Перейти к содержанию

Опитування. Зустріч "на ТочкУ" в 2016 році


Sanich

Зустріч "на ТочкУ" в 2016 році  

94 пользователя проголосовало

  1. 1. Чи візьмете ви особисту участь в зустрічі Точківців в 2016 році?

    • Обов"язково візьму участь, де б вона не проходила. Завадити може лише форс-мажор.
      28
    • Візьму участь, якщо зустріч буде проходити недалеко від місця моєго проживання.
      49
    • Не прийму участь в силу особистих причин, але вважаю, що зустріч необхідна.
      13
    • Не прийму участь, тому що мені це нецікаво.
      4


Рекомендуемые сообщения

22 часа назад, maryasko сказал:

Можна обєднати зустріч точка і бджолярського круга

Вже ж обговорювали,- це  підійде, якщо або до... , або ...опісля.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?04?.?01?.?2016в22:25, targal сказал:

буду.  Добре щоб проходила після 15 вересня щоб закінчити кормити пасіку і тоді гуляй вася

 

В ?05?.?01?.?2016в10:05, Maxim сказал:

:blink: Я до 5-6 числа только сокращаться и качать  заканчиваю...

Так і я думаю, що ліпше було б після 15 вересня. Але, якщо форсмажор не підключиться, то навіть у Карпати (ну, а чом би й ні,- я людина вільна?) готовий з"їздити до точківців на зустріч. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Так і я думаю, що ліпше було б після 15 вересня. Але, якщо форсмажор не підключиться, то навіть у Карпати (ну, а чом би й ні,- я людина вільна?) готовий з"їздити до точківців на зустріч. :ah:

предлагаю вообще осенью - темболее что в последние годы осень тёплая! люди закормят пчёл убирут огород у кого есть ,обрежут виноград  - подготовят его к зиме (к укрытию) , побывают во всех осенних ярмарках ,продадут мёд  и свою продукцию  - которую приготовили на продаж и что непродадут можно вести на встречу Точковцев, наведут порядки , ну это примерно начало середина  октября - время перед сборкой пчёл в зиму - там до этого месяц полтора свободного времени! В общем Предлагаю после БК перед сборкой в зиму,через неделю две после БК!Хотя все будут на БК нет смысла собиратся - ну тогда раней весной в конце марта начале апреля месяца или раньше после первой беглой ревизии - там тоже будет время до потепления (чтоб улья почистить)!:IMHO1:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Було б цікаво послухати ось цих пасічників з Полтави.Далеко вони не їздять,але в Полтави я думаю виступили.  www.biene-bienen.com. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Саша@ сказал:

 

Саша, я не ображаюсь, але ви щось напутали,- то не є мої слова....:hi:

Вочевидь знову проблеми з редагуванням виникли.:dntknw:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є в літній період специфічне вікно - перша половина липня, початок цвітіння соняшнику. В цей період завжди є вікно днів 20 до першої качки з соняшнику. Багато знайомих бджолярів в цей час їдуть на море. То чому б не поєднати корисне з приємним.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минуты назад, nibond сказал:

Є в літній період специфічне вікно - перша половина липня, початок цвітіння соняшнику. В цей період завжди є вікно днів 20 до першої качки з соняшнику. Багато знайомих бджолярів в цей час їдуть на море. То чому б не поєднати корисне з приємним.

І відвідати на байдарках знамениті пороги  Південного Бугу? Так, там є на що подивиться й покупатися вдоволь! :ay: Але треба палатки брати з собою.:ah:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, JekaLyax сказал:

предлагаю вообще осенью - темболее что в последние годы осень тёплая! люди закормят пчёл убирут огород у кого есть ,обрежут виноград  - подготовят его к зиме (к укрытию) , побывают во всех осенних ярмарках ,продадут мёд  и свою продукцию  - которую приготовили на продаж и что непродадут можно вести на встречу Точковцев, наведут порядки , ну это примерно начало середина  октября - время перед сборкой пчёл в зиму - там до этого месяц полтора свободного времени! В общем Предлагаю после БК перед сборкой в зиму,через неделю две после БК!Хотя все будут на БК нет смысла собиратся - ну тогда раней весной в конце марта начале апреля месяца или раньше после первой беглой ревизии - там тоже будет время до потепления (чтоб улья почистить)!:IMHO1:

После 1-го октября может быть похолодание и в этом случае подойдёт только то место, где есть АВТОНОМНОЕ отопление, централизованое подключают 15-го.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, ДобровоЛ сказал:

І відвідати на байдарках знамениті пороги  Південного Бугу? Так, там є на що подивиться й покупатися вдоволь! :ay: Але треба палатки брати з собою.:ah:

Я мав на увазі саме на морі, адже на таку зустріч хтось захоче приїхати з сім'єю і відпочити,

Є поблизу Очакова унікальне місце - Кінбурнська коса, яке використовується для відпочинку. Там є бази відпочинку, пансіонати, але воно може бути цікавим як місце для ізольованого облітника і оцінити це можна було б на місці. Правда добиратись туди складніше.

568e740853bf8_1.thumb.jpg.0e3f26d19489c9568e74132425a_2.thumb.jpg.e61302baacf764

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Двома руками "ЗА" Кінбурнську косу. Раніше часто їздив на збір бджолярів  в  Крим.

http://tsn.ua/video/video-novini/miy-putivnik-kinburnska-kosa.html

 

Тільки ми і природа..

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мечтаю побыть в Карпатах. Буду благодарен НА ТОЧКУ если мечта осуществится. 

А сколько мест в Украине мне  неизвестных? 

Ну например УМАНЬ. Никогда не думал что ТАМ такая красота. И что немаловажно - люди.

Я за КАРПАТЫ в этом году. 

Двома руками "ЗА" Кінбурнську косу. А сюда по моему в сентябре поздновато:IMHO:

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.01.2016в22:17, Sanich сказал:

Так сталося, що минулого року Точок не мав окремої зустрічі. Правда, на крузі багато Точківців трималися разом і я, особисто, провів левову частину часу в спілкуванні з колегами по сайту. В цьому були як плюси - зустріч пройшла практично без додаткових фінансових затрат, так і мінуси - навіть на ярмаркування не вистачило часу, не кажучи вже про відвідування лекцій та майстеркласів.

Тому, на мою думку, в 2016 році слід продовжити славну традицію очних зустрічей, незважаючи на кількість бажаючих взяти участь. 

Ціль цієї теми - взнати приблизну кількість готових взяти участь Точківців, після чого відкриємо тему, де, будемо активно шукати гостинного пана, який буде радий прийняти нас та стати організатором зустрічі. На Крузі була чудова пропозиція від одного із учасників форуму, сподіваюся, що історія буде мати продовження. ;) 

Пропонована дата зустрічі - 10-11 вересня (субота - неділя, із можливим заїздом в п"ятницю увечері). Зазвичай, це була перша неділя вересня, але цього року вона занадто близька до 1-го вересня, та й більше пасічників має звільнитися до вихідних 10-11 і до Кругу це буде 3-4 неділі, так що події не сильно "накладуться".  

Голосування продовжиться до кінця січня. 

Візьму участь, якщо зустріч буде проходити недалеко від місця моєго проживання.Sanich є сенс проаналізувати де живуть ці форумчани і звернути увагу на ці обставини, якщо буде можливість вибору місця проведення зустрічи.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скоріш за все моє слово мало що означає, але я з задоволенням приєднався би до компанії "Зустріч На Точку" в Карпатах. Непогана пропозиція зустрічі і на Кінбурнській косі. Обидва варіанти хороші :crazy:.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, vladimir5 сказал:

Sanich є сенс проаналізувати де живуть ці форумчани і звернути увагу на ці обставини, якщо буде можливість вибору місця проведення зустрічи.

С 1-го февраля откроем "конкурс" на место проведения. Если мест предложено будет больше одного - устроим голосовалку. 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібно звертати увагу не на те, де хтось щось хоче ,бо я наприклад бы хотів в Германії .Треба  звернути увагу на тих людей які приїдуть за умови недалекої відстані від них.Дивлюсь голосовку-їх найбільше .

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Саша@ сказал:
4 минуты назад, Саша@ сказал:

Потрібно звертати увагу не на те, де хтось щось хоче ,бо я наприклад бы хотів в Германії .Треба  звернути увагу на тих людей які приїдуть за умови недалекої відстані від них.Дивлюсь голосовку-їх найбільше .

