Перейти к содержанию

Акація. Початок цвітіння в 2017р.


vladimir5

Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, Кагарлик сказав:

У мене бакфаст і на соняшних не розвинеться, а карніка і зараз готова.

То у Вас з баками не сумістність на психосоматичному рівні. Різні лінії по різному, в мене є такі, що обставили карніку.

1 хвилину тому, Кагарлик сказав:

Думаю в Букрині біля Канева акація почне виділять не раніше 25.05 а в Каневі раніше 20.05.

Це при умові сприятливої погоди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Seos сказал:

То у Вас з баками не сумістність на психосоматичному рівні.

:blink:...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Кагарлик сказав:

:blink:...

Ви не сприймаєте їх, а вони у відповідь аналогічно не хочуть співпрацювать з Вами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Seos сказал:

Сьогодні на молодій акаціїї бачив бутони з білими кінчиками, старі дерева відстають днів на 5, та прогноз на другу половину травня не радує. Ночі з +4-7 і в день +12-19 точно не створять умов для виділення нектару з акації.

Напевно повториться минулорічна ситуація.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Серж 82 сказав:

Напевно повториться минулорічна ситуація.

Минулого року акація в нас виділяла добре, та рівень вологості був настільки високий, що після усушки з корпусу нектару мали банку меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Seos сказал:

Ви не сприймаєте їх, а вони у відповідь аналогічно не хочуть співпрацювать з Вами.

Сприймаю, Сергій ми ж з тобою спілкувались на "ТИ"

9 минут назад, Серж 82 сказал:

Напевно повториться минулорічна ситуація.

 

7 минут назад, Seos сказал:

Минулого року акація в нас виділяла добре, та рівень вологості був настільки високий, що після усушки з корпусу нектару мали банку меду.

Якби не гірше. Білу акацію можить приморозить, таке бувало не один рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Кагарлик сказав:

Молоде дерево акації білої нектар не виділяє.

 

Це якщо бджоли про це ,,знають''. Неграмотні бджоли активно відвідують такі дерева. Ну і квітка солодка:ay:

33 хвилини тому, Кагарлик сказав:

Молоде дерево акації білої нектар не виділяє.

 

 

33 хвилини тому, Кагарлик сказав:

Молоде дерево акації білої нектар не виділяє.

 

 

33 хвилини тому, Кагарлик сказав:

Молоде дерево акації білої нектар не виділяє.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Похолодание ее еще придержит, так сегодня 10 мая увидел в городе несколько ранних деревьев которые только начали распускать кисти с цветами, в то время как в прошлом году это было 1 мая. И того уже 10 дней позже прошлого года, на пасеке 100 км. севернее акацию жду не ранее 15-17 мая. Это 400-500 км южнее Канева. Одно плохо май обещают пока похожим на прошлогодний дождливый. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, aleksanderche сказал:

Похолодание ее еще придержит, так сегодня 10 мая увидел в городе несколько ранних деревьев которые только начали распускать кисти с цветами, в то время как в прошлом году это было 1 мая. И того уже 10 дней позже прошлого года, на пасеке 100 км. севернее акацию жду не ранее 15-17 мая. Это 400-500 км южнее Канева. Одно плохо май обещают пока похожим на прошлогодний дождливый. 

Торік у нас зацвіла через тиждень після Одеського регіону значить цей рік 25.05:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, язичник сказал:

Це якщо бджоли про це ,,знають''. Неграмотні бджоли активно відвідують такі дерева. Ну і квітка солодка:ay:

Я вивчав у 1984 році предмет "Кормовая база пчеловодства" крім професорів це підтверджують старі пасічники. А ще кажуть що акація боїться грому, а липа блискавки . :) Можете це перевірить і з часом підтвердить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Кагарлик сказав:

Я вивчав у 1984 році предмет "Кормовая база пчеловодства" крім професорів це підтверджують старі пасічники. А ще кажуть що акація боїться грому, а липа блискавки . :) Можете це перевірить і з часом підтвердить.

