Перейти к содержанию

продам матки Кордован і Бакфаст


Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, yoksamytnyi сказал:

Может человек задал вопрос не самый приятный,но грубить ему это не красиво, или меня тоже на место поставите

1)Так я відреагував різко, бо якраз поради і непотребував, ну ніяк не грубо. 

2) питання там не було.

3) з Юрієм Черевичним, мав спілкування в приваті і притензій ніхто нікому не прид'являв.

Тож надалі, пишимо по темі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз, приймаю замовлення на 15-20 червння (июня). 

Багато-хто цікавляться Італійкой і ходом її зимівлі. Тож мій Кордован і дочки Ф-1 зимують добре без всяких аномалій, клуби не розвалюються, тай підмору мізер, наразі калову нагрузку держе добре, візуально випорожнень немає, безоблітний період майже 4 місяці. Більш детальну інформацію надам після обліту і першої ревізії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может и фото пару?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Вадим Василюк сказал:

Більш детальну інформацію надам після обліту і першої ревізії.

Да, хотелось бы увидеть, какой итальянка выходит из зимы по силе, расплоду, подмору.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.02.2017 в 18:16, Mаксим сказал:

Да, хотелось бы увидеть, какой итальянка выходит из зимы по силе, расплоду, подмору.

Матки Італійки, підсажувались в серпні місяці, в пакети помісної Карпатки, які просіли після соняшника. Тому зимували невеликими об'ємом 5-6 рам, але перезимували добре на соняху, без опоношень і відходу. На даний час, розплоду десь на "лодоню" печатного, як і Бакфаста.

Підмор Італійок не фоткав, побистрому в двох чистили і не було часу на фотосесію.

Вчора зробив декілька фоток Бакфаста, в Італійки картина таж сама.

 

IMG_20170301_095445.jpgIMG_20170301_091620.jpgIMG_20170301_100619.jpgIMG_20170301_102749.jpg

 

Нижче матернка В 140 (VVO)

IMG_20170301_102154.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.02.2017 в 07:18, Вадим Василюк сказав:

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ, В РЕГІОНИ ЗАКАРПАТТЯ МАТОК НЕ ВІДПРАВЛЯЮ!!!

:ay::hi:Дякую !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.02.2017 в 16:37, konoval_am сказав:

Так, Ви праві. Саме так часто і буває. Але Вадос в цьому мій однодумець. Спеціально для Вас приведу приклад: сьогодні Ви замовили маток 50 шт. я, попросив 100% передплату, Ви внесли, 10000 грн... а завтра мене знайшли мертвим на пасіці зажаленим бджолами насмерть. Без сумніву, я був хороший хлопець, але хто поверне Вам 10000 грн? Дружину будете трусити? 

 

П. С. Якщо людина замовила, потім відмовилась або сказала що знайшла раніше, краще, дешевше і тд. то це не потенційний постійний клієнт а балабол. Якщо не склалась з таким співпраця то на краще.

 Усе правильно - усі ми ходимо під Богом. Але що, крім вас ніхто не в курсі ваших справ? А хоча б і дружина...У мене на це, приміром, син є. А для чого ж тоді я його ростив? Хай підключається...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

 ..У мене на це, приміром, син є. А для чого ж тоді я його ростив? Хай підключається...:IMHO:

Интересно где был Ваш сын в прошлом году когда Вы все на погоду списывали.А люди то деньги заплатили и надеялись получить маток вовремя.

Зимой легко бегать из темы в тему со своей замшевой и требовать предоплату,А как придет сезон сто причин можна найти чтоб вовремя заказ не выполнить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, новичок сказав:

Интересно где был Ваш сын в прошлом году когда Вы все на погоду списывали.А люди то деньги заплатили и надеялись получить маток вовремя.

Зимой легко бегать из темы в тему со своей замшевой и требовать предоплату,А как придет сезон сто причин можна найти чтоб вовремя заказ не выполнить.

