Перейти к содержанию

Опитування. Зустріч "на ТочкУ" в 2016 році


Sanich

Зустріч "на ТочкУ" в 2016 році  

94 пользователя проголосовало

  1. 1. Чи візьмете ви особисту участь в зустрічі Точківців в 2016 році?

    • Обов"язково візьму участь, де б вона не проходила. Завадити може лише форс-мажор.
      28
    • Візьму участь, якщо зустріч буде проходити недалеко від місця моєго проживання.
      49
    • Не прийму участь в силу особистих причин, але вважаю, що зустріч необхідна.
      13
    • Не прийму участь, тому що мені це нецікаво.
      4


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Николай13 сказал:

Мабуть треба задуматись чого їх не вигнали ........:hmm:

там довго описувати,в двох словах - матка пізно облетілася ,а перед цим ("стара") насіяла трутнів.але до нового року всі одійшли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, JekaLyax сказал:

там довго описувати,в двох словах - матка пізно облетілася ,а перед цим ("стара") насіяла трутнів.

:hmm::hmm::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Николай13 сказал:

 

Мабуть треба задуматись чого їх не вигнали ........:hmm:

Я не раз спостерігав зимуючих трутнів у нормальній здоровій сім"ї без претензій до матки. Бджоли, як жінка - хто ж їх зрозуміє, що у них на умі. 

  • Подобається 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю що всим голосувати не потрібно,Хай проголосують ті які віддали голос  в цій графі.Всі інші приїдуть и так.

Візьму участь, якщо зустріч буде проходити недалеко від місця моєго проживання.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Саша@ сказал:

Я думаю що всим голосувати не потрібно,Хай проголосують ті які віддали голос  в цій графі.Всі інші приїдуть и так.

Голосування необхідне, щоб зрозуміти масштаб і настрой пасічників. Хто візьметься за організацію прийому, має орієнтуватися, на що розраховувати. :IMHO:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Саша@ сказал:

 

о всим голосувати не потрібно,Хай проголосують ті які віддали голос  в цій графі.Всі інші приїдуть и так.

Я думаю щоВізьму участь, якщо зустріч буде проходити недалеко від місця моєго проживання.

 

 

Не справедливо лишати права голосу тих хто обіцяє приїхати без будь яких умов, а залишати тим хто не гарантує приїзд, всі рівні....

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Sanich сказал:

Голосування необхідне, щоб зрозуміти масштаб і настрой пасічників. Хто візьметься за організацію прийому, має орієнтуватися, на що розраховувати. :IMHO:

Від ватажка залежить майже все, згадайте історію від Богдана Хмельницького і далі ...

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Sanich сказал:

Я не раз спостерігав зимуючих трутнів у нормальній здоровій сім"ї без претензій до матки. Бджоли, як жінка - хто ж їх зрозуміє, що у них на умі. 

цікаво а весною таки сім"ї не робили тихої заміни?

Я колись в середині серпня посадив на медові рамки свіженького сусідського роя, в таку пору року більше роїв не бачив, довго багато трутнів крутились у вулику і поруч, матка не сіяла так сійки і не побачив до кінця сезону, дуже хотілось тих бджіл, трутнів бджоли почали активно виганяти пізніше всіх сімей, в середині вересня,  весною матка сіяла нормально....  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай13 сказал:

цікаво а весною таки сім"ї не робили тихої заміни?

не можу такого пригадати. 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, SASHA.OK сказал:

... варіант запропонований одним форумчанином про можливу зустріч в Кам"янець-Подільському :hmm:....

...щоб не розглядали варіант  Кінбурнської коси, як єдиний чи основний, та і Кам"янець-Подільський все ж центральніше ніж  Кінбурнська коса  :IMHO:

Кам'янець-Подільський і мені видається більш прийнятним, тим більше, коли будуть охочі зайнятись організацією.   А ще - історико-архітектурний заповідник: замки, фортеці, храми, заповідна природа і безліч готелів. :ay:

Пропоную розглядати його як головний варіант.

  • Подобається 10
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минуту назад, nibond сказал:

Кам'янець-Подільський і мені видається більш прийнятним, тим більше, коли будуть охочі зайнятись організацією.   А ще - історико-архітектурний заповідник: замки, фортеці, храми, заповідна природа і безліч готелів. :ay:

Пропоную розглядати його як головний варіант.

