Перейти к содержанию

Що сьогодні вага контрольного вулика показала?


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

А як з потравами, попереджуватимуть? :ah:

рапс по цветку у нас брызгают безопасным и только ночью ну в крайнем случае крупные фермера в радиусе лёта моих пчёл.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Рус сказал:

Если УС не приносит 3.5кг на подсолнухе, то это как минимум должно настораживать))))

Якщо в вулику є бджола ідобра сила ,то на соняшнику принесе люба порода...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Ріпак? :ah:

Ріпак но починає, сади, но яблуня ще не починала. Орієнтовно черешня,вишня

+1кг. Хоча могло бути більше... біля вулика багато мертвих бджіл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Рус сказав:

Это что? Приносы и откачки?

частина записів з контрольного вулика. Там де мед, то відкачано.

На вагах стоїть лежак на 20 рамок, тому можливо що в БК дійсно вже за 5 кг приносу за робочий день. Головне щоб не було вітрів, тоді мої УС порвуть ріпак, як Тузік грелку:umora:. Але не купляйте УС тип Штукарський, роботи буде вже від 28 квітня і аж до 20 серпня. А воно Вам треба?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Mihail-ves сказал:

частина записів з контрольного вулика. Там де мед, то відкачано.

На вагах стоїть лежак на 20 рамок, тому можливо що в БК дійсно вже за 5 кг приносу за робочий день. Головне що не було вітрів, тоді мої УС порвуть ріпак, як Тузік грелку:umora:. Але не купляйте УС тип Штукарський, роботи буде вже від 28 квітня і аж до 20 серпня. А воно Вам треба?:umora:

при цене мёда 25 гр  нужно иметь роевые пчелы. лежишь в холодке а они летают летают летают ..  :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

при цене мёда 25 гр  нужно иметь роевые пчелы. лежишь в холодке а они летают летают летают ..  :umora:

В цому році роєлови будуть на коні...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Але не купляйте УС тип Штукарський, роботи буде вже від 28 квітня і аж до 20 серпня. А воно Вам треба?

Та да, не треба....

 

3 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

при цене мёда 25 гр  нужно иметь роевые пчелы. лежишь в холодке а они летают летают летают .. 

Лучше "иметь" дочь миллиардера:wub:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Минус-минус, ноль да ноль, но сегодня линуло., что не стыдно и отписаться.

+2,4 кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рапс поливной?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, igorstep сказал:
14 часов назад, Рус сказал:

Если УС не приносит 3.5кг на подсолнухе, то это как минимум должно настораживать))))

Якщо в вулику є бджола ідобра сила ,то на соняшнику принесе люба порода...

Ніби досвідчені пасічники,  а такі дитячі помилки. 

Ви не врахували два найголовніших фактори:

1. Треба,  щоб той соняшник виділив нектар. А у нас південь і посуха,  та є ще і сорти,  які виділяють мізер 

2. Насиченість місцевості бджолами. Нагадаю,  за рекомендацію 1-2 бджолородини на 1га соняшника. І знову ж таки,  А У НАС неймовірна перенасиченість

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, ленивый Трутень сказал:

Рапс поливной?

С первого марта  и по сегодняшний день у него один полив - когда заяц похулиганит под кустик , значит полил...:umora:

+2,2 сегодня

20200429_195820.thumb.jpg.c98f894e4c50bad95efa87c181151f75.jpg

  • Подобається 9
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора +1,2кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вчора вітер і на вагах 0, сьогодні день просто чудовий і як видно бджілками сподобався, сьогодні +3,7кг. Працюємо дальше. Сьогодні вийшов один рій з карпатки, ще одна в ройовому. Буду зводити карпатку, не хочу ловити свої рої. Краще ловити чужі, в свої приманки.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

вчора вітер і на вагах 0, сьогодні день просто чудовий і як видно бджілками сподобався, сьогодні +3,7кг. Працюємо дальше. Сьогодні вийшов один рій з карпатки, ще одна в ройовому. Буду зводити карпатку, не хочу ловити свої рої. Краще ловити чужі, в свої приманки.:umora:

Чекаємо і у нас через квлька днів такий взяток. А на сьогодні у нас перемога, "кормежка отменяется" почали трохи носити, на розвиток, сподіваюсь, вистачить!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25.04.2020 в 21:22, Сергей Тюркин сказав:

....... дождя у нас не было вообще вот и тащут только пыльцу.

