Перейти к содержанию

Вибір типу вулика для Прикарпаття


yura

Рекомендуемые сообщения

Оптимальною геометричною формою для корпуса вулика є квадрат, а це 10 рамок

Квадрат це 12 рамок 450 на 450. а 10рамок 450 на 375.для зручності 450 на 380.
Вулик на 145-ту рамку на 8 рамок в корпусі

Бачив я таку конструкцію в дії досить не погано. Для прикладу є
і це точно умови Прикарпаття. Все працює :ay: Думаю треба вставочки під плечики рамки і для розєднання корпусів стамескою. Хороша робота :ay: Матеріал полістирол(пінопласт) чи поліуритан. Чи то помальвано набіло. Фото не відкривається.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вижу не хотите вы со мной общаться. Ну как знаете...

Вы думаете, я так просто начал диалог про летки? Вы даже не знаете, что в корпуса с готовым медом пчелы на прямую не летают. Там летки в корпусах закрыты. Ну и еще такая вещь, как удалитель квебек. А теперь подумайте, о каком блуждании может идти речь ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вижу не хотите вы со мной общаться. Ну как знаете...

Вы думаете, я так просто начал диалог про летки? Вы даже не знаете, что в корпуса с готовым медом пчелы на прямую не летают. Там летки в корпусах закрыты. Ну и еще такая вещь, как удалитель квебек. А теперь подумайте, о каком блуждании может идти речь ?
Я вам сразу сказал что с летками в корпусах дела не имел.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хороша робота :ay: Матеріал полістирол(пінопласт) чи поліуритан. Чи то помальвано набіло. Фото не відкривається.
Матеріал поліуритан, помальовано на біло. В мене Windows 7, думаю з цим пов язано, що не всі бачать фотки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знаете что то я больше доверяю Роже Делон чем этому Касьянову А.И. как и всему нашему нии пчеловодства или как их там сейчас называют....

Раз нельзя давать ссылки на статьи, попробую по другому. Уважаемый, возьмите Матководство Руттнера, и почитайте. Вы будите очень удивлены, что в своих работах он ссылается на столь не авторитетных для Вас совковых ученых
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знаете что то я больше доверяю Роже Делон чем этому Касьянову А.И. как и всему нашему нии пчеловодства или как их там сейчас называют....

Раз нельзя давать ссылки на статьи, попробую по другому. Уважаемый, возьмите Матководство Руттнера, и почитайте. Вы будите очень удивлены, что в своих работах он ссылается на столь не авторитетных для Вас совковых ученых
Я уже понял что вы большой поклонник всего советского ... С Руттнером беда приключилась. Хотел распечать на принтере книгу, одна сторона отпичатась хорошо, а на второй краска закончилась...Вот так и не напечатал. Теперь хочю найти книгу купить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я уже понял что вы большой поклонник всего советского

Как Вы не правы, Вы так и не поняли, что советские учебники, и советские ученые и их работы, это не хлам, а с этим считаются на так горячо любимом западе. Речь идет о знаниях, а не о том как там это было, плохо ли хорошо. В общем давайте прекратим эту пустую дискуссию :hi: не по теме, и скажем модераторам спасибо за их терпение :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В общем давайте прекратим эту пустую дискуссию не по теме, и скажем модераторам спасибо за их терпение

Хорошо. :hi:
Как Вы не правы, Вы так и не поняли, что советские учебники, и советские ученые и их работы, это не хлам, а с этим считаются на так горячо любимом западе.

С этим никогда не соглашусь. Выходит у нас знаний полно, а оборудование как было фуфло так и осталось. Начиная с машин и заканчивая медогонками.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Выходит у нас знаний полно, а оборудование как было фуфло так и осталось. Начиная с машин и заканчивая медогонками.

Про такое обычно говорят _ Бой в Крыму, все в дыму, ни хрена не видно. Смешались в кучу кони, люди
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про такое обычно говорят _ Бой в Крыму, все в дыму, ни хрена не видно. Смешались в кучу кони, люди

та досить вам....дайте їм вирости...змужніти....це ж наша заміна....ми ними ще пишатись будемо :az::az::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С этим никогда не соглашусь.
Подрастешь-поймешь.
и скажем модераторам спасибо за их терпение :ah:
А так же всем остальным читателям.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ, ви що тему засмітили! :angry: Модератори, повидаляйте ці дурниці не по темі!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ, ви що тему засмітили!

О еще один горячий Техасский парень. Кнопочку жалоба нажимали?. Вам нужен конструктив про Ваши улики, или хвалебные высказывания?. Человек Вам правильно стал говорить про ручки и летки, Вы же пузыриться стали. А может все таки почитаете про летки в корпусах? Разговор то с тем первым горячим парнем и начался из за летков :baby:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ, ви що тему засмітили!