Можу кому потрібно екскурсію організувати це місто мої основних студентських років.

Готелів достатньо можна і за межами міста, місця є досить гарні.

  • Подобається 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо форумчани збераються  вивчати історію ,ахітектуру,замки і храми,-все це добре,але хотілось би  побувати на великих пасіках,де ведеться племінна робота.Вислухати пасічників про їх методи,досягнення,і все це побачити і пощупати.Також цікавлять пасічники які використовують ИО не один рік.Побачити и послухати про рі:IMHO:зні типи вуликів,нуклеусів,і характер роботи з ними.А на другий план ставити відпочинок.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, nibond сказал:

Кам'янець-Подільський і мені видається більш прийнятним, тим більше, коли будуть охочі зайнятись організацією.   А ще - історико-архітектурний заповідник: замки, фортеці, храми, заповідна природа і безліч готелів. :ay:

Пропоную розглядати його як головний варіант.

Вот когда появятся желающие организовать  встречу, тогда и можно будет говорить об основном и дополнительном вариантах, а пока у нас без вариантов.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Еникиой сказал:

Вот когда появятся желающие организовать  встречу, тогда и можно будет говорить об основном и дополнительном вариантах, а пока у нас без вариантов.:hmm:

На скільки мені відомо, що на цьогорічному Крузі були бажаючі організувати зустріч в Кам'янець-Подільську.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

На скільки мені відомо, що на цьогорічному Крузі були бажаючі організувати зустріч в Кам'янець-Подільську.

Вот подтвердят они свои желания, тогда и будем обсуждать. Я к тому что пока нет конкретных вариантов  обсуждать нечего.  Там хорошо, а там еще лучше, но нас туда никто не приглашал.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Еникиой сказал:

Вот подтвердят они свои желания, тогда и будем обсуждать. Я к тому что пока нет конкретных вариантов  обсуждать нечего.  Там хорошо, а там еще лучше, но нас туда никто не приглашал.

А кого Ви збираєтесь обсуждать - того, хто візьметься за лямку?:blink: Чого обсуждать і чекати запрошення, треба братись поряд і тягнуть:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, nibond сказал:

А кого Ви збираєтесь обсуждать - того, хто візьметься за лямку?:blink: Чого обсуждать і чекати запрошення, треба братись поряд і тягнуть:IMHO:

Обсуждать  ни кто никого не собирается , а обсуждается место.  Что брать и куда тянуть ???

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо форумчани збераються  вивчати історію ,ахітектуру,замки і храми,-все це добре,але хотілось би  побувати на великих пасіках,де ведеться племінна робота.Вислухати пасічників про їх методи,досягнення,і все це побачити і пощупати.Також цікавлять пасічники які використовують ИО не один рік.Побачити и послухати про рі:IMHO:зні типи вуликів,нуклеусів,і характер роботи з ними.А на другий план ставити відпочинок.

Це була цитата з "Саші @

Думаю, що вказані вище питання на зустрічі повинні бути (чому б ні), але вторичними.. (Для цього є турагенства і спеціалізовані семінари, наш, наприклад). На перше місце б я поставив проблеми нашого "Точка". Їх в обговоренні треба виділити і обговорити. В прямих дискусіях. Якщо ж вважаєте, що проблем немає ....

Я, наприклад, би виніс питання про цілеспрямовану пропаганду продуктів бджільництва, професії пасічника і не лише в мультімедіа (хоча в них в першу чергу). Утріровано: довести до такого рівня, як радянська пропаганда вознесла професію пілотів перед світовою війною - вийти заміж за пілота вважалося чи не найпрестижнішим для дівчини. (Прошу не насміхатися - так було).. То чому ж ми не возносимо СВОЮ рідну професію... Чи ждемо поки само ВОЗНЕСЕТЬСЯ... Так само і про продукцію наших пасік - НІХТО ОКРІМ НАС! Інтернет на сьогодні чи не наймогутніший засіб пропаганди.

Всі ми навчилися "тиснути на клаву"... То давайте тиснути з користю для людей і для СЕБЕ, а не для розваги...                                                                    

В Камянці є "НАШІ" і досить впливові і діяльні. Беріться, Хлопці!!! Допоможу.                                                                

 Краще місце, ніж камянець з врахуванням і перших двох аспектів, важко назвати...

Якщо зустріч буде в першій декаді, можу підготувати "затравку" про своє  бачення з питань порушеного мною вашого комфорту на Точку. Друга декада - проблематично. Третя - виключено - Круг...

