Перейти к содержанию

Авторитетна Лабораторія по морфологічному аналізу, без корупції і кумівства


Рекомендуемые сообщения

Главное - гарантия, что на этот вид исследования будет спрос и оно, как минимум,будет не в убыток.

Тот же ответ на вопрос : Кому это надо? Гарантия, что будет спрос - отсутствует. Такая лаборатория, если откроется, будет убыточной. И просуществовав несколько месяцев обанкротится и закроется... Что-то нвенькое надо придумать, нестандартное. Чего нет нигде, а будет только у нас...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Вас стереотипні погляди.

Точніше реальні.
Все частіше можна зустріти пасічників, яким по цимбалам 20 кг з вулика, відібрані в куфаїці і кирзових чоботях. Їм краще 2 вулики по 10 кг і працювати коло них в спідній білизні і не боятися за малих дітлахів які вештаються коло пасіки.

Частіше в порівнянні з чим? І взагалі звідки така впевненість, що то пасічники? Ну завів чоловік 2-3 вулика бджіл, погрався 2-3 роки, вивів (АБО ПОДОХЛИ). Звичайний ХОБІСТ, до пасічника йому далеко. До лабораторії - ще дальше...
Ви даєте оголошення про те, що продаєте маток Укр. степ. не помісних, не ф1 а саме породних

Будь ласка уважно читайте оголошення.
дайте будь-ласка сканкопію відповіді лабораторії в якій зазначено що направлені Вами на пробу зразки бджіл за ознаками відповідають стандартам Української степової і мають наступні морфологічні ознаки:.... Якщо надасте - я буду дуже приємно вражений

Копію чи оригінал тиражувати в інтернет не бачу необхідності. Ваші приемні враження відкладаються...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я вже писав що відповідає директор на питання про аналізи. інститут не повинен скимось працювати а скимось , ні . інститут це структура яка утримується на податки українців, а тому і прауювати повинна не для когось , а для всіх . ви тут не праві.

я ж вище писав , це не мені особисто треба , хоча лишнім не буде, а бджільництву України.

я не за матководів хвилююсь , а за галузь. така лабораторія не в інтересах матководів які продають гібриди , а в інтересах тої невеликої частини їх які заціквленні не в попиті а в прогресі галузі і України.

Ваш юношеский максимализм да направить бы не на разрушение, а на созидание пчеловодства Украины. А так слова о высоком , а действия на развал. Такие времена, такие нравы...
А розвиток можливий тільки якщо будувати , а не оглядатись на "дідів".

А я "дедов" уважаю. Прежде всего за их дела. Оглянувшись назад, им есть что вспомнить, чем гордиться. В отличие от многих молодых и продвинутых теоретиков. У которых все что сделано - пока только в голове...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ваш юношеский максимализм да направить бы не на разрушение, а на созидание пчеловодства Украины. А так слова о высоком , а действия на развал. Такие времена, такие нравы...

Уважаємий Борис Иванович развал у вас в голове, а у меня все на созидание направленно. :hi:
юношеский максимализм

:umora: спасибо за позитив :umora:
Что-то нвенькое надо придумать, нестандартное. Чего нет нигде, а будет только у нас...

полузакритие популяции...ускорений метод оценки чистопородности... методика ускореной оценки маток по потомству ... неподойдет ? ;):umora:
Частіше в порівнянні з чим? І взагалі звідки така впевненість, що то пасічники? Ну завів чоловік 2-3 вулика бджіл, погрався 2-3 роки, вивів (АБО ПОДОХЛИ). Звичайний ХОБІСТ, до пасічника йому далеко. До лабораторії - ще дальше...

це взагалі шедевр :ay::umora:
Будь ласка уважно читайте оголошення.

ваше оголошення не дає відповіді на питання що виникають , а ви на поставленні питання не відповідаєте. :IMHO1: а ось лабораторія далаб якби була, тому я розумію ви та людина що проголосувала проти ? ;)
Копію чи оригінал тиражувати в інтернет не бачу необхідності. Ваші приемні враження відкладаються...

