Jump to content

продам матки Кордован і Бакфаст

Recommended Posts

В 21.04.2017 в 08:45, Рус сказал:

Вадим, дай бог здоровья такому человеку:hi:если это правда, но "терзают смутные сомнения". Ветеран ВВВ в 90 лет держит 35-ть семей..... Я бы на твоем месте как то это проверил, потому как сейчас сам знаешь "без лоха и....." и не брезгуют ни чем:IMHO1:

Пел я на дни рождении деде ему было 90 лет, так он и танцевал и когда наливали водку говорил - "Вы что краёв не видите" :umora:. Так что возможно, 35 семей может кто-то помагает

Моему отцу,2 мая, исполнится 89 лет.Так он больше трех семей содержать не может.А тут 35 семей?Дай Бог ему здоровья.

Добрый день.

Хочу попробовать Кордован, желательно Ф1. На когда можно заказать 5-6 плодных?

22 часа назад, Давидюк сказал:

Добрый день.

Хочу попробовать Кордован, желательно Ф1. На когда можно заказать 5-6 плодных?

В 10.03.2017 в 07:23, Вадим Василюк сказал:

НАРАЗІ ПРИЙМАЮ ЗАМОВЛЕННЯ НА ПОЧАТОК ЛИПНЯ (ИЮЛЬ)

На початок липня, список замовллень закритий.

ЗАРАЗ ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЮ НА 20-25 ЛИПНЯ (ИЮЛЬ).

ВСІ ЗАМОВЛЕННЯ НАБРАННІ І НАРАЗІ ВЖЕ БІЛЬШЕ НЕ ПРИЙМАЮ (можливо, буде обмеженна партія на початок серпня, але про це повідомлю додатково). 

В звязку з погодніми умовами строки трохи змінились приблизно на 5-7 днів, тож кому це запізно можуть відмінить замовлення, я не ображатимусь))).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

На сьогодні є тогорічні дві матки Бакфаст ф2, ціна 150грн. Кому цікаво телефонуйте, відправлю в понеділок.

Матки Бакфаст ф2, знайшли свого нового господаря.

• 1 month later...

Дякую Вадиме за співпрацю:az:.Маточка прийнята та працює.Успіхів!

15 часов назад, Роман Кременчук сказал:

Дякую Вадиме за співпрацю:az:.Маточка прийнята та працює.Успіхів!

Успіхів і Вам, нехай працює. Не погано б через рік почути відгук.

2 години тому, Вадим Василюк сказав:

Успіхів і Вам, нехай працює. Не погано б через рік почути відгук.

Самому цікаво що буде і як.Моніторитиму сімейку з нею та ще з двома бакфастами.Звісно,що пару-тройку сімей замало для об'єктивноі оцінки,але не все одразу.

• 2 weeks later...

Наразі є на продаж матки Бакфаст ф1. Кого цікавить пишіть в приват, або телефонуйте 0982402919.

Вадим, сегодня до 17.00 отправите?

16 часов назад, organic сказал:

Вадим, сегодня до 17.00 отправите?

Вчора маток всім відправив і смс теж, якщо Ви не отримали то продублюю.

Маточки ще є внаявності, кому треба дзвоним 0982402919 домовляємся або пишем в приват.

Отримую дзвінки з проханням продать Кордован, так як список я вже закрив, а Італійок більше не прививав і неплідок не має, тож не можу по Кордавану нічим допомогти.

Матки Бакфаст ще є в наявності , відправка в понеділок і в четвер (середу)

Є трохи матоки від В53(VYP)x B100(KAA)

Вадим Ваша матка спокійних бджілок виводить! Качав мед, так при струшуванні на маску ніхто не нападав. Привиті від неї маточки повинні завтра вийти, а ті що вже облітались то в нуках на 3х рамках дадановських дві засіяні від верху до низу.

21 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Качав мед, так при струшуванні на маску ніхто не нападав.

