Jump to content

Urareno3643

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Urareno3643

 1. Внас така ж ситуація сонях виділяє нормально а носить нікому багато бджоли потравили.
 2. Всі друзі вже сидять на меду як наркомани, і я прихожу в гості і п'ю чай тільки з медом.
 3. Хто буде доплачувать продавцю (50-100) гривень за матку. Держава? Я в це не вірю (покищо) за 150 гровень можливі хіба що в липні місяці.
 4. Ріпаковий мед бджоли з'їли повністю. Якби він лишився в рамках до липи, ви б його не змогли відкачать за жодних умов.
 5. Зате в зиму наросте повноцінна бджола. Фацелія прекрасний пилконос, в осени спостерігається дифіцит пилку.
 6. Фацелія може зацвісти 2 рази на рік. На одній площі, це у нас в центрі, на півдні незнаю.
 7. На гектар коріандра до 2 сімей, а фацелія і 10 витягне.
 8. В минулому році із 15 соток, посіяв 3 кг. Перевіяного, висушиного вийшло 2,5 мішка десь 150 кг. Город удобрений, чорнозем. Навіть тема на форумі про продаж насіння є.
 9. З гектара фацелії повинно бути насіння очищеного не менше 500 кг. Але є проблема щоб по фацелії не засів бур'ян. Очистка насіння вручну, дуже трудомістка операція. Якщо сіять гектарами, потрібно домовлятись про чистку на зерноочистних машинах.
 10. Тепер Міко не буде виставляти на показ своїх помічниць, а то нагряне інспекція і все пропало.
 11. Це така скажим що йде в зиму на 10 рамках трьохсотих. А зазвичай найсильніші не більше 8.
 12. Цікаво пройшли вибори президента, із двох кандидатів, один з яких зняв свою кандедатуру. Як в радянські часи.
 13. Ума хватило ці вимоги теж були. Наступного разу шановний И.И. намалюєте плакат, зі своїми вимогами, долучетесь до акції протесту, я думаю вам дадуть слово озвучить свої вимоги. Якщо вони будуть стосуваться бджільництва. А то ви любете встороні сидіти і розказувать що в усіх остальних не хватає ума, і не ті вимоги озвучують.
 14. Головна вимога кримінальна відповідальність за потраву бджіл. Щоб прописали в кримінальному кодексі статтю за потраву бджіл. Щоб був механізм за яким можна притягти до відповідальності за потраву. Зараз це не можливо зробити. В цьому році багато потравили а за законом нічого неможна зробити. Тільки самосуд, але це не вихід.
 15. Згорів разом з нуклеусами. Мені так сказали.
 16. Колеги пасічники вітаю всіх із професійним святом. Бажаю щоб наша праця цінилася і професія пасічника була престижною. Щоб кожен пасічник ходив з високо піднятою головою і гордився що він є пасічник. Будьмо!
 17. Незнаю що за сортаа, більшість посіяна після кукурузи. Бджоли працюють на всіх полях що взоні льоту.
 18. Сьогодні не дуже тепло, але поацювали добре особливо зранку. +3.500. За ніч трохи підсушять.
 19. Незнаю як опалітки впливають на продажі. Покупці хочуть в першу чергу якісний товар (матку) за паспорт ніхто не питає. Приклеїти опалітку не проблема, додаткова витрата часу, якого і так не хватає в сезон. І як не крути собівартість матки зросте, ніхто не хоче переплачувать. Це звісно про маток ф-1, з матками ш.з це необхідність.
 20. Давить такі матки, вибраковує., бо вони занадто малі і толку з них буде мало. В ті темі дарують матки хорошої якості. А не такі що нікуди не годяться. Принаймні кажу за себе. Та думаю і інші не хочуть своє ім'я заплямувати відверто неякісним матеріалом. Тому давлять і все.
 21. sid, Дикий степ,прошу вас надішліть мені ваші риквізити в приватні повідомлення найблищім часом отримаєте ваші подарунки. Успіхів вам у бджільництві.
 22. Пан seos ви відповіли перший напишіть в приват куди висилать і на кого. Хотілось правда початківцю подарувать. Хто рано встає тому бог дає. Доброго ранку. Ф 1 від Ліпатова вараотолерантна на пешець, або пернер на вараотолерантну.
×
×
 • Create New...