Перейти к содержанию

Альтернативний сайт оптового продажу меду (медова біржа) - ідеї та обговорення


Рекомендуемые сообщения

44 хвилини тому, Мико сказав:

Что бы всё село знало сколько Сидор сдал мёда и сколько получил денег :rofl:

Можно, например, позволить кооперироваться людям с однаковым количеством меда. Чтобы жаба случайно никого не  удавила.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

А Ви думаєте, що братися за створення ресурсу без консультацій з експортерами це було б можливо.

Ви не розумієте суть того що я написав. Ладно напишу більш ясно. Ми на сьогодні як у басні Крилова "Лебедь рак и щука" коже тягне на себе і в свою сторону. Для того щоб виходити на торги треба мати або пасіку за 1 тис. сімей, або створювати регіональні кооперативи. Готові ми до кооперації на сьогодні в наших реаліях - НІ. Не буде експортер їхати по району за 300-ми кг. Він готовий буде приїхати в одне місце і забрати все Ваше добро у бочках вже готове до переїзду. А потім, ще раз повторюся, зробить аналізи всієї партії. І якщо аналіз не пройде ото буде кооперація :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Мико сказав:

А якщо i буде ,то працювати вiн не буде на пiдняття цiни для пасiчника :IMHO:

Не вставляйте "палки в колеса"© ! :umora: 

Я шучу. Наоборот хорошая критика очень важна. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Можно, например, позволить кооперироваться людям с однаковым количеством меда. Чтобы жаба случайно никого не  удавила.  

Но для этого нужно узнать сколько мёда у Сидора 

А он не говорит (прибедняется) 

Только что, Sanich сказал:

Не вставляйте "палки в колеса"© ! :umora: 

Я шучу. Наоборот хорошая критика очень важна. :IMHO1:

Я не вставляю палки 

Я просто говорю правду 

Я вижу ситуацию изнутри 

За 38 лет изучил пасечников 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Херсонец сказал:

Ви не розумієте суть того що я написав. Ладно напишу більш ясно. Ми на сьогодні як у басні Крилова "Лебедь рак и щука" коже тягне на себе і в свою сторону. Для того щоб виходити на торги треба мати або пасіку за 1 тис. сімей, або створювати регіональні кооперативи. Готові ми до кооперації на сьогодні в наших реаліях - НІ. Не буде експортер їхати по району за 300-ми кг. Він готовий буде приїхати в одне місце і забрати все Ваше добро у бочках вже готове до переїзду. А потім, ще раз повторюся, зробить аналізи всієї партії. І якщо аналіз не пройде ото буде кооперація :umora:

Ви мені поясніть навіщо мені кооператив, якщо я бачу об'єм і ціну в заданому регіоні, зв'язалися взнали умови, взяли аналізи і розрахувалися, експортер отримав великий об'єм, а пасічник пряму ціну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, nibond сказав:

Якщо це буде повноцінна біржа, то її діяльність регулюється  Законом України Про товарну біржу  - засновники, члени, збори, статут, реєстрація, органи управління, електронні торги, біржові угоди. Якщо це все передбачається, то звідси і відповідний функціонал.

Питання або риторичне або провокаційне. Звичайно, це все ніхто не буде робити в такому форматі. Хіба у кого дуже багато грошей, часу і йому більше нема чим зайнятися. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, pr1zZ сказал:

Мед - это продукция пчеловода. И именно ОН должен предлагать ее. А если пчеловоды думают, что за них должен всё делать, а он только выкачает мед, сядет на бочку и будет ждать - ничего хорошего в будущем не будет. 

Почему экспортеры умеют зарабатывать деньги? Почему именно они на Апимондии предлагают мед в баночках с красивыми этикетками? Почему они бегают за клиентами? 

Так что если пчеловоды изначально думают, что сайт создается только для того, чтобы он сидел на нем, а вокруг его меда будут бегать покупатели?

Может стоит начать не с сайта, а с самого себя? Идите в люди и начинайте пропагандировать употребление меда в пищу. Результат будет не сразу. И не через год. Но будет. 

Красиво написано. Молодец. Вот только сайт подразумевает оптовые продажи. А продать оптом реально в бочках, а не сделать собственную фасовочную линию с гомогенизацией меда. И вопрос был о функционале сайта, я на него и ответил, да.

1 час назад, Мико сказал:

Кому продать ? немцу ? или американцу ?

Какая Вам разница кто купит мед по хорошей для вас цене?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Ви мені поясніть навіщо мені кооператив, якщо я бачу об'єм і ціну в заданому регіоні, зв'язалися взнали умови, взяли аналізи і розрахувалися, експортер отримав великий об'єм, а пасічник пряму ціну.

Та Ви її і зараз бачите чи чуєте по телефону коли дзвоните. І яка то буде вигода скажіть експортеру. Так йому везуть, а так він повинен їхати. Ну і як Ви думаєте поїде від по каструльках колупатися по всьому району. Я думаю навряд чи.

Я не розумію, яку функцію буде виконувати цей сайт. Як база заготовачів чи експортерів. Ну так на форумі зробили і що? Не дуже і працює. Щось продати через цей сайт ну не знаю я ну повисить моя об'ява тиждень, другий, третій. А потім? А потім я подзвоню місцевому експортеру (або він мені) запропонує мені ціну, я йому свою, знайдемо спільну мову і я здам мед. ВСЕ!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Мико сказав:

Таких бiльше 90 % 

Але в них меду не більше 50% від загального об"єму. :IMHO: Хто має більша 100 сімей - кастрюль не напасеться. А саме за цим сегментом майбутнє. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Херсонец сказал:

Та Ви її і зараз бачите чи чуєте по телефону коли дзвоните. І яка то буде вигода скажіть експортеру. Так йому везуть, а так він повинен їхати. Ну і як Ви думаєте поїде від по каструльках колупатися по всьому району. Я думаю навряд чи.