да у вас просто тиражувати немає чого , от і все. ;):wave:
В отличие от многих молодых и продвинутых теоретиков. У которых все что сделано - пока только в голове...

цікаво а ви себе до кого відносите до дідів чи теоретиків ? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Смотрел видео Егошина, он говорил что куда-то в Гадяч отправляет пчел. Если там такое и где это?
aleksanderche, є в Гадячі такий підрозділ, це точно. Це Полтавщина, якщо не помиляюсь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це Полтавщина, якщо не помиляюсь.

так це полтавщина.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Вас склалися свої відношення з інститутом. У багатьох пасічників - нормальні, робочі відносини.

які відносини ? де вони , я вже писав що відповідає директор на питання про аналізи. інститут не повинен скимось працювати а скимось , ні . інститут це структура яка утримується на податки українців, а тому і прауювати повинна не для когось , а для всіх . ви тут не праві.
Паланочка , А " для всіх" - по нашому значить - ні для кого! От і весь сказ.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два года назад давав обьяву на форумі та на зібранні пасічників про морфологичний аналіз УС з форуму відгукнулося аж двоє пасічників з зібрання пасічників дещо більше Не доросли ми ще до розуміння для чого це потрібно 95% пасічників говорять "МНЕ ВСЁРАВНО КАКОГО ЦВЕТА КОШКА ЛИЖБЫ ОНА МЫШЕЙ ЛОВИЛА" Тому всім вигідно щоб так тривало довше Тому у нас маткарі які дійсно ведуть селекцію і ті які ні продають маток по одній ціні Тому я хотів би звернутись до маткарів які дійсно дбають за свою справу обьеднатись и впровадити паспорт на матку на зразок цього post-2029-1422476513_thumb.jpg а пасічники яким це потрібно уже маютьможливість це перевірити Ну а якщо не зможуть я завжди зможу в цьому допомогти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка , А " для всіх" - по нашому значить - ні для кого! От і весь сказ.

він так звучить бо ми даємо йому так звучати. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тому я хотів би звернутись до маткарів які дійсно дбають за свою справу обьеднатись и впровадити паспорт на матку на зразок цього а пасічники яким це потрібно уже мають можливість це перевірити Ну а якщо не зможуть я завжди зможу в цьому допомогти

обома руками за. :ay: як я розумію це сторінка із Кершайну. треба мабуть внести трішки ясність що там пишеться. отже на цій сторінці приводяться результати морфологфчного аналізу (кубітальний індекс) 50 бджіл (перша колонка) і 50 трутнів (нижче, друга колонка) і результати промірів. проміри по класах за рутнером і побудований графік по промірах. в шапці зазначено код матки її матері матковода облітника і батьківської матері. Понабіст можете мене доповнити, що за данні в таблицях з ліва від графіків ? взагалі то це не паспорт, а додаток до нього. Різницю бачу в тому що паспорт можна впровадити і видавати на любу матку , а ось такі проміри на кожну матку не зробиш, лише на маток з претензією на племінних.
Два года назад давав обьяву на форумі та на зібранні пасічників про морфологичний аналіз УС з форуму відгукнулося аж двоє пасічників з зібрання пасічників дещо більше

я вам відправляв , з тих пір і задумувався щоб самому те опанувати , зараз вже можу проміряти сам за допомогою tpsDig2 і Порода по крыльям, в. 2.
Не доросли ми ще до розуміння для чого це потрібно 95% пасічників говорять "МНЕ ВСЁРАВНО КАКОГО ЦВЕТА КОШКА ЛИЖБЫ ОНА МЫШЕЙ ЛОВИЛА"

треба рости :IMHO1:
Тому всім вигідно щоб так тривало довше Тому у нас маткарі які дійсно ведуть селекцію і ті які ні продають маток по одній ціні