З повагою

"ДіД Василь"

  • Подобається 10
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне вот что подумалось (как вариант), а почему бы не сделать встречу точковцев зимой, в большинства наверное, есть побольше свободного времени чем осенью (ну ненужно мед качать, обрабатывать, подкармлевать). А место для этого можно подобрать с пользой, ну например в Харькове, а чего с пользой, а потому что можно провести встречу тогда когда будет выставка. И на встречи побывал, и выставку посетил, ну или наоборот. Приехал на выставку, до обеда там, после обеда встреча форумчан в какой-нибудь гостинице с ночевкой.  Это как вариант для разнообразия вариантов;)DSC09232.JPG.54dd096a8fae2b005b68a7d9202DSC09233.JPG.ab1f90670401bfcd02a4c1f845eDSC09234.JPG.b9b5e0638d3997929b1d38520dbDSC09236.JPG.24f328d84704ee1944d8b12ea5eDSC09238.JPG.a0327f649fbbfdc35c5eccf4e39

  • Подобається 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

Мне вот что подумалось (как вариант), а почему бы не сделать встречу точковцев зимой, в большинства наверное, есть побольше свободного времени чем осенью (ну ненужно мед качать, обрабатывать, подкармлевать). А место для этого можно подобрать с пользой, ну например в Харькове, а чего с пользой, а потому что можно провести встречу тогда когда будет выставка. И на встречи побывал, и выставку посетил, ну или наоборот. Приехал на выставку, до обеда там, после обеда встреча форумчан в какой-нибудь гостинице с ночевкой. 

хорошая идея

Цитата

Якщо форумчани збераються  вивчати історію ,ахітектуру,замки і храми,-все це добре,але хотілось би  побувати на великих пасіках,де ведеться племінна робота.Вислухати пасічників про їх методи,досягнення,і все це побачити і пощупати.Також цікавлять пасічники які використовують ИО не один рік.Побачити и послухати про рі:IMHO:зні типи вуликів,нуклеусів,і характер роботи з ними.А на другий план ставити відпочинок

Мне лично это больше нравиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если встретиться после ярмарки, да с ночевкой будет просто встреча. Посидеть пообщаться попить медовуху.

Didvasil предлагает совсем другой уровень, который предусматривает предварительную подготовку. Мы заранее вынесем на обсуждение наши проблемы, разберем интересующие нас темы, Заранее будем знать, кто с чем выступит. Действительно очень важно просвещение потребителей, иногда удивляешься незнанию клиентов о пчелопродуктах. И только наш каждодневный труд (беседы, лекции, просто разговоры с темы кто покупает), сможет просветить людей научить их правильно принимать пчелопродукты. Что увеличит как наш доход, так и наш авторитет.

На встрече (которую нужно использовать максимально продуктивно), надо обсудить то, что нас волнует, что мы можем изменить. Может нужно создать постоянно действующий организационный комитет, который будет помогать взявшемуся принять встречу.

  • Подобається 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може зустріч влаштуйте на Львівщині, є така база відпочинку Бухта Вікінгів, там є пасіка невеличка, і готелі, ресторани, все чого захочеш, а як буде тепло озеро,спортивні майданчики ,коні, все чо забажає.....,,  головне забронюю місця, 20% знижку домовлюсь,так думаю, а може і більше.

  • Подобається 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а чого, до Львова від бази рукою подати, на базі домовлюсь щоб все по вищому класу було, та зрештою там один пасічник з Європи застряг був дуже на довго казав ,що повітря дуже гарне бо база в лісі, но мені здається ,що щось інше.....

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минуты назад, miro сказал:

Може зустріч влаштуйте на Львівщині, є така база відпочинку Бухта Вікінгів, там є пасіка невеличка, і готелі, ресторани, все чого захочеш, а як буде тепло озеро,спортивні майданчики ,коні, все чо забажає.....,,  головне забронюю місця, 20% знижку домовлюсь,так думаю, а може і більше.

Вот и первый вариант! Класс! :) 

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минуты назад, miro сказал:

Може зустріч влаштуйте на Львівщині, є така база відпочинку Бухта Вікінгів

база відпочинку Бухта Вікінгів

:ay:

Кімната економ-класу 400 грн (можна замовити на двох, з двома окремими ліжками)

Харчування там мабуть дороге...

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...