Я не розумію, яку функцію буде виконувати цей сайт. Як база заготовачів чи експортерів. Ну так на форумі зробили і що? Не дуже і працює. Щось продати через цей сайт ну не знаю я ну повисить моя об'ява тиждень, другий, третій. А потім? А потім я подзвоню місцевому експортеру (або він мені) запропонує мені ціну, я йому свою, знайдемо спільну мову і я здам мед. ВСЕ!!!

Уточніть місцевому заготовачу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Мико сказав:

Нiкуди сайт не приведе ,бо не буде цього сайту 

Я вже 5 нарахував. А ви кажете "не буде". :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І він Вас влаштовує поки Ви не знаєте, що десь беруть на 3 грн. на кг. більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Уточніть місцевому заготовачу.

Та ні якраз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Херсонец сказав:

Як Ви якість гарантуєте :dntknw:. Будете аналізи брати зі своїх каструльок

Про каструльки забудьте,  навіть на сьогодні ніхто вже не зливає  в них мед, коли мова про тони - бочки, стандартні відра. 
Якщо пасічники обєднані, то виставляється партія вже заздалегідь перевірена, це раніше вже пропонував @asaltan. Хто цим займеться? - Спілка, кооператив, обєднання, як не називай, суть одна. Я б навіть запропонував нинішнім заготівельникам очолити цей процес, бо в них вже є для цього все необхідне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Можно, например, позволить кооперироваться людям с однаковым количеством меда. Чтобы жаба случайно никого не  удавила.  

Я прошлый год скооперировался с пчеловодом  мои 10 и его  11.5 тон..на двоих фура..  Целую зиму я с ним кооперировался. прозванивал ему. в итоге  примерно в начале марта он звонит  и говорит здаём нам дают 30 гр.  я ему подробно обьяснил что цена только начинает подыматься и нужно подождать до конца апреля. он оветил что деньги его не жмут будем ждать. через неделю я узнаю что он сдался даже не позвонив мне. да сдал он по 30 гр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Сергей Тюркин сказав:

Я прошлый год скооперировался с пчеловодом  мои 10 и его  11.5 тон..на двоих фура..  Целую зиму я с ним кооперировался. прозванивал ему. в итоге  примерно в начале марта он звонит  и говорит здаём нам дают 30 гр.  я ему подробно обьяснил что цена только начинает подыматься и нужно подождать до конца апреля. он оветил что деньги его не жмут будем ждать. через неделю я узнаю что он сдался даже не позвонив мне. да сдал он по 30 гр.

Ситуативная кооперация более действенна в этом плане. :IMHO1: Привязываться к одному человеку - всегда рисковано. Это как яйца в одну корзину. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Я прошлый год скооперировался с пчеловодом  мои 10 и его  11.5 тон..на двоих фура..  Целую зиму я с ним кооперировался.

Проблеми зростання - без цього ніяк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Мико сказал:

1 % пчеловодов владеют навыками работы в инете 

Сайт будет доступен 1 % пчеловодов .

????????????:helpme: Среди моих знакомых пчеловодов, эта цыфра достигает 80-90% .По крайней мере у нас так-почти в каждом доме имеется ноутбук и выбор из 1-3 инт-провайдера(это в сёлах).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Про каструльки забудьте,  навіть на сьогодні ніхто вже не зливає  в них мед

Здають, Микола Іванович, ой як здають. Сам так думав як і Ви, поки не побував на єкскурсіі в одного заготовача. Там не то що в кастрюльках, там мед навіть в тарі яка нагадує щось типу корит для свиней

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Fabro сказал:

Здають, Микола Іванович, ой як здають. Сам так думав як і Ви, поки не побував на єкскурсіі в одного заготовача. Там не то що в кастрюльках, там мед навіть в тарі яка нагадує щось типу корит для свиней

Хіт сезону у нас, це у ванні.

Але тих, хто буде здавати в бочках з кожним роком буде ставати все більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, nibond сказал:

Якщо пасічники обєднані

Правильно якщо. І я про те саме. На сьогодні це якщо відсутнє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Херсонец сказал:

Правильно якщо. І я про те саме. На сьогодні це якщо відсутнє.

Але все одно треба рухатися вперед! Прийде час коли все ж таки нас хтось об*єднає. Чи це буде закон,  чи спілка, чи людина, чи ситуація, але обьеднає:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Хіт сезону у нас, це у ванні.

Це "по багатому". Спочатку викупалися в меді, як Клеопатра, а потім продали. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, mits сказал:

????????????:helpme: Среди моих знакомых пчеловодов, эта цыфра достигает 80-90% .По крайней мере у нас так-почти в каждом доме имеется ноутбук и выбор из 1-3 инт-провайдера(это в сёлах).

А с моих знакомых, только 10% сидят в интернете и с них почти все только на утубе. 

 

А с Мико согласен, у нас не любят говорить у кого сколько. Я и сам такой =)

Смысла особого с сайта не вижу, я раскидал обьявления по сайтам, и мне позвонили только два раза и то потому что на одном сайте натупил и поставил цену не 47, а 37.:hi:

В первую  очередь экспортеры не хотят на прямую работать с пчеловодами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Хіт сезону у нас, це у ванні.

Але тих, хто буде здавати в бочках з кожним роком буде ставати все більше.

До вас цього року привалило щастя до якого не були готові

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...