Перейти к содержанию

Весна-Літо 2012.


Толя

Рекомендуемые сообщения

Сьогодні в нас +12 в тіні. Оглянув сімї і такий результат : - перезимували всі ( 4 із 4). - в трьох є критий розплід, правда мало. - корм ще трохи є, але забрав пусті ( майже ) рамки і поставив цілі з медом. - в двох було трохи сирувато. Через 2-3 тижні пересаджу у нові, а поки що почистив в них. - скоротив на рамку і утеплив. Все вроді добре, але є питання по тій сімї де немає розплоду : в липні через неуважность мою пропала матка. До кінця серпня була вже нова. Підкріпляв сімю рамками від інших сімей. Розплоду від тої матки не бачив. Як мені бути в цій ситуації? :helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скоро весна, ще трошки снігу Xsr70fRhB-8&list
Ну це вроді не Сколе. Скоріше Тухолька.? :IMHO::az::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нарешті сьогодні облетілися! Одна сімейка виявилася дуже злою, при чому карпатянка. Підскажіть будь ласка, як краще розвивати сімейку, якщо вона займає відсили 3 рамочки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не подобається зимівля надворі через недружність обльотів. Якби виніс сьогодні із зимівника, то мав би "скажений" обліт. А так невеличкі малочисельні розвідгрупи робили вилазки назовні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

[ name=ivandva' date='13.3.2012, 19:53' post='102994] Все вроді добре, але є питання по тій сімї де немає розплоду : в липні через неуважность мою пропала матка. До кінця серпня була вже нова. Підкріпляв сімю рамками від інших сімей. Розплоду від тої матки не бачив. Як мені бути в цій ситуації? :helpme:
Я би згортував з самою слабою семьей, вместе с рамками, предварительно удалив матку. :hi::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи трутового розплоду.

Матка в сім"ї є, але її треба міняти :IMHO:
Ну, запасних у мене, як завжди, нема :dntknw:
Як мені бути в цій ситуації?
Так, як і мені :ak: Об'єднувати з сім'єю, яка має матку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

[ name=ivandva' date='13.3.2012, 19:53' post='102994] Все вроді добре, але є питання по тій сімї де немає розплоду : в липні через неуважность мою пропала матка. До кінця серпня була вже нова. Підкріпляв сімю рамками від інших сімей. Розплоду від тої матки не бачив. Як мені бути в цій ситуації? :helpme:
Я би згортував з самою слабою семьей, вместе с рамками, предварительно удалив матку. :hi::az:
А може вона не вспіла спаритись прошлого року (все ж таки кінець серпня був)? То може трохи почекати? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:blink: Прогноз погоды ( Сумы) на субботу : по яндексу +(плюс ) 7-9 , meteoprog.ua -(минус) 17-7 :hmm:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:blink: Прогноз погоды ( Сумы) на субботу : по яндексу +(плюс ) 7-9 , meteoprog.ua -(минус) 17-7 :hmm:
Мені інколи здається, що на метеопрогу прогноз робить компютер методом випадкового набору чисел :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

може вона не вспіла спаритись прошлого року (все ж таки кінець серпня був)? То може трохи почекати?

А чего ждать ? Когда трутовка появится :dntknw: В литературе прописано ( не дословно если матка задерживается с облётом то её шансы уменьшаются прямо пропорционально , страдает качество матки .Не благоприятные условия дождь ветер и так далее .И если в течении месяца не облетится можно забыть , матка становится трутовкой ) Советую Вам почитать немного литературы , только без обид :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сегодня и я почистил семьи. много подмора в лежаках с потолочинами. там где были холстики мемного и более сухие ульи. некоторым подставил рамки с медом. сжал гнезда. утеплил сверху пленкой фольгоизолом и матрасиками. почти все семьи занимают 4-5 улочек.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый вечер коллеги! Сводка из Мариуполя! С 12 ДО 14 часов в тени +8+9,полетели,взглянул,не удержался,несколько.Скушали скажу вам не слабо,потороплюсь с осмотром!Оставлял хорошо так, не мало!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене сьогодні був обліт. ОБліталися дружньо. У суботу неділю планую заглянути і зробити оглядову рівізію. По відчуттях зимівля краща ніж торік. Втратив 1 повноціну(моя вина) і відводок, ще підозра на трутовку, але є резерв з відводків, які зимували по 2 у вулику. А так чекаю тепла на вихідні. Обіцяють +15.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

може вона не вспіла спаритись прошлого року (все ж таки кінець серпня був)? То може трохи почекати?