Підтримаю. Кордавашки - просто очаровашки :wave:. Таких лагідних бджіл у мене ще не було, хоча і свої не агресивні. Але рижики по миролюбності підняли цю планку ще на один щабель вище. При огляді ненароком придавиш бджілку пальцем до рамки, а вона бідолашна, з усих сил пручається, намагається звільнитися, але й натяку на те, щоб вжалити, не спостерігається. Вислизне і бігом ховатися між рамки. Після такого почуваєш себе винуватим :ah:. Подивимося як перезимують.

9 часов назад, Mihail-ves сказал:

Вадим Ваша матка спокійних бджілок виводить! Качав мед, так при струшуванні на маску ніхто не нападав. Привиті від неї маточки повинні завтра вийти, а ті що вже облітались то в нуках на 3х рамках дадановських дві засіяні від верху до низу.

Як я зрозумів Ви вже виводите ф2? Цікаво які за кольром виходять матки?

1 година тому, Вадим Василюк сказав:

Як я зрозумів Ви вже виводите ф2? Цікаво які за кольром виходять матки?

Колір, у тих що в нуках вже працюють, майже такий як у мамки, чуть-чуть темніша остання частина.

В 21.04.2017 в 08:19, Вадим Василюк сказал:

Декілька днів тому, зателефонував мені дідусь, щоб замовити маток Італійок, по голосу було чутно, що людина в літах. Згодом в розмові виявилось, що він ветеран ВВВ, якому наразі 90 років, з яких близько 70ти займається бджільництвом і утримує 35 сімей. Ми довго з ним розмовляли, на різні теми бджільництва, особливо обговорювали породи бджіл. Спочатку він тримав місцеву бджолу, потім йому перепало де-кілька маток Італійки, які йому дуже сподобались, так як поставок більше не було, Італійська кров згодом розченилась. Після них, він вже почав брати відселекціоновану Карпатку. Каже, що дуже подобались лінії 66 і 70, а згодом перейшов на 100ку. 

Свого часу, в 60х роках, він просто закохався в Італійку і її ГКО і хотів би знову, відчути ту силу і мощь Італійської бджоли. Думаю, що ветеран буде задоволений. Йому звичайно прийдеться відправить УкрПоштою, ну і грошей з нього брать, в мене рука не підніметься.

До відома всім не байдужим: Ветеран своїх маток отримав, як я і обіцяв безкоштовно і в строк. 

1 минуту назад, Вадим Василюк сказал:

До відома всім не байдужим: Ветеран своїх маток отримав, як я і обіцяв безкоштовно і в строк. 

Нема там ще пару ветеранiв ,я б теж вислав за свiй рахунок кардованiвок 

Iншим не вишлю ,тiльки героям ВВВ

В 24.07.2017 в 13:27, Мико сказал:

Нема там ще пару ветеранiв ,я б теж вислав за свiй рахунок кардованiвок 

Iншим не вишлю ,тiльки героям ВВВ

От чого нема, того нема.

На вимогу пасічників "вихідного дня" відправка буде завтра, тобіш в четвер.

Наразі продаж призупинено, але з наступної буде ще невелика партія.

В 24.07.2017 в 13:23, Вадим Василюк сказал:

Щас нужно указывать, если ветеран ВОВ, то с какой стороны. С неделю назад на зап Украине произвели перезахоронение на гос уровне останков "солдат" с дивидизии СС "Галичина" - теперь они наши национальные герои, или Садовый в день освобождения Львова от фашистов нацепил на флаги траурные ленты по городу. Так, шо - отакэ.

Для Львова СССР был оккупантом. В 39 году принудительно присоединили а в 41 заставили воевать против тех с кем Львов был много лет. Это история. Они не предатели и союзу на тот момент ничем не обязаны были. Наоборот. Они не хотели жить в союзе. А их принудили. И эти тонкости нужно понимать. Тогда не будет возникать лишних проблем и недопонимания. И не будет манипулирования сознанием со стороны тех кому выгодно посеять в Украине хаос и вражду. Может и не по теме комментарий, но все же.

• Sanich locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...