більше сімей.

У меня прицеп 226 см  на 540 .    в один ярус становилось 50 ульев...  сейчас улья будут стоять по другому минус место под манипулятор..  будем догружать на 2 ярус.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19.06.2020 в 18:51, Сергей Тюркин сказав:

У меня прицеп 226 см  на 540 .    в один ярус становилось 50 ульев...  сейчас улья будут стоять по другому минус место под манипулятор..  будем догружать на 2 ярус.

В мене під загрузку 230 × 400см. В більшості везу в два яруси 64шт, або  без магазинів чи з одним в три яруси 96шт.

Окремих піддонів не робив , в мене спарені днища, але є свої і плюси і мінуси. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зібрав до купи дані ролики спеціально для потенційних виробників,  бо до цього часу в нас, при масовому простої потужностей так ніхто і не взявся за виробництво, маніпулятора  який вже давно  дуже цікавий для пасічників, може тицяючи сюди разом знайдем виробника.

Запрошую пасічників до продовження теми,  перше питання яке пропоную обговорити, ціна  маніпулятора для 1 вулика, тобто вага 100-120кг , виліт стріли до 4 метрів(2 ширини причепа чи кузова) То скільки ви готові викласти за такий виріб в комплекті з лебідкою та захватом для вуликів.???

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай S сказал:

То скільки ви готові викласти за такий виріб в комплекті з лебідкою та захватом для вуликів.???

На сьогодні готовий зробити для себе власноруч і викласти тільки на матеріал:). Поки є тільки бус і прицеп 2х3 двухосний, думаю підйомник мені не підійде функціонально  - це схоже на те як хочеш комп'ютер а грошей тільки на мишку:umora: проводну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Ю. Р. А. сказав:

На сьогодні готовий зробити для себе власноруч і викласти тільки на матеріал:). Поки є тільки бус і прицеп 2х3 двухосний, думаю підйомник мені не підійде функціонально  - це схоже на те як хочеш комп'ютер а грошей тільки на мишку:umora: проводну.

Звісно, в нас всі зварювальники, тільки тут ще треба і токарний станок...я занадто багато робив власними руками, і тепер жодної рамки не купляю, але ж хочеться і трішки відпочити:veselo:..... то як здам сонях по "70" то може і розкошелюсь на готове, бо інакше знову вулики тягати вручну:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Николай S сказал:

Звісно, в нас всі зварювальники, тільки тут ще треба і токарний станок...я занадто багато робив власними руками, і тепер жодної рамки не купляю, але ж хочеться і трішки відпочити:veselo:..... то як здам сонях по "70" то може і розкошелюсь на готове, бо інакше знову вулики тягати вручну:IMHO:

Я сьогодні в свій профіль - інтереси - дописав що я про все це сучасне бджільництво думаю. :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Ю. Р. А. сказав:

Я сьогодні в свій профіль - інтереси - дописав що я про все це сучасне бджільництво думаю. :umora:

 

коротко але "в глаз":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

коротко але "в глаз":umora:

так вже до чого дійшло, хочу 300 корпусів 145-х з ЄППС зробити на відбудову суші в медозбір але не хватає $ ну ніяк! То думаю зроблю з рейки 15х15 мм і верх четверть під рамку, а обшить якоюсь тканиною з секонда (типу штори):umora::crazy:. Потім думаю мед викачаю в 22 році і куплю той "завєтний" ЄППС. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, Николай S сказав:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зібрав до купи дані ролики спеціально для потенційних виробників,  бо до цього часу в нас, при масовому простої потужностей так ніхто і не взявся за виробництво, маніпулятора  який вже давно  дуже цікавий для пасічників, може тицяючи сюди разом знайдем виробника.

Запрошую пасічників до продовження теми,  перше питання яке пропоную обговорити, ціна  маніпулятора для 1 вулика, тобто вага 100-120кг , виліт стріли до 4 метрів(2 ширини причепа чи кузова) То скільки ви готові викласти за такий виріб в комплекті з лебідкою та захватом для вуликів.???

 

Сергій Тюркин купував готовий маніпулятор .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Конструктор сказал:

Сергій Тюркин купував готовий маніпулятор .

А тільки потім треба було "доработать напильником". А як перероблять то краще нове зробити самому:IMHO:. Тим більше що як сам будеш робити то зробиш: і розмір під свій ТЗасіб і виліт стріли хочеш 3,67м а хочеш 5,10 і лебідку хочеш на 150 кг а хочеш на 500.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...