ось це і є кінцева ціль , зламати ринок маток такий який він є , і створити нову нішу в ньому для маток з "притензією" на племінні :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зліва визначяеться волосяна кайма на тргітах та окрас кутікули на брюшці який нам теж нужно брати до уваги в звязку з бакфестом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зліва визначяеться волосяна кайма на тргітах та окрас кутікули на брюшці який нам теж нужно брати до уваги в звязку з бакфестом

а чи є стандарт якийсь на степову по чих ознаках прописаний ? і що до трутнів , я бачив параметри на карпатських трутнів а на степових ні , ви такі маєте ? взагалі то буду 30 в києві , якщо вийде буду мати розмову з поліщуком і спробую поговорити з Суботою , можливо щось підскажуть по стандартах на морфометрію.....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я дмаю щоїх не має або я погано шукав Жалко що я не вмію бистро писати Язавтра ВАМ зателефоную і ми поговоримо на цю тему

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я дмаю щоїх не має або я погано шукав Жалко що я не вмію бистро писати Язавтра ВАМ зателефоную і ми поговоримо на цю тему

добре :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Копію чи оригінал тиражувати в інтернет не бачу необхідності.Ваші приемні враження відкладаються...

Друже, Ви можете як завгодно відповідати на мої провокаційні пости, але, незважаючи на свій "юний" вік, я не вчорашній і працюючи в органах трошки навчився відрізняти слова правдивої і порядної людини від тої, яка намагається себе такою позіціонувати. Ви рідкісний словоблуд (не побоюсь бану за вказані твердження оскільки глибоко в них переконаний). Якщо я буду продавати Вам маток карніки, яку придбаю в Европі, то за першою вимогою дам будь-які наявні в мене документи. І не побоюсь їх оприлюднення в будь-якій мережі, якщо не буду сумніватися в їх законності )) :wave:;) .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если убрать из всего этого "институт", думаю намного больше бы пасечников откликнулось на эту идею. Те дармоеды ничего хорошего для пчеловодства Украины не сделали. Шо есть они, шо нету - толк один. :IMHO1: Деньги что идут на их содержание, лучше бы в детдома шли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напрашивается и нам создать Ассоциацию матководов Украины :ay: .Как в Европе :af: .И не надо ничего выдумывать.Взять их устав.схему селекции перевести на рус.бланки.карты.журналы.Выпросить место в БЛЮП Для пород.....?.Выцыганить деньги(как Румыны Болгары Словены... для сохранения аборигенных пчёл...А может и пошутил :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Святой отец , святая наивность . Ну как это на Украине да что бы не было кумовства . Нет , так не годиться , так дело не пойдет . Сколько вы отдаете за стрижку головы ? Помните " та я визьму пивлитра , пиду до кума , вин мэнэ за так подстриже " а если серьезно , а что в Государственном Научно - исследовательском Институте пчеловодства им Прокоповича ПИ нет такой лаборатории ? Она , по определению , там должна быть . Вот кто то высказался , что те деньги ,которые держава выделяет на пчеловодческую отрасль , в том числе и на "НАШ " институт , лучше бы отдать в детский дом . Позволю себе с этим не согласиться . В детский дом нужно выделять много , много -много денег ,и заботы , и внимания , и любви , и ласки . Спору нет .Но на "ПЧЕЛОВОДСТВО " деньги тоже нужно предусматривать в бюджете , и не малые . И спрашивать с той шляпы , которая в институте пчеловодства очень высоко сидит и почему нет такой - сякой лаборатории , и почему у пчеловодов нет защиты от отравления пчел всякой бякой , которую фермеры , без соображения , льют на своих полях , и почему Мыколу посылают косить эспарцет в 10 часов утра , и почему обработку от клеща производят когда кому вздумается и чем заблагорассудится , а многие вообще ни чем не обрабатывают . А гнилец ? А почему МЫ , производя с нашими пчелками , лучший в мире мед ,не можем его сдать оптом ( у нас его " бракуют " из-за антибиотиков ) и скупают у нас по бросовым ценам. ( Литр бензина стоит дороже килограмм а меда ) . И почему ? И почему , и почему ? Есть НИИ пчеловодства - ему и грабли в руки , чешите и не чухайтесь . Но мы тоже хороши , и я в том числе .Александр Данилович , Комиссар который , нам читал лекцию -и в Израиле у пчеловода сколько то семей пчел , не много . И он в конце сезона нанимает на один день бухгалтера , тот ему все считает , и этот пчеловод - любитель идет и платит налог со своей пасеки . Попробуйте так сделать , и что у вас спросит ваш домашний аудитор " Ты что , больной ? Извините , наболело . :ole_ole::ole_ole::ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ось це і є кінцева ціль , зламати ринок маток такий який він є , і створити нову нішу в ньому для маток з "притензією" на племінні