О еще один горячий Техасский парень. Кнопочку жалоба нажимали?. Вам нужен конструктив про Ваши улики, или хвалебные высказывания?. Человек Вам правильно стал говорить про ручки и летки, Вы же пузыриться стали. А может все таки почитаете про летки в корпусах? Разговор то с тем первым горячим парнем и начался из за летков :baby:
Думаю що краще які льотки мають бути в вулику для умов Прикарпаття знають ті хто тут живуть. Ну а Вам з своїми співрозмовниками краще вести бесіду в темі про льотки і вентиляцію. :mf_swordfight: Без образ :wave: Мені не подобається такий тон розмови! Більше на коментарі такого плану не відповідаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю що краще які льотки мають бути в вулику для умов Прикарпаття знають ті хто тут живуть

Так я не против, но для общего развития, зайдите на сайт Мед Карпат, в разделе практическое пчеловодство, есть статья про летки, и нужны лиони. Если будет все это трудно найти могу скинуть ссылку в личку
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю що краще які льотки мають бути в вулику для умов Прикарпаття знають ті хто тут живуть

Так я не против, но для общего развития, зайдите на сайт Мед Карпат, в разделе практическое пчеловодство, есть статья про летки, и нужны лиони. Если будет все это трудно найти могу скинуть ссылку в личку
На даний час льотки мене не цікавлять. Зробив сітку в дні, думаю цього має вистачити. І не тяжко знайти мені це. А для загального розвитку лінуюсь після роботи читати цю статтю. І перестаньте втягувати мене в дискусію, яка мені не цікава :dntknw: . :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О, тут так цікаво... Цього року робив міні-відводки, типа нуклеуси, у корпусах (145) над основною сім'єю, тільки з протилежного боку. Круглі льотки дуже знадобились. Відкриваєш його на чверть, лише для однієї бджоли і все, чекаєш, поки матка облетиться. Ну звісно, можна робити льоток в перегородці. Мені простіше було насвердлити ці дірки. Ні, що не кажіть, льотки в корпусах треба, принаймні ніхто не заважає тримати їх в запасі зачиненими, і корпус стає більш функціональним :IMHO1: . Це весна, дно закрите повністю: post-1893-1383589701_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
Хоча признаюсь сам процес виготовлення дуже геморойний і трудомісткий якщо враховувати ще виготовлення самої форми і т д. Якби повернувся на рік назад то напевне краще б купив 4 готові вулики з поліуритану і все, простіше, швидше і не набагато дорожче.

Тепер, коли уже форми готові, можна робити, вийшло не погано
Для себе вирішив більше вуликів з ППУ не робити. По перше - дорого, по друге всетаки, нехай краще живуть в дерев'яних, так природніше, по-третє, щоб перед покупцями меду не виправдовуватись. Бджоли ж все таки колись жили в дуплах дерев, а не в пластмасі. А з тих що є залишилось 12 корпусів, решта на сонці викривились через недотримання пропорцій компонентів при виготовленні :(.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спочатку починав (і надалі вчусь - початківець) у лежаках не сподобалось, вірніше не припало до душі. Перейшов на багатокорпусні - це моє і як для мене лекше з ними працювати. post-7235-1415474504_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спочатку починав (і надалі вчусь - початківець) у лежаках не сподобалось, вірніше не припало до душі. Перейшов на багатокорпусні - це моє і як для мене лекше з ними працювати. post-7235-1415474504_thumb.jpg
О, і я початківець. :):ay: Я також в корпусних на 8 піврамок (145мм.) Хоча якщо подобається рамки з бджолами розглядати то лежак в сам раз. А якщо мріяти про пасіку для заробітку, для продажу меду то корпусним на 8 рамок немає рівних.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О, і я початківець. :) Я також в корпусних на 8 піврамок (145мм.) Хоча якщо подобається рамки з бджолами розглядати то лежак в сам раз. А якщо мріяти про пасіку для заробітку, для продажу меду то корпусним на 8 рамок немає рівних.
Чому ж так категорично, якщо початківець.? А може все ж таки на 10 рамок на 145 краще?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О, і я початківець. :) Я також в корпусних на 8 піврамок (145мм.) Хоча якщо подобається рамки з бджолами розглядати то лежак в сам раз. А якщо мріяти про пасіку для заробітку, для продажу меду то корпусним на 8 рамок немає рівних.
Чому ж так категорично, якщо початківець.? А може все ж таки на 10 рамок на 145 краще?
Цікавився, форум читав. Так люди радили. Але зовсім не категорично, можете робити і на 10.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О, і я початківець. :) Я також в корпусних на 8 піврамок (145мм.) Хоча якщо подобається рамки з бджолами розглядати то лежак в сам раз. А якщо мріяти про пасіку для заробітку, для продажу меду то корпусним на 8 рамок немає рівних.
Чому ж так категорично, якщо початківець.? А може все ж таки на 10 рамок на 145 краще?
Цікавився, форум читав. Так люди радили. Але зовсім не категорично, можете робити і на 10.
Привіт землякам,я не початківець но і не ассссс.На другий рік бджільництва я виготовив 10-рамочний на300 рамку,цього року рої відбудували 4-корпуса на 145-рамку...Так як у нас мало медоносів то 300+145 якраз підійде...

post-8046-1415551896_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

300+145 якраз підійде...

:ay: Особливо якщо є ще лежаки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

300+145 якраз підійде...

:ay: Особливо якщо є ще лежаки.
Два лежаки є,чотири 15- рамочні і 14-10-рамочні з надставкою на 145..

post-8046-1415557194_thumb.jpg

post-8046-1415557281_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...