Перейти к содержанию

Географія Точківців


владек

Рекомендуемые сообщения

Нема координат в тій карті. Є в Google Eath Приблизно по координатам вийшов Веселий Кут :ah:
Ну і Бог з ними. Тут все залежить від "висоти " польоту. Колись служив в в ГСВГ, так вже просто з України хтось був як земляк із сусідньої вулиці.nacional-56.gif
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

и меня пожалуйста на карту :smile: днепропетровская обл. п.г.т. софиевка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

и меня пожалуйста на карту

Виклав :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Викладіть будь ласка мої координати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишається без представників тільки Чернівецька обл. :vinny:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишається без представників тільки Чернівецька обл.

Они все на румынском форуме. Или выросли из этого.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишається без представників тільки Чернівецька обл.

Є пасічники з буковини на нашому форумі, те що немає на карті, та це річ набутна.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Добрый вечер,если можно,и меня внесите в альбом:Николаевская область,Первомайский р-он,с.Конецполь. С уважением Виталий. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Kolyan, Виталий3, виклав ваші координати. Даруйте за затримку. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ничего страшного.Главное, что мы уже в коллективе единомышленников.Благодарю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виклав ще в альбомі обличчя з зустрічі в Харкові. Підписи по бажанню учасників. До того ж бейджики познімали і не всі клікухи запамятав і не всі фото получилися. :baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Виклав ще в альбомі обличчя з зустрічі в Харкові. Підписи по бажанню учасників. До того ж бейджики познімали і не всі клікухи запамятав і не всі фото получилися. :baby:
vlavvs Харьковская обл. г.Купянск
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасіка в Чернігівська область,Бахмацький р-н село Курінь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
vlavvs Харьковская обл. г.Купянск

Пасіка в Чернігівська область,Бахмацький р-н село Курінь

А фото? Географія на основі альбому "Обличчя Точка" :smile: :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ув.Марет а можете принять в свой коллектив и меня.Пасека пока только с ульями,но в мае будет заселена пчелами. адрес.Днепропетровская обл.Петриковский р-он,село Елизаветовка За ранее благодарю.если чего не хватает пишите я сразу отвечу. С ув.Олег

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ув.Олег, та ви вже в нашому колективі, оскільки зареєструвалися! :az: Вніс координати. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ув.Марет внесіть будь ласка і мої..... Запорожская обл. Каменко-Днепровский р-н, с. Примерное :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Запорожская обл. Каменко-Днепровский р-н, с. Примерное

Записав... До речі! Кого мені вдалося зазнимкувати в Харкові, я в альбомі розмістив, але не підписував - чекаю згоди кожного на підпис. Хіба в кого бейджик чітко читається, то підписав. :ah: Можна в Приват. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Перемістив "Обличчя ТочкА" до відповідного Альбому Форуму на ТочкУ, де вже знаходяться альбоми про зустріч в Запоріжжі і в Сколе. Тепер все це можна побачити за новою адресою Обличчя ТочкА Там же і Перегляд карти Хто буде (схоче) надалі займатися цим альбомом можу дати доступ. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Перемістив "Обличчя ТочкА" до відповідного Альбому Форуму на ТочкУ, де вже знаходяться альбоми про зустріч в Запоріжжі і в Сколе. Тепер все це можна побачити за новою адресою Обличчя ТочкА Там же і Перегляд карти Хто буде (схоче) надалі займатися цим альбомом можу дати доступ. :hi:
Привіт, як і куди загрузити фото? моя пасіка в Чернівецькій обл. м. Кіцмань додайте в карту будь ласка

post-5617-1347560396_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто буде (схоче) надалі займатися цим альбомом можу дати доступ. opr06K93.gif

а ви вже цим альбомом не займаєтесь?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Я на Точку вже нічим не займаюсь. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Шкода, що на форумі немає можливості створювати щось типу спільнот. Тоді б наприклад можна було б згрупуватись пасічникам-сусідам по регіонах. :dntknw: А ще би в такій інтерактивній карті України це все відображалось автоматично, булоб супер :ah: Але тут вже треба програмістів-меценатів залучати..... Це так, думки вслух ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шкода, що на форумі немає можливості створювати щось типу спільнот. Тоді б наприклад можна було б згрупуватись пасічникам-сусідам по регіонах. :dntknw: А ще би в такій інтерактивній карті України це все відображалось автоматично, булоб супер :ah: Але тут вже треба програмістів-меценатів залучати..... Це так, думки вслух ))
Єлементарно :в будь-якій соц мережі,наприклад,ФБ,мрожливо створити групу зовсім безкоштовно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...