А чего ждать ? Когда трутовка появится :dntknw: В литературе прописано ( не дословно если матка задерживается с облётом то её шансы уменьшаются прямо пропорционально , страдает качество матки .Не благоприятные условия дождь ветер и так далее .И если в течении месяца не облетится можно забыть , матка становится трутовкой ) Советую Вам почитать немного литературы , только без обид :hi:
Я ніколи не ображаюсь, а завжди вдячний за любі поради. :az: Літературу я читаю постійно. Просто коли 4 сімї, то хочеться попробувати втримати їх кількість. В даному випадку цієї сімї я думаю трохи почекати тому, що я не впевнений в діагнозі. Як варіант розглянемо випадок : пізня матка обліталась(?) в кінці серпня, а не клала бо вже осінь (рядом сімя послідній розплід був 14 серпя), а зараз весною трохи припізнилась ( я дивися тільки за критим розплодом ). Тому я думаю трохи почекати. А потім вже якщо не буде змін , то змушений буду обєднувати. :ak: Що на таке скажете? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тому я думаю трохи почекати. А потім вже якщо не буде змін , то змушений буду обєднувати. :ak: Що на таке скажете? :ah:
Саме так треба і зробити. За тиждень трагедії не станеться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тому я думаю трохи почекати. А потім вже якщо не буде змін , то змушений буду обєднувати. :ak: Що на таке скажете? :ah:
Саме так треба і зробити. За тиждень трагедії не станеться.
Дякую за підтримку. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто коли 4 сімї, то хочеться попробувати втримати їх кількість. В даному випадку цієї сімї я думаю трохи почекати тому, що я не впевнений в діагнозі. Як варіант розглянемо випадок : пізня матка обліталась(?) в кінці серпня, а не клала бо вже осінь (рядом сімя послідній розплід був 14 серпя), а зараз весною трохи припізнилась ( я дивися тільки за критим розплодом ). Тому я думаю трохи почекати. А потім вже якщо не буде змін , то змушений буду обєднувати. ak.gif Що на таке скажете? ah.gif

Понять конечно можно. Только скажу со своего опыта , что было такое у меня . Вашем случае должна начать червить по времени , а вот плохая или хорошая тут будут решать пчёлы , у меня решили заменить , матка отложила немного яиц и они потянули маточники , а матки не стало . Ну подождите
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я цієї зими посунув вулик буквально на 20 см вбік. Так при обльоті всі бджоли вилітали, кружляли, і летіли на порожнє місце збоку вулика, сідали на підставку, стінку, шукали старий льоток.

Вы не путайте юг Украины с западом ;):wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А потім вже якщо не буде змін , то змушений буду обєднувати. ak.gif Що на таке скажете? ah.gif

Потеря драгоценного времени для весеннего развития :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Тому я думаю трохи почекати. А потім вже якщо не буде змін , то змушений буду обєднувати. Що на таке скажете?

Ви об`єднуйте тепер, а коли купите чи виведете матку зробите відводок. Тож буде вам кількість. Я теж напочатках хотів кількості, але небуло някої якості. Тепер для мене основне якість. Тож робіть для себе висновки. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Краще об`єднати, щоб у них була сила на ранній розвиток. А потім розділиш на підставній матці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Краще об`єднати, щоб у них була сила на ранній розвиток. А потім розділиш на підставній матці.
Я згоден на всі 100% самий практичний спосіб. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну вот что делать с нашими синоптиками, простите мне офтоп?... :dntknw: вчера, как я уже сообщал, в нашей местности был первый годный облет, с 11 утра и гдето до 16, естественно, чтобы планировать дальнейшие действия, меня заинтересовал прогноз погоды на ближайшие несколько дней, я посмотрел вчера !вечером! 3 (три) прогноза на сегодня и завтра, все обещали что ночью вернется морозец -1/-2 соберутся тучи и сегодня будет пасмурно и дождь с мокрым снегом... мало того что ночью дул теплый ветер и было стойких +5, так еще и утром меня разбудило ослепительное солнце :blink: , на небе ни облачка до сих пор... я понимаю что есть сложности с пронозом более чем на 3-е суток, но чтобы прогноз на ближайшие 24ч был полным бредом, я даже не знаю :angry:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора дивився 5-ть прогнозів, то переважно всі цей раз вгадали. Будем бачити завтра, а на суботу передають до +15* , крім метеопрог.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

может не туда смотрел? Лично я ночью проснулся от порывистого ветра который кидал снежную крупу мне в окно, облаков нету но тепла как такового тоже нет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...