Вибач, Вадиме, змушений тут відповісти.:hi::dntknw: По - перше, це не моя тема і вам я нічого конкретного тут не відповім, оскільки не бачив вас серед моїх замовників, бо й бджіл ви не маєте, не пасічник та, видно, й постійне місця проживання у вас теж відібрали... Черговий анонім - одне слово. А  з тими, хто замовляв, я давно порозумівся і без подібних "адвокатів", яких ніхто не уповноважував на це. Раджу ліпше займатися вам своїм обезліченим ніком.  Невже так  соромно себе назвати по нещодавно оновленому імені місцю вашого проживання?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, новичок сказал:

Зимой легко бегать из темы в тему со своей замшевой и требовать предоплату,А как придет сезон сто причин можна найти чтоб вовремя заказ не выполнить.

По прошлому году много матководов не смогли выполнить заказы по своим обязательствам в срок.Но не ошибается тот, кто ничего не делает.Могу Вас заверить, что эти матководы порядочные люди, и стали заложниками погоды и не правильного собственного менеджемента.Они не прятались, а пытались исправить ситуацию, уведомив клиента о задержке, предложения возврата средств с процентами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги, будь-ласка перестаємо флудить в темі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так як отримую багато листів в приват, з проханням замовить ранніх маток. Повідомляю, що зараз ПРИЙМАЮ ЗАМОВЛЕННЯ НА 20 ЧЕРВНЯ (ИЮНЯ).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

НАРАЗІ ПРИЙМАЮ ЗАМОВЛЕННЯ НА ПОЧАТОК ЛИПНЯ (ИЮЛЬ)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Декілька днів тому, зателефонував мені дідусь, щоб замовити маток Італійок, по голосу було чутно, що людина в літах. Згодом в розмові виявилось, що він ветеран ВВВ, якому наразі 90 років, з яких близько 70ти займається бджільництвом і утримує 35 сімей. Ми довго з ним розмовляли, на різні теми бджільництва, особливо обговорювали породи бджіл. Спочатку він тримав місцеву бджолу, потім йому перепало де-кілька маток Італійки, які йому дуже сподобались, так як поставок більше не було, Італійська кров згодом розченилась. Після них, він вже почав брати відселекціоновану Карпатку. Каже, що дуже подобались лінії 66 і 70, а згодом перейшов на 100ку. 

Свого часу, в 60х роках, він просто закохався в Італійку і її ГКО і хотів би знову, відчути ту силу і мощь Італійської бджоли. Думаю, що ветеран буде задоволений. Йому звичайно прийдеться відправить УкрПоштою, ну і грошей з нього брать, в мене рука не підніметься.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

17 минут назад, Вадим Василюк сказал:

що він ветеран ВВВ, якому наразі 90 років, з яких близько 70ти займається бджільництвом і утримує 35 сімей.

Вадим, дай бог здоровья такому человеку:hi:если это правда, но "терзают смутные сомнения". Ветеран ВВВ в 90 лет держит 35-ть семей..... Я бы на твоем месте как то это проверил, потому как сейчас сам знаешь "без лоха и....." и не брезгуют ни чем:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Рус сказал:

 

 потому как сейчас сам знаешь "без лоха и....." и не брезгуют ни чем:IMHO1:

Тоже закрадывается сомнение .Маме 93 года из дома практически не выходит 

Но посчитано правильно 

2017-1945=72 +18 = 90 лет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Василюк сказал:

Декілька днів тому, зателефонував мені дідусь, щоб замовити маток Італійок, по голосу було чутно, що людина в літах. Згодом в розмові виявилось, що він ветеран ВВВ, якому наразі 90 років, з яких близько 70ти займається бджільництвом і утримує 35 сімей. Ми довго з ним розмовляли, на різні теми бджільництва, особливо обговорювали породи бджіл. Спочатку він тримав місцеву бджолу, потім йому перепало де-кілька маток Італійки, які йому дуже сподобались, так як поставок більше не було, Італійська кров згодом розченилась. Після них, він вже почав брати відселекціоновану Карпатку. Каже, що дуже подобались лінії 66 і 70, а згодом перейшов на 100ку. 