Повний ЕВРОСОЮЗ....
Якщо я буду продавати Вам маток карніки, яку придбаю в Европі, то за першою вимогою дам будь-які наявні в мене документи.

Мені Ваші матки з Європи - до.......лампочки. А ще більш непотрібні їх документи. Мені (а також 99 % пасічників) потрвбні матки (сім"ї), які носять мед і ведуться роками, а не заморська ... одноразова забавка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напрашивается и нам создать Ассоциацию матководов Украины

Предложение заслуживает внимания.
Как в Европе

Тут проблемы... Менталитет не тот.
.И не надо ничего выдумывать.Взять их устав.схему селекции перевести на рус.бланки.карты.журналы.Выпросить место в БЛЮП

Простой перенос ничего не даст. ТАМ есть государство, законы, которые соблюдаются, институты, зарплаты и т.д. ТУТ этого нет. И что бы мы не перенесли, работать не будет.
А может и пошутил

А может и нет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені (а також 99 % пасічників) потрвбні матки (сім"ї), які носять мед і ведуться роками, а не заморська ... одноразова забавка.

Поважаюча себе людина справи буде схиляти до себе якомога більше прибічників. А Ви все про "мої бджоли носять мед". А тепер по суті: 1. Куди саме, з якого часу і з якою періодичністю Ви здаєте проби бджіл на предмет відповідності морфологічним стандартам? 2. Чи відбувається це звернення/відповідь офіційно, чи на рівні 50 крил з кешені особисто руки в руки? 3. Чим задекларована вами робота по напрямку розвитку аборигенної/чистопородної (а Ви вже самі визначтесь що у Вас там літає) відрізниться від моєї, яку я завтра пустословством викладу в оголошенні з наведенням первих, загальнодоступних даних? (я про вказані Вами, в оголошенні про продаж, дані). Повторюсь: шкода що така людина як Ви, представляє на форумі УС. Ви, в силу своєї некомпетенції, скоріше знайдете противників, ніж прибічників і покупців (.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я считаю что нужно перенимать-европейский опыт и их наработки.Если будем выдумывать сами то получится так же как и с нашим государством.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я считаю что нужно перенимать-европейский опыт и их наработки.Если будем выдумывать сами то получится так же как и с нашим государством.
Учора і сьогодні наші Теплов, Паланочка, Приз, побували в інституті бджільництва, де і питання про лабораторію по морфологічному аналізу розглядалося теж.Тож будемо чекати від них повідомлень. А може чого вони й доб"ються. Хоча є й сумнів, що з цього що може вийти толкового з таким аж надто прагматичним підходом працівників даного закладу щодо власної кишені. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ, Честно сказать, услышав вчера от Галатюка новый "перл", что нужно и можно в феврале обработать пчел дым-пушкой (варомор), чтобы убить зимуещего клеща... Никакой надежды на адекватность не ожидаю - это просто ужас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Авторитетна Лабораторія по морфологічному аналізу, без корупції і кумівства

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...