Какая Германия, в Карпаты едем:ay::hi:

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мы с мужем проголосовали за первый вариант, что приедем, куда будет решено. Я мужу говорила про прошлогодний БК, он чё-то начал выкаблучиваться, а потом я видео ему показала с этого мероприятия, так он прям пожалел, что не поехали. Теперь говорит, что поедем по-любому. Я вообще считаю, что встреча именно форумчан будет намного теплее и продуктивнее.

Мы из Полтавы, потому перспектива проведения встречи где-то поблизости очень радует))) Если что, мы будем обдумывать, как помочь в организации.

Нам бы подошло что-то нейтральное, например, Центральная Украина. Западная разве что будет не желательна. Сорри...

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю что нужно в первую очередь думать, отталкиваться от того кто готов брать на себя такую важную роль как организатор этого мероприятия. Если таких людей не будет, то не будет и самой встречи:IMHO1:, а думать и гадать Карпаты или море :IMHO1:не правильно. Если к примеру готов кто-то один организовать это мероприятие с Сум, то хочешь -не хочешь на встречу нужно будет ехать только в Сумы и никак не в Карпаты. А вот если таких людей будет много, да и еще с разных регионов тогда да, есть над чем подумать.

  • Подобається 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сабур сказал:

Какая Германия, в Карпаты едем:ay::hi:

а там разберйомся..  и до Германиии бует  поближе... мож и проверим ЕС на безвизовую вшив кость:blink: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Любомир сказал:

и до Германиии бует  поближе... мож и проверим ЕС на безвизовую вшив кость:blink: 

У меня шенген еще на полтора года, поэтому - всегда готов! :af:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минуты назад, Sanich сказал:

У меня шенген еще на полтора года, поэтому - всегда готов! :af:

Живут же люди:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Сабур сказал:

Живут же люди:umora:

:veselo::UA::af::al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Fabro сказал:

Я думаю что нужно в первую очередь думать, отталкиваться от того кто готов брать на себя такую важную роль как организатор этого мероприятия. Если таких людей не будет, то не будет и самой встречи:IMHO1:, а думать и гадать Карпаты или море :IMHO1:не правильно. Если к примеру готов кто-то один организовать это мероприятие с Сум, то хочешь -не хочешь на встречу нужно будет ехать только в Сумы и никак не в Карпаты. А вот если таких людей будет много, да и еще с разных регионов тогда да, есть над чем подумать.

Звісно, коли згодиться хто взяти на себе таку відповідальність, то це пріоритет. Але, коли проводити на базі пансіонату чи бази відпочинку, то  організація набагато спроститься. Головне вибирати з готовим харчуванням. В такому випадку поняття "хазяїн" буде віртуальним, і все можна вирішити в онлайн тут на форумі, а резервування місць, думаю, не проблема.

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, nibond сказал:

Звісно, коли згодиться хто взяти на себе таку відповідальність, то це пріоритет. Але, коли проводити на базі пансіонату чи бази відпочинку, то  організація набагато спроститься. Головне вибирати з готовим харчуванням. В такому випадку поняття "хазяїн" буде віртуальним, і все можна вирішити в онлайн тут на форумі, а резервування місць, думаю, не проблема.

Мені пригадується наша зустріч в Баришевці. Я майже весь час був в Точку, інколи  хв. на 10-15 виходив у Круг (лекції, ярмарка) ... в нас було цікаво - ми майже усі заочно знайомі...- побратими.  Цей  оригінальний  дух братства  мене опанував та й усіх - це  саме потрібне і саме показове. Точок - рулить. Давайте зустрічатись хоч в Карпатах хоч на морі і там і там пансіонати є, он на відео так тЬотя говорить, що хату квартирантам здає і це ж на самій косі, - то в теплу пору можна і "на хаті" . Головне щоб появився організатор з місцевих, щоб договорився там та дорогу показав - замаячив.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.01.2016в21:09, Maxim сказал:

Я проголосовал за  Візьму участь, якщо зустріч буде проходити недалеко від місця моєго проживання ,но тут больше имелось ввиду, что буду если позволит занятость. 

У меня тоже это имелось в виду.  Я проголосовал за вторую, потому, что первая (обязательно приеду), не совсем соответствует настроению. Может быть не стыковка по времени, и если будет очень близко по дате к БК могу не попасть в оба места.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...