Jump to content

Гузя

Пользователи
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53

1 Follower

About Гузя

 • Birthday 03/29/1988

General Information

 • Пасека в
  с.Піі Київська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  багатокурпусні на 230

Recent Profile Visitors

976 profile views
 1. Ви все вірно зрозуміли. Канівський район. Вирішується транспортом типу УАЗ, нива з невеликим причепом, л200, трактор і думка про можливий неймовірний медозбір яка надає сміливості для подолання того маршруту. Якось так)
 2. В Григорівку навозять багато, більш-менш під'їзд нормальний)) А от дальше є село Луковиця, так от туда заїхать, квест че той, то там акацію можна нормально брать, не всі туда доїжджають. В Ведмедівку (не доїжджаючи Ходорова)там з асфальту відразу акація і є в кого поставить, так кожен рік привозять близько 3 тисяч сімей ( щей своїх там 700-800). Знайомий з села тікає на акацію в друге місце бо навантаження на ті три пеньки акації просто жахливе, а як і є нормальний взяток то потім качати неможливо, откриваєш вулик і відразу напади.
 3. В Ходорів сімей привозять більше чим там дерев акації (рубають нещадно). Букрин не так рубають, але Королевич (якось так) часто сіє рапс, який накладається на акацію. Так, і ви праві в заповіднику є хороші міста для кочівлі.
 4. Київська обл. Приват, отримали) А думали що уже все, кинули)
 5. Підтримую, запах відчувається ( в цьому році з майже 30 маток 2 убили після приклеювання опалітки). Сохне не швидко, було таке, що опалітки з маток зникали.
 6. Доброго дня. Думаю скоріше не впливає чим впливає, проживаю в 300 метрах від труби на якій 3 мобільні та 1 інтернет оператори, чогось незвичного в поводженні бджіл не помічав.
 7. Вибачаюся, але посмію виправити вас. Не Буковинському, а Букринському плацдармі.
 8. Доброго дня! Позаторік стояли на 600 гектарах ріпака, який обробляли Моспіланом в 2 заходи( на один вечір 300гектар, потім через 3 дня інші 300). Льотки не закривали, все було добре, мертвих бджіл не було, сім'ї не просіли. Зробили висновок , що Моспілан на бджіл не впливає)
 9. Мені також 5 упаковок. Скиньте, будь ласка, реквізити. Дякую
 10. В минулому році ставив 7 ловушок, із них зняв 11 роїв. Комплектував 2 чорні суші та 5 вощини. При першій постановці в 4 із 7 ловушок були полоски Санрою та кусочки прополюсованого холстика, в інших тільки холстик. Різниці ніякої не замітив, що з полосками, що без них, в роївниці залітали рої. Далі ловушки ставив без полосок, тільки холстик. Також схиляюся до думки, що всі ті Санрої, Апірої та інші препарати то просто марна трата грошей.
 11. Можливо і так. Але на пасіках США та Канади основний дохід опилення, а мед - це приємний бонус (продавши який можна виплатить зп). У нас за опилення нажаль не платять, тому і працюють пасіки лише за той приємний бонус. Тому 30 000, а тим більше 100 000 ніхто не буде платить((
 12. Можливо і принесли, варолом купляв в минулому році. В тому році також біпіном-т обробляв, кліщ сипався. Вирішив і цього разу використать такий)
 13. Сьогодні обробив біпіном(Біпін-Т), через 1 годину на 4 контрольних вуликах було від 38 до 76 кліщів((( З 5 серпня по 7 вересня стояли полоски Апімол-Т та Варолом. Чи то так погано полоски спрацювали, чи можливо за ці 1,5 місяці принесли нових?(( Коли стояли полоски контроль не робив, а варто було Через днів 7-9 знову оброблю біпіном, тількиб погода цьому посприяла!!
×
×
 • Create New...