Народ мудрий!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Кагарлик сказал:

Київський регіон дуже великий. Думаю в Букрині біля Канева акація почне виділять не раніше 25.05 а в Каневі раніше 20.05.

Сьогодні напарник їздив в Букрин на розвідку. По тій погоді яка була цими днями, до цвітіння десь 10-12 днів, але з приходом холодів терміни зміняться суттєво. Також там  ріпаку біля 300 гектар (менше як в тому році). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Кагарлик сказал:

Я вивчав у 1984 році предмет "Кормовая база пчеловодства" крім професорів це підтверджують старі пасічники. А ще кажуть що акація боїться грому, а липа блискавки . :) Можете це перевірить і з часом підтвердить.

З невеликого стажу 17 років таки дійсно боїться липа блискавки і це я тоже чув від пасічника в якого стаж сорок з лишнім років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Гузя сказал:

Сьогодні напарник їздив в Букрин на розвідку. По тій погоді яка була цими днями, до цвітіння десь 10-12 днів, але з приходом холодів терміни зміняться суттєво. Також там  ріпаку біля 300 гектар (менше як в тому році). 

Я знаю, ми готовили місце 1 травня. Планували виїзд 20 але мабуть буде розрив між ріпаком і білою акацією, що є рідким випадком:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А це в Закарпатті біля Виноградово учора.

WP_20170509_18_14_49_Pro.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Богдан1 сказал:

З невеликого стажу 17 років таки дійсно боїться липа блискавки і це я тоже чув від пасічника в якого стаж сорок з лишнім років.

Ти чув, а я торік сам це перевірив. На третій день цвітіння липи принос був до 4кг . Після нічної грози ваги завмерли і з липою прольот. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Кагарлик сказав:

Сергій ми ж з тобою спілкувались на "ТИ"

Це в мене з роботи звичка - спілкуватись на Ви, вже мабуть на рівні підсвідомості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Seos сказал:

та прогноз на другу половину травня не радує. Ночі з +4-7 і в день +12-19 точно не створять умов для виділення нектару з акації.

Рекомендую не відкривати прогноз погоди навідь на 6 днів-матимите менше порожніх клопотів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Винодел сказав:

Рекомендую не відкривати прогноз погоди навідь на 6 днів-матимите менше порожніх клопотів. 

Та це мене спровокував замовник маточників, потрібно було проконсультувати з прив'язкою до прогнозу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Кагарлик сказал:

Ти чув, а я торік сам це перевірив. На третій день цвітіння липи принос був до 4кг . Після нічної грози ваги завмерли і з липою прольот. 

А я прощо говорю?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Кагарлик сказал:

Я знаю, ми готовили місце 1 травня. Планували виїзд 20 але мабуть буде розрив між ріпаком і білою акацією, що є рідким випадком:IMHO:

Можливо і буде розрив, ми вирішили не їхати в Букрин)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Кагарлик сказав:

Ти чув, а я торік сам це перевірив. На третій день цвітіння липи принос був до 4кг . Після нічної грози ваги завмерли і з липою прольот. 

Вірю- електричне поле і озон, які є наслідком блискавки, негативно впливають на рослини

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Богдан1 сказал:

А я прощо говорю?

Не уважно прочитав перший абзац цитати:az:

8 минут назад, Seos сказал:

Це в мене з роботи звичка - спілкуватись на Ви, вже мабуть на рівні підсвідомості.

На російському це велика рідкість, який ми все таки ввічливий народ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня вывез пасеку на акацию, только что вернулся. Погода очень холодная как для мая, сегодня еще и заморозок передают на ночь, думаю что акация зацветет не раньше как через неделю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Seos сказал:

Це при умові сприятливої погоди.

Дякую що уточнив. Зроби фото якщо зможеш білих китиць молодої акації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...