Свого часу, в 60х роках, він просто закохався в Італійку і її ГКО і хотів би знову, відчути ту силу і мощь Італійської бджоли. Думаю, що ветеран буде задоволений. Йому звичайно прийдеться відправить УкрПоштою, ну і грошей з нього брать, в мене рука не підніметься.

Уважение Вам с моей стороны.Очень похвально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Рус сказал:

 

Вадим, дай бог здоровья такому человеку:hi:если это правда, но "терзают смутные сомнения". Ветеран ВВВ в 90 лет держит 35-ть семей..... Я бы на твоем месте как то это проверил, потому как сейчас сам знаешь "без лоха и....." и не брезгуют ни чем:IMHO1:

Та він ще сам не знає, що я вирішив йому тих маток подарувать.

1 час назад, Мико сказал:

Тоже закрадывается сомнение .Маме 93 года из дома практически не выходит 

Но посчитано правильно 

2017-1945=72 +18 = 90 лет 

Каже пів року встиг на флоті повоювать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Даже если и не Сам заниматься будет, но 90 и пчелы- Уважуха:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Тоже закрадывается сомнение .Маме 93 года из дома практически не выходит 

Но посчитано правильно 

2017-1945=72 +18 = 90 лет 

Мій покійний татусь, помер у 86 років майже до останнього їздив на машині, війну закінчив у Берліні, жодного разу за своє життя не лежав в лікарні. Якби не рак шлунка то думаю живби до цих пір. Але коли йому виповнилося 75 років то пасіку віддав мені, сказав що вже йому важко коло бджіл працювать. Тому маю теж сумніви, звичайно хочу помилитись, і хай дідок ще брикає. Навіть якщо це обман то воно йому не піде в користь, а Вадік поступе благородно і Бог на небі його вчинок обов'язково поміте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Вадим Василюк сказав:

Та він ще сам не знає, що я вирішив йому тих маток подарувать.

Каже пів року встиг на флоті повоювать.

Вадиме,найцікавіше що з цього можна взнати це система якою користувались в його молодості. Зможе він її пригадати і описати ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в соседнем селе живет дед,ему тоже 90с хвостиком,я у него купил своих первых 5 семей,так вот дед еще пару лет назад держал 40 штук,продавал пакеты,и качал мед,кстати он тоже рассказывал что пробовал итальянок,гдето в 80 годах.Пчелы у него были супер,я с 5 на второйгод имел около 30семей. Сегодня позвоню,узнаю как он там:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я почему то верю. Есть еще настоящие ветераны, не много но есть. К большому сожалению сейчас развелось очень много аферистов. Из-за них проходится осторожничать. А Вадим разберется в этой ситуации,:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Рус сказав:

 

, дай бог здоровья такому человеку:hi:если это правда, но "терзают смутные сомнения". Ветеран Во90 лет держит 35-ть семей... .. Я бы на твоем месте как то это проверил, потому как сейчас сам знаешь "без лоха и....." и не брезгуют ни чем:IMHO1:

Якщо є живі такі люди як цей дідусь. Треба з ними спілкуватись побільше, і взнати в нього побільше інформації. Тим більше він працював з італійкою. Його опиит безціннийч. Тим більше він замовляє маток у хорошого матковода, а не прОйдисвіта і замовляє не "модний" бекфаст, а бджолу з якою працював. л

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Рус сказав:

 

Вадим, дай бог здоровья такому человеку:hi:если это правда, но "терзают смутные сомнения". Ветеран ВВВ в 90 лет держит 35-ть семей..... Я бы на твоем месте как то это проверил, потому как сейчас сам знаешь "без лоха и....." и не брезгуют ни чем:IMHO1:

 Вадим, вибач, що не зовсім по темі, але це по ветеранах. :hi:Позавчора у мене була зустріч з однокурсниками на презентації в Укрінформі, де я працював начальником управління фотовідеоінформації. Так от фоторепортером, що висвітлював там ту подію був Юрій Іллєнко - ветеран ВВВ, колишній моряк, добре знайома мені людина. Йому пішов 90-й рік! Ми з ним служили в одній і тій бригаді торпедних катерів, але з різницею в 30 років! Так що й таке буває...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...