та же картина, вчера пробежал по одному ряду ульев посмотрел запасы меда и на ночь положил всем в пакетах по пару литров медовой сыты,  утром выкинул сухие пакеты,  под вечер начался дождь, обещають несколько дней,  пока он закончится отцветёт груша, черешня, ....кормим дальше....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У моих сегодня рекорд  + 1 кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

З 28.04. по 11.05.(17:40) - + 6 кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Север сказав:

З 28.04. по 11.05.(17:40) - + 6 кг.

з 23.04 до вечора 11.05 ----------23.5 кг в середнячка, в сильних десь під 40кг. Ріпак на піку цвітіння, але обіцяють всі наступні дні вітри, а моїм дівкам до першого цвіту на полі більше 1.5-2 км по прямій лінії. Тому думаю що знизять темпи наповнення.

Дивився сьогодні акацію, все нормально, цвіт не померз і думаю що десь на 20-25 травня зацвіте. Тепер треба встигнути відкачати ріпак. По селу пустили слух що я вже продаю свіжий мед, то баночки вже несуть, просять продати.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Mihail-ves сказал:

з 23.04 до вечора 11.05 ----------23.5 кг в середнячка, в сильних десь під 40кг. Ріпак на піку цвітіння, але обіцяють всі наступні дні вітри, а моїм дівкам до першого цвіту на полі більше 1.5-2 км по прямій лінії. Тому думаю що знизять темпи наповнення.

Дивився сьогодні акацію, все нормально, цвіт не померз і думаю що десь на 20-25 травня зацвіте. Тепер треба встигнути відкачати ріпак. По селу пустили слух що я вже продаю свіжий мед, то баночки вже несуть, просять продати.:umora:

А как его успеть до акации откачать? Он ведь не зрелый и 30%печатки всего.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Шахматист сказал:

А как его успеть до акации откачать? Он ведь не зрелый и 30%печатки всего.

Я в цьому році думаю зробити так,...Перед виїздом корпуса з ріпаком кину наверх на стаціонарі ,а кочовим суш і пару кг в гнізді.Але до акаціі ще з 10 днів то ще побачимо чим погода порадує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А как его успеть до акации откачать? Он ведь не зрелый и 30%печатки всего.

Ви з тих, хто качає мед при 100% печатки?

Я вчора різав сортовий мед для дружини. Міряли вологість 21%.

Якщо я навіть відкачаю свій мед, то він довго не застоїться - замовлень більше, ніж є меду в вуликах :ok:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Шахматист сказав:

А как его успеть до акации откачать? Он ведь не зрелый и 30%печатки всего.

швиденько відкачати та здати перекупам, а вони нехай сушать або мед, або голову.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Вадим Попов сказал:

Ви з тих, хто качає мед при 100% печатки?

Я вчора різав сортовий мед для дружини. Міряли вологість 21%.

Якщо я навіть відкачаю свій мед, то він довго не застоїться - замовлень більше, ніж є меду в вуликах :ok:

 

Нет, но рапс этож такая весч...:ah:

Больше чем пол литра в одни руки не отпускайте. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рапс в этом году не плохо выделял нектар, хоть и погода была не очень. Контрольный улей потяжелел на 37 кг ... В субботу достаю медогонку и вперед на акацию 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На сьогодні за весь час цвітіння ріпаку всього +4, до поля